خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 03:39 AM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
23-03-2014، 11:22 AM -
javadjnp آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 4
سپاس ها 42
سپاس شده 111 بار در 34 ارسال

وی اس تی کمپرسور ساخته خودم تقدیم به کاربران سایت!

[تصویر:  1024_3adc1.jpg]

وی اس تی Broadcast Multiband Compressor ویژه کاربران سایت توسعه و طراحی توسط خودم

امیدوارم خوشتون بیاد

توجه:مسیر نصب حتما باید پوشه VstPlugins باشد!

حجم 600 کیلوبایت

دانلود

سپاس شده توسط ATMX ، maani00 ، ALI.M.R

ارسال: #2
25-03-2014، 08:05 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-03-2014، 08:08 AM، توسط javadjnp.)
javadjnp آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 4
سپاس ها 42
سپاس شده 111 بار در 34 ارسال

RE: وی اس تی کمپرسور ساخته خودم تقدیم به کاربران سایت!

سلام به همه دوستان عزیز
بعد از انتشار این وی اس تی موجی از پیام ها دریافت شد که اکثر کاربران نحوه ساخت این وی اس تی رو خواسته بودند بعضی ها گفته بودن یعنی چه توسعه دادی چرا نوشتی طراحی و بعضی ها هم کم لطفی کردند و توهین کردن و..... لذا وظیفه خودم دونستم که توضیحاتی ارائه کنم.
اول توضیحات مختصری در مورد توسعه یعنی چه میدم...توسعه در زبان انگلیسی یعنی Software development kit یا به اختصار SDK و یا devKit نوعی ابزار توسعه است
بزارید یه مثال بزنم هممون سیستم عامل اندروید رو میشناسیم این سیتم عامل ساخت شرکت گوگله، گوگل و خیلی از کمپانی های دیگه نظیر موزیلا فایرفاکس و ... که Open Suource هستند هنگامی که نرم افزاری رو تحت یک پلتفرم ارائه میدن بلافاصله یک فایل sdk برای توسعه دهندگان قرار میدن به عنوان مثال شرکت های ساخت گوشی همراه فایل sdk اندروید رو دریافت و با اعمال تغییرات کدنویسی و اسکریپ و یا تغییرات ظاهری وتم،اندروید رو به نفع خودشون و طبق سلیقه خودشون سفارشی میکنند.
البته هدف کلی از ایجاد فایل sdk برای دیباگینگ و رفع خطاهای موجود در برنامه است ولی استفاده های دیگه هم ازش میشه
امیدوارم متوجه منظور بنده ازبه کار بردن کلمه توسعه شده باشید.منظور از طراحی هم که مشخصه
بیس این کمرسور توسط آقای Jeroen Breebaart ساخته شده و فایل sdk این پلاگین در دسترس عموم قرارگرفته که در اینجا توسط بنده توسط ابزار هایی چون [b]++ Microsoft’s Visual C و Steinberg’s VST SDK وMicrosoft’s Platform SDK با اینترفیس (GUI) جذاب تر در اختیار عموم کاربران سایت موزیکسازان قرار گرفته است
نکته: اسیلیسکوپ این کمپرسور کالیبره نیست و جزء باگ های این کمپرسور محسوب میشود و بنده هم با توجه به محدودیت هایی که فایل sdk برای توسعه دهندگان قائل شده نتوانستم کالیبراسیونش کنم.
انشاءالله توضیحاتم کامل و مفید بوده باشه
البته قصد دارم چندین پلاگین دیگه نظیر ریورب ها و سینتی سایزر هارو هم به طور ویژه طراحی و برای دانلود بزارم ولی این کار بستگی به فیدبکهایی داره که از شما دوستان میگیرم.
Good luck

سپاس شده توسط maani00

ارسال: #3
02-08-2014، 10:10 AM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
اعتبار: 20
سپاس ها 716
سپاس شده 1152 بار در 453 ارسال

RE: وی اس تی کمپرسور ساخته خودم تقدیم به کاربران سایت!

(25-03-2014، 08:05 AM)javadjnp نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز
بعد از انتشار این وی اس تی موجی از پیام ها دریافت شد که اکثر کاربران نحوه ساخت این وی اس تی رو خواسته بودند بعضی ها گفته بودن یعنی چه توسعه دادی چرا نوشتی طراحی و بعضی ها هم کم لطفی کردند و توهین کردن و..... لذا وظیفه خودم دونستم که توضیحاتی ارائه کنم.
اول توضیحات مختصری در مورد توسعه یعنی چه میدم...توسعه در زبان انگلیسی یعنی Software development kit یا به اختصار SDK و یا devKit نوعی ابزار توسعه است
بزارید یه مثال بزنم هممون سیستم عامل اندروید رو میشناسیم این سیتم عامل ساخت شرکت گوگله، گوگل و خیلی از کمپانی های دیگه نظیر موزیلا فایرفاکس و ... که Open Suource هستند هنگامی که نرم افزاری رو تحت یک پلتفرم ارائه میدن بلافاصله یک فایل sdk برای توسعه دهندگان قرار میدن به عنوان مثال شرکت های ساخت گوشی همراه فایل sdk اندروید رو دریافت و با اعمال تغییرات کدنویسی و اسکریپ و یا تغییرات ظاهری وتم،اندروید رو به نفع خودشون و طبق سلیقه خودشون سفارشی میکنند.
البته هدف کلی از ایجاد فایل sdk برای دیباگینگ و رفع خطاهای موجود در برنامه است ولی استفاده های دیگه هم ازش میشه
امیدوارم متوجه منظور بنده ازبه کار بردن کلمه توسعه شده باشید.منظور از طراحی هم که مشخصه
بیس این کمرسور توسط آقای Jeroen Breebaart ساخته شده و فایل sdk این پلاگین در دسترس عموم قرارگرفته که در اینجا توسط بنده توسط ابزار هایی چون [b]++ Microsoft’s Visual C و Steinberg’s VST SDK وMicrosoft’s Platform SDK با اینترفیس (GUI) جذاب تر در اختیار عموم کاربران سایت موزیکسازان قرار گرفته است
نکته: اسیلیسکوپ این کمپرسور کالیبره نیست و جزء باگ های این کمپرسور محسوب میشود و بنده هم با توجه به محدودیت هایی که فایل sdk برای توسعه دهندگان قائل شده نتوانستم کالیبراسیونش کنم.
انشاءالله توضیحاتم کامل و مفید بوده باشه
البته قصد دارم چندین پلاگین دیگه نظیر ریورب ها و سینتی سایزر هارو هم به طور ویژه طراحی و برای دانلود بزارم ولی این کار بستگی به فیدبکهایی داره که از شما دوستان میگیرم.
Good luck
سلام دوست عزیز 40ساختن کمپروسور کار سختی نیس نیازی به این همه برنامه هم نداره من با خود افل استادیو هم افکت ریوب هم دیلی هم کمپروسور رو برات میسازم مهم اینه اون پلاگین استاندارده برای کار یا نه ؟الان تو اینترنت هزاران نوع پلاگین کمپروسور هست چرا بیشتر اهنگساز ها از کمپروسور wav استفاده میکنن؟من خودم شخصا بیشتر به ظاهر پلاگین توجه میکنم طبیعتا پلاگین های با کیفیت و استاندارد ظاهر بهتری دارن و.........................Bunnyearsmileyامیدوارم از حرف هام ناراحت نشده باشید.
اگه دنبال کسی هستی که زندگیتو تغییر بده برو جلو آیینه...
 سپاس شده توسط ATMX

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi