خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 24-01-2017، 09:34 AM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
29-01-2014، 04:08 AM -
Imageline آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 2
سپاس ها 0
سپاس شده 14 بار در 3 ارسال

موزیک ِ ارکستال "بیشه"/توسط من

سلام و عرض ِ ادباین حقیر امروز به تازگی وارد این انجمن شده ام.خواستم درواقع این تاپیک را بهانه ای کنم برای معرفی و سپس ارائه ی نمونه کارمبنده بهزاد هستم 35 سال سن دارم و 22 سال است که موسیقی میخوانم...مینویسمولی هنوز به آنچه میخواهم نزدیگ هم نشده ام...(هنوز یک هنرجو هستیم)معلم ساده ی پیانو هستم.(البته کار ِ اصلی ِ این حقیر چیز دیگر است)امیدوارم ساعات و لحظات خوبی را در کنار هم داشته باشیم...خب به کار میپردازم...این قطعه یک قطعه ی ارکستال است که با هاست ِ اف ال و وی اس تی هایLA و sytrus ساخته شده است...این قطعه فضایی سینماتیک و فیلمی دارد (این نوع قطعات معمولا با موضوع همراه هستند).بنده سال های سال است که موسیقی ِ مینیمال را دنبال میکنم ولی این سبک بیشتر از فضای مینیمالبا روحیات ِ این حقیر سازگاری دارد.برای تک تک ِ شما دوستان و عزیزان آرزوی شادی و سر بلندی میکنم.در پناه خدا
http://upir.ir/files/eea4407e4157.mp3
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، Koresh ، 1mosafer ، ATMX ، totiya206

ارسال: #2
29-01-2014، 04:46 PM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

RE: موزیک ِ ارکستال "بیشه"/توسط من

(29-01-2014، 04:08 AM)Imageline نوشته است: سلام و عرض ِ ادباین حقیر امروز به تازگی وارد این انجمن شده ام.خواستم درواقع این تاپیک را بهانه ای کنم برای معرفی و سپس ارائه ی نمونه کارمبنده بهزاد هستم 35 سال سن دارم و 22 سال است که موسیقی میخوانم...مینویسمولی هنوز به آنچه میخواهم نزدیگ هم نشده ام...(هنوز یک هنرجو هستیم)معلم ساده ی پیانو هستم.(البته کار ِ اصلی ِ این حقیر چیز دیگر است)امیدوارم ساعات و لحظات خوبی را در کنار هم داشته باشیم...خب به کار میپردازم...این قطعه یک قطعه ی ارکستال است که با هاست ِ اف ال و وی اس تی هایLA و sytrus ساخته شده است...این قطعه فضایی سینماتیک و فیلمی دارد (این نوع قطعات معمولا با موضوع همراه هستند).بنده سال های سال است که موسیقی ِ مینیمال را دنبال میکنم ولی این سبک بیشتر از فضای مینیمالبا روحیات ِ این حقیر سازگاری دارد.برای تک تک ِ شما دوستان و عزیزان آرزوی شادی و سر بلندی میکنم.در پناه خدا
http://upir.ir/files/eea4407e4157.mp3
درود
دوست عزیز ورودتون به سایت موزیک سازان رو تبریک و خوش آمد میگم.
کاره زیبایی بود فضایه این کار به درده فیلم هایه پلیسی و مافیایی میخوره.
امیدوارم موفق باشیدLaie_54
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط 1mosafer ، totiya206

ارسال: #3
29-01-2014، 07:54 PM -
ATMX آفلاین
ناظم انجمن
ناظم انجمن
اعتبار: 27
سپاس ها 2461
سپاس شده 1196 بار در 513 ارسال

RE: موزیک ِ ارکستال "بیشه"/توسط من

سلام دوست عزیز
جالب بود

میشه بگین Tempo چند بود ؟ چون به نظرم یکم ناهماهنگی داشت ... کیکش درست نمیخوند با فضاش
من منتقد نیستم ولی از ثانیه 47 تا 52 یه مقدار سوئیچ نا به جا بود

ولی این نظر شخصی منه ...
واسه بازی God Of War عالی بود 05

موفق باشید
020202
Music Is My Life
 سپاس شده توسط totiya206

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi