خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 28-03-2017، 12:41 PM

امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
09-10-2013، 01:12 AM -
پرشین موزیک آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 73
سپاس شده 151 بار در 27 ارسال

RE: korg pa900 هم وارد بازار ایران شد

خیلی کار خوبی کردی که این داستان رو تعریف کردی که دوستانی که می خان کیبورد انتخاب کنند اطلاعات کسب کنندحتا شده ناچیز
مرسی گلم
 سپاس شده توسط ابوالفضل برادری ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #22
09-10-2013، 01:13 AM -
پرشین موزیک آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 73
سپاس شده 151 بار در 27 ارسال

(09-10-2013، 12:44 AM)ambzz نوشته است:
(07-10-2013، 08:17 PM)رضا اعتمادی نوشته است: ولی من یه احتمال هم میدم که چرا فعلا قیمت800بیشتر از 900 هست شاید شرکت ها کیبرد 800 رو با دلار بالا خریدن الان بخوان ارزون بدن به ضرر اونا باشه من این احتمال رو میدم که فکر کنم همین جور هم باشه ولی شرکت ها هر چقد هم ارزون بدن ضرر نمیکنن

فکنم اختلاف قیمت یا یهتر بگم ارزون بودن Pa900 از 800 بخاطره چینی بودنش !!!30

من بعید میدونم چون من شنیدم 800سری جدید هم چین میزنه
اصلا مهم نیست فقط خوب تولید بشه تو افغانستان تولید بشه
 سپاس شده توسط ابوالفضل برادری ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #23
09-10-2013، 01:22 AM -
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 8
سپاس ها 288
سپاس شده 444 بار در 104 ارسال

(09-10-2013، 01:12 AM)پرشین موزیک نوشته است: خیلی کار خوبی کردی که این داستان رو تعریف کردی که دوستانی که می خان کیبورد انتخاب کنند اطلاعات کسب کنندحتا شده ناچیز
مرسی گلم

خواهش میکنم نظر لطفته خوشحال شدم مورد توجه شما دوست عزیز قرار گرفت ایشالله برای دیگر دوستان هم همین طور باشه.... بازم ممنون02

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #24
09-10-2013، 01:25 AM -
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 288

(09-10-2013، 01:13 AM)پرشین موزیک نوشته است:
(09-10-2013، 12:44 AM)ambzz نوشته است:
(07-10-2013، 08:17 PM)رضا اعتمادی نوشته است: ولی من یه احتمال هم میدم که چرا فعلا قیمت800بیشتر از 900 هست شاید شرکت ها کیبرد 800 رو با دلار بالا خریدن الان بخوان ارزون بدن به ضرر اونا باشه من این احتمال رو میدم که فکر کنم همین جور هم باشه ولی شرکت ها هر چقد هم ارزون بدن ضرر نمیکنن

فکنم اختلاف قیمت یا یهتر بگم ارزون بودن Pa900 از 800 بخاطره چینی بودنش !!!30

من بعید میدونم چون من شنیدم 800سری جدید هم چین میزنه
اصلا مهم نیست فقط خوب تولید بشه تو افغانستان تولید بشه

جدا ؟ من اطلاع نداشتم که سری جدید ها از چین قرار بیاد فکرکردم همه ایتالیایی هستند.. اما چینی بودنش بنظر من نباید اینقدر گرون بفروشن بلاخره تو چین ارزون تر تولید میشه و این قیمت ها انصافا زیادن.24

سپاس شده توسط پرشین موزیک ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #25
09-10-2013، 01:39 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2013، 02:45 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(09-10-2013، 12:04 AM)ambzz نوشته است:
با سلام
امروز من یعنی 16-7-92 اتفاقی رفتم خ جمهوری تا از نزدیک کیبورد PA900 رو ببنیم که تو فروشگاه مهرداد دیدم

رفتم جلو ودیدم قیمت 5.800.000 تومان گذاشته شخصی از دوستان صاحب فروشگاه ( سعید صدرا) میخواست یه ارنجر بخره که بین pa3x و pa900 مونده بود تا من دبدم داستان ازین قراره از صاحب مغازه کسب اجازه کردم و وایستادم تا ببینم خریدار تصمیم چی میگره چون اصلا با ارنجر کار نکرده بود خودش می گفت من WSR ( وی اس آر ) کار کردم البته من ازین دستگاه اطلاعاتی ندارم خلاصه با سوالاتی که میکرد میخواست بدونه که کدوم بهتر هست صاحب مغازه میگفت که هیچ فرق آنچنانی ندارن و خیلی نزدیک بهم هستن و فقط در خروجی صدا یکم از PA3X ضعیف تره و در یه چیز دیگه که من الان اصطلاحش رو یادم نمیاد مربوط بود به افکت گذاری در صدای میکروفون که خواننده میخونه در PA900 این قابلیت نیست و گفت این چیز خواصی نیست .. بالاخره تصمیم گزفت که Pa900 رو بخره .. دستگاه رو روشن کردن دقیقا همون نرم افزار و ریتم ها که در 3x بکار رفته بود در PA900 هم همین طور بود کیفیت صداش هم خوب بود اندازه دستگاه کوچکتر از pa3x بود کیفیت کلاویه های Pa900 از 3x کمتر بود کاملا با چشم قابل مشاهده بود .. همین طوری ادامه دادن تا دوست صاحب مغازه گفت حالا که من PA900 رو خریدم اون یکی رو هم روشن کن ببینم چه فرقی میکنه این خیلی برای من جالب بود و خیلی تجربه بی نظیری بود که من اتفاقی از یه اطلاعاتی داشتم تجربه کسب میکردم که حتما باید میخریدم تا متوجه بشم ..خلاصه دو دستگاه رو در یک ریتم تنظیم کردند و نواختند و همون صدا رو که از PA3X میومد از 900 هم اومد البته من چون تجربه ندارم چیز خواصی از تغییرشون متوجه نشدم و خریدار هم قانع شد که فرق خواصی با توجه به قیمتی که PA900 نصبت 3X داره خیلی خریده مقرون بصرفه و عقلانی با توجه به گرونی حال حاضر داریم هستش .. ولی اگر بخواهیم کیفیت بدنه و زیبایی دو دستگاه رو درنظر بگیریم PA900 اصلا به گرد PA3X نمیرسه اتفاقا در مورده همین هم صحبت شد ولی ... ولی ... اگر بخواهیم صدا و ریتم های PA3x رو داشته باشیم و قیمت 11.000.000 تومانی رو پرداخت نکنیم این انتخاب از هر نظر بهترین انتخاب هست با توجه به این که دستگاه ساخت ایتالیا هم نیست ساخت برادر چین بود !!!

در کل من که پول PA3X رو ندارم و شاید بتونم پول سازی بدم برای من بشخصه PA900 با توجه به قیمتش،، همون کارایی رو که PA3X داره رو بهم میده صرف نظر از ظاهر زیبای PA3X.. در واقع فکنم کیبورد PA900 مدل مرقون بصرفه PA3X هستش. ولی یه نکته مهم رو هم بگم اگه این ساز بخواد بدل PA3x باشه که هست حتما افزایش قیمت پیدا میکنه من اینطوری پیش بینی میکنم.. الله و اعلم..

امیدوارم که این تجربه کم نظیر بدردتون خورده باشه حداقل برای من خیلی باعرضس بود بخاطره اینکه من اتفاقی کسی رو دیدم داره میخره و با PA3x مقایسه میکنه و من راحت ایستادم وتماشا کردم و تجربه خیلی خوبی بود ...43

سلام دوست گلم
اتفاقا یکی از بهترین فروشنده های خوب و با خدای اون قسمت و راسته همین گالری مهرداد هستش که واقعا قیمتش و برخورد با مشتری و همه چیزش عالی هست.

اون سعید هم واقعا کارش درسته و در نوع خودش بینظیره .از همون اگر بخری ضرر نمیکنی همین فردا هم بخری باز دیره برو بخر که فردا پشیمون نشی مطمئن باشین شرکت در ورژن ها و سیستم عاملهایی جدیدی که در آینده برای این کیبورد ارائه خواهد داد حتما باگها و نواقص نرم افزاری رو برطرف میکنه و چیزهای جدیدی بهش اضافه میکنه

سپاس شده توسط پرشین موزیک ، ابوالفضل برادری ، totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #26
09-10-2013، 02:01 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2013، 02:11 AM، توسط ابوالفضل برادری.)
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 288

(09-10-2013، 01:39 AM)سعید جوادی نوشته است:
(09-10-2013، 12:04 AM)ambzz نوشته است:
با سلام
امروز من یعنی 16-7-92 اتفاقی رفتم خ جمهوری تا از نزدیک کیبورد PA900 رو ببنیم که تو فروشگاه مهرداد دیدم

رفتم جلو ودیدم قیمت 5.800.000 تومان گذاشته شخصی از دوستان صاحب فروشگاه ( سعید صدرا) میخواست یه ارنگر بخره که بین pa3x و pa900 مونده بود تا من دبدم داستان ازین قراره از صاحب مغازه کسب اجازه کردم ووایستادم تا ببینم خریدار تصمیم چی میگره چون اصلا با ارنگر کار نکرده بود خودش می گفت من WSR ( وی اس آر ) کار کردم البته من ازین دستگاه اطلاعاتی ندارم خلاصه با سوالاتی که میکرد میخواست بدونه که کدوم بهتر هست صاحب مغازه میگفت که هیچ فرق آنچنانی ندارن و خیلی نزدیک بهم هستن و فقط در خروجی صدا یکم از PA3X ضعیف تره و در یه چیز دیگه که من الان اصطلاحش رو یادم نمیاد مربوط بود به افکت گذاری در صدای میکروفون که خواننده میخونه در PA900 این قابلیت نیست و گفت این چیز خواصی نیست .. بالاخره تصمیم گزفت که Pa900 رو بخره .. دستگاه رو روشن کردن دقیقا همون نرم افزار و ریتم ها که در 3x بکار رفته بود در PA900 هم همین طور بود کیفیت صداش هم خوب بود اندازه دستگاه کوچکتر از pa3x بود کیفیت کلاویه های Pa900 از 3x کمتر بود کاملا با چشم قابل مشاهده بود .. همین طوری ادامه دادن تا دوست صاحب مغازه گفت حالا که ما PA900 رو خریدم اون یکی رو هم روشن کن ببینم چه فرقی میکنه این خیلی برای من جالب بود و خیلی تجرب بی نظیری بود که من اتفاقی از یه اطلاعاتی داشتم تجربه میکردم که حتما باید میخریدم تا متوجه بشم ..خلاصه دو دستگاه رو در یک ریتم تنظیم کردند و نواختند و همون صدا رو که از PA3X میومد از 900 هم اومد البته من چون تجربه ندارم چیز خواصی از تغییرشون متوجه نشدم و خریدار هم قانع شد که فرق خواصی با توجه به قیمتی که PA900 نصبت 3X داره خیلی خریده مرقون بصرفه و عقلانی با توجه به گرونی حال حاضر داریم هستش .. ولی اگر بخواهیم کیفیت بدنه و زیبایی دو دستگاه رو درنظر بگیریم PA900 اصلا به گرد PA3X نمیرسه اتفاقا در مورده همین هم صحبت شد ولی ... ولی ... اگر بخواهیم صدا و ریتم های PA3x رو داشته باشیم و قیمت 11.000.000 تومانی رو پرداخت نکنیم این انتخاب از هر نظر بهترین انتخاب هست با توجه به این که دستگاه ساخت ایتالیا هم نیست ساخت برادر چین بود !!!

در کل من که پول PA3X رو ندارم و شاید بتونم پول سازی بدم برای من بشخصه PA900 با توجه به قیمتش،، همون کارایی رو که PA3X داره رو بهم میده صرف نظر از ظاهر زیبای PA3X.. در واقه فکنم کیبورد PA900 مدل مرقون بصرفه PA3X هستش. ولی یه نکته مهم رو هم بگم اگه این ساز بخواد بدل PA3x باشه که هست حتما افزایش قیمت پیدا میکنه من اینطوری پیش بینی میکنم.. الله و اعلم..

امیدوارم که این تجربه بدردتون خورده باشه حداقل برای من خیلی باارزش بود بخاطره اینکه من اتفاقی کسی رو دیدم داره میخره و با PA3x مقایسه میکنه و من راحت ایستادم وتماشا کردم و تجربه خیلی خوبی بود ...43

سلام دوست گلم
اتفاقا یکی از بهترین فروشنده های خوب و با خدای اون قسمت و راسته همین گالری مهرداد هستش که واقعا قیمتش و برخورد با مشتری و همه چیزش عالی هست.

اون سعید هم واقعا کارش درسته و در نوع خودش بینظیره .از همون اگر بخری ضرر نمیکنی همین فردا هم بخری باز دیره برو بخر که فردا پشیمون نشی مطمئن باشین شرکت در ورژن ها و سیستم عاملهایی جدیدی که در آینده برای این کیبورد ارائه خواهد داد حتما باگها و نواقص نرم افزاری رو برطرف میکنه و چیزهای جدیدی بهش اضافه میکنه

سلام خیلی چاکرتم داداش سعید ...
بخدا پول داشتم همون لحظه میخریدم متاسفانه هنوز وامم در نیومده 27 مردیم از بی پولی ...
بله دقیقا درست میگی خیلی فروشنده خوبی بود اینطوری بگم که تمام سعید های هنرمند مثل شما خوب هستند سعید جوادی ، شهباز و این فروشنده خیلی آدم معدب و خوبی بود ...

یه چیزه دیگه اضافه کنم که اون خریداره از همین آقای سعید ریتم هم خرید فکنم 600.000 تومن واقعا ریتم هاش فوق العاده بود خیلی نزدیک و عالی زده بود من که شیفته ریتم هاش شدم ،،، به خریداره گفت تو دیگه نزن خودش کافیه واقعا هم همین طور بود اصلا نیازی نبود بنوازی واقعا کامل و قشنگ بود منم بهش گفتم که یکم دیگه ادامه داده بودی قر کمرمون دراومده بود
15

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید شهباز ، mohamad pa3X

ارسال: #27
09-10-2013، 02:18 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

آره بابا کارش درسته و حرف نداره و میتونم بگم تکه43

شما هم نسبت به بنده لطف داری منم چیزی جز وظیفه ندارم که برای شما عزیزان انجام بدم 02انشالله که پولتم جور میشه و بزودی میخریش و راحت میشی و بهترین ریتمهارو روش لود میکنی و حالشو میبری30

سپاس شده توسط ابوالفضل برادری ، totiya206 ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #28
09-10-2013، 02:34 AM -
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 288

(09-10-2013، 02:18 AM)سعید جوادی نوشته است: آره بابا کارش درسته و حرف نداره و میتونم بگم تکه43

شما هم نسبت به بنده لطف داری منم چیزی جز وظیفه ندارم که برای شما عزیزان انجام بدم 02انشالله که پولتم جور میشه و بزودی میخریش و راحت میشی و بهترین ریتمهارو روش لود میکنی و حالشو میبری30

مرسی داداش از آرزوی قشنگی که برای من کردی ... آره بخدا بخرم راحت میشم اگه میشد موتور و کنسول Xbox رو میپروختم Pa900 رو میخریدم ولی دلم نمیاد موتور که وسیله زیر پام .. کنسول هم که داستانی مثل همین خرید کیبورد رو داره تازه بفروشم هم بازم پر نمیکنه موندم بخدا...27

سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز

ارسال: #29
09-10-2013، 08:00 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-10-2013، 12:42 PM، توسط 1mosafer.)
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 288

با سلام دوباره خبری جدید از اون داستان خرید PA900 که در پست های قبلی ارسال کردم می خوام تعریف کنم..

اساتید و کاربران محترم من همین الان به اون خریدار PA900 زنگ زدم سوال کردم که ازین دستگاه راضی هستی ؟ میدونی چی گفت؟ در کمال ناباوری گفت رفتم پس دادم و PA3x گرفتم 11 ... گفتم چرا ؟ شروع کرد به توضیح دادن که من چون از VST استفاده میکنم و کیفیت صداهای VST با کیفیت بسیار بالا هست . مثال هم زد که اکثر آهنگ ساز ها مثل سیاوش قمیشی و ... از VST استفاده میکنند و اگه بخوان یه فایل ازین به ارگ لود کنند گقت فقط یه فایلش حدود نیم ساعت طول میکشه .. گفت که اصلا PA900 جواب کارش رو نداده و گفت چون دستگاه چینی هست و شرکت تولید کننده از سخت افزار خیلی خوبی استفاده نکرده و الان که از PA3X صدا گرفته با کیفیت VST کاملا برابری میکنه توضیح خیلی داد.. که این PA3x خیلی بهتر و با کیفیت تر هست و به من توصیه کرد اگر میخرم فقط PA3X یا اگه فعلا نمیتونم صبرکنم تا درآینده بتونم PA3X رو بگیرم و در ادامه سوال کردم که نظرت در مورد یاماها تایروس 4 چطوره ؟ گفت اتفاقا من قبل از اینکه فروشگاه مهرداد بیام چند تا مغازه قبل که یاماها میفروخته رفتم و گفتم چون میخوام دستگاه بخرم از دستگاه صدا گرفته و درنتیجه از صدای اون هم خوشش نیومده و الان فقط از PA3X بگفته خودش خیلی راضی هستش و گفتم حالا اگه شماره 4 بیاد ببین چیکار میکنه (PA4X )گفت که: فکر نکنم تا دو سه سال آینده بیاد چون واقعا نیازی نیست کیفیت خیلی عالی داره نصبت به همین دستگاه هایی که تو بازار هستند و این بود یکی دیگه ازین مقایسه PA900 و Pa3x که من ار ربان این شخص برای شما تعریف کردم .. البته من با توجه به اینکه این بنده خدا خودش آهنگ ساز زیر زمینی و تجربه هم داره فقط یه گزینه میمونه اونم PA3X ....

قضاوت و تصمیم دیگه با خودتون ... امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و رضایتمندی قرار گرفته باشه

آقا ابولفضل عزیز با اجازه پستتون رو ویرایش و اصلاح کردم

سپاس شده توسط abbasnaeij ، mohamad pa3X ، fariborz250

ارسال: #30
09-10-2013، 09:43 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

(09-10-2013، 08:00 PM)ambzz نوشته است: با سلام دوباره خبری جدید از اون داستان خرید PA900 که در پست های قبلی ارسال کردم می خوام تعریف کنم..

اساتید و کاربران محترم من همین الان به اون خریدار PA900 زنگ زدم سوال کردم که ازین دستگاه راضی هستی ؟ میدونی چی گفت؟ در کمال ناباوری گفت رفتم پس دادم و PA3x گرفتم 11 ... گفتم چرا ؟ شروع کرد به توضیح دادن که من چون از دستگاه VSD که مثل اینکه یه ابر کامپیوتر هست و دارای خروجی های مختلفی صدا با کیفیت بسیار بالا هست استفاده میکرده و مثال هم زد اکثر آهنگ ساز ها مثل سیاوش قمیشی و ... ازین دستگاه استفاده میکنند و اگه بخوان یه فایل ازین به ارگ لود کنند گقت فقط یه فایلش حدود نیم ساعت طول میکشه .. گفت که اصلا PA900 جواب کارش رو نداده و گفت چون دستگاه چینی هست و شرکت تولید کننده از سخت افزار خیلی خوبی استفاده نکرده و الان که از PA3X صدا گرفته با دستگاه VSD کاملا برابری میکنه توضیح خیلی داد.. که این PA3x خیلی بهتر و با کیفیت تر هست و به من توصیه کرد اگر میخرم فقط PA3X یا اگه فعلا نمیتونم صبرکنم تا درآینده بتونم PA3X رو بگیرم و در ادامه سوال کردم که نظرت در مورد یاماها تایروس 4 چطوره ؟ گفت اتفاقا من قبل از اینکه فروشگاه مهرداد بیام چند تا مغازه قبل که یاماها میفروخته رفتم و گفتم چون میخوام دستگاه بخرم از دستگاه صدا گرفته و درنتیجه از صدای اون هم خوشش نیومده و الان فقط از PA3X بگفته خودش خیلی راضی هستش و گفتم حالا اگه شماره 4 بیاد ببین چیکار میکنه (PA4X )گفت که: فکر نکنم تا دو سه سال آینده بیاد چون واقعا نیازی نیست کیفیت خیلی عالی داره نصبت به همین دستگاه هایی که تو بازار هستند و این بود یکی دیگه ازین مقایسه PA900 و Pa3x که من ار ربان این شخص برای شما تعریف کردم .. البته من با توجه به اینکه این بنده خدا خودش آهنگ ساز زیر زمینی و تجربه هم داره فقط یه گزینه میمونه اونم PA3X ....

قضاوت و تصمیم دیگه با خودتون ... امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و رضایتمندی قرار گرفته باشه
ممنون دوست عزیز از اینکه اینقدر دقت نظر دارید
ولی این موضوع بیشتر برای افرادی که قصد دارند تا کارهای حرفه ای انجام بدن یا آلبوم روانه بازار کنند می خوره. این موضوعی که شما فرمودید برای اکثر افراد چه نوازنده های مجلسی و چه نوازنده های خانگی خیلی نگران کننده نیست همانطور که من یه پرشین دارم و واقعا ازش راضیم. البته بدم نمیاد که یه سه ایکس داشته باشم ولی الان هم که با پرشین میزنم هیچ احساس کمبودی نمی کنم. شما فرمودید که قراره کیبورد بگیرید و دوباره شروع به نوازندگی کنید به نظر من حتی اگر جیبتون اجازه میده که یه a1000 هم بگیرید دست دست نکنید و از این روزهای شیرین جوانی نهایت استفاده رو ببرید.
این نظر شخصی من بود و امیدوارم دوستان به دل نگیرند.02
 سپاس شده توسط ابوالفضل برادری ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، 1mosafer ، mohamad pa3X

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi