خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 07:31 AM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
16-08-2013، 01:14 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

Kaossilator

[تصویر:  straight_634624847679820000.png]

اين تاپيك به درخواست دوست عزيزم فرزام ايجاد كردم براي معرفي دستگاه Kaossilator

از قابليت هاي منحصر به فرد اين دستگاه اندازه بسيار كوچك و امكانات بسيار بالا اين دستگاه هست كه Kaossilator به يك دستگاه كاملا خاص براي نوازنده ها - DJ ها و حتي آهنگسازان بدل كرده

اين دستگاه داراي 150 صدا مي باشد( 25 عدد صداي سينت - 10 عدد صداي كلاسيك - 30 عدد صداي باس - 25 عدد صداي پد - 20 عدد صداي FX و 15 عدد صداي درام كيت - 25 عدد ريتم)

داراي تنظيم تمپو ( از 20 تا 300 )

داراي تنظيمات ترانسپوز (Transpose)

داراي تنظيمات تغيير اكتاو (Upper octave)

داراي تنظيم SCALE (ربع پرده)

داراي وردي و خروجي صدا

داراي صفحه نمايش گرافيكي و كاربر پسند

داراي صفحه پد لمسي 2.5 اينچي حرارتي با قابليت تشخيص چند انگشت

داراي ميكروفن و اسپيكر داخلي و با كيفيت

داراي 2 عدد سوئيچ اختصاصي براي لوپ صدا و ديجي كردن بين دو سوئيچ

داراي 50 حالت پيش فرض براي آرپژ صدا و تغيير در تايم آرپژ

قابليت مونو و استريو كردن خروجي صدا

قابليت اتصال رم از نوع ميكرو SD تا سقف 32 گيگابايت

قابليت ظپت و پخش فايل هاي صوتي با فرمت Wev

قابليت خواندن سمپل هاي صوتي با فرمت Wev

قابليت استفاده بابرق مستقيم DC و يا استفاده از 2 عدد باتري قلمي استاندارد

دموهاي اين دستگاه در پست هاي بعدي قرار داده خواهد شد

اگر سوالي هست بنده در خدمت هستم.
02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer ، امید ، ali farahmand

ارسال: #2
16-08-2013، 02:57 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: Kaossilator

امیر جان واقعا با این تعریفاتی که دادی خب این خودش یپا کیبورده ولی میخوام بدونم و خیلی کنجکاو هستم که چطور شما رفتی دنبال این دستگاه؟ آیا چیز خاصی داشت یا کسی معرفی کرده بود آیا در نرم افزار ها و سخت افزارهایی که خیلی ازین دست بازتر هستن نقطه ضعفی دیدین که اینو خریدین؟

ممنون 02

سپاس شده توسط abbasnaeij ، Amir-Ariya ، totiya206 ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، امید ، ali farahmand

ارسال: #3
16-08-2013، 02:53 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(16-08-2013، 02:57 AM)سعید جوادی نوشته است: امیر جان واقعا با این تعریفاتی که دادی خب این خودش یپا کیبورده ولی میخوام بدونم و خیلی کنجکاو هستم که چطور شما رفتی دنبال این دستگاه؟ آیا چیز خاصی داشت یا کسی معرفی کرده بود آیا در نرم افزار ها و سخت افزارهایی که خیلی ازین دست بازتر هستن نقطه ضعفی دیدین که اینو خریدین؟

ممنون 02
سعيد جان سوال خيلي جالبي پرسيدي
حقيقتش من دنبال صداهاي بودم كه بين نتها حركت كنن در بعضي از آهنگ ها شنيده بودم همچين صداهاي و فكر ميكردم از نوع خاصي vst استفاده ميكنن

يك روز داشتم دموهاي سايت كرگ نگاه ميكردم كه دموهاي اين دستگاه ديدم و متوجه شدم اين همون چيزي بود كه صداش رو در آهنگ ها شنيده بودم

اين دستگاه چون از طريق صفحه پد لمسي صدا توليد ميكنه محدوديت هاي كلاويه هاي كيبورد رو رد ميكنه و به راحتي و خيلي دقيق ميشه بين نت ها حركت كرد

براي مثال (به اين صدا) توجه كنيد آيا امكان توليد اين صدا با كلاويه هاي كيبورد امكان پذير هست؟
بنابر اين تمام قدرت و تفاوت اين دستگاه در همين پد 2.5 اينچي هست.
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، امید ، ali farahmand

ارسال: #4
17-08-2013، 02:01 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

سلام به همگی
امیر جان واقعاً ممنونم که به خواست حقیر جامه عمل پوشانده و این تایپیک را ایجاد نمودید02
بسیار عالی و مفیده
امیر جان نمونه صدایی رو که گذاشته بودید رو گوش کردم و درد دلم تازه شد
دقیقاً مشابه چیزی که شما دنبالش بودی برای اجرای برخی از نقاط آهنگ که با کلاویه امکان اجراش نبود برای من هم وجود داره
من هم توی ریتم با این مسئله مواجه هستم و نقاطی برام وجود داره که ذهن میره جلو ولی ساز و یا دست و پنجه دیگه کم میاره
و سرعت و نحوه جابجایی انگشتها عملاً انکان پذیر نیست
سوالم اینه که آیا این دوست یک وجبیت میتونه در مورد ریتم هم همینگونه عمل کنه یا خیر؟
اگه امکانش هست در مورد بازی با ریتم هم یک دمو زحمت بکش و برامون قرار بده و اگر هم نیاز بود اعلام کن تا من سمپل های مورد نیاز رو در اختیارت قرار بدم
مثلاً با صدای تمبک میشه در اجرای ریتم مانورد داد و کارهایی کرد که به صورت طبیعی امکانش برای نوازنده میسر نیست یا خیر؟
خوشحالم که شما به آرزوت رسیدی و پرده از اسراری که وجود داشت برات برداشته شد
امیدوارم که با کمک شما و راهنمایی هایتان برای من نیز چین گردد
راستی اگه ممکنه در مورد حد و حدود قیمت این دستگاه هم یک اشاره ای بفرمایید
من چند روز پیش توی جمهوری چند تایی دیدم ولی چون عجله داشتم و باید به کارهای از پیش تعیین شدم میرسیدم دیگه فرصت نکردم که قیمت بگیرم
پیشاپیش بابت قبول زحمتت تشکر میکنم و امیدوارم که این دوست کوچولوت همیشه سالم و سرحال مثل خودت بمونه و کار کنه
20
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، امید ، ali farahmand

ارسال: #5
17-08-2013، 11:48 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-08-2013، 11:49 PM، توسط Amir-Ariya.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

خواهش ميكنم فرزام جان شما امر بفرماييد بنده اطاعت ميكنم ببخشيد دير جواب ميدم ظهر جاي كار داشتم نشد جواب بدم
راستش دقيقا متوجه سوالت نشدم فرزام جان يعني ريتم به چه شكل پخش كنه؟
اين دستگاه سمپل فقط به شكل لوپ ميتونه پخش كنه و نميتونيد مثلا صداي تبك خورد كنيد و روي پدش قرار بديد
كار اصلي اين دستگاه فضا سازي در اجراها مخصوصا به صورت زنده هستش به دموي زير توجه بفرمايد

دانلود

البته اين دموي كه براتون قرار دادم از Kaossilator1 هستش ولي هم يك هم دو دقيقا كاركردشون مثل هم هست ولي 2 صداها و امكانات بيشتر داره

قيمت هم بسيار مناسبه البته دقيقا قيمت ندارم بايد بين 300 تا 350 هزار تومن باشه من پارسال 270 خريدم.
02
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، امید ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، ali farahmand

ارسال: #6
19-08-2013، 07:09 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

امیر جان شما تو تاپیک اولت فرمودی تنظیم سرعت تمپو از 20 تا 300

حالا میخوام بدونم که آیا میشه که من وقتی با ساز کیبورد خود ریتمی رو اجرا میکنم با استفاده از کابل میدی یا هر چیزی که بشه این دو ساز رو بهم متصل کرد استفاده کرد؟ آیا میشه وقتی من سرعت ریتم کیبورد رو میبرم رو 140 اینم 140 بشه؟ یا میشه برنامه ریزیش کرد که با دادن پاساژ اینم اینکارارو بکنه یا با عوض کردن واریشن اینم ریتمهاش عوض بشه؟

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، امید ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، ali farahmand

ارسال: #7
20-08-2013، 01:11 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

بايد بگم كه خير سعيد جان اين دستگاه ورودي و خروجي MIDI نداره پس با كيبورد يا سازاهاي ديگه سينك نميشه
اون تمپو هم براي ريتمهاي داخليش استفاده ميشه هم براي لوپهاي كه روش لود ميكنيد استفاده ميشه هم براي افكتها و آرپژها چون افكت و آرپژ ها بايد با ريتم هماهنگ باشه
ولي يك مدل ديگه وجود داره كه كارش همينه ولي امكاناتش كاملتره اگر اشتباه نكنم ورودي خروجي MIDI داشت ولي قيمت اون چند برابره اينه
02
 سپاس شده توسط totiya206 ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید جوادی ، ali farahmand

ارسال: #8
20-08-2013، 01:52 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

خیلی خیلی ممنونم امیر جان که وقت گذاشتی
من با دیدن دمو ها و توضیحات خوبی که ارائه فرمودید متوجه شدم که کاراییه دستگاه چیه
چند تا دستگاه دیگه هم هست که من سراغ دارم
سعی میکنم که اطلاعاتم رو بهتر کنم و اونها رو هم معرفی کنم
شاید به درد بعضی از دوستان بخوره
04
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، Amir-Ariya ، totiya206 ، abbasnaeij ، ali farahmand

ارسال: #9
20-08-2013، 03:58 PM -
علی راد آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 6
سپاس ها 44
سپاس شده 413 بار در 84 ارسال

سلام
این صدا رو می شه با a1000 به راحتی ایجاد کرد
تو قسمت صدا های سینت وقتی رو حالت mono باشه می شه همچین چیزی رو به راحتی ایجاد کرد
 سپاس شده توسط 1mosafer ، totiya206 ، abbasnaeij ، ali farahmand

ارسال: #10
20-08-2013، 04:26 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

علي جان نميشه اين صدارو در بياري با كلاويه البته من منظور شمارو متوجه ميشم كه از چه تكنيكي ميخواي استفاده كني ولي هر كاري كني نميتوني اين صدارو به اين تميزي بگيري
اگر فكر ميكني ميتوني امتحان كن.

02
 سپاس شده توسط 1mosafer ، abbasnaeij ، ali farahmand

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi