خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 06:38 PM

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
24-03-2014، 11:58 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 24-03-2014، 12:00 PM، توسط manglikhah.)
manglikhah آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 131
سپاس شده 66 بار در 22 ارسال

چجوری ریتم و برنامه از کامپیوتر بریزم روی ارگ

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه ی کاربران و اساتید انجمن موزیک سازان
دوستان من خیلی وقته میخوام برنامه ها و ریتمها و سمپلهایی که اساتید داخل انجمن گذاشتن رو دانلود کردم و بریزم روی سازم
ولی نمیدونم چجوری آخه نه فلاپی درایو دارم نه کامپک نه اسلات pcmci
بعد اگرم فلاپی درایو بگیرم خب حجم ست هایی که دانلود کردم از ظرفیت فلاپی بیشتره و نمیدونم چجوری بریزم روی فلاپی!
همینجوری فایلها رو باید کپی کنم یا با برنامه خاصی باید بریزم؟
پیشاپیش از نظراتتون تشکر میکنم

ضمنا ارگم هم pa80 هست
 سپاس شده توسط milad2015 ، سعید جوادی

ارسال: #2
25-03-2014، 11:36 AM -
vahidskorg آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 54
سپاس شده 54 بار در 24 ارسال

RE: چجوری ریتم و برنامه از کامپیوتر بریزم روی ارگ

دوست عزیز ارگت ورژن چنده؟
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، manglikhah

ارسال: #3
25-03-2014، 12:21 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام برشما دوست گرامی

بنده هم به نوبه خودم سال جدید رو به شما و خانواده محترمتون تبریک عرض میگم .انشالله سال خوب و خوشی رو داشته باشین

در مورد سوالتون باید عرض کنم که مکانش رو اشتباهی انتخاب کردین و باید این سوال رو در سمت کیبورد 80 مطرح میکردین .

بنده پست شمارو انتقال میدم و راهنماییای لازم رو خدمت شما عرض میکنم Laie_54

سپاس شده توسط manglikhah

ارسال: #4
25-03-2014، 12:25 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

دوست عزیز اگر کیبورد شما 80 باشه باید حتما فلاپی درایو روش باشه

بعدشم زمانی که یک برنام رو دانلود میکنید و بعدش اگر داخل پوش رو نگاه کنید متوجه میشین که از 11 یا 10 تا فایل با پسوند dat وجود داره.

هر کدوم از این فایلهارو در یک فلاپی درایو ریخته و بعدش روی کیبورد ریستور کنید. که اونم مراحل خودش رو داره و اگر به بخش آموش مراجعه کنید میتونید مشکلتون رو حل کنید04

سپاس شده توسط milad2015

ارسال: #5
25-06-2014، 11:11 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-06-2014، 11:30 PM، توسط saeed**.)
saeed** آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 75
سپاس شده 90 بار در 21 ارسال

[b]سلام سعيد جان بخش آموزشش كجاست؟ منم ارگ p50 تبديل به 80 دارم تازه خريدم قبلا ياماها 2100 داشتم و الان ميخوام رو فلشم از بكاب هاي كه تو انجمن هست بريزم از طريق كامپيوتر.
 سپاس شده توسط Mehrshadm

ارسال: #6
23-11-2015، 12:08 PM -
saeid1373 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سلام من هم این مشکلو دارم قبلا خیلی تلاش کردم تا راهی پیدا کنم ولی فقط رسیدم به همون راه ریختن ریتم ها رو فلاپی . بعدشم من یه مشکل دیگه ای که داشتم این بود که مثلا یه ست ریتم از اینجا یا سایت های دیگه دانلود میکردم ولی ریتم ها کامل روی ارگ اجرا نمی شدن یعنی مثلا ریتم پخش میشد ولی باس نداشت بعدشم که از چند تا مغازه موسیقی فروشی پرسیدم که علتش چیه گفتن باید فلشتو برنامه ریزی کنیتا اونا رو بخونه خلاصه سرتونو درد نیارم ولی اصلا من میخام این ریتم هایی که دانلود میکنیم میریزیم رو فلاپی بدون فلاش اجرا بشن یعنی حتما باید فلاش باشه تا این ریتما اجرا بشن

ارسال: #7
24-11-2015، 01:39 AM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 714 بار در 338 ارسال

(23-11-2015، 12:08 PM)saeid1373 نوشته است: سلام من هم این مشکلو دارم قبلا خیلی تلاش کردم تا راهی پیدا کنم ولی فقط رسیدم به همون راه ریختن ریتم ها رو فلاپی . بعدشم من یه مشکل دیگه ای که داشتم این بود که مثلا یه ست ریتم از اینجا یا سایت های دیگه دانلود میکردم ولی ریتم ها کامل روی ارگ اجرا نمی شدن یعنی مثلا ریتم پخش میشد ولی باس نداشت بعدشم که از چند تا مغازه موسیقی فروشی پرسیدم که علتش چیه گفتن باید فلشتو برنامه ریزی کنیتا اونا رو بخونه خلاصه سرتونو درد نیارم ولی اصلا من میخام این ریتم هایی که دانلود میکنیم میریزیم رو فلاپی بدون فلاش اجرا بشن یعنی حتما باید فلاش باشه تا این ریتما اجرا بشن

دوست گرامی
نحوه اجرای صحیح ریتم های ست شما بستگی به این داره که سمپل های استفاده شده در اون از کجا خوانده شده.در مورد کیبورد هایی مانند 80 و امثالهم سمپل ها از روی فلش خوانده می شوند بنابراین بدون فلش ریتم ها صحیح اجرا نخواهند شد.اما اگر ریتم با استفاده از درام کیت ها و صداهای خود کیبورد ساخته شده باشه به درستی اجرا میشه.
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst

ارسال: #8
24-11-2015، 11:57 AM -
saeid1373 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

(24-11-2015، 01:39 AM)Saeed_B نوشته است:
(23-11-2015، 12:08 PM)saeid1373 نوشته است: سلام من هم این مشکلو دارم قبلا خیلی تلاش کردم تا راهی پیدا کنم ولی فقط رسیدم به همون راه ریختن ریتم ها رو فلاپی . بعدشم من یه مشکل دیگه ای که داشتم این بود که مثلا یه ست ریتم از اینجا یا سایت های دیگه دانلود میکردم ولی ریتم ها کامل روی ارگ اجرا نمی شدن یعنی مثلا ریتم پخش میشد ولی باس نداشت بعدشم که از چند تا مغازه موسیقی فروشی پرسیدم که علتش چیه گفتن باید فلشتو برنامه ریزی کنیتا اونا رو بخونه خلاصه سرتونو درد نیارم ولی اصلا من میخام این ریتم هایی که دانلود میکنیم میریزیم رو فلاپی بدون فلاش اجرا بشن یعنی حتما باید فلاش باشه تا این ریتما اجرا بشن

دوست گرامی
نحوه اجرای صحیح ریتم های ست شما بستگی به این داره که سمپل های استفاده شده در اون از کجا خوانده شده.در مورد کیبورد هایی مانند 80 و امثالهم سمپل ها از روی فلش خوانده می شوند بنابراین بدون فلش ریتم ها صحیح اجرا نخواهند شد.اما اگر ریتم با استفاده از درام کیت ها و صداهای خود کیبورد ساخته شده باشه به درستی اجرا میشه.

مرسی داداش

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi