خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 04:56 AM

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
11-03-2014، 03:00 AM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 5
سپاس شده 140 بار در 43 ارسال

نظر در مورد این میکس و مستر وکال

سلام دوستان من تازه کلاس های میکس و مسترینگ وکالو تموم کردم و وارد عرصه شدم وبرنامه من هم سونار ایکس 2 هستش من تمامی کارهارو بلدم در میکس و مسترینگ فقط یک مشکلی دارم اونهم در جزئیات هستش کلیاتو خوب بلدم و میدونم چیکار کنم اما در جزئیات مشکل دارم این یه نمونه از مسترینگ منه البته اولین کارمه لطف کنین نظرتونو بگین و بگین مشکلم کجاست و چطور حلش کنم که حرفه ای بشم ممنونم

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...942bcd9a76
 سپاس شده توسط Koresh ، ATMX ، maani00 ، صالح غلامیان ، sina7535

ارسال: #2
11-03-2014، 02:13 PM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

RE: نظر در مورد این میکس و مستر وکال

(11-03-2014، 03:00 AM)alinajafe نوشته است: سلام دوستان من تازه کلاس های میکس و مسترینگ وکالو تموم کردم و وارد عرصه شدم وبرنامه من هم سونار ایکس 2 هستش من تمامی کارهارو بلدم در میکس و مسترینگ فقط یک مشکلی دارم اونهم در جزئیات هستش کلیاتو خوب بلدم و میدونم چیکار کنم اما در جزئیات مشکل دارم این یه نمونه از مسترینگ منه البته اولین کارمه لطف کنین نظرتونو بگین و بگین مشکلم کجاست و چطور حلش کنم که حرفه ای بشم ممنونم

درود
دوست عزیز اول شما بگو که از چه پلاگین هایی استفاده میکنی برای میکس و مسترینگ پروژهات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا بشه راهنماییتون کرد
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط maani00 ، صالح غلامیان ، Milad

ارسال: #3
11-03-2014، 04:57 PM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

(11-03-2014، 02:13 PM)Koresh نوشته است:
(11-03-2014، 03:00 AM)alinajafe نوشته است: سلام دوستان من تازه کلاس های میکس و مسترینگ وکالو تموم کردم و وارد عرصه شدم وبرنامه من هم سونار ایکس 2 هستش من تمامی کارهارو بلدم در میکس و مسترینگ فقط یک مشکلی دارم اونهم در جزئیات هستش کلیاتو خوب بلدم و میدونم چیکار کنم اما در جزئیات مشکل دارم این یه نمونه از مسترینگ منه البته اولین کارمه لطف کنین نظرتونو بگین و بگین مشکلم کجاست و چطور حلش کنم که حرفه ای بشم ممنونم

درود
دوست عزیز اول شما بگو که از چه پلاگین هایی استفاده میکنی برای میکس و مسترینگ پروژهات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا بشه راهنماییتون کرد

izotop ozon 5
wawe
و پلاگینهای خود سونار
 سپاس شده توسط maani00 ، صالح غلامیان

ارسال: #4
12-03-2014، 12:52 AM -
Arman_music آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 275
سپاس شده 31 بار در 11 ارسال

شرمنده دادا قصد جسارت ندارم ولي فكر ميكنم اگر مشكليم باشه از خوندن اقا رضا و صداهاي اضافه اي كه ركورد شده است انگاري كه صداي يه اهنگ هم به گوش ميرسه.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان

ارسال: #5
12-03-2014، 01:11 AM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

(12-03-2014، 12:52 AM)Arman_music نوشته است: شرمنده دادا قصد جسارت ندارم ولي فكر ميكنم اگر مشكليم باشه از خوندن اقا رضا و صداهاي اضافه اي كه ركورد شده است انگاري كه صداي يه اهنگ هم به گوش ميرسه.

بله داداش اینطوریه این وکال همینطوری رکورد ششده البته سعی کردم high cut low cut کنم اما زیاد بودن صداها یکم

ارسال: #6
12-03-2014، 02:45 AM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

(11-03-2014، 04:57 PM)alinajafe نوشته است:

درود
تا بشه راهنماییتون کرد

izotop ozon 5
wawe
و پلاگینهای خود سونار
از پلاگین هایه خوبی استفاده میکنی برای میکس و مسترینگ.
کلا میکس و مستر کردن یک پروژه موزیک و وکال بر میگرده به تجربه آدم و یه گوش خوب و تیز.
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، sina7535

ارسال: #7
25-04-2014، 04:40 PM -
ehsanka3avali آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 4 بار در 2 ارسال

سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگان موسیقی . یه سوالی ازتون داشتم خواهش میکنم ج بدین اگه فهمیدین: من میخوام که یه قسمتی از اهنگ رو که خواننده میخونه تبدیل کنه به چند صدا ( انگار که چند نفر دارن میخونن ) خیلی لازمه اینو بدونم خواهش میکنم ج منو بدین ؟؟؟؟؟؟[تصویر:  20.gif]

ارسال: #8
25-04-2014، 06:01 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-04-2014، 06:02 PM، توسط REZANOORI.)
REZANOORI آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 2
سپاس ها 3
سپاس شده 32 بار در 11 ارسال

سلام !

برای ساخت گروه کر باید قسمت مورد نظرتون رو چند بار در لاین های جدا و زیر هم کپی کنید

و با پلاگین مورد نظرتون صدا هارا کمی بم و یا کمی زیر کنید و صدا هارو بین پن راست و چن تخصیم کنید !

من برای این کار از سخت افزار استفاده میکینم !

ولی میتونی از ایزوتوپ یا پلاگین های ویو هم استفاده کنی !

موفق باشید !

بازم اگه مشکلی داشتید یه این تایپ بیاید !

استودیو ملودی
لطفا به مطالب امتیار دهید !

ارسال: #9
25-04-2014، 06:12 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-04-2014، 06:15 PM، توسط REZANOORI.)
REZANOORI آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 2
سپاس ها 3
سپاس شده 32 بار در 11 ارسال

(12-03-2014، 02:45 AM)Koresh نوشته است:
(11-03-2014، 04:57 PM)alinajafe نوشته است:

درود
تا بشه راهنماییتون کرد

izotop ozon 5
wawe
و پلاگینهای خود سونار
از پلاگین هایه خوبی استفاده میکنی برای میکس و مسترینگ.
کلا میکس و مستر کردن یک پروژه موزیک و وکال بر میگرده به تجربه آدم و یه گوش خوب و تیز.

سلام !
صدای وکال اکولایز خیلی ضیفی داشت ! صدای و کال درش صدای 3dfx مشاهده میشد چون بخوبی کمپرس نشده بود !
صدای وکال خیلی ضعیف رکورد شده بود ! من پیش نهاد میکنم واسه تمرین از وکال با کیفیت استفاده کنید !
و زیادی افکت ریورب و دیلی به کار ندین !
موفق باشید !

اگه بازم سوالی داری بیا تو این تایپ !

استودیو ملودی
لطفا به مطالب امتیار دهید !
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Milad

ارسال: #10
25-04-2014، 10:40 PM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

(25-04-2014، 04:40 PM)ehsanka3avali نوشته است: سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگان موسیقی . یه سوالی ازتون داشتم خواهش میکنم ج بدین اگه فهمیدین: من میخوام که یه قسمتی از اهنگ رو که خواننده میخونه تبدیل کنه به چند صدا ( انگار که چند نفر دارن میخونن ) خیلی لازمه اینو بدونم خواهش میکنم ج منو بدین ؟؟؟؟؟؟[تصویر:  20.gif]

دوست عزیز دو راه داره یا باید از پلاگین استفاده کنی که غیر طبیعی میشه صدات یا صدایی که داری رو تو چند لاین بزاری یعنی تو چند لاین زیر هم بزاری که تکرار بشه صدات تو مرحله رکوردهم میتونی تو چند لاین رکوردش کنی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi