خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 23-03-2017، 10:44 PM

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
14-07-2013، 11:56 AM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

هدفون استریو برای اتصال به کیبورد

سلام به کاربران محترم موزیکسازان. این موضوع رو عنوان کردم تا ببینم شما دوستان برای تمرین با کیبوردتون از اسپیکرهای کیبورد استفاده میکنید یا هدفون یا باند و آمپلی و اسپیکرهای جانبی؟ هدفون با کیفیت و قیمت مناسب با فیش بزرگ، چه برندی مناسبه؟
 سپاس شده توسط 1mosafer ، totiya206 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، Milad

ارسال: #2
14-07-2013، 04:48 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: هدفون استریو برای اتصال به کیبورد

سلام عرض ادب به همه دوستان و سروران خوب انجمن موزیکسازان

با اجازه اساتید آقا میلاد و امیر عزیز

در مورد هدفون باید خدمتشما عرض کنم که سری akg - roland واقعا مارکهای معروفی هستند و من بشخصه بارولند در شرکت موکو کار کردم .بهترین صدایی که فکر کنید رو ازش میگرفتم و اصلا هم گوشهامو اذیت نمیکرد.

دوستان به موقع میان و بیشتر و تخصصی تر براتون توضیح خواهند داد.
البتهمن خودم یدونه سونی دارم که خب بدک نیست ولی کهنه کفشی هستش در بیابان05من راضی هستم ولی بعد یک مدت گوش رو خسته میکنه و صدارو هم میده بیرون

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، 1mosafer ، سعید شهباز ، sameti ، Amir-Ariya

ارسال: #3
15-07-2013، 01:19 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

(14-07-2013، 11:56 AM)sameti نوشته است: سلام به کاربران محترم موزیکسازان. این موضوع رو عنوان کردم تا ببینم شما دوستان برای تمرین با کیبوردتون از اسپیکرهای کیبورد استفاده میکنید یا هدفون یا باند و آمپلی و اسپیکرهای جانبی؟ هدفون با کیفیت و قیمت مناسب با فیش بزرگ، چه برندی مناسبه؟

براي تمرين خيلي محم نيست از چه باند يا هدفوني استفاده ميكنيد محم فقط راحتي گوش شماست و اين كه خوب صداهارو بشنويد
اما موقع ميكس و مستر يك آهنگ حتما بايد از مانيتور صدا استفاده كنيد حالا اسپيكر يا هدفون بستگي به راحتي شما داره كه معمولا اسپيكر مانيتور بيشتر توصيه ميشه
ولي خود من براي تمرين بيشتر از هدفون يا باند جانبي استفاده ميكنم

(14-07-2013، 04:48 PM)سعید جوادی نوشته است: البته من خودم یدونه سونی دارم که خب بدک نیست ولی کهنه کفشی هستش در بیابان05من راضی هستم ولی بعد یک مدت گوش رو خسته میکنه و صدارو هم میده بیرون

سعيد جان مشكل خسته كردن گوش براي اينه كه ابر هدفون بايد بزرگ باشه و دور لاله گوش بيوفته اگر روي لاله گوش بيوفته خسته ميكنه
و مشكل خارج شدن صدا چيز معمولي هستش چون شما از هدفن پشت باز استفاده ميكني براي همين صدا خارج ميشه
براي كارهاي استديوي از هدفون هاي پشت بسته استفاده ميكنن تا صدا موقع ظپت خارج نشه ولي اين هدفون ها براي كار بلند مدت طراحي نشدن و گوش شديدن تحت فشار قرار ميدن كه براي استفاده بلند مدت روي شنواي تاثيير منفي ميزارن.
02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، totiya206 ، sameti ، 1mosafer

ارسال: #4
15-07-2013، 07:35 AM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 406

آقای امیرآریا ممنون از راهنماییتون. با توجه به اینکه 2تا برند آقای جوادی معرفی کردن(akg & roland)، جستجو کردم دیدم مارکهای خوبی هستن البته باید تستشون کرد. شما مارک هدفونتون چیه؟ قیمتش چقدره؟
استفاده از هدفون صرفاً بخاطر آپارتمان نشینیه تا به حقوق دیگران احترام بذارم و خودمم راحت باشم وگرنه شفافیت بیس و تریبل اسپیکرهای خود کیبورد یه چیز دیگست.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، 1mosafer ، totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی

ارسال: #5
15-07-2013، 05:19 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

خوب من خودم از برند akg استفاده ميكنم كه در ساخت هدفون معروف ترين برنده akg77 چون پوشت بازه براي تمرين نوازندگي و آهنگسازي و akg 99 چون پوشت بستست براي ميكس مستر
قيمت جديدشون ندارم ولي آخرين قيمتي كه داشتم akg77 فكر كنم 150 تومن و akg 99 هم 210
البته داش سعيد به هدفون رولند اشاره كردن كه من تا حالا تستش نكردم و حتما خيلي بايد خوب باشه كه داش سعيد تعريفش ميكنن ولي هدفون هاي pioneer هم كيفيت بسيار خوبي دارن نسبت به قيمتشون
الان بيشتر Dj كار ها از هدفون pioneer يا beats استفاده ميكنن.
02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، totiya206 ، سعید جوادی ، sameti

ارسال: #6
15-07-2013، 07:18 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

منم تعریف بیتس رو زیاد شنیدم44 کسی هست به کیبورد وصلش کرده باشه ببینیم چطوره ؟24
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، sameti ، Amir-Ariya

ارسال: #7
15-07-2013، 09:57 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-07-2013، 10:41 PM، توسط صالح غلامیان.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

ممنون از امیر عزیز ...راستش من رولندو وقتی که تازه یدونه gw8 v2 خریده بودم و مشکل صداسازی باهاش داشتم رفتم شرکت موکو پی آقی وحید حافظ که واقعا باید بگم که معرکه بود این مرد.

خدا چه پنجه ای داشت این تجربه 8 سال کارکردن تو دبی که واقعا باعث شده بود آنچنان پنجه ای داشته باشه که من موهای تنم سیغ مونده بود وقتی کارشو گوش میکردم

ریتم ساز فوقولاده نوازنده قهار خلاصه هرچی بگم کم گفتم

اونجا یلحظه با هدفون رولند کار کردم خدایا چه صدایی داشت زنده زنده اونقد ربیس و تیریبلش عالی بود که انگار داری از اسپیکرهای خود ارگ صدا میگیری .اون زمان پولش نزدیگ 500 هزار تومن بودش الان نمیدونم چنده .

مارک akg هم که امیر عزیز 2مدلش رو فرمودن از مدلهای معروف بازار هستش که واقعا عالی هستن و بنظرمن برای ماها که تو خونه کار میکنیم تا آخر عمرمون کفایت میکنه02

سپاس شده توسط totiya206 ، sameti ، Amir-Ariya ، سعید شهباز

ارسال: #8
15-07-2013، 10:55 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 406

به به. یعنی یه چنین هدفونهایی وجود دارن که به صورت استریو صدارو تو گوش پخش کنن؟ من تا حالا از هدفون حرفه ای واسه کیبوردم استفاده نکردم باید فوق العاده باشه. احتمال زیاد 5شنبه برم جمهوری دنبال هدفون. هدفونی واسم مهمه که فیش بزرگ بخوره یعنی بدون تبدیل به کیبورد وصل بشه و صداشو باید تست کنم ببینم بیسو تریبلش چطوره. رولند که گیر نمیاد اما مثل اینکه akg گیر میاد. ممنون از راهنمایی دوستان.
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، Amir-Ariya ، سعید شهباز

ارسال: #9
15-07-2013، 11:37 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

نقل قول: هدفونی واسم مهمه که فیش بزرگ بخوره یعنی بدون تبدیل به کیبورد وصل بشه

آقای
sameti ببخشید میتونم بپرسم چرا میخواین فیش بزرگ داشته باشه مگه تبدیل بخوره مشکلی پیش میاد؟

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، Amir-Ariya ، sameti

ارسال: #10
16-07-2013، 12:58 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(15-07-2013، 10:55 PM)sameti نوشته است: هدفونی واسم مهمه که فیش بزرگ بخوره یعنی بدون تبدیل به کیبورد وصل بشه و صداشو باید تست کنم ببینم بیسو تریبلش چطوره. رولند که گیر نمیاد اما مثل اینکه akg گیر میاد.
فيش بزرگ احتمالا گيرت نمياد مگر اين كه 300 به بالا هزينه كني پايونير بخري ولي بيشتر هدفون هاي حرفه اي تبديل فيش استيل داخل جعبه دارن
اگر فيش بزرگ گيرت نيومد حتما دقت كن كه تبديل فابريك هدفون بهت بدن چون اون فيش هاي تبديل بيرون گير نمياد و كيفيتش خيلي خوبه.
02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، sameti ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi