خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 08:29 PM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
15-07-2013، 10:42 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-07-2013، 02:08 PM، توسط صالح غلامیان.)
m-jalalvand آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 1
سپاس شده 56 بار در 7 ارسال
نیاز به کمک همه دارم

سلام
اسم من مسعوه و 27 سال سن دارم.از دوران کودکی قاری قرآن بودم ولی تقریبا 10 سال میگذره که به هر دری میزنم تا یکی پیدا بشه یه آهنگ واسه من بسازه همه پول میخوان و پول.خداییش تعریف از خود نباشه صدای بدی ندارم.حالا از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، امید ، 1mosafer ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، aligole ، اسلام شکری

ارسال: #2
15-07-2013، 11:24 AM -
دلخسته آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 0
سپاس شده 86 بار در 14 ارسال
RE: نیاز به کمک همه دارم

سلام مسعود
من و دوستم کار موسیقی انجام میدیم اما بصورت رپ نه پاپ اگه اهنگ خالی لازم داری من در خدمتتم
 سپاس شده توسط m-jalalvand ، صالح غلامیان ، امید ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، aligole ، اسلام شکری

ارسال: #3
15-07-2013، 11:30 AM -
m-jalalvand آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 1

ممنونم از اینکه جواب دادی
من رپ رو عالی میخونم اما چون صدام پخته شده و تحریر داره دوست دارم که پاپ بخونم
بازم ممنونم دوست خوبم
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، امید ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، aligole ، اسلام شکری

ارسال: #4
15-07-2013، 11:51 AM -
دلخسته آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 0
سپاس شده 86 بار در 14 ارسال

من یه نرم افزار بهت معرفی میکنم نمیدونم داری اره یا نه این نرم افزار همه باهاش کار میکنند خیلی هم خوبه اسم این برنامه فول استودیوه پیشنهاد میکنم باهاش کار کن خیلی بدردت میخوره حتی دیدم محسن یگانه با همین برنامه کار میکرد من و حتی دوستام با همین برنامه ها کار میکنند
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، امید ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، aligole ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ارسال: #5
15-07-2013، 02:15 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

(15-07-2013، 10:42 AM)m-jalalvand نوشته است: سلام
اسم من مسعوه و 27 سال سن دارم.از دوران کودکی قاری قرآن بودم ولی تقریبا 10 سال میگذره که به هر دری میزنم تا یکی پیدا بشه یه آهنگ واسه من بسازه همه پول میخوان و پول.خداییش تعریف از خود نباشه صدای بدی ندارم.حالا از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه.
با سلام و عرض ادب

با عرض پوزش قرار دادن شماره تلفن در داخل انجمن ممنوع میباشد.

دوست عزیز بفرمایید از کدام شهر و استان هستید؟تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم.04
 سپاس شده توسط امید ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، aligole ، abbasnaeij

ارسال: #6
15-07-2013، 02:32 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-07-2013، 02:34 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(15-07-2013، 10:42 AM)m-jalalvand نوشته است: سلام

سلام عرض ادب حدمت شما جناب آقای جلال وند اگر اشتباه نکرده باشم

دوست گلم مشکل دقیق شما چیه ..شما چی میخوای بخونی بگو تا من برات بزنم ..اسم آهنگت رو بده و گامتم برام مشخص کن تا برات بزنم و بدم بهت برو حالشو ببر.

اینجا اینطور مسائل رایگان هستش .نگران نباش .شما آدرس رو درست اومدی و منو دوستانم در حد توان به شما کمک میکنیم 02

سپاس شده توسط totiya206 ، امید ، aligole ، abbasnaeij ، اسلام شکری ، hossein sadr ، petros

ارسال: #7
15-07-2013، 02:33 PM -
m-jalalvand آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 1

من ساکن تهران هستم
من دوست دارم ترانه خودمو به کسی بدم و اون دوست زحمت آهنگسازیشو بکسه
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، امید ، aligole ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ارسال: #8
15-07-2013، 02:38 PM -
m-jalalvand آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 1

سلام عرض ادب حدمت شما جناب آقای جلال وند اگر اشتباه نکرده باشم

دوست گلم مشکل دقیق شما چیه ..شما چی میخوای بخونی بگو تا من برات بزنم ..اسم آهنگت رو بده و گامتم برام مشخص کن تا برات بزنم و بدم بهت برو حالشو ببر.

اینجا اینطور مسائل رایگان هستش .نگران نباش .شما آدرس رو درست اومدی و منو دوستانم در حد توان به شما کمک میکنیم 02
[/quote]

مرسی از شما.متن ترانه ها همه از خودمه.من اگر بتونم همون ترانه رو برای شما با صدای خودم ضبط میکنم تا بتونید راحتر ارنج کنید.ممنون میشم اگر بتونید بعد از گذشت ده سال ، از عمری که شاید بهتر میشد ازش استفاده کرد به من کمک کنید
مرسی از لطفی که همه به من دارند
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، امید ، سعید جوادی ، aligole ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ارسال: #9
15-07-2013، 03:15 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-07-2013، 03:37 PM، توسط سعید شهباز.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(15-07-2013، 02:38 PM)m-jalalvand نوشته است: سلام عرض ادب حدمت شما جناب آقای جلال وند اگر اشتباه نکرده باشم

مرسی از شما.متن ترانه ها همه از خودمه.من اگر بتونم همون ترانه رو برای شما با صدای خودم ضبط میکنم تا بتونید راحتر ارنج کنید.ممنون میشم اگر بتونید بعد از گذشت ده سال ، از عمری که شاید بهتر میشد ازش استفاده کرد به من کمک کنید
مرسی از لطفی که همه به من دارند

مشکلی نیستش شما نمونه صداتون رو برام رکورد کنید و شعرتون رو هم برام بفرستین انشالله که مشکلتون حل میشه .

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید شهباز ، امید ، aligole ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ارسال: #10
15-07-2013، 03:37 PM -
m-jalalvand آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 1

بابا شما دیگه کی هستین
دم همتون گرم...
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، امید ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، ali1 ، aligole ، abbasnaeij ، petros

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi