خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 04:54 AM

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
09-05-2013، 02:43 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

معرفی تایروس 4

سلام

دوستان و هنرمندان گل انجمن موزیکسازان هرگونه مشخصات و اطلاعات مربوط به این ارنجر قدرتمند یاماها در این تاپیک قرار خواهد گرفت02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #2
07-06-2013، 04:10 AM -
javad-tyros آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 4
سپاس ها 48
سپاس شده 162 بار در 26 ارسال
RE: معرفی تایروس 4

سلام و اطلاعات مختصری در مورد Tyros4
با پوزش از دوستانی که اطلاعات کافی در مورد کیبردهای مختلف به صورت تخصصی دارند، یه طوری مینویسم که دوستان مبتدی هم بتونند سر در بیارند:
دوستان اطلاعات مختلفی در سایتهای مختلف در محیط اینترنت در مورد تایروس4 خوانده و دموهای مختلفی هم دیده اید ولی اینجا در اولین پست برخی از اطلاعاتی را که توجه کزیادی بهشان نشده مرا یاد آور میشویم و در پستهای بعدی نیز به اطلاعات عمومی میپردازیم..
1- سمپل و امکانات ساخت درامکیت:
tyros4
از لحاظ اجرای سمپل
مخزن wav داره که دارای امکانات درامکیت چینی با خود کیبرد در دو بخش custom vrum و custom voice و با import آسان و سریع سمپلهای wav که قابل چینش در هردو بخش ذکر شده میباشد
تغییراتی از قبیل تغییر pan و cut off و efect و volume و ... نیز در روی هر سمپل در درامکیتسازی custom drum موجود هست.
تا اندازه 1gb میتونی سمپل روی ارگ بریزی و در عرض 40 ثانیه بالا میاد:
=12 ثانیه بالا آمدن کیبرد و 28 ثانیه لود شدن سمپلهای 1گیگ=
فرمت فایلها هم همان uvn و uvk و uvi مال تایروس3 هست با این تفاوت که تبق برداشتی که بنده دارم روی تایروس4 به عنوان یه فایل پشتیبان به کار میروند و بدون فایلهایی که در داخل مخزن wav هستند به تنهایی کارآیی ندارند. و به همین خاطر هم هست قابل اجرا روی ورژنهای پایین تایروس نیستند.
تبق تستهایی که خود بنده شخصاً دارم روی تایروس4 انجام میدهم:
برنامه ای که با خود تایروس4 ساخته میشه قابل اجرا روی تایروس3 و پایینتر نمیباشد و نیز این کیبرد با حافظه داخلی 6mb برای فایلهای mide و sty و rgt و.... نوازنده را قادر به استفاده بهینه از این کیبرد کرده.
2- استفاده از صداهای آرتیکولیشن در ریتم سازی:همانطور که میدانید کیبردهای tyros یه سری صداهای آرتیکولیشین دارند که در سریهای قبل مانند 3 و 2 و ... در ریتمسازی نمیشد از این صداها استفاده کنی ولی روی تایروس4 به کلی میشه از هر سه نوع صداهای آرتیکولیشین در ریتمسازی نیز به نحو احسن استفاده کرد.
3- وکال هارمونی:
وکال تایروس4 که بنده خودم باهاش کار میکنم واقعاً محشر هست و مثل کیبردهای قبلی یاماها محدود نبوده و روی این سیستم تمامی تنظیمات روی صدا با فرکانسهای مختلف قابل تغییر است مثلاً:
شما میتونید برای خودتان یه تنظیم خاصی ایجاد کنید:
فرض میگیریم من دوست دارم همراه صدای من سه تا صدا همخوانی کنند: صداهای اول و دوم با صدای خانم که از سمت چپ و راست اسپیکر بیاد و یه صدای بم
از هردو اسپیکر =وسط= که به دلخواه میتونید تنظیم کنید.
افزودن گروه کر روی صدا با اعمال نتهای مختلف به صورت ماژور و مینور و با قابلیت ایجاد و تغییر افکتهای مختلف متناسب با سلیقه کاربر و ....
همچنین همچنین لیزری کردن صدا یا همان حالت tune نیز روی تایروس4 به بهترین شیوه و بدون لرزه موجود میباشد.
سوار صدای انسان روی یه صدای خود کیبرد مثلاً استرینگ که اگه شما حرف بزنید مثل اینه که استرینگ حرف میزنه.
4- mp3playre a& voice recorderr:
و نیز mp3 playtr تایروس4 قادر است فایلهای .mp3 و .wwav و .aud را از روی فلش مموریو هارد و هر نوع کول دیسک پخش کند و نیز با فرمت .wav فایل صدابرداری شده را ذخیره میکند که قابل اجرا روی کامپیوتر نیز میباشد.
همچنین این کیبرد مثل tyros3 صدای خواننده را هم میتونه صدابرداری کند و چندین بار ضبط مجدد روی فایل قابل اجرا بوده بدون افت کیفیت.
از دوست عزیز مدیر محترم درخواست دارم در صورت امکان یک فایل تصویری از تایروس4 در این پست بذارند تا دوستانی که مایل به مشاهده تایروس4 هستند نیز به راحتی بتونند مشاهده کنند:
=بنده به علت نابینایی از افزودن تصویر و فایلهای گرافیکی معذورم=
اطلاعاتی هم در مورد وزن و تعداد صداها و ریتمها و پد و ... در پستهای بعدی در اختیارتان قرار میگیرد.
منبع: http://www.musicsazan.ir/
برداشتهای دیگران را در وسعت خویش حل کن تا مثل دریا باشی!!!!!
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، totiya206 ، ramin_raf ، پویاکرگ 500 پ ، ابوالفضل برادری ، ata1xkorg ، behbod

ارسال: #3
26-06-2013، 11:44 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

ممنون آقا جواد واقعأ اطلاعات خوب و کاملی بود من که خیلی استفاده کردم02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #4
27-06-2013، 05:19 AM -
abbasnaeij آفلاین
کاربر هنرمند
هنرمند
اعتبار: 9
سپاس ها 4717
سپاس شده 1114 بار در 247 ارسال

دستت درد نکنه اقا جواد منتظر ادامه بحث هستیم ممنون
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، پویاکرگ 500 پ

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi