خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 08:26 PM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
19-09-2014، 12:33 PM -
sazkadeh آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 0
سپاس شده 46 بار در 16 ارسال

کلاهبرداری توجه

اسلام خدمت همه دوستان وهمکاران عزیز من در این انجمن تازه عصو شدم ومیخام خبر مهمی به شما ودوستان خوب وعزیز دهم
کلاهبرداری سایت flstudio11.blogfaبه نام احسان عزیزی که انجمن *********** را هم تبلیغ میکند
من از این اقا درخواست ساخت یک هنک جدید با ترانه جدید کردم وقبول کرد که کار ما رو انجام دهدبعد از تمام شدن صحبت ها از من درخواست بیعانه کرد وما مبلغ فوق را به حساب ریختیم وتماس گرفت وگفت کار شما را سه روزه تحویل میدهم از زمانی که بیعانه گرفته تا الان که دوماه میباشد دیگر جواب تلفن ما را نداد وبا خط های دیگر تماس میگرفتیم تا صدا ما را میشنوید قطع میکرد .........
دو تا از دوستان ماهم به ایشان کار داده بودند با بت ریتم وصدا که دوستان ما را هم پیچونده وجواب نمیده
احسان عزیزی در اپارات وسایت خودش وفکر کنم شاید در این انجمن هم عصو باشد تبلیغ کار خود را میکند . ..
دوستان سر ما ودوستان ما کلاه رفته فقط شما دوستان انجمن مراقب این فرد کلاه بردار باشید وهیچ در خواستی نکنید............
مرسی تشکر از شما
 سپاس شده توسط MAHDIS ، totiya206 ، ALI.M.R ، 1mosafer ، fantom g7 ، ali_melody ، bagher2g ، رضا اعتمادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi