خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 25-02-2017، 01:38 PM

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
24-12-2013، 03:49 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-12-2013، 10:01 AM، توسط صالح غلامیان.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

RE: بحث آزاد در رابطه با Pa900 ، مقایسه با سایر ارنجرها

دوستان من امروز داشتم وب گردي ميكردم كه با يه محصول جديد روبرو شدم يه شركت ارنجر سازي آلماني
اگر آپشنهاي محصولاتش ميديديد هيچ وقت نميگفتيد رولند بهترين ارنجر دنياست فكر كن 3x پيشش اسباب بازيه
ميخواستم راجبش مطلب بنويسم ديدم تو اين سايت هيچ جاي براي ساير مدلهاي كيبورد نيست.
 سپاس شده توسط totiya206 ، معین رضایی ، hamed_a ، reza partonia ، علی حقانی ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، abbasnaeij

ارسال: #2
24-12-2013، 07:39 PM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

امیر داداش اسمش کترون نیست ؟ یا اگر نیست اسمشو میشه بگی Laie_54
 سپاس شده توسط hamed_a ، totiya206 ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، abbasnaeij

ارسال: #3
24-12-2013، 09:10 PM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

بی زحمت لینک بدید ما هم ببینیم
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij

ارسال: #4
25-12-2013، 02:24 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

معين جان اسمش wersi هست و العان كه نگاه ميكردم ظاهرا شركت قديمي هم هست ولي انقدر دستگاه هاي كه ميسازه در سطح بالاي هستش كه تو ايران شايد كمتر كسي اسمش شنيده باشه من از صالح جان خواهش ميكنم يه بخش براي ساير مدل هاي كيبورد درست كنه و اين پست هارو انتقال بده اونجا تا راجبش حسابي بحث كنيم

راجب ارنجر هاي شركت wersi فعلا همين بگم كه پايين ترن و ساده ترين ارنجرش معروف به اسب بالداره
بدنش فلزيه درجه 1 هست قاب دورش چوب گرون قيمته كلاويه هاي پيانوي صفحه نمايش TFT رنگي لمسي 10 اينچي داره و سيستم عاملش مبتني بر سيستم هاي كامپيوتري PC هستش و 4 گيگابات سمپل ميگيره خلاصه آخرشه قيمتش هم 2700 يورو

ولي بالاترين سيستمي كه داره اصلا يه چيز فضايه اسمش ( موزه لوور GS1000 ) تمامي صداهارو به صورت نت به نت و كلاويه به كلاويه سمپل گرفتن صفحه نمايش رنگي TFT لمسي 12 ايچي داره 4 طبقه هستش 2 طبقه بالا 5 اكتاو و طبقه پايين 6 اكتاوه يه طبقه هم زير پاي نوازنده داره كه بتونه بدون دخالت دست آكورد بگيره
چيز زيادي راجب اين دستگاه در سايتش نوشته نشده كه مثلا چند گيگ سمپل اجرا ميكنه يا چندتا ريتم و صدا داره كلاويه ها از چه جنسيه به تنها چيزهاي كه اشاره كرده اينه :
این دستگاه، شامل همه چیز است
بدون محدود کردن گزینه ها
بدون محدوديت دانلود
دنياي بی انتها در قلب مروارید سفید

من به شخصه ارنجري به اين قدرت نديدم يه دمو الان از سايت يوتوب دانلود كردم كه صداش بشنوم واقعا قوقاست اما بزاريد از قيمتش براتون بگم كه قوقا تره و سرتون گيج بره
قيمت اين ارنجر 40 هزار يورو هستش به پول ما ميشه فقط حدود 200 مليون تومن تازه خريدار 40 هزار يورو ميريزه به حساب شركت و 1 ماه طول ميكشه تا دستگاه تحويل بگيره ولي رنگش به انتخواب خريدار قابل تغييره و اسم خريدار روي بدنه حك ميشه
حالا اگه صالح جان زحمتش بكشن ببرن داخل تاپيك مخصوص خودش دموهاشم قرار ميدم و راجب ساير مدلهاش هم صحبت ميكنيم.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، totiya206 ، ابوالفضل برادری ، abbasnaeij

ارسال: #5
25-12-2013، 02:36 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(24-12-2013، 03:49 PM)Amir-Ariya نوشته است: معين جان من امروز داشتم وب گردي ميكردم كه با يه محصول جديد روبرو شدم يه شركت ارنجر سازي آلماني
اگر آپشنهاي محصولاتش ميديدي هيچ وقت نميگفتي رولند بهترين ارنجر دنياست فكر كن 3x پيشش اسباب بازيه
ميخواستم راجبش مطلب بنويسم ديدم تو اين سايت هيچ جاي براي ساير مدلهاي كيبورد نيست.

سلام امیر جان اتفاقا تاپیکش هست مگر میشه نباشه خب اگرم نبود شما این اختیار رو داری که ایجاد کنی Thanks

سپاس شده توسط معین رضایی ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، totiya206 ، abbasnaeij

ارسال: #6
25-12-2013، 02:43 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-12-2013، 02:47 AM، توسط معین رضایی.)
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

داداش امیر دمت گرم با این ساز معرفی کردنت حال کردم ببخشید دیوانیس این ساز ....ایول واقعا جنس کلاویه ها که نمونه نداره صداها فوق العاده ساز طبیعی باید بیان از این سمپل بگیرن این دیگه چیه ؟دیدم امیر جان ولی قیمتش بالاس برای ما ...چون تورم بالاست این شرکت کرگ و رولند و کترون برین یاد بگیرین ...HThanks
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، totiya206 ، abbasnaeij

ارسال: #7
25-12-2013، 06:57 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(25-12-2013، 02:36 AM)سعید جوادی نوشته است: سلام امیر جان اتفاقا تاپیکش هست مگر میشه نباشه خب اگرم نبود شما این اختیار رو داری که ایجاد کنی Thanks

سلام از ماست داش سعيد
سعيد جان بحث تاپيك نيست بايد يه بخش براش درست كنيم نميشه تو بخش كيبوردهاي كرگ يا ياماها راجب يه برند ديگه مطلب گذاشت بايد در سايت يه بخشي براي ساير برندهاي كيبوردهم باشه تا اين بحث هارو اونجا ببريم

(25-12-2013، 02:43 AM)معین رضایی نوشته است: داداش امیر دمت گرم با این ساز معرفی کردنت حال کردم ببخشید دیوانیس این ساز ....ایول واقعا جنس کلاویه ها که نمونه نداره صداها فوق العاده ساز طبیعی باید بیان از این سمپل بگیرن این دیگه چیه ؟دیدم امیر جان ولی قیمتش بالاس برای ما ...چون تورم بالاست این شرکت کرگ و رولند و کترون برین یاد بگیرین ...HThanks

ديدي چيه معين جان؟؟؟؟ 11
از صبح همش جلوي چشممه خيلي خوبه يعني خارج از تصور منه ديگه رقبت نميكنم سازم روشن كنم36
وقتي گفتم 3x پيشش مثل اسباب بازيه شايد بعضي ها فكر كردن زيادي گندش كردم و از 3x بالاتر كه چيزي نيست ولي واقعيتش اينه كه بله هست خيلي هم بالاتر هست شايد برندي باشه كه از اين هم بالاتر ساخته باشه اين هم خيلي اتفاقي بهش برخوردم و ديدم چه دستگاهيه
مدل scala ميتونه 4 تا usb 64 گيگابايت همزمان اجرا كنه نرم افزارهاي صداسازي روش نصبه كه از حد تصور من خارجه صدا سازيش از حرفه اي ترين سينتي سايزرها و vst هاي دنيا هم قويتره و اصلا هرچي راجبش بگم كم گفتم.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij

ارسال: #8
25-12-2013، 10:05 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-12-2013، 02:15 PM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

RE: معرفی کیبورد wersi

(24-12-2013، 03:49 PM)Amir-Ariya نوشته است: دوستان من امروز داشتم وب گردي ميكردم كه با يه محصول جديد روبرو شدم يه شركت ارنجر سازي آلماني
اگر آپشنهاي محصولاتش ميديديد هيچ وقت نميگفتيد رولند بهترين ارنجر دنياست فكر كن 3x پيشش اسباب بازيه

بخش مود نظر ایجاد شد و پست ها انتقال داده شد.

امیر جان این کیبورد هر چقدر هم پیشرفته باشه یک مورد رو اگه نداشته باشه تو ایران استقبال نمیشه میدونی اون چیه؟

باید بشه بکاپ های pa80 رو براش تبدیل کرد (شوخی)37
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij

ارسال: #9
25-12-2013، 04:14 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-12-2013، 04:15 PM، توسط Amir-Ariya.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

مرسي صالح جان بابت ايجاد اين بخش خيلي لازم بود
اين يه واقعيته صالح جان تو ايران ارنجر به كرگ ختم ميشه چون ريتمها تبديلي 80 اجرا ميكنه
شركت wersi ظاهرا ترجيح ميده كم توليد كنه ولي بهترين توليد كنه من چندتا از امكانات مدل اسب بالدارش نوشتم كه اينجا ميزارم تا ببينيد پاينترين حد ارنجر اين شركت چه امكاناتي داره

[تصویر:  slide1.jpg]

[تصویر:  tma3_com_%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD_...D8%B1_.jpg]

[تصویر:  Vocalis_landingpage.jpg]
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij

ارسال: #10
27-12-2013، 01:23 AM -
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 8
سپاس ها 288
سپاس شده 444 بار در 104 ارسال

سلام امیر جان

خدایی عکس لود شد یه wooow بلند از ته دل گفتم
درسته من ساز ندارم و بلد نیستم بزنم ولی آدم وسواس و فنی هستم مخصوصا تو این چیزها .. من چیزی رو نمیخرم نمیخرم تا اینکه اون چیزی رو که با توجه به سابقه و کیفیتی که داره میگیرم .. هیچ سازی تا بحال به غیر از 3x بدلم ننشسته بود تا اینکه این رو دیدم ... تازه از همه مهم تر صنعت آلمان .. این خیلی مهمه که ساخت چه کشوری هست .. همه میدونیم آلمان یه سرو گردن تو صنعت و خیلی چیزهای دیگه از بقیه کشورها بالاتره .. خیلی ممنون که این مطلب رو گذاشتی استاد امیر

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، علی حقانی ، سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi