خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 08:26 AM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
20-11-2014، 01:18 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 20-11-2014، 01:19 AM، توسط morteza sh.)
morteza sh آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 4
سپاس ها 49
سپاس شده 174 بار در 77 ارسال

مشکل سیستم من از کجاست؟ من که سر در گم موندم !!!!!!

سلام سیستم من شامل دو تا باند fbt 800 mutas(میتاس) دو تا باند rcf 750 میکسر دیجیتالی دایناکورد 600 (بدون پاور) پاور والفدال 2800 انگلیسی ساپ چند مدل میبرم مجلس jbl یا والفدال یا دیجی یا fbtبعضی اوقات هم نمیبرم ارگ pa900 میکروفن سیکاگو قدیمی ها (معمولی نهایت قیمت 300 هزار)هستش حالا مشکل من اینجاست که از کیفیت کار راضی نیستیم گاهی اوقات نوسان داره صداها موجی میشن بالا و پایین میشن بعضی از صداها مثل صدای آکوردی زیر صدای خواننده رو که استفاده میکنی سیستم یهو میاد پایین صدای خواننده میخوابه دوستان لطف کنند بگن مشکل از کجاست باید چکار کنم چه چیزی رو عوض کنم آیا از تنظیم هستش الان سه تا راه اینجا بهم گفتند :1- میکسر رو با پاور میکسر دایناکورد 1000 سری 3 عوض کنم 2- پاور رو با پاور کرون 5000 یا 4000 عوض کنم 3- همین سیستم رو ببرم اما با دو تا از این بانها و دو تا باند متوسط در حد مثلا 350 که دوتاش بشه 700 مثل دیجی یا پروسانت یا امثال اینها در ضمن من هرچی تو نت گشتم اطلاعات درباره پاور والفدال2800 و کرون5000پیدا نکردم اگه کسی از دوستان بتونه درباره قیمت این پاورها یا مشخصات و کاربرد و خروجی و ساخت کدوم کشور هستش توضیحاتی بده ممنون میشم همچنین فرق دایناکورد سری 2و3 چیه از نظر قیمت چقدر تفاوت دارند ؟ طولانی شد عذرخواهی میکنم
Thanks
عشق من ::: موسیقـی ــــــ کیبورد ــــــ عروسی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi