خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 24-01-2017، 09:36 AM

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
11-06-2013، 03:19 PM -
saeed hadian آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 180
سپاس شده 333 بار در 61 ارسال
کلاس آموزش کیبورد

با سلام.بنده میخوام همین تابستان شروع کنم.نظر شما خصوصی است یا آموزشگاه؟
دوستم 4 سال مستمر داره میره آموزشگاه... ولی انگار نه انگار!! نظر خودم خصوصی است.نظر شما چیست؟
راستی شما کسی را سراغ دارید اصفهان؟!
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، امید ، erfan-asa ، پویاکرگ 500 پ ، ehsan33 ، ALI.M.R

ارسال: #2
11-06-2013، 03:36 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-06-2013، 03:38 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: کلاس آموزش کیبورد

سلام مجدد خدمت شما آقا سعید گل

والله بنده در اصفهان کسی رو سراغ ندارم مگر دوستانی که از بچه های انجمن باشن بتونن راهنمایی کنن. در مورد کلاص چه خصوصی چه آموزشگاه فرقی نداره ؛ مهم استعداد فرد هستش که تا چه حدی استعداد یادگیری داره.

مهم علاقه هستش اگر به چیزی علاقه داشته باشین و تا آخرش ادامه بدین مطمئن باشین بهترین نتیجه رو بدست میارین .

خود من نه کلاس رفتم و نه از کسی چیزی یاد گرفتم ولی با کیبورد خوابیدم و بلند شدم حتی در رختخوابمم کیبورد باید میشد.

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، sameti ، abbasnaeij ، امید ، arash22 ، پویاکرگ 500 پ ، hmid_213 ، ALI.M.R ، yunus 90

ارسال: #3
11-06-2013، 04:17 PM -
saeed hadian آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 180

اتفاقا بنده اگر مخالفت شدید پدر نبود برا خودم کسی شده بودم تو ارگ و الان هم فوق العاده علاقه مندم و مرا به هیجان میاورد!!
از لحاظ علاقه شما مطمئن باش واقعا علاقه مندم فقط یه چیز اینکه شما با جزوه و کتاب یاد گرفتید یا گوشی؟!آخه چطور بدون کمک و نرفتن به آموزشگاه؟!!!11
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، امید ، ابوالفضل برادری ، ALI.M.R

ارسال: #4
11-06-2013، 04:45 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(11-06-2013، 04:17 PM)saeed hadian نوشته است: اتفاقا بنده اگر مخالفت شدید پدر نبود برا خودم کسی شده بودم تو ارگ و الان هم فوق العاده علاقه مندم و مرا به هیجان میاورد!!
از لحاظ علاقه شما مطمئن باش واقعا علاقه مندم فقط یه چیز اینکه شما با جزوه و کتاب یاد گرفتید یا گوشی؟!آخه چطور بدون کمک و نرفتن به آموزشگاه؟!!!11
من کاملا گوشی یاد گرفتم و اگر واقعا در این حد شور و اشتیاق داشته باشین خیلی سریع در عرض 6ماه یاد خواهید گرفت.

من برای ارگ میمردم 15 همیشه تو مراسمات یه گوشه بغل نوازنده ها وامیستادم و فقط نگاه میکردم .یادش بخیر دوران بچگی36

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، totiya206 ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، abbasnaeij ، امید ، معین رضایی ، محمد سعادتمند ، vahidskorg ، ابوالفضل برادری ، ALI.M.R

ارسال: #5
12-06-2013، 12:31 AM -
saeed hadian آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 180

خب این گوشی را میشه یکم توضیح بدید چجوری؟!! مثلا یه آهنگ مثل دو دو ر می می فا سو لا لا ...؟! اینطوری؟!
- ما تو اصفهان به قول مردم مطرب برای عروسی ها میاریم که خواننده و کیبورد زن و ویالون و....را شامل میشه -من تو همه ی عروسی ها خوب به این کیبورد زن توجه می کردم و ناراحت میشدم چون دقیقا پدرم به خاطر اینکه -مخصوصا کیبورد زن - را مردم شهر ما میگند مطرب!!!31
انشالله بتونم با کمک شما سریع یاد بگیرم.
ممنون
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، abbasnaeij ، امید ، ALI.M.R

ارسال: #6
12-06-2013، 12:37 AM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

سعید جان مطرب هم از طرب میاد و طرب هم یعنی شادی متأسفانه تو مردم از قدیم این جا افتاده و چون قدیما تو کاباره ها و اینجور جاها موسیقی اجرا میکردن هنوز هم قدیمیها دیدشون نسبت به نوازندگی و این برنامه ها منفیه، از نظر لغوی هم بد نیست نباید زیاد حساس بود به این کلمه پس اگر اینجویه همه کسانی که کارشون خندوندن مردمه مطربن البته من کلی عرض کردما خواستم یه چیزی گفته باشم15
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، abbasnaeij ، امید ، ALI.M.R

ارسال: #7
12-06-2013، 01:07 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-06-2013، 01:08 AM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

ماشاالله اینجا چقدر سعید داریم1115

دوست عزیز به نظر من اگر میخواهید برای مجلس یا دل خودتون یاد بگیرید گوشی خیلی بهتره چون نتی هم خسته کننده و طاقت فرسا هستش
هم اینکه اگر نتی شروع کنید و در میان راه خسته بشید و بخواهید گوشی ادامه بدید کار براتون سخت میشه چون شما وقتی نتی کار کنید گوش هاتون ضعیف تر از اون کسی هستش که گوشی یاد گرفته و در نتیجه شاید اولین اهنگی که بخواهید به صورت گوشی در بیارید یک هفته طول بکشه و شاید هم اشتباه در بیاریدش در نتیجه زده میشید از نوازندگی.
ولی اینو همن بگم هیچ نوازنده گوشی نیست که کارش صد درصد کامل و بی نقص باشه به جز تعدادی اندک که استعداد خدادای دارند مانند استاد جواد نوعی که واقفعا پدیده ای هستند.ولی نوازندگان گوشی قدرت اجراشون بیشتر از نوازندگانی که نتی کار میکنند هستش.
اما اگه میخواهید به صورت حرفه ای یاد بگیرید باید اراده به خرج دهید به صورت نتی و زیر دست یک استاد خبره شروع کنید.
حد اقل زمانی که یک نوازنده بخواهد به صورت نتی نوازندگی کیبورد را فرا بگیرد اگر با پشتکار و مستمر کار کند 2 سال هستش که باز هم بسته به استعداد متفاوته این میانگینش هستش که گفتم.

شما اول باید هدفتون رو از نوازندگی مشخص کنید بعد تصمیم کبری را بگیرید.15
پیشنهاد بنده اینه که اول هر دو صورت رو با هم شروع کن و ببین استعدادت در کدوم بیشتر هستش همونو ادامه بده.

اینا تجربه ی شخصی من بود چون خودم نتی شروع کردم و بعد یک سال گوشی شروع کردم و به مشکلات زیادی بر خوردم. امید وارم تونسته باشم راهنمایی کنم.

موفق باشید02
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، سعید جوادی ، saeed hadian ، abbasnaeij ، امید ، محمد سعادتمند ، totiya206 ، ALI.M.R

ارسال: #8
12-06-2013، 10:25 AM -
جلال محمدی غایب
متخصص موسیقی کردی
کاربر سایت
اعتبار: 2
سپاس ها 15
سپاس شده 72 بار در 13 ارسال

منم تو مراسمات میرفتم کنار دست اونی که ارگ میزد فقط نگاش میکردم و حسودیم میشد میگفتم چی میشد منم این طوری بزنم هر بار یه چیزی یاد میگرفتم می امدم خونه میدیدم اصلا شبیه اون چیزی نیست که اونا میزنن ولی کم کم با تلاش یاد گرفتم هرجا بحث ارگ میشد میرفتم یاد میگرفتم شبا خوابشو می دیدم تا اینکه بالاخره یه چیزی بارمون شد آخرش 0515
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، saeed hadian ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، امید ، ابوالفضل برادری ، totiya206 ، ALI.M.R

ارسال: #9
12-06-2013، 12:36 PM -
علی راد آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 6
سپاس ها 44
سپاس شده 413 بار در 84 ارسال

با سلام
بنده خودم الان ساکن اصفهانم و مدتی پیش آقای جلیل سجاد و مدتی پیش آقای خلیفه سلطانی می رفتم
آقای سجاد توی آموزشگاه موسیقی بیداد تدریس می کنن ولی آقای خلیفه سلطانی رو یادم نیس اما تو آموزشگاهی دقیقا تو میدان دروازه شیراز تدریس می کنن
ضمنا همونطور که دوستان فرمودن اگه می خای برای مجلس یا دل خودتون بزنین گوشی بزنین ولی یکم هم نت بلد باشین بد نیست چون ممکنه یه آهنگو فقط نتشو داشته باشین و بخاین اونو بزنین
سوالی بود در خدمتم43
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، صالح غلامیان ، saeed hadian ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، امید ، totiya206 ، ALI.M.R

ارسال: #10
12-06-2013، 12:46 PM -
saeed hadian آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 180

ممنون از تمام دوستان40
پس برا من گوشی بهتره چون میخوام زود یاد بگیرم و برا خودم و اگه پدر اجازه بدهند مجلس هم بزنم!!
درباره گوشی بیشتر توضیح بدهید!!چون من نفهمیدم!؟!
علی جان میشه یکم درباره استادان که فرمودین بیشتر توضیح داده و در پ. خ یه نشونی از آموزشگاه ها بدهید هرچند که آموزشگاه نمیخوام بروم و با یکی از اساتید چند جلسه خصوصی رفته و اگه شد بنا به حرف شما یکم نت خوانی یاد میگرم و بعد میرم تو کار گوشی...!
پیش به سوی یادگیری ارگ!!43
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، امید ، totiya206 ، ALI.M.R

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi