خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 01:16 PM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
08-06-2014، 02:06 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

گفت و گو در مورد مسابقات خوانندگی

درود
کاربران عزیز هرگونه بحث و گفت و گو در مورد مسابقات خوانندگی را در این تاپیک مطرح نمایید
.
 سپاس شده توسط Koresh ، MAHDIS ، bagher2g ، سعید جوادی ، مسلسل ، mohamad.r

ارسال: #2
09-06-2014، 04:02 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: نخستین دوره مسابقات خوانندگی برگزار میشود

با عرض سلام و تبریک به مدیران و کاربران محترم سایت که برای ایجاد رقابتی سالم و به دور از هر گونه حاشیه در اینجا گرد هم جمع شدید. امیدوارم این مسابقه علاوه بر ایجاد شور و هیجان بین کاربران علاقمند باعث تحکیم دوستی ها هم باشد.
ضمن تشکر از تمامی داوران عزیز که قبول زحمت فرمودند بنده این نوید را به شما خواهم داد که برای قضاوت هرچه بهتر نمونه کارها را برای امتیازدهی دقیق از طرف خودم با استادانم در کنسرواتوار تهران نیز مطرح و بهترین قضاوت را برای شما شرکت کنندگان محترم داشته باشم.
برای همه ی شما عزیزان آرزوی موفقیت میکنم.
 سپاس شده توسط bagher2g ، Koresh ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، مسلسل ، مهدی فهیم ، mohamad.r

ارسال: #3
10-06-2014، 01:00 AM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

سلام
ضمن عرض خسته نباشید به مدیر سایت تمامی مدیران بخش ها و کاربران عزیز سایت موزیکسازان،امیدوارم این مسابقه هم به خوبی برگزار بشه و اون کسی که شایستش هست و واقعا هنره خوانندگی رو داره برتر شناخته بشه و در این مسابقه برنده بشه،من هم از طرفه خودم این قول رو به تمامی شما عزیزان میدم که تمام سعی و تلاشم رو بکنم که در حقه کسی اجحاف نشه و خیلی تخصصی و کارشناسانه با همکاری داوران دیگر به نفرات به اندازه توانایی هاشون امتیاز بدیم و مرسی از اینکه من رو به عنوانه داور مسابقات و و اسپانسر این برنامه انتخاب کردید.
انشاله لحظاته شاد و خوبی رو در کناره هم داشته باشیم.
موفق باشید KORESH
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط MAHDIS ، maani00 ، bagher2g ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، مسلسل ، سعید شهباز ، مهدی فهیم ، mohamad.r

ارسال: #4
10-06-2014، 04:52 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-06-2014، 04:52 AM، توسط MAHDIS.)
MAHDIS آفلاین
مدیر باز نشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 33
سپاس ها 925
سپاس شده 1401 بار در 347 ارسال

درود
من هم کمال تشکر رو دارم از مدیریت محترم
وخوشحالم از اینکه افتخار دارم یکی از داوران این مسابقه باشم
وامیدوارم قضاوت عادلانه ای داشته باشم
با آرزوی بهترین ها
بعد ازتو آدمها تنها خراشی بودند بر من

[/b]
 سپاس شده توسط maani00 ، bagher2g ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، Koresh ، سعید جوادی ، مسلسل ، سعید شهباز ، مهدی فهیم ، mohamad.r

ارسال: #5
11-06-2014، 04:13 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-06-2014، 04:22 PM، توسط husene.)
husene آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 0
سپاس ها 26
سپاس شده 38 بار در 18 ارسال

(09-06-2014، 08:52 PM)saeed.t نوشته است: سعید رسولی هستم و یک اهنگ ترکی برای مسابقه گذاشتم نام اهنگ بیتانم هست ممنون http://www.hotup.ir/upload/4vkb_bitanam.mp3

سلام دوست عزیز ببخشید ها چنین میگم ولی بهتره واقعیت رو بدونید من خودم یه کاربر معمولی این سایت هستم اما باید بگم که از موسیقی بسیار سر در میارم معلومه که فک میکنید با بم کردن صدا به طور خشی صدا خوب میشه ولی اصلا اینطور نیست شما یبار صداتنو یکم زیر کن یعنی نازکتر بخون ببین چطور میشه من خودم اهل تبریزم و از اهنگ های ابراهیم تاتلیس بسیار خوشم میاد منتها یک باید رو صدات کارکنی هر اهنگی متناسب به صدا از یه گام خاص و یه اکتاو (زیر بمی) خاص خونده میشه

خیلی ببخشید که من با نقل قول اینجا نوشتم ببخشید اگه متونید پاکش کنید
موسیقی ورزش ذهن است پس بیایید این علم را باهم بیاموزیم
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #6
11-06-2014، 04:38 PM -
saeed.t آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 20
سپاس شده 66 بار در 24 ارسال

(11-06-2014، 04:13 PM)husene نوشته است:
(09-06-2014، 08:52 PM)saeed.t نوشته است: سعید رسولی هستم و یک اهنگ ترکی برای مسابقه گذاشتم نام اهنگ بیتانم هست ممنون http://www.hotup.ir/upload/4vkb_bitanam.mp3

سلام دوست عزیز ببخشید ها چنین میگم ولی بهتره واقعیت رو بدونید من خودم یه کاربر معمولی این سایت هستم اما باید بگم که از موسیقی بسیار سر در میارم معلومه که فک میکنید با بم کردن صدا به طور خشی صدا خوب میشه ولی اصلا اینطور نیست شما یبار صداتنو یکم زیر کن یعنی نازکتر بخون ببین چطور میشه من خودم اهل تبریزم و از اهنگ های ابراهیم تاتلیس بسیار خوشم میاد منتها یک باید رو صدات کارکنی هر اهنگی متناسب به صدا از یه گام خاص و یه اکتاو (زیر بمی) خاص خونده میشه

خیلی ببخشید که من با نقل قول اینجا نوشتم ببخشید اگه متونید پاکش کنید
سلام خیلی ممنون از شما بابت نظرتون من خیلی خوشحال شدم که این نکات رو گفتید منم بچه مرندم واصلا اگه میشد هم نقل قول و تذکرات شما رو پاکش نمی کردم وافتخار می کنم لایق می دونید ونظر میدید. من یک هزارم اهنگهای ابراهیم تاتلیسس رو نمی تونم بخونم ولی عاشقشم .و تازه من یک مبتدی هستم و ممنون از این که تذکر دادید
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، سعید شهباز

ارسال: #7
11-06-2014، 09:48 PM -
Koresh آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 1587

درود
دوستان لطفا در این تاپیک فقط نمونه صداهاتون رو قرار بدین و نظر ندین در مورد کارها
.
 سپاس شده توسط bagher2g ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، mohamad.r

ارسال: #8
13-06-2014، 03:40 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام آقایون عزیز. خواستم بگم خواننده قبلی بنده که دو مای با ایشون کار میکردم نیز در این مسابقه شرکت میکنن البته بعد 6 تیر چون مراسم داریم وباید یکمی تمرین کنیم تا یه چیز خوب رو آماده کنیم

راستی مهم نیستش که شعر آهنگ چی باشه درسته؟ میتونیم هرچی بخونیم ؟

بعدش یکی از دوستان خوب خودم نیز میخوام انقلابی بخونن آیا ایشون هم میتونن شرکت کنن؟

سپاس شده توسط Koresh ، totiya206 ، MAHDIS ، صالح غلامیان ، dj-saeed ، سعید شهباز

ارسال: #9
13-06-2014، 04:28 PM -
Koresh آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 1587

(13-06-2014، 03:40 PM)سعید جوادی نوشته است: سلام آقایون عزیز. خواستم بگم خواننده قبلی بنده که دو مای با ایشون کار میکردم نیز در این مسابقه شرکت میکنن البته بعد 6 تیر چون مراسم داریم وباید یکمی تمرین کنیم تا یه چیز خوب رو آماده کنیم

راستی مهم نیستش که شعر آهنگ چی باشه درسته؟ میتونیم هرچی بخونیم ؟

بعدش یکی از دوستان خوب خودم نیز میخوام انقلابی بخونن آیا ایشون هم میتونن شرکت کنن؟
درود
سعید جان تیم داوران فقط جنس و تونالیته صدا براشون مهم هستش تا بتونن نفرات رو انتخاب کنن،هر آهنگی رو میتونن بخونن.
سواله دیگه ایی هم هست در خدمتم
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، MAHDIS ، صالح غلامیان ، dj-saeed ، سعید شهباز

ارسال: #10
30-06-2014، 03:17 PM -
ferena آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 8
سپاس شده 29 بار در 7 ارسال

RE: گفت و گو در مورد مسابقات خوانندگی

ببخشید از کدوم قسمت باید فایل صوتی رو ارسال کنم
 سپاس شده توسط صالح غلامیان

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi