خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-03-2017، 02:12 AM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
28-04-2014، 11:57 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-04-2014، 12:33 AM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

کپی برداری آشکار از مطالب اختصاصی ما توسط عده ای بی وجدان

درود

عزیزان همانطور که همه میدانید این سایت و مدیرانش همیشه از حاشیه به دور بودند و اهمیتی به ناسزا های عده ای پست خرد ندادیم.
اما این افراد واقعا بی شرمی را به نهایت رسانده اند و کاسه ی صبر ما هم بالاخره یک روزی لبریز میشود و وظیفه خود میدانیم این افراد را معرفی و از حیثیت خود دفاع کنیم.
باور کنید این حرف ها را برای تخریب دیگر سایت ها و یا بالا بردن آمار سایت نمیزنیم اگر این چنین بود مانند آنها از رباط ها برای بالا بردن تعداد کاربران استفاده میکردیم و با نوشتن یک خط کد ساده سایت ما در هر روز 100000 بازدید داشت! و در هر لحظه 500 نفر آنلاین بودند! ولی چون ما در آمدی از سایت نداریم و این سایت یک سایت کاملا رایگان هست نیازی به این فریب کاری ها نیست هر حرفی باید با سند و مدرک زده شود در غیر اینصورت حرف مفت است بنده هیچ وقت بدون سند و مدرک حرف نمیزنم.
مگر از دنیا چه دیدیم که به هم افترا بزنیم و برای هیچ و پوچ این همه گناه کنیم؟ کی میداند بنده امشب بخوابم فردا بیدار میشوم یا خیر؟
نمیدانم این افراد چگونه تربیت شده اند که در این سن و سال اینچنان دروغ میگویند.

پیامی از یکی از کاربران دریافت کردم همراه با تصاویری که اینجا برایتان قرار میدهم شما خودتان قضاوت کنید آیا این کار کپی برداری هست یا خیر؟

یکی از کاربران اون سایت آموزش آکورد های پرکاربرد بنده که برای اولین بار به صورت خیلی ساده و قابل فهم در اینترنت منتشر شده را کپی برداری کردند و مدیر محترم اون سایت به جای اینکه تذکر دهند باهاشون همکاری میکنند و میگویند این مطالب از بنده نیست و تصاویر هم برای بنده نیست. باید خدمتتون عرض کنم این آموزش کاملا از دانش شخصی بنده بوده و تصاویر هم خودم تهیه کردم اگر جایی دیگر دیدی حتما قرار دهید!
دوست عزیزی که مطالب ما را کپی برداری میکنید شما رو به وجدان خودتون شما تا قبل از خواندن این آموزش میدانستید آکوردهای پرکاربرد کدام ها هستند؟ مدیر بیسوادی که دست راست و چپ خود را نمیدانید شما اصلا میتوانید یک آهنگ با آکورد صحیح بنوازید؟! صلا نت بلدید بخوانید؟!

این تصویر را ببینید!

تصویر به اندازه 28% (705x749) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (967x1027) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
[تصویر:  l2g4_dfhgdgdfg.png]

حال این تصویر را ببنید!

[تصویر:  09.png]
لینک منبع : http://musicsazan.ir/Thread-%D8%A2%D9%85...8%B1%D8%AF

کپی رایت تصویر را حذف کردند و به جایش کپی رایت خود را قرار دادند! جالب اینجاست که برای دفاع از خود فرمودند که قرار دادن لینک سایت ها در آنجا ممنوع هست واقعا دفاعیه ی جالبی بود و زیبا ترین جوک سال 93

شخصی که برای دفاع عنوان کرد که این مطلب توسط بنده نوشته را هم میگویند مدیران اینجا بود! بدون هیچ دلیل و مدرک قابل اثباتی! خیر دوست عزیز ایشون با همانگی بنده آمده بود ( چون من هرگز وارد همچین جایی نمیشوم) و خیلی مودبانه خواستیم که شما ارسال مورد نظر را حذف کنید اگر غیر از این بود قبل از آن مانند خود شما عمل میکردیم و همان لحظه اطلاعیه میزدیم آی مردم بیاید مرجع متخلف و.... ولی ظاهران شما خود به ایجاد حاشیه خیلی علاقه مندید و کلا سایت شما بر این پایه میچرخد که بنده توجه نکرده بودم به این موضوع.
خوب از قرار معلوم این دوستمان هم قرار شده با باز سازی تصاویر و تغییر نوشتار هر طور شده این کپی برداری را به اتمام برسانند [تصویر:  34.gif]
دوست عزیز اگر کاربری در مورد یکی از موارد بپرسد شما دانش کافی دارید جواب بدهید؟!
کپی برداری بدون اجازه جرم است + کپی برداری بدون لینک منبع جرمی بزرگتر + زدن آثار دیگران به نام خود جرمی بزرگتر + تغییر در آثار دیگران و زدن به نام خود از همه بزرگتر = این کارها جز رنجش دیگران و زیاد شدن بارگناه شما چیزی برایتان ندارد جز اینکه چهارتا مدیر بیسواد به شما بگویند احسنت که آن هم برای رونق سایت خودشان هست و لاوی هایی که مخفیانه ای انجام می دهند!

بنده خودمو شاگرد تمام کاربران اینجا میدانم و هیچ ادعایی ندارم بیشتر ناراحتی بنده این است که چرا بنده را کلاهبردار یا سودجو و یا دلال میخوانند؟ آیا شما دوستان تا حالا دیدید من چیزی خرید و فروش کنم؟ بنده فقط در طول عمرم دو کالا فروختم آن هم به خاطر نیاز مالی!
جناب مدیر که میگویید بنده دلال هستم و مرتکب جرم شدم و میخواهید پیگرد قضایی کنید بنده یک سال هست منتظر پیگرد قضایی شما هستم شما که هیچ مدرکی ندارید و حرف مفت میزنید خجالت نمیکشید به بنده افترا میزنید تا این سایت را تخریب کنید؟ میدونید اگر بخواهم میتوانم اعاده ی حیثیت کنم؟ خوب چرا ثابت نمیکنید؟ شما ثابت کنید بنده دیگر در اینترنت پیدا نخواهم شد به شرافتم قسم میخورم این کار را میکنم. دوست دارید همین کار را با شما هم بکنیم؟ چه عکس العملی نشان میدهید؟ آیا تاب میاورید کسی پشت سرتان حرف مفت بزند؟
اصلا شما چه کاره اید که مشخص میکنید کی کلاهبردار است کی نیست قاضی هستید یا وکیل؟ شما یک انسان تملق گو و خود شیفته بیشتر نیستید.
فقط همین را بدانید هیچ وقت با دروغ و نیرنگ انسان به اهدافش نمیرسد.
شما انقدر شخصیت دروغ گو و فریبکاری دارید که فکر کردن در موردتون برایم سخته.
ضمنا شنیدم مجوز رسمی دارید! باز هم دروغ [تصویر:  14.gif]

داشتیم همینجا کاربری را که آموزش گلچین فلش کارت را میخواست در پیام خصوصی براش لینک اون سایت رو فرستادم گفتم توش هست سرچ کنید.
اگر این کار ایشون کپی برداری نیست بنده هم پس میتوانم آموزش گلچین فلش کارت را که تنها مطلب غیر کپی اون سایت هست با تغییرات اینجا به نام خود قرار دهم! و میگیویم این آمورزش اصلا از خود شرکت کرگ نشات گرفته است.

به ما میگویند سودجو من در پنج خط میتونم سودجو بودن مدیر اون سایت را ثابت کنم منتظرم ببینم ایشون با پنج صفحه طومارشون میتوانند یا نه!

این افرداد خدا نشناس باعث میشوند از ادامه کار این سایت منصرف شویم ولی فقط به خاطر کاربران کوتاه می آییم و میگذاریم به حساب ذات کثیف این افراد

بدرود.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، hamed_a ، maani00 ، علی حقانی ، milad2015 ، MAHDIS ، ATMX ، مهدی فهیم ، overbug ، Koresh ، sameti ، Milad ، BigBoy ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، korg pa900 ، bagher2g ، Payam 0281 ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #2
29-04-2014، 02:23 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-04-2014، 02:27 AM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

RE: کپی برداری آشکار از مطالب اختصاصی ما توسط عده ای بی وجدان

آقای غلامیان ، من هم زمانی که با استاد گرامی و چیره دست و تکنیسین و موزیسین و تعمیر کار و .... که یکی از مدیران سایت همه چی بود بحثم شد ، گفتم که تمام پست های من رو پاک کنید دوست ندارم هیچ نوشته ای ازم توی این سایت بمونه !

اما با بی وجدانی تمام ، فقط پست هایی که مشخص میکرد اندازه بوق هم بلد نیستن رو پاک کردن و باقی پست هام همونطور دست نخورده مونده

برای من مهم نیست بمونه ، مهم این هست که هر کسی جایی گیر کنه پستهای من رو بخونه و بتونه مشکلش رو حل کنه

اما این مهم هست که کسانی طبل تو خالی هستند رو توی سایت همه چی رنگ کردند و اطلاعات غلط و مغرضانه خورد مردم میدند رو تونستم حداقل به چند نفر بشناسونم !

طرف اومده نوشته 600 چیه آشغاله ، بعد فروم باز کرده بالای سر تیتر پیجش نوشته مرجع نخصصی و فلان بهمان ، کنارش هم عکس 600 رو گذاشته !!!!!!!!!!!!!!

ما دم خروست رو باور کنیم یا حضرت عباست رو ؟

اینقدر بیسواده نوشته صد رحمت به نزول خورهای قدیم 3 درصد میگرفتن الان بانکها که 23 درصد هست چه انتظاری داریم !!!

دیگه نمیدونه اون نزول خوره ماهیانه 3 درصد میگیره ، بانکها در سال 23 درصد میدن و این دوتا تازه هیچ ربطی به هم ندارهههههههه!!!

نزول خور 3 درصد میگیره ، بانک 23 درصد سود میده!!!!

این آقا شده منجی بشریت در راه شناساندن سازهای کرگ و منجی خوب بودن هر چیزی که توی چین تولید نشده باشه ! و بد بودن هر چیزی که تولید چین باشه !

وای که من سرمو بکوبم دیواررررررر 31
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، milad2015 ، MAHDIS ، Koresh ، علی حقانی ، sameti ، ATMX ، Milad ، BigBoy ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، korg pa900 ، bagher2g ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #3
29-04-2014، 09:17 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام

صالح جان منم با صحبتهای حامد عزیز موافق هستم . کپی برداری که دیگه شاخو دم نداره وقتی بزرگترش داره میگه کار شما تقلید هستش دیگه از کاربر چه انتظاری داری؟

نمیخواد قبول کنه مشکل از ریشه هستش نه از کاربر ...اون زمانها خیلی خوب برخورد میکردن الان یجور دیه میخوان بپیچونن مسئله رو

آقایی ک ادعا میکنه ورزشکارمو و خدا پرستم و هزار تا چیز دیگه چیشدی پس؟ الان ما تقلید کار شدیم و جنس دست دوم میفروشیم؟

خود ایشون از بنده بیشتر معامله داشتن تو هر سازی هم راحت 500 هزار تومن استفاده میکردن . دقیقا یادمه 800 رو از آقای مطلبی خریدن 3700 به بنده میخواستن بدن 4400

بعدش به من میگن کلاه بردار و سودجو

توکه زیر نام کاربری من اتهام زدی که با آقای غلامیان هم دست بودم چرا نتونستی ثابت کنی؟

واقعا برات متاسفم حیف حیف حیف دنیا اینقدر ارزششو نداره که بخاطرش دروغ بگی پشت تلفن یه حرف میزنی و تو انجمن یه چیز دیگه

سپاس شده توسط milad2015 ، MAHDIS ، Koresh ، صالح غلامیان ، sameti ، ATMX ، سعید شهباز ، BigBoy ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، korg pa900 ، hamed_a ، bagher2g ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #4
29-04-2014، 11:46 PM -
MAHDIS آفلاین
مدیر باز نشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 33
سپاس ها 925
سپاس شده 1401 بار در 347 ارسال

درود
به نظر من اصلا نباید براتون مهم باشه کپی برداری جرم هست هرکس خودش می مونه و وجدانش 10
آدمایی که به این صورت عمل میکنن شخصیت خودشون رو زیر سوال می برن
جناب غلامیان صداقت ویکرنگی شما ودیگر مدیران بخش های مختلف به کاربران ثابت شده است 17
به آدمهایی که پشت سرتان حرف می زنند ومی خواهند شخصیت شما رو زیر سوال ببرن توجه نکنید آنها درست به پشت سر شما تعلق دارن
پس شما از اونا جلوتری که پشت شما صحبت می کنند وجرات مقابله ندارند 424242
به قول معروف جواب ابلهان خاموشی استWavingWavingWaving
بعد ازتو آدمها تنها خراشی بودند بر من

[/b]
 سپاس شده توسط Koresh ، صالح غلامیان ، milad2015 ، Milad ، سعید شهباز ، BigBoy ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید جوادی ، hamed_a ، bagher2g ، totiya206 ، ATMX ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #5
30-04-2014، 12:47 AM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

درود
صالح جان در با معرفت و انسانیت و هنرمندیه شما هیچ شکی نیست داداش،از نظره من اینجور افراد سودجو بی شخصیت و کلاهبردار هستند،که با دزدی میخوان خودشون رو بالا بکشن،که سخت در اشتباه هستن.سایت رسمی و تخصصی موزیکسازان همیشه نامبروان و عالی بوده و مدیر کل سایت و تمامی مدیران بخش ها و کابران دوستانی سالم و با شخصیت و انسانی هستند که دارن برای جامعه موسیقی زحمت میکشن و همیشه در عمل کارهاشون رو نشون میدن.
زنده باد مدیر کل سایت تمامی مدیران بخش ها و کابران عزیز سایت موزیکسازان.

ThanksThanksThanksThanksThanksLaie_54
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط MAHDIS ، علی حقانی ، صالح غلامیان ، sameti ، ATMX ، milad2015 ، Milad ، سعید شهباز ، BigBoy ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید جوادی ، hamed_a ، bagher2g ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #6
01-05-2014، 12:39 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز من این ها رو خوب میشناسم اونقد حرف ناجور پشت سر ما زدن دریغا از یکی که برای ما بگه جریان چیه کسی نیست بگه اقا اول برو خودت رو اصلاح کن بعد بیا ایراد کسی دیگه رو بگیر به هر حال به قول کسی که نمیخوام اسمش رو بیارم میگفت ماه همیشه پشت ابر نمیمونه اسمون هم همیشه ابری نیست اخر یک روز صاف میشه و چهره ای خودش رو نشون میده من کاری ندارم نمیخوام حاشیه بیشتر کش بیاره ولی باید این اموزش رو با ذکر منبع میزاشتن خوب به هر حال کاری هست که شده یکی شخص خودم با اقای فلانی تلفنی صحبت کردم گفت اقا اعتمادی این کار شما درست نیست این کار رو انجام ندین بعد اقای فلانی میگه اقای ------ما داریم از سایت شما حمایت میکنیم چرا این چیزا رو تو سایت میزارین گفت اقای اعتمادی مثلا فلان شرکت اسپانسر ما هست داره ما رو ساپورت میکنه اعتمادی نه این کار رو انجام بدی بعد ما گفتیم چشم ولی بعد همه دیدن که زد زیر حرفش بعد تو نوشته هاش برای ما گفت اقای اعتمادی دو تار مو بالای لبتات سبز شده خیال میکنید بزرگ شده اید اقای فلانی ما بچه نه بچه زیاده ما بچه جوجه ما نفهم ما نادون شما که بزرگ هستید به قول خودتان اسم مرد روتون هست چرا ادای بچه هارو در میارین وای وای وای بر ما که زمانی چه همکار هایی داشتیم با چه کسایی هم کاری میکردیم شکر خدا که به دست خودشون ما رو بیرون کردن شکر خدا من هم از دوستان میخوام هر وقت مطلبی رو از سایت دیگه بر میدارن و کپی میکنند با ذکر منبع باشه که زمانی این چیزا پیش نیاد خوب ما هم به اقای غلامیان حق میدهیم این مطلب جیز ساده ای هست ولی برای همین نوشته ساده هم زحمت کشیده شده ما به اون حق میدیم ناراحت شده باشه خوب امیدوار هستم که دیگه این مشکل ها پیش نیاد شرمنده سر همتون رو درد اوردم معذرت میخوام به امید اینکه بتوانیم صادقانه به دوستان کمک کنیم 04
 سپاس شده توسط 1mosafer ، صالح غلامیان ، Koresh ، ATMX ، سعید جوادی ، hamed_a ، MAHDIS ، bagher2g ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #7
03-05-2014، 10:27 AM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

بهترین کار پیگیری وشکایات هست ....Laie_54
 سپاس شده توسط رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، hamed_a ، MAHDIS ، Koresh ، bagher2g ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb ، Saeed_B

ارسال: #8
03-05-2014، 12:43 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

(03-05-2014، 10:27 AM)معین رضایی نوشته است: بهترین کار پیگیری وشکایات هست ....Laie_54
سلام نه بابا شکایت برای چی همون که دستشون رو شده خودش کلی هست 15
 سپاس شده توسط معین رضایی ، 1mosafer ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، hamed_a ، MAHDIS ، Koresh ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #9
03-05-2014، 04:49 PM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

زشته از همچین شخصی میشناسم این اقارو ولش تا حد فهمیدن خودشون بسه Thanks
 سپاس شده توسط 1mosafer ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، hamed_a ، MAHDIS ، Koresh ، bagher2g ، رضا اعتمادی ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ارسال: #10
03-05-2014، 10:00 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

نمیدونم چی بگم دیگه با اینکه شات گذاشتم باز طرف میاد میگه من نبودم!
دوست عزیز شات دارم فیلم هم دارم فایل html هم دارم از ارسال هاتون. شاهد هم دارم پس حرف احمقانه نزنید تا کمتر آبروی نداشته تون برود.
از طرض نوشتار شما خود مشخص هست شعور کافی ندارید.

میگوید من مجوز دارم نمیدونم چرا انقدر علاقه به دوغ گویی دارند شما اگر مجوز داشتید که تا 5 سال تصویر مجوزتون تو سردر سات میزاشتید!

هرچه دوست دارید پشت سر ما حرف بزنید اهمیتی ندارد شما پشت سر ما قرا دارید و خواهید داشت.

اگر من میزاشتم آقای جوادی همان موقع رسواتون میکرد الآن انقدر گستاخ نمیشدید که مطالب ما را کپی کنید و پشت سرمان حرف مفت بزنید.

هرگونه کپی برداری از مطالب ما بدون ذکر منبع مجاز نمیباشد و ما رضایت نداریم.

سایت های بزرگ و سیاست های درست اهمیتی به این خورده پاها نمیدهند ما هم دیگر نمیدهیم.
موفق باشید دوستان40
 سپاس شده توسط hamed_a ، MAHDIS ، Koresh ، سعید جوادی ، bagher2g ، رضا اعتمادی ، f-u ، totiya206 ، اسلام شکری ، djmb

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi