خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 06:36 AM

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
22-01-2014، 02:46 AM -
MOHAMMD JAVAD آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

مشورت در مورد کیبورد

سلام دوستان

من هیچ آشنایی ای با کیبوردها ندارم اما میخوام نوازندگی با کیبورد رو یاد بگیرم البته هدفم نوازندگی در مجالس نیست.هدفم اینه که برای خودم و به قول معروف برای دل خودم یاد بگیرم و بتونم آهنگ هایی که دوس دارمو خودم روی کیبورد پیاده کنم.

الان یکی از دوستان به من یه کیبورد کاسیو CT- 420 معرفی کرده که دست دوم هست و قیمتش 300 هزار تومنه.

من هنوز اصلا بلد نیستم با کیبورد کار کنم و میخواستم با این کیبورد شروع کنم به یادگیری.

به نظر شما این کیبورد برای آموزش و یادگیری مناسبه؟

ضمنا شما نقدی به این کیبورد دارید یا نه؟

ممنون میشم اگه نکاتی به ذهنتون میاد بهم بگید
 سپاس شده توسط abbasnaeij

ارسال: #2
28-12-2014، 05:34 PM -
vahidmojaz آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 0
سپاس ها 51
سپاس شده 61 بار در 24 ارسال
RE: مشورت در مورد کیبورد

(22-01-2014، 02:46 AM)MOHAMMD JAVAD نوشته است:
سلام دوستان

من هیچ آشنایی ای با کیبوردها ندارم اما میخوام نوازندگی با کیبورد رو یاد بگیرم البته هدفم نوازندگی در مجالس نیست.هدفم اینه که برای خودم و به قول معروف برای دل خودم یاد بگیرم و بتونم آهنگ هایی که دوس دارمو خودم روی کیبورد پیاده کنم.

الان یکی از دوستان به من یه کیبورد کاسیو CT- 420 معرفی کرده که دست دوم هست و قیمتش 300 هزار تومنه.

من هنوز اصلا بلد نیستم با کیبورد کار کنم و میخواستم با این کیبورد شروع کنم به یادگیری.

به نظر شما این کیبورد برای آموزش و یادگیری مناسبه؟

ضمنا شما نقدی به این کیبورد دارید یا نه؟

ممنون میشم اگه نکاتی به ذهنتون میاد بهم بگید
باسلام دوست عزیز اگر مایل به فراگیری نواختن با کیبورد هستید بهترین روش اصولی فراگیری توسط یک مدرس این رشته میباشد و اغلب خود مدرسین بسته به توانایی مالی و فراگیری شما ساز مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi