خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 08:29 PM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
15-08-2013، 06:20 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

نمونه کارهای خوانندگی رپ و هیپ هاپ

سلام با کسب اجازه از مدیران عزیز این تاپیک رو ایجاد میکنم تا هر کدوم از عزیزان که تو سبک رپ کار میکنن بتونن کارهاشونو بزارن و کار همدیگه رو بشنون و نطر بدن

اولین کار هم خودم دمو کوتاه یکی از آهنگای آلبومم رو میزارم که هنوز ووکال کار توی استودیو ضبط نشده و فقط دمو با مایک لبتاب رکورد شده و با پیانو آنلاین نواخته شده 04

لینک کار :
Download
لینک سایت پیانو آنلاین :
پیانو آنلاین
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer ، aligole ، Aref.Seven

ارسال: #2
16-08-2013، 03:06 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-08-2013، 03:12 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: نمونه کارهای خوانندگی رپ و هیپ هاپ

سلام

سعید جان این دمو الان نمونه کار خودت هست؟ من راستش خیلی با رپ حال نمیکنم ولی رپ های یاس رو خیلی دوست دارم چون تمامی کلماتش معنی داره اگر تو اون سبک ادامه بدی من یکی از ظرفدارهات خوام بود.

ولی برای کارت ارزش قائل هستم چون هنرمندی و داری زحمت میکشی و دستتم درد نکنه .موفق باشی 02

خب نمونه کارت رو گوش دادم و گفتم همینجا نظرمو بگم

ببین به گفته خودت معمولی رکورد شده و یه چیزی هم بگم که با ریتم هماهنگ نبود صداتم شبیه خود یاس بود خوشم اومد و فکرکنم شبیه کارهای اونم بود 24 در کل صدا میخوره به رپ حتی آواتارت هم دقیقا تو مایه های فیگور یاس هستش04

سپاس شده توسط abbasnaeij ، totiya206 ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، aligole

ارسال: #3
16-08-2013، 09:20 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(16-08-2013، 03:06 AM)سعید جوادی نوشته است: سلام

سعید جان این دمو الان نمونه کار خودت هست؟ من راستش خیلی با رپ حال نمیکنم ولی رپ های یاس رو خیلی دوست دارم چون تمامی کلماتش معنی داره اگر تو اون سبک ادامه بدی من یکی از ظرفدارهات خوام بود.

ولی برای کارت ارزش قائل هستم چون هنرمندی و داری زحمت میکشی و دستتم درد نکنه .موفق باشی 02

خب نمونه کارت رو گوش دادم و گفتم همینجا نظرمو بگم

ببین به گفته خودت معمولی رکورد شده و یه چیزی هم بگم که با ریتم هماهنگ نبود صداتم شبیه خود یاس بود خوشم اومد و فکرکنم شبیه کارهای اونم بود 24 در کل صدا میخوره به رپ حتی آواتارت هم دقیقا تو مایه های فیگور یاس هستش04

سلام بر استاد گرامی 02
راستش سعید جان آواتار من عکس از حصین هست (کمپانی کاغذ) و صدام هم اینجور که اطرافیا میگن شبیه حصین هست اما در مورد رو ریتم نبودنش به خاطر اینه که همزمان هم پیانو زدم هم خوندم باسه همین کار سختی بود رو ریتم بخونم و چون برای دمو بود این کار هیچگونه تنظیم و دقت روش انجام نشده
یاس هم خواننده خوبیه و مردمیه اما سبک ما فرق داره با هم سعیمو میکنم که آلبوم رو به خوبی ببندم و تقدیم شما و دوستان گلم بکنم 40
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...

سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer

ارسال: #4
16-08-2013، 11:19 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سعید جان من همینو میخوام ..شما از شعرهایی استفاده کن که معنی دار باشه و یه شعر الکی نباشه که چهار قافیه داشته باشه و آخرشونم مثل هم تموم بشه..یکاری رو انجام بده که مردم همیشه گوش کنن اونم نه بخاطر رپ بلکه بخاطر شعرش و آهنگسازیش

انشالله که آلبومت رو کامل میکنی و این انجمن هم برای ولین بار میزبان پخش آلبوم خواهد بود02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، abbasnaeij ، - neo - ، totiya206 ، 1mosafer

ارسال: #5
16-08-2013، 09:52 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(16-08-2013، 11:19 AM)سعید جوادی نوشته است: سعید جان من همینو میخوام ..شما از شعرهایی استفاده کن که معنی دار باشه و یه شعر الکی نباشه که چهار قافیه داشته باشه و آخرشونم مثل هم تموم بشه..یکاری رو انجام بده که مردم همیشه گوش کنن اونم نه بخاطر رپ بلکه بخاطر شعرش و آهنگسازیش

انشالله که آلبومت رو کامل میکنی و این انجمن هم برای ولین بار میزبان پخش آلبوم خواهد بود02

چشم سعید جان 02 راستش من تموم سعیمو میکنم که گوشها برای شنیدنش احساس تکراری بودن نکنن از طرفی خودم همه چیز تو کامپیوتر خودم به صورت Top 10 و Top50 و Top100 رده بندی میشن حتی همین وی استیها حتی هر آهنگی که دانلود میکنم توی پوشه آهنگم و ... همه رده بندی شده است ...
نظر شخصی من اینه تا زمانی که مطمئن نشدی یک کار جزء 10 آهنگ برتر هفته یا ماه یا سال قرار میگیره اصلا براش تلاش نکن و حتی اگر تلاش کردی اون کارو بیرون نده و اینقدر کار کن تا کارهات برسه به 10 تای اولی یا 20 تای اولی یا حداقل 50 تای اولی و اونموقع میتونی بسرعت پیشرفت کنی
راستش من تو زندگیم به این ضرب المثل اعتقاد شدید دارم : اگه قراره یه درختو تو 40 دقیقه قطع کنی اول 30 دقیقه تبر تو تیز کن بعد تو 10 دقیقه تبر بزنی درخت براحتی می فته ...
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید جوادی

ارسال: #6
17-08-2013، 12:46 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-08-2013، 12:47 AM، توسط Amir-Ariya.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

(16-08-2013، 09:52 PM)- neo - نوشته است: راستش من تو زندگیم به این ضرب المثل اعتقاد شدید دارم : اگه قراره یه درختو تو 40 دقیقه قطع کنی اول 30 دقیقه تبر تو تیز کن بعد تو 10 دقیقه تبر بزنی درخت براحتی می فته ...
ضرب المثل جالب بود نشنيده بودم
راستش سعيد جان من با نظر شما 100% موافقم و هنوز حتي دموهاي كارهاي كه از نظر خودم قوي ساختم براي عموم پخش نكردم و فعلا تصميم دارم به آموزشهام ادامه بدم
ولي خودم با چند نفر حرفه اي كه صحبت كردم كاملا اين نظر رد كردند و گفتن حتي اگر فكر ميكني كارت ظعيفه بايد پخشش كني تا بدوني كجاهاي كارت ايراد داره
بايد با نظر مخاتبينت آشنا بشي و بدوني چي ميخوان وقتي كاراهات پخش نكني نميتوني نظر مخاتبت بشنوي و نميدوني كاري كه از نظر خودت قوي ساختي آيا از نظر ديگران هم قوي هستش؟
ولي خوب من فعلا تصميم ندارم كاري از خودم پخش كنم تا به 100% اون چيزي كه مد نظرم هست برسم
 سپاس شده توسط - neo - ، totiya206 ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، Aref.Seven

ارسال: #7
17-08-2013، 01:02 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(17-08-2013، 12:46 AM)Amir-Ariya نوشته است:
(16-08-2013، 09:52 PM)- neo - نوشته است: راستش من تو زندگیم به این ضرب المثل اعتقاد شدید دارم : اگه قراره یه درختو تو 40 دقیقه قطع کنی اول 30 دقیقه تبر تو تیز کن بعد تو 10 دقیقه تبر بزنی درخت براحتی می فته ...
ضرب المثل جالب بود نشنيده بودم
راستش سعيد جان من با نظر شما 100% موافقم و هنوز حتي دموهاي كارهاي كه از نظر خودم قوي ساختم براي عموم پخش نكردم و فعلا تصميم دارم به آموزشهام ادامه بدم
ولي خودم با چند نفر حرفه اي كه صحبت كردم كاملا اين نظر رد كردند و گفتن حتي اگر فكر ميكني كارت ظعيفه بايد پخشش كني تا بدوني كجاهاي كارت ايراد داره
بايد با نظر مخاتبينت آشنا بشي و بدوني چي ميخوان وقتي كاراهات پخش نكني نميتوني نظر مخاتبت بشنوي و نميدوني كاري كه از نظر خودت قوي ساختي آيا از نظر ديگران هم قوي هستش؟
ولي خوب من فعلا تصميم ندارم كاري از خودم پخش كنم تا به 100% اون چيزي كه مد نظرم هست برسم

امیر جان من کاملا با نظر اون فردی که بهت اون حرفو زده مخالفم چون حتی بزرگترین خواننده ها اگه کار بدردنخور و ضعیف تو کارنامشون باشه بعد از چندین سال پیشرفت و معروف شدن هنوزم اون کار ضعیف به عنون یه نمره بد تو کارنامشونه و همیشه نقطه سیاهی توی پروندشون محسوب میشه
بنظر من یا پرواز نکن یا زمانی پرواز کن که مطمئن باشی زمین که نمیخوری هیچ اونقدری اوج میگیری که بقیه به زور بتونن حتی نگاهت کنن ♥
در مورد نظرای مخاطبا هم باید بگم اطراف هر کس چندین نفر دوست و آشنای عامی پیدا میشن که بگن آهنگ خوبه یا بده اما پخش کردن کاری که مطمئن نیستی معروف میشه از نظر من اشتباهه
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، totiya206 ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ارسال: #8
17-08-2013، 02:04 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(17-08-2013، 01:02 AM)- neo - نوشته است: بنظر من یا پرواز نکن یا زمانی پرواز کن که مطمئن باشی زمین که نمیخوری هیچ اونقدری اوج میگیری که بقیه به زور بتونن حتی نگاهت کنن ♥
سعيد جان با اين نظرت مخالفم [تصویر:  02.gif][تصویر:  02.gif][تصویر:  02.gif] [تصویر:  40.gif][تصویر:  40.gif][تصویر:  40.gif]
اگر قرار بود زماني پرواز كني كه به قدري اوج بگيري تا كسي نتونه نگاهت كنه و اگر برادران رايت نظر شمارو داشتند بشر هنوز در حسرت پرواز بود
بايد انقدر پريد و زمين خورد و دوباره بلندشد تا راه پرواز ياد گرفت
0202
 سپاس شده توسط - neo - ، totiya206 ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #9
17-08-2013، 02:16 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(17-08-2013، 02:04 AM)Amir-Ariya نوشته است:
(17-08-2013، 01:02 AM)- neo - نوشته است: بنظر من یا پرواز نکن یا زمانی پرواز کن که مطمئن باشی زمین که نمیخوری هیچ اونقدری اوج میگیری که بقیه به زور بتونن حتی نگاهت کنن ♥

سعيد جان با اين نظرت مخالفم [تصویر:  40.gif]
اگر قرار بود زماني پرواز كني كه به قدري اوج بگيري تا كسي نتونه نگاهت كنه و اگر برادران رايت نظر شمارو داشتند بشر هنوز در حسرت پرواز بود
بايد انقدر پريد و زمين خورد و دوباره بلندشد تا راه پرواز ياد گرفت
02

والا نظرا متفاوته 05 من نظر شخصیمو گفتم 02 اما مصداق حرف شما رو هم زیاد دیدم
معمولا خواننده هایی که بعد زیاد زمین خوردن قوی میشن خواننده های موفق و سرشناسی میشن اما بدیش به اینه که تو اوج معروف بودن و پیشرت کردنشون هنوز خیلیا یادشون میمونه که اولش چه کارهای ضعیفی داشتن حتی کسایی که جدید باهاشون آشنا میشن و بعد اینکه طرفدار شدن و رفتن فول آلبوم فرد رو بگیرن یهو 4 تا کار ضعیف میبینن ممکنه نظرشون نسبت به خواننده عوض بشه
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ارسال: #10
17-08-2013، 11:17 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(17-08-2013، 02:16 AM)- neo - نوشته است: والا نظرا متفاوته 05 من نظر شخصیمو گفتم 02 اما مصداق حرف شما رو هم زیاد دیدم
معمولا خواننده هایی که بعد زیاد زمین خوردن قوی میشن خواننده های موفق و سرشناسی میشن اما بدیش به اینه که تو اوج معروف بودن و پیشرت کردنشون هنوز خیلیا یادشون میمونه که اولش چه کارهای ضعیفی داشتن حتی کسایی که جدید باهاشون آشنا میشن و بعد اینکه طرفدار شدن و رفتن فول آلبوم فرد رو بگیرن یهو 4 تا کار ضعیف میبینن ممکنه نظرشون نسبت به خواننده عوض بشه
اين طرض فكر خيلي غلط نيست سعيد جان ولي وقتي به كارنامه خواننده هاي موفق نگاه كنيم مي بينيم كه همشون كارهاي ظعيف هم داشتند مخصوصا در شروع كارشون نمونش حبيب ،قميشي ، محسن يگانه و محسن چاوشي كه كارهاي اولش نه تنها حرفه اي نبود بلكه بسيار آماتور بود ولي پيشرفت كردن و امروز جزو بهترين ها هستند و وقتي اسم اين عزيزان مياد همه ياده كارهاي خوبشون ميوفتن
به نظر من بايد رفت دنبال كسي كه راه پرواز ياد گرفته و تا اونجاي كه ممكنه از تجربياتش استفاده كرد تا در قدم اول زمين نخورد اما بالاخره بايد از يك جاي شروع كرد نباييد خيلي از زمين خوردن ترسيد
02
 سپاس شده توسط - neo - ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi