خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 02:41 PM

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
23-08-2016، 11:09 PM -
ali20202020 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

یک مشکل بزرگ برای ارگ

ماجرا اینه که چند وقت پیش یه فلش کارت آک 64 مارک جزیره خریدم اما دیدم ارگم فلش کارتا نمیخونه,(مدل ارگم هم pa50 تبدیلی) یعنی هنگام پخش ریتم صدای ویز ویز و نویز شدیدی از بلنگو در می اومد(مشکل از بلند گو ها نبود) رفتم پیش همونی که فلش کارتا ازش خریدم گفت شایدت ارگت فلش کارت 64 را نمیخونه و یه فلش کارت 16 مگابایت با همون مارک بهم داد اما باز هم همون مشکل قبلی برام تکرار شد...حالا نمیدونم مشکل ارگم از چیه ؟ و چرا بعضی از فلش کارت ها را میخونه و بعضی را نمیخونه؟ یه نفر بهم گفت تو ارگت هارد نصب کردن به خاطر همینه که ارگت اینجورییه؟حالا نظر شما اساتید چیه؟مشکل از کجاست؟حدود یک ماهه که به هر کسی که میشناختم مشکلما گفتم،به تعمیرکارهای ارگ گفتم،توی سایت های مختلف مشکلما نوشتم اما هیچ کس نتونست کمکم کنه. تو را خدا لااقل شما کمک کنید....
36

ارسال: #2
24-08-2016، 09:52 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

RE: یک مشکل بزرگ برای ارگ

سلام راستش من تخصصی تو زمینه سخت افزار ندارم ولی این مشکل از یه اتصالی بین دو جریان برق بوجود میاد باید حتما تعمیرکار دستگاهت ببینه و تست کنه 02

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi