خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 02:06 PM

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
31-10-2014، 12:00 AM -
javad2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 3 ارسال

pa50

باسلام وخسته نباشیدخدمت شما دوستان عزیز.
من چند سوال درمورد کیبردم داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین.
1-وقتی که فلش کارتم وداخل ارگ pa50تبدیل به 80قرار میدهم بعد از یک یا دو ساعت کار کردن از حالت دو چراغ رو تک چراغ میپره وخود به خود ریتم خاموش میشه و,وقتی دوباره دو چراغ میکنم تا دو یا سه ساعت قطع نمیکنه این حالت هر روز تکرار میشه البته دراین حالت صداهای کلاوی وچیز هایی که مربوط به خود ارگه هیچ مشکلی نداره .در ضمن هر فلش کارتی که میندازم این مشکل پیش میاد,لطفا با زبان ساده برام توضیح بدین خیلی ضروریه حتما جواب بدین مچکرم.Laie_54

2-به نظر شما sd50خوبه یا همینpa50تبدیل به80خودم چون می خواستم عوض کنم,یه عده گفتن ارگ pa50تبدیل بهتراز sd50 لطفا اگه کسی میدونه بهم کمک کنه .
 سپاس شده توسط رضا اعتمادی

ارسال: #2
31-10-2014، 02:33 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

RE: pa50

(31-10-2014، 12:00 AM)javad2 نوشته است: باسلام وخسته نباشیدخدمت شما دوستان عزیز.
1-وقتی که فلش کارتم وداخل ارگ pa50تبدیل به 80قرار میدهم بعد از یک یا دو ساعت کار کردن از حالت دو چراغ رو تک چراغ میپره وخود به خود ریتم خاموش میشه و,وقتی دوباره دو چراغ میکنم تا دو یا سه ساعت قطع نمیکنه این حالت هر روز تکرار میشه البته دراین حالت صداهای کلاوی وچیز هایی که مربوط به خود ارگه هیچ مشکلی نداره .در ضمن هر فلش کارتی که میندازم این مشکل پیش میاد,لطفا با زبان ساده برام توضیح بدین خیلی ضروریه حتما جواب بدین مچکرم.Laie_54

2-به نظر شما sd50خوبه یا همینpa50تبدیل به80خودم چون می خواستم عوض کنم,یه عده گفتن ارگ pa50تبدیل بهتراز sd50 لطفا اگه کسی میدونه بهم کمک کنه .

سلام دوست عزیز من دقیقا میدونم مشکل دستگاه شما از کجا هست کارت با تعویض فایل کارخانه ای یا او اغس بر طرف نمیشه مشکل دستگاه تو سخت افزاری هست پس خودت رو درگیر نرم افزاری اون نکن بعد 50 تبدیلی به نظر من بهتر از دستگاه 50 اس دی هست و اما راجب مشکل دستگاهی که داری یه راه هم میتونم جلوت بزارم که باهاش کار کنی و دیگه به این مشکل بر نخوری این روش رو من برات میگم ولی بعد تونستی دستگاهت رو ببر تعمیر گاهی که وارد باشه تا برات تعمیرش کنه

1/ دوست عزیز الان دستگاه شمامشکل پرش در ریتم و صدا داره ببین شما یه ریتم رو انتخاب کن ریتم فلش کارت رو میگم بعد از دو چراغه بیا رو تک چراغ و ریتمت رو پخش کن دیگه با این مشکل پرش ریتم و صدا برخورد نمیکنی اکثرا هم وقتی دستگاه شما دچار این مشکل میشه که شما صداهای فلش کارت رو انتخاب میکنید صدا های فلش کارت منظورم همون 4تا صدایی هست که روی ریتم گذاشته شده پایین ال سی دی هست کلید 1تا 4 من در خدمت شما هستم این کار رو که گفتم انجام بده مشکلت بر طرف میشهBunnyearsmiley
 سپاس شده توسط Mehrshadm

ارسال: #3
31-10-2014، 07:23 PM -
javad2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

(31-10-2014، 02:33 PM)رضا اعتمادی نوشته است:
(31-10-2014، 12:00 AM)javad2 نوشته است: باسلام وخسته نباشیدخدمت شما دوستان عزیز.

سلام دوست عزیز من دقیقا میدونم مشکل دستگاه شما از کجا هست کارت با تعویض فایل کارخانه ای یا او اغس بر طرف نمیشه مشکل دستگاه تو سخت افزاری هست پس خودت رو درگیر نرم افزاری اون نکن بعد 50 تبدیلی به نظر من بهتر از دستگاه 50 اس دی هست و اما راجب مشکل دستگاهی که داری یه راه هم میتونم جلوت بزارم که باهاش کار کنی و دیگه به این مشکل بر نخوری این روش رو من برات میگم ولی بعد تونستی دستگاهت رو ببر تعمیر گاهی که وارد باشه تا برات تعمیرش کنه

1/ دوست عزیز الان دستگاه شمامشکل پرش در ریتم و صدا داره ببین شما یه ریتم رو انتخاب کن ریتم فلش کارت رو میگم بعد از دو چراغه بیا رو تک چراغ و ریتمت رو پخش کن دیگه با این مشکل پرش ریتم و صدا برخورد نمیکنی اکثرا هم وقتی دستگاه شما دچار این مشکل میشه که شما صداهای فلش کارت رو انتخاب میکنید صدا های فلش کارت منظورم همون 4تا صدایی هست که روی ریتم گذاشته شده پایین ال سی دی هست کلید 1تا 4 من در خدمت شما هستم این کار رو که گفتم انجام بده مشکلت بر طرف میشهBunnyearsmiley
 سپاس شده توسط Mehrshadm

ارسال: #4
31-10-2014، 07:36 PM -
javad2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

ممنون آقا رضا از راهنماییتون حتما این کارو میکنم تا ببینم چی میشه .
به خاطر این گفتم اس دی بگیرم چون ریتم های فارسیم تو یه فلشه وریتم های بندری وکردی تو فلش دیگه هر وقت که می خوام از فارسی برم رو بندری باید فلش و در بیارم او ن یکی فلشمو بندازم ,ولی اگه اس دی بودکل ریتم هام و می ریختم داخل دستگاه اگه را ه ساده ای وجود داره راهنماییم کن که بتونم از هر دو فلش بدون اینکه عوض کنم استفاده کنم.

راستی آقا رضا چرا گفتین تبدیل از اس دی بهتره؟

ارسال: #5
01-11-2014، 02:07 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

(31-10-2014، 07:36 PM)javad2 نوشته است: ممنون آقا رضا از راهنماییتون حتما این کارو میکنم تا ببینم چی میشه .
به خاطر این گفتم اس دی بگیرم چون ریتم های فارسیم تو یه فلشه وریتم های بندری وکردی تو فلش دیگه هر وقت که می خوام از فارسی برم رو بندری باید فلش و در بیارم او ن یکی فلشمو بندازم ,ولی اگه اس دی بودکل ریتم هام و می ریختم داخل دستگاه اگه را ه ساده ای وجود داره راهنماییم کن که بتونم از هر دو فلش بدون اینکه عوض کنم استفاده کنم.

راستی آقا رضا چرا گفتین تبدیل از اس دی بهتره؟
دوست عزیز دستگاه 50 اس دی ریتم ها رو که یک جا پخش نمیکنه اینطور که تو میگی نیست عین همون 50 تبدیلی هست تنها فرقی که داخلش هست رم سی اف هست که اون هم گذاشتن جای گذین فلاپی بشه همین اگه اینطور که تو میگی کلا برنامه فلش رو میریختی توی سی اف و اجرا میکردی دیگه کسی نمیرفت دستگاه مدل بالا بگیره مکثل 800یا بالاتر با همون 50 تبدیلی کار میکردن موفق باشیLaie_54
 سپاس شده توسط Mehrshadm

ارسال: #6
02-11-2014، 12:18 AM -
javad2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

ممنون رضا جان خیلی کمکم کردی موفق باشی.02
 سپاس شده توسط رضا اعتمادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi