خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 02:08 PM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
08-06-2013، 12:23 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Music  پیشنهاد و اطلاعیه برای ارسال پستها و قرار دادن مطالب در انجمن

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه شما عزیزان
دوستان میخواستم خدمت همه شما عزیزانی که در این انجمن تازه تاسیس فعالیت میکنید چند نکته رو براتون عرض کنم

دوستان همه شما آزاد هستین در هر سایتی هر مطلبی که خواستین قرار بدین بنده هیچ گونه مشکلی با این امر ندارم .

اگر دلتون خواست اول از همه در سایتهای همکار قرار بدین بعدش اینجا بزارین لینک مبع رو هم قرار بدین تا بعضی از مدیران سایتها ناراحت نشن که چرا اینجا
در انجمن موزیکسازان مطلب میزارین و بعدش میرین در سایتهای قدیمی تر
24

دوستان باید خدمت شما عرض کنم بنده با چند سایت خوب و بزرگ کشورمون که از سایتهای خیلی قدیمی هستن قرار است همکاری تنگاتنگی داشته باشم و به امید خدا در چند صباح آینده این امر صورت خواهد گرفت43

سایتهایی که نام میبرم در اولویت هستن :

اولین سایت که میشه گفت یکی از اولین سایتهای خوب در زمینه موسیقی و کیبورد نوازی هستش سایت ارتعاش هستش

دومین سایت که همیشه بنده بشخصه عاشق مدیریت محترم این سایت هستم و واقعا از نظر سواد علم موسیقی خیلی خیلی قبولشون دارم انجمن خوب صداساز هستش

سومین سایت هم که انشالله در آینده با ایشون هم فعالیت خواهیم کرد سایت و انجمن خوب کرگ ایران هستش

چهارمین انجمن انجمن خوب گولسن موزیک هستش که آقای جواد نوعی مدیریت محترم اون انجمن رو بر عهده دارن و به پیشنهاد بنده منت بر دیدگان بنده گذاشتن و این انجمن رو نورانی کردن و تشریف آوردن به این انجمن تا فعالیت خوب و گسترده خودشون رو شروع کنن .در واقع این انجمن قرار هستش پایگاه اصلی ایشون باشه

دوستان آینده این انجمن بسیار روشن خواهد بود و من به شما قول خواهم داد که در عرض یکسال به بهترین نتیجه خواهیم رسید

در آخر باید بگم که از سعید عزیزهم تشکر میکنم که تمامی مطالب وبلاگ خودشون رو در این انجمن برامون ارائه میدن .واقعا نهایت تشکر رو از ایشون دارم
یکی از بزرگترین هدفهای این انجمن همکاری صمیمانه با تمامی وبلاگها انجمنها و سایتهای خوب کشور هستش حتی با سایتهای خارج کشور..

در این انجمن هرگونه حرف حدیث در مورد هر سایتی حتی سایت دشمن البته خدا اونروز رو نشون نده ممنوع هستش حتی دشمن خودمونرو هم دوست صدا میزنیم ..نه درست برعکس برخی افرادی که شاید یک زمانی برای خود بنده ارزش خاصی داشتن ولی به مرور زمان .......

نجمن بزرگ هم هستش که انشالله در آینده اعلام خواهد شد.....

دوستان میتونن نظرات خودشون رو در همین تاپیک ارائه بدن

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، Milad ، 1mosafer ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، محمد سعادتمند ، h5432 ، aligole ، سجاد غفوری ، امید ، keyboardist ، active music ، Koresh ، mohamad.r

ارسال: #2
08-06-2013، 01:46 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-06-2013، 01:48 AM، توسط سعید شهباز.)
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: پیشنهاد و اطلاعیه برای ارسال پستها و قرار دادن مطالب در انجمن

با سلام و عرض ادب
بنده هم از شما مدير محترم و همچنين ساير مديران عزيز كمال تشكر رو دارم و از اينكه اينقدر دست ما رو باز گذاشتيد ممنونم حقيقت هم همين هست كه شما ميفرماييد و اميدوارم اين همكاريها مابين سايت شما با ساير سايتهاي مفيد ديگه باعث بشه تا كاربران عزيز روز به روز به معلوماتشون افزوده بشه و تا زمانيكه دوستي هست دشمني چرا. حالا اختلاف نظر ممكنه وجود داشته باشه ولي همه ما ايراني هستيم و مسلمان و يادمون باشه كه تو اين دنيا فقط خوبيه كه باقي ميمونه. و اميدوارم اين سايت و حتي ساير سايتهاي هم نوع مانند يك دانشگاه فقط باعث پيشرفت افراد مملكتمون بشن حالا تو هر زمينه ايي كه هست يادتونه ده پانزده سال پيش براي يه مطلب كوچك چه قدر بايد وقت صرف ميشد و اينترنت و سايت اين داستانا تو ايران چقدر كم بود حالا خدا رو شكر كنيم و از اين امكانات به نحو احسن استفاده كنيم و بجاي اينكه
به هم بخنديم با هم بخنديم
عذر ميخوام كه وقتتون رو گرفتم و براتون آرزوي موفقيت و سلامتي دارم
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، Milad ، 1mosafer ، abbasnaeij ، aligole ، سجاد غفوری ، امید

ارسال: #3
21-07-2013، 03:07 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

سلام وقت دوستان بخیر
پیشنهاد میکنم در انجمن مربوط به آموزش کیبورد تاپیک جداگانه ای در زمینه تاریخچه نوازندگی کاربران ایجاد بشه تا بتونیم اطلاعات بیشتری نسبت به عزیزان کسب کنیم
مقصودم اینه که دوستان عنوان کنند از چه زمانی شروع به ساز زدن کردند، با چه مدلی از کیبورد ساز زدن و شروع کردند،چند ساعت در روز ساز می زدند و .....
خب شاید برای دوستان جالب باشه که من از ملودیکا شروع کردم و بعدش و دیگه نمیگم 05
خب مدیران محترم و کاربران عزیز با نظر بنده موافقند؟
التماس دعا
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، aligole ، سجاد غفوری

ارسال: #4
21-07-2013، 03:13 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

ببخشید ظاهرا تاپیک بیوگرافی نوازندگان سایت موجوده
شرمنده وقتی با موبایل کاکنت بشی این مشکلات هم داره دیگه
شب خوش02
التماس دعا
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، 1mosafer ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، aligole ، سجاد غفوری

ارسال: #5
08-08-2013، 06:03 AM -
aligole آفلاین
مدیر بخش پلی بک
کاربر سایت
اعتبار: 22
سپاس ها 1014
سپاس شده 1604 بار در 256 ارسال

سلام به همه دوستان گلم.
کار بسیار بجا و پیشنهاد خوبیه.این یه امر ثابت شدس که هر کسی که دوستان بیشتری داشته باشه و مردمی تر باشه و روابط عمومیش خوب باشه به طبع موفق تره.از همینجا واسه همه عزیزان آرزوی موفقیت میکنم

024302
دارم توی جوونی پیر میشم

سپاس شده توسط سجاد غفوری ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، امید ، 1mosafer ، totiya206

ارسال: #6
24-12-2013، 09:07 PM -
reza partonia آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 34
سپاس شده 68 بار در 21 ارسال

سلام و عرض ادب دارم به تک تک دوستان هنرمند و هنر دوست . اولین پست رو گفتم اینجا بزنم .
behrad_hami
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi