خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 01:21 PM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
18-12-2013، 09:45 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-12-2013، 10:00 PM، توسط Milad.)
milad2015 آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 12
سپاس ها 530
سپاس شده 854 بار در 233 ارسال

چرا موزیک سازان؟

دوستان ازتون این سوال رو این دفعه پرسیدم:چرا موزیک سازان را انتخاب کردین؟یا به عبارتی کدام قسمت سایت موزیک سازان شما را جذب کردBunnyearsmiley

من خیلی از طبقه بندی دقیق و زیبای سایت خوشم اومد.وبعدشم فهمیدم هیچ سایتی به اندازه موزیک سازان از نظر ست و ریتم و... به روز نیست
هر کس بد ما به خلق گوید/ما دیده ی دل نمی خراشیم/ما خوبیِ او به خلق گوییم/تا هر دو دروغ گفته باشیم
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، mohamad.r ، علی حقانی ، 1mosafer ، ابوالفضل برادری ، ATMX

ارسال: #2
18-12-2013، 11:01 PM -
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

RE: چرا موزیک سازان؟

استثنائا" پُست هاتون منتقل شدن!

دقت کنید
پیشاپیش ممنون از همکاریتون Rolley
DWL
 سپاس شده توسط Koresh ، totiya206 ، milad2015 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، mohamad.r ، 1mosafer ، ATMX

ارسال: #3
18-12-2013، 11:17 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-12-2013، 11:19 PM، توسط MAHDIS.)
MAHDIS آفلاین
مدیر باز نشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 33
سپاس ها 925
سپاس شده 1401 بار در 347 ارسال

من فقط به خاطر مدیرای خوب
وصمیمیت خاصی که تواین سایت وجود داره انتخابش کردم
و امیدوارم هر روز موفق تر از روز قبل بشه
که قطعا همینطوره

ThanksWaving
بعد ازتو آدمها تنها خراشی بودند بر من

[/b]
 سپاس شده توسط Milad ، Koresh ، totiya206 ، Amir-Ariya ، milad2015 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، mohamad.r ، علی حقانی ، 1mosafer ، ابوالفضل برادری ، ATMX

ارسال: #4
18-12-2013، 11:53 PM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

درود
منم از جمع گرم و صمیمی مدیران و کاربران عزیز این سایت خوشم اومد و تیم حرفه ایی مدیریت که انقدر عالی و نامبروان این سایت رو به خوبی دارن بالا میبرن انتخاب کردم و لحظه به لحظه شاهد پیشرفت این سایت هستم.
انشاله که همیشه این سایت پایدار باشه.

با تشکر از تمامی مدیران و کاربران عزیزThanks
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط totiya206 ، MAHDIS ، Milad ، Amir-Ariya ، milad2015 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، mohamad.r ، 1mosafer ، ATMX

ارسال: #5
19-12-2013، 12:26 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

منم بخاطر صالح این انجمن رو انتخاب کردم اونم بخاطر گفتن جمله جانه قربان15 خیلی با این جمله حال میکنم ولی کلی بگم انجن خوبی هستش نه اینکه چون خودم میدرش هستم نه اصلا ایطوری نیست ؛ شاید باورتون نشه ولی شده چندبار منو صالح با هم دعوامون شده سر برخی موارد سایت ولی خب بازم حلش کردیم اونم بخاطر شماها دوستان گل که واقا زحمت میکشین.

این سایت مثل برخی سایتها نیستش که یه کاربر یه اشتباهی بکنه بیان علنیش کنن. حتی 20 بارم اشتباه بکنه تو پیام خصوصی با ایشون صحبت میشه اونم با برخورد خیلی عالی نه تهدید آمیز که آی نامه دادگاه میارمو و وکیلم حالتو میگره و ازین حرفهای بیهوده.

انسان همیشه بعضی وقتها اشتباه میکنه و همون اشتباه باعث تجربه میشه و دیگه اون مورد رو تکرار نمیکنه و ممکنه در آینده یه اشتباه دیگه بکنه که ربطی به مورد اول نداشته باشه ولی باز از نظر من و مدیران گل این مجموعه باید بخشید و ارزش قائل شد برای کاربر حتی اگر اون کارب دشمن باشهLaie_54

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، milad2015 ، MAHDIS ، abbasnaeij ، totiya206 ، رضا اعتمادی ، mohamad.r ، علی حقانی ، sameti ، 1mosafer ، ابوالفضل برادری ، ATMX

ارسال: #6
24-01-2014، 09:36 AM -
mohamad.r آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 364
سپاس شده 266 بار در 83 ارسال

درود
واقعا این احترام و رفاقتی که بین همه ی دوستان و مدیران حاکمه آدم رو نمک گیر میکنهH
از بودن در اینجا بی نهایت خرسندمThanks
هراس هم از من برید و تنها لبخند با من است...هرچند بوی قهوه می دهد...!
 سپاس شده توسط totiya206 ، Koresh ، علی حقانی ، Amir-Ariya ، 1mosafer ، سعید جوادی ، ATMX

ارسال: #7
24-01-2014، 04:13 PM -
علی حقانی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 12
سپاس ها 622
سپاس شده 873 بار در 263 ارسال

من هم بخواطر اینکه مدیران خوب و خون گرم و با محبت داره این سایت رو انتخاب کردم فقط مدیران کمی سعی کنند که ستهایی خوب و حرفه ای تهیه کنند و برای فروش تو سایت بزارند تا اینجا بشه یه ستی که قیمتش تو جمهوری 400 تومان هست اینجا بشه با 40 یا 50 تومان دست اعضا برسهBunnyearsmiley
 سپاس شده توسط totiya206 ، milad2015 ، mohamad.r ، 1mosafer ، Koresh ، سعید جوادی ، ATMX

ارسال: #8
25-01-2014، 07:07 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

با سلام خدمت همه من این سایت رو شخصا انتخاب کردم اول اینکه حاشیه نداره بعد کاربران خوب و مدیریت عالیThanks
 سپاس شده توسط mohamad.r ، milad2015 ، totiya206 ، Koresh ، 1mosafer ، سعید جوادی ، ابوالفضل برادری ، ATMX

ارسال: #9
28-01-2014، 03:19 AM -
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 8
سپاس ها 288
سپاس شده 444 بار در 104 ارسال

منم مثل دیگر دوستان گل .. همین نظرها رو دارم ... خدایی نمیدونم چطور بگم .. هنوز قسمت نشده که ساز بگیرم و شروع کنم و رفتن به دریایی آرامش و شادی و خیلی چیز های دیگه که زبان از توصیفش درموندس ... اینطوری بگم که وقتی نمونه کارهای دوستان رو گوش کردم انگار همه موزیک های درست شده رو برای من زدنند تا من هم تو اون حس وحالی که خودشون تجربه کردند منم شریک شدم و کلا بخاطر صفا و صمیمیت واقعا خالصانه ایی که همه دارن .. شیفته این سایت شدم .. خیلی حرف توسینه دارم ولی بلد نیستم به نوشتار بیارم .. سرشار از انرژی شدم وقتی اینجا اومدم و خواهم موند اگه گرفتاریهای ریز و درشت بذارن دوستدارم بیشتر باشم .. البته چه ساعت هایی من بیدار موندم تا صفحه به صفحه بگردم و از دوستان مطلب و آهنگ هاشون رو گوش کنم هرچند اگر مختصر بوده حتی به دوستان درخواست داده بودم کاملش رو هم بذارن .. یعنی اینقدر به من انرژی داده بود که بخوام کاملش رو گوش کنم ... ببخشید شاید از موضوع کمی دور شدم اما این احساس واقعی منه

سپاس از همه ... دوستون دارم .مثل یه خانواده

سپاس شده توسط milad2015 ، mohamad.r ، 1mosafer ، totiya206 ، سعید جوادی ، Koresh ، ATMX

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi