خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 23-02-2017، 09:28 AM

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
28-07-2014، 08:43 AM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
اعتبار: 20
سپاس ها 716
سپاس شده 1152 بار در 453 ارسال

ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﺭ ﻗﺮﺍﻥ!!!!!!!!!(حتما بخونید)

ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﺭ ﻗﺮﺍﻥ!!!!!!!!!ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺟﻤﻊ ﺷﺪﻧﺪ ﺗﺎ ﺑﺎ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺩﺭ ﻣﺘﻦﻗﺮﺁﻥ ؛ ﺧﻄﺎ ﻭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺑﯿﺎﺑﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐﻗﺮﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﺩ ﮐﻨﻨﺪ .!!!!ﻟﺬﺍ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﺭ ﻣﺘﻦ ﻗﺮﺁﻥ ﻭ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺁﻥ ﺩﻗﺖ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﺗﺎﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺁﯾﻪ ﺭﺳﯿﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺣﻀﺮﺕﺳﻠﯿﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻟﺸﮑﺮ ﺣﻀﺮﺕﺳﻠﯿﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯿﺒﯿﻨﺪ ﺑﻪ ﺳﺎﯾﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ : ﭘﻨﺎﻩﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺗﺎ ﻟﺸﮑﺮ ﺳﻠﯿﻤﺎﻥ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺧﺮﺩ ﻧﮑﻨﻨﺪ‏( ﻻﯾﺤﻄﻤﻨﮑﻢ‏)ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ :ﺍﯾﻦ ﮐﻠﻤﻪ ﺑﺎ ﻣﺼﺪﺭ ‏( ﺗﺤﻄﯿﻢ = ﺧﺮﺩ ﺷﺪﻥ ﺷﯿﺸﻪ‏) ﺩﺭﺯﺑﺎﻥ ﻋﺮﺑﯽ ﻓﻘﻂ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﺮﻭﺩ ﺍﻣﺎﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﮑﺎﺭ ﺑﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ !!!.ﭘﺲ ﺍﯾﻦ ﺍﺷﮑﺎﻟﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﻣﺘﻦ ﻗﺮﺁﻥﮔﺮﻓﺖ !!!!ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﯾﮏ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪ ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺕ ﻋﻠﻤﯽﺧﻮﺩ ﮐﺸﻒ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ :ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 75 ﺩﺭﺻﺪ ﺍﺯ ﻏﺸﺎﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽﺑﺪﻥ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺷﯿﺸﻪ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯿﺪﻫﺪﻭ ﺑﺎ ﮐﺸﻒ ﺍﯾﻦ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﯼ ﻗﺮﺁﻥ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻼﻡﺍﯾﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺷﺪﻧﺶ ﺭﺍ ﺍﻋﻼﻡ ﻧﻤﻮﺩ
اگه دنبال کسی هستی که زندگیتو تغییر بده برو جلو آیینه...
 سپاس شده توسط maani00 ، ATMX ، mohammad one ، MAHDIS ، sina7535 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، totiya206 ، ALI.M.R

ارسال: #2
29-07-2014، 02:54 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-07-2014، 02:54 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﺭ ﻗﺮﺍﻥ!!!!!!!!!(حتما بخونید)

سلام و درود فراوان

بنظر من نتیجه این میشه که اون دانشمندان اشتباه کردن و هرچیزی که در قرآن اومده دقیقا عین حقیقت هستش .40خداوند هیچوقت اشتباه نمیکنه Shadab

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، sina7535 ، fantom g7 ، ALI.M.R ، maani00 ، djmb ، ATMX

ارسال: #3
30-07-2014، 02:33 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 30-07-2014، 02:35 AM، توسط sina7535.)
sina7535 آفلاین
کاربر محروم
کاربر اخراجی
سپاس ها 238
سپاس شده 114 بار در 56 ارسال

RE: ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﺭ ﻗﺮﺍﻥ!!!!!!!!!(حتما بخونید)

سلام دوستان40
من وقتی برای اولین بار این داستان رو تو انجمن خوندم سریعا درباره ی کلمه ی "تحطیم" تحقیق کردم و مشخص شد که این فعل به معنی شکستن و برای اشیاء خشک به کار میره ولی جایی از ترجمه از کلمه ی "شیشه" استفاده نشده بود!!
همین باعث شد که بیشتر سرچ کنم در مورد صحت این خبر تا این که به این مطلب برخوردم
مورچه،شیشه و دانشمندان خیالی که مسلمان شدند!!
پیشنهاد می کنم شما هم حتما بخونید از خود این داستان هم جالب تره!!
با سپاس از این که وقت گذاشتیدThanks
 سپاس شده توسط ALI.M.R ، maani00 ، djmb

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi