خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 05:00 AM

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
05-08-2013، 08:05 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

میدی آهنگ های پاپ ایرانی

02میدی آهنگ ژینا از شادمهر عقیلی02
 سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، abbasnaeij ، hhboy ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، Milad ، mohamad.r ، marze

ارسال: #2
30-09-2013، 01:36 AM -
saeed** آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 75
سپاس شده 90 بار در 21 ارسال

RE: میدی آهنگ های پاپ ایرانی

سلام خدمت دوستان عزیز من یه سری آهنگ های میدی میخوام از یه سری آهنگ ها از قبیل به شرح قبلا از این آهنگ ها رو بگم یه چی بگم من میخوام میدی که برام بزارید بدونه ریتم و بدونه زینت بدونه سمپل باشه فقط نت آهنگ رو لازم دارم میخوام با برنامه Play Synthesia اجرا کنم نت آهنگ مورد علاقم نتشو بدرستی ببینم بزنم چون من یه سری میدی دارم وقتی اجراش میکنم یا نتشو غلط زده یعنی بیشتر با کلید های مشکی زده ویا انقدر صدا بد پخش میشه که متوجه نمیشم و اکثرا با زینت ریتم سمپل میزنه من میدی ساده میخوام فقط جای نت ها رو نشون بده یه دو و سه تا میدی دارم که فقط جای نت هارو نشون داده ولی بقیه آهنگ ها رو پیدا نکردم که فقط جای نت آهنگ هارو نشون بده و آخر آهنگ ها رو بگم.
آهنگ بهار . فریاد فریاد. خسته از امید بعد آهنگ بهانه از لیلا فروهر آهنگ من سازگارم . طناز از سعید شایسته بعد آهنگ تو اگه با من باشی از عارف بعد آهنگ قصه عشق از ابی بعد آهنگ بهاره بهاره از مهرشاد دوستان عزیز اگه اینجور میدی پیدا نشد اورتو آهنگ هارو اگه تصویری یا بنویسیدم حله فقط اورتو کلامو تمرین میکنم میزنم ولی بعضی جا اورتو هاش سخت میاد دمتون گرم اگه بزارید ممنون میشم مرسی دوستان.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید شهباز ، Milad ، totiya206 ، سعید جوادی ، marze ، صابر فکری

ارسال: #3
30-09-2013، 01:54 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

درود دوست عزیز متاسفانه خیلی وقته دیگه فایل میدی و نت آهنگهای جدید نوشته نمیشه ( به ندرت ) علتشم یک سری افراد هستن که موسیقی ما رو به بیراهه کشوندن و از اصولش دور کردند

برای حل مشکل شاستی های مشکی نت ها رو ترانسپوز کنید و برای حل مشکل صدا هم صدا رو عوض کنید که با نرم افزار اف ال استودیو قابل انجامه تو همین سایت هستش میتونید دانلود کنید
 سپاس شده توسط saeed** ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید شهباز ، totiya206 ، سعید جوادی ، marze

ارسال: #4
01-10-2013، 03:40 AM -
saeed** آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 75

(30-09-2013، 01:54 AM)صالح غلامیان نوشته است: درود دوست عزیز متاسفانه خیلی وقته دیگه فایل میدی و نت آهنگهای جدید نوشته نمیشه ( به ندرت ) علتشم یک سری افراد هستن که موسیقی ما رو به بیراهه کشوندن و از اصولش دور کردند

برای حل مشکل شاستی های مشکی نت ها رو ترانسپوز کنید و برای حل مشکل صدا هم صدا رو عوض کنید که با نرم افزار اف ال استودیو قابل انجامه تو همین سایت هستش میتونید دانلود کنید
سلام من خام آهنگ میخواستم بعدشم آهنگ ها زیادم جدید نیستن که نباشه شرمنده نمیشه از آهنگ هام میدی واسم بسازی؟ فقط خامشو میخوام که داخل برنامه اجرا کنم و بزنه نتشو وردارم اگه نه که اگه میشه اورتو آهنگ های که خواستم برای بنویسی.
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer ، سعید جوادی ، marze

ارسال: #5
01-10-2013، 02:34 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

آقا سعید شما میتونید میدی اون آهنگهارو اگه دارید ت یه فایل بزارید تو انجمن

بعد میتونم ملودی هاشو بصورت خام و تو گام مورد نظرتون(که نت دیز و اینا کمتر داشته باشه)اکسپورت کنم

البته همونطور که آقای غلامیان گفتند اگه نرم افزار اف ال استودیو داشته باشید خودتونم میتونید خیلی ساده اینکارو انجام بدید...

DWL
 سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، saeed** ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، marze

ارسال: #6
02-10-2013، 11:29 PM -
saeed** آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 75

(01-10-2013، 02:34 PM)Milad نوشته است: آقا سعید شما میتونید میدی اون آهنگهارو اگه دارید ت یه فایل بزارید تو انجمن

بعد میتونم ملودی هاشو بصورت خام و تو گام مورد نظرتون(که نت دیز و اینا کمتر داشته باشه)اکسپورت کنم

البته همونطور که آقای غلامیان گفتند اگه نرم افزار اف ال استودیو داشته باشید خودتونم میتونید خیلی ساده اینکارو انجام بدید...

سلام داش میلاد من میدی آهنگ هارو ندارم خوده اصلی آهنگ رو دارم بفرستم؟
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید جوادی ، marze

ارسال: #7
03-10-2013، 04:36 PM -
saeed** آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 75

سلام میلاد جان شرمنده عزیز من بعضی از میدی آهنگ ها رو دارم و اکثرا نت دیز کمتر دارن یا کلا ندارن من میخوام رو گام اصلی خوده خواننده که خونده باشه اوکی دمت گرم بعد میخوام فایل میدی بفرستم ولی نمیدونم چه جوری تو سایت آپلود کنم طریقشو بهم میگی؟
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید جوادی ، marze

ارسال: #8
03-10-2013، 09:09 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
سپاس ها 741

آقا سعید شما اول همه فایل هاتون رو فشرده کنید
یعنی با نرم افزار وینرار همشونو بصورت زیپ یا... تو یه فایل قرار بدید
بعد برید تو یه آپلود سنتر(برای مثال : (http://www.Up2www.com) و عضو بشید
بعد عضویت در قسمت آپلود Browse رو انتخاب کنید و فایلتونو انتخاب کرده و آپلود رو بزنید
چند دیقه طول میکشه(بسته به حجم فایل)تا فایلتون آپلود شه
بعد تو پنجره جدیدی که باز میشه یه قسمت هست بنام "لینک فایل"
اون میشه لینک دانلود فایل شما

DWL
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، saeed** ، سعید جوادی ، marze

ارسال: #9
05-10-2013، 04:45 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2013، 04:48 PM، توسط saeed**.)
saeed** آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 75

سلام میلاد جان فایل آپلود کردم آدرس فایل میزارم دانلودش کن بعد کی آماده میشه؟
http://www.up2www.com/uploads/1380974732491.rar
[/b
]
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، marze ، omid_and1 ، mjsq16

ارسال: #10
07-10-2013، 05:18 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
سپاس ها 741

‌‌آقا سعید اینم از درخواستتون...
تا جایی که امکان داشت فقط ملودی و ریتم باقی مونده و همچنین همشون تو گامهای بکار هستن...یه سری دیِز بودن
بعضی از میدی ها هم که واقعا مشکل داشتن بعضیام تکراری 24
امیدوارم چیزی که میخوایید باشه

دانلود
DWL
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، 1mosafer ، saeed** ، totiya206 ، سعید جوادی ، marze

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi