خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 03:04 PM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
10-03-2014، 10:02 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

گلچین بکاپهای pa80 بدون محدودیت برای کیبوردهای 600 به بالا

سلام به همه دوستان گل خودم

دوستان بنده تصمیم دارم در سال جدید به امید و یاری خداوند بزرگ برای شما عزیزای که کیبورد pa600 -pa900 - pa3x دارین یک قدم بسیار اساسی بردارم .

بنده میخوام ازین به بعد با ترفندی که خودم یاد گرفتم و در عرض 45 دقیقه تمامی ریتمهای pa80 رو که با فلش کارت استفاده میکنید رو طوری کانورت میکنم که قابلیت گلچین کردن رو داشته باشه .

دوستان ازین پس میتونن هر بکاپی که دارن رو در اختیار بنده گذاشته تا بنده فردای همون روی بکاپ یا ست اورجینال که انگاری با خود pa3x ساخته شده رو در اختیار شما بزارم

دیگه مشکل گلچین کردن درام کیت رو نخواهید داشت . هر درام کیتی و ریتمی رو که میخواهید با سلیقه خودتون گلچین کنید .

نه اینکه بیان به زور 3تا فلش کارت رو در یک فلش کارت جا بدن اونم با کیفیت خیلی پایین و براش تبلیغ رایگان هم بکنن.

دوستان شاید هرکسی بخواد باب سلیقه خودش برنامه درست کنه؟ این نمیشه که من بخوام هر بکاپی رو که دلم بخواد برای کاربرها درست کنم ؟

من درواقع میخوام فقط برای کاربرای گل طبق میلشون و بکاپهایی رو که دوست دارن تو ست خودشون گلچین کنن رو براشون درست کنم

هر روزی که بکاپ رو بدین فرداییش تحویل خواهید گرفت بدون هیچ محدودیتی

دوستانی هم که تمایل ندارن بکاپهای ساخته شده خودشون پخش بشه میتونن از طریق پیام خصوصی با بنده هماهنگ کنن تا براشون انجام بدم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بنده از همین الان در خدمت شما عزیزان هستم

-------------------------------------------------------------------------

یک مژده دیگه خدمت دوستان گلم بدم که ست tnt رو برای عزیزانی که کیبورد 80 دارن نیز انشالله برای عید نوروز 93 آماده خواهم کرد

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، 1mosafer ، manglikhah ، نوژان ، sameti ، artist ، mehran121212 ، j.j.j.j.j ، رضا اعتمادی ، اسلام شکری ، matin110 ، vahidskorg ، ابوذر

ارسال: #2
30-01-2015، 10:29 PM -
vahidskorg آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 54
سپاس شده 54 بار در 24 ارسال

RE: گلچین بکاپهای pa80 بدون محدودیت برای کیبوردهای 600 به بالا

آقاسعید سلام
پس چرا توی این تاپیک خبری نیست؟
میتونم اسم یه بک آپ رو بگم و شما زحمتشو بکشی
یا اینکه واستون بزارمش
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #3
19-06-2015، 05:22 AM -
siamaksam آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 3
سپاس شده 15 بار در 8 ارسال

(10-03-2014، 10:02 PM)سعید جوادی نوشته است:
سلام به همه دوستان گل خودم

دوستان بنده تصمیم دارم در سال جدید به امید و یاری خداوند بزرگ برای شما عزیزای که کیبورد pa600 -pa900 - pa3x دارین یک قدم بسیار اساسی بردارم .

بنده میخوام ازین به بعد با ترفندی که خودم یاد گرفتم و در عرض 45 دقیقه تمامی ریتمهای pa80 رو که با فلش کارت استفاده میکنید رو طوری کانورت میکنم که قابلیت گلچین کردن رو داشته باشه .

دوستان ازین پس میتونن هر بکاپی که دارن رو در اختیار بنده گذاشته تا بنده فردای همون روی بکاپ یا ست اورجینال که انگاری با خود pa3x ساخته شده رو در اختیار شما بزارم

دیگه مشکل گلچین کردن درام کیت رو نخواهید داشت . هر درام کیتی و ریتمی رو که میخواهید با سلیقه خودتون گلچین کنید .

نه اینکه بیان به زور 3تا فلش کارت رو در یک فلش کارت جا بدن اونم با کیفیت خیلی پایین و براش تبلیغ رایگان هم بکنن.

دوستان شاید هرکسی بخواد باب سلیقه خودش برنامه درست کنه؟ این نمیشه که من بخوام هر بکاپی رو که دلم بخواد برای کاربرها درست کنم ؟

من درواقع میخوام فقط برای کاربرای گل طبق میلشون و بکاپهایی رو که دوست دارن تو ست خودشون گلچین کنن رو براشون درست کنم

هر روزی که بکاپ رو بدین فرداییش تحویل خواهید گرفت بدون هیچ محدودیتی

دوستانی هم که تمایل ندارن بکاپهای ساخته شده خودشون پخش بشه میتونن از طریق پیام خصوصی با بنده هماهنگ کنن تا براشون انجام بدم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بنده از همین الان در خدمت شما عزیزان هستم

-------------------------------------------------------------------------

یک مژده دیگه خدمت دوستان گلم بدم که ست tnt رو برای عزیزانی که کیبورد 80 دارن نیز انشالله برای عید نوروز 93 آماده خواهم کرد

پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افلاطون می گوید :موسیقی برای ادامه حیات بشر ضروری است
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #4
01-08-2015، 10:55 AM -
vahidskorg آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 54

با سلام خدمت همه دوستان
هر فلشی از 80 که خواستید
من در خدمتم البته تبدیل شده برای 600.800.900.2x.3x
اسم بدید
کنار بایستید
بلکه تاپیک بعداز 2 سال راه بیافته
ممنون
 سپاس شده توسط Saeed_B

ارسال: #5
08-07-2016، 05:57 AM -
vahidskorg آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 54

Hi
یکسال گذشت و هیچ خبری نیستShadab

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi