خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 25-04-2018، 08:38 PM


 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
01-05-2013، 03:26 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
*******
ارسال‌ها: 2,273
تاریخ عضویت: Apr 2013
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال
محل سکونت: تالش
 
مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


Pa800

بيش از 25 سال است كه شركت KORG اولين محصول كيبورد خود بنام SAS20 را معرفي كرده است. در طي سالهاي بعد در روند تكاملي ثبت بهترین استانداردها در جهان، شروع به معرفي و عرضه رده‌هاي ديگري از محصولات خود همچون i-series و is-series و Pa-Series نموده است.

هزاران نفر از موزیسين‌هاي دنيا حداقل يكي از محصولات Pa-series را در كارها و اجراهاي خود استفاده مي‌كنند. مسئله‌اي كه باعث قدرتمندتر شدن كيبورد Pa-800 است، استفاده از صداهاي بسيار قوي و شفاف و منحصر به فرد و همچنين ريتم‌هاي بسيار پرحجم و قوي اين دستگاه است.
[تصویر:  Pa800_front_SpotLight-01_634188664810800000.png]
Pa800 Elite

در كنار pa800 ، شركت KORG محصولی بنام Pa800 Elite را معرفي كرده است كه براي كابران حرفه‌اي بیشتر مناسب است. اين محصول علاوه بر مشخصات كلي دستگاه Pa800 داراي امكانات اضافه‌تری همچون 80 GB هارد ديسك داخلی جهت ذخيره اطلاعات اعم از هزاران قطعه موسيقي، صدا و منابع آهنگ وهمچنين قسمت MP3 Player/Recorder جهت پخش فايل‌هاي MP3 و ضبط کردن اجراهاي نوازنده و صداي خواننده با فرمت MP3 مي‌باشد.

دستگاه Pa 800 جهت اجراي زنده

از Pa 800 چه به عنوان اجرا در كنار گروه موسيقي استفاده شود و چه اینکه از خود Pa 800 تمامي امکانات اجراي يك گروه را انتظار داشته باشیم، به واسطه داشتن صداهاي فوق‌العاده زياد، قدرتمند و شفاف و با كيفيت، شنوندگان موسيقي بسيار عالي را توسط آن خواهند شنيد.

قسمت ريتم Pa 800 به نوازنده اين امكان را مي‌دهد تا بتواند از يك ريتم بسيار ساده و ابتدایی گرفته تا بخش‌هاي همنوازي گيتار، همگی را به آن اضافه كرده و یاحتي تمامي سازهاي ديگر را با آن تركيب كرده و درنهایت اجرايی را که تداعی کننده نواخته شدن موسیقی توسط گروه است را بوجود آورد و اجراي زنده‌ای داشته باشد.

شايد يكی از دغدغه‌هاي يك نوازنده بهنگام اجراي زنده، پيوسته بودن موسيقي درحال اجرا است. چيزي كه همواره يك نوازنده را نگران مي‌سازد، قطع شدن موسيقي در حال اجراست. به كمك قابليت XDS (Cross Fade) نوازنده ديگر نگران قطع موسيقي در حال پخش نخواهد بود چون همزمان دو موسيقي در حال پخش وجود دارد و به كمك ولوم Fade مي‌توان بين این موسيقي ها حركت كرد و يكی از آن دو را پخش كرد، درنتیجه موسيقي هيچگاه از پخش باز نخواهد ايستاد.استفاده از این دستگاه بعنوان وسیله آهنگسازی

به کمک اين دستگاه شما قادر خواهيد بود تا ايده‌هاي موسيقي‌هاي زيادي را كه در ذهن خود داريد به عرصه عمل در آوريد. با استفاده از قسمت‌هاي Quick Record ، Track at atine و StepEntry/Edit بدون از دست دادن هيچگونه اطلاعاتي توانايي پياده سازي ايده‌هاي موسيقي خود را در مدت زمان اندك، خواهيد داشت.محصول Pa800 به عنوان يك مولد

Pa 800 ای که در دستان شماست، به عنوان يك منبع عظيم اطلاعاتي موسيقي نيز به حساب مي‌آيد. آيا مي‌خواهيد 14 ثانيه موسيقي فلامينکو بسازيد؟ براي ساخت موسيقي براي برنامه‌اي خاص، نياز به 12 ثانيه موسيقي سبك غربی داريد؟

30 ثانيه موسيقي برزيلي نياز داريد؟ همه و همه بدون اندك دخل وتصرفي در خدمت شماست!

توسط صدها ريتم از پيش آماده‌اي كه در اين دستگاه وجود دارد، فقط كافيست كه ریتم انتخاب كرده و بنوازيد!راه حل‌هاي بي نظير

هيچ آزمون و امتحاني به اندازه اجراي يك قطعه ی مدرن نمي‌تواند قابليت هاي يك دستگاه را به چالش بكشد. پردازشگر صداي TC- Helicon تعبيه شده بر روي اين دستگاه، به كمك هارموني سه بخشي كه بر روي صداي اصلي ايجاد مي‌كند مي‌تواند از يك صداي بسیار معمولي، صداي خواننده ای حرفه‌اي به همراه گروه كُر بسازد.

سازهاي مختلفي همچون پيانو، بلز، گروه اركستر زهي، چنگ و سازهاي بادي برنجي و علاوه بر آنها صداهاي مختلفی از انواع سازهاي كليد دار مانند پيانو الكتريك، هارپسيكورد و ارگ‌هاي آنالوگ در اختيار شماست تا بتوانيد آنچه را كه مي‌خواهيد، اجرا كنيد.

قسمت مربوط به ريتم اين دستگاه، موجب مي‌شود تا در كنار بقيه امكانات آن، هيچ خلاء ديگری را براي اجراي قطعه مورد علاقه خود احساس نكنيد. با قرار دادن خروجي ويدئو كه بصورت اختياري بر روي دستگاه قابل نصب میباشد، مي‌توانيد اشعار مربوط به ترانه‌هاي در حال اجرا را روي تلوزيون و يا مانيتور نمايش دهيد.تجربه یک صداي واقعي RX

به كمك تكنولوژي قدرتمند (RX) (صداي واقعي) ، مي‌توان گفت كه Pa 800حقيقتاً مجهز به يكی از پيچيده ترين و برترين تكنولوژي‌هاي ساخت و توليد صدا شده است. قسمت توليد صداي EDS اين دستگاه،‌ برگرفته از پيشرفته ترين سينتسايزرهاي KORG مي‌باشد كه در دستگاه‌هايي همچون M3 و M50 نيز بكار رفته است، تا بتواند صداهايي بسيار غني‌تر، با جزئياتی بيشتر و خصوصياتی همچون عمق، نوانس و لطافت را در مورد صداي توليد شده بكار گيرد. بعلاوه ی تمامي این خصوصيات كه تاكنون ذكر كرديم تعدادي از صداهاي OASYS (قوي ترين سينتسايزري كه تاكنون ساخته شده است) را نيز به اين مجموعه اضافه نمودیم. و پس از همه اينها، صداي ارگ‌هاي آنالوگ را نيز كه بصورت اهرمي و روي صفحه نمايش قابل تغيير و تنظيم است، روي Pa2x خواهيم داشت.

وجود 2 كليد قابل برنامه ريزي و يك جوي استيك با حركت 4 طرفه، توانايي كنترل‌هاي مختلف را بصورت همزمان روي صدا به نوازنده مي‌دهد. وجود ورودي Damper (پدال) ، ورودي پدالِ قابل برنامه ريزي و همچنين قابليت نصب پدال EC5 (يك پدال با 5 سوئيچ قابل برنامه ريزي) اين امكان را خواهد داد تا در زمان اجرا، دستانتان را فقط بر روي کلیدهای نت نگه داريد و بقيه كنترل‌ها را به اين پدال‌ها بسپاريد.

قسمت DNC كه بعد از سيستم عامل ورژن 2 به دستگاه اضافه شده، ‌قسمتي است كه به پردازندهء توليدِ صدا، براي شبيه سازي صداي طبيعي تر، كمك مي‌کند. به عنوان مثال ممكن است صداي ساز گيتار از يك نت تنها،‌ يك نت بلند، يك نت خفه شده و ... تشكيل شده باشد. اين تكنولوژي بصورت هوشمند در قطعه‌اي كه شما با صداي گيتار مي‌نوازيد، همه شرایط مختلف را محاسبه كرده وسپس در زمان مناسب، صداي مناسب را جهت هر چه طبيعي‌تر شدن صداي نت ساز، به عنوان يك تكنيك گيتار، براي شما اجرا مي‌كند. با اختصاص 16 اوسيلاتور به هر نت، موجب مي‌شود تا به شما صداي بسيار صاف و شفافي را تحويل دهد.

حافظه مربوط به نگهداري صداها، در Pa 800 به شكل قابل توجهي، به منظور ذخيره سازي حجم زيادي از صداها افزايش يافته است. در اين بين، خيلي از صداهاي اضافه شده، ‌مربوط به تكنيك‌هاي مختلف نوازندگی يك ساز موسيقي است. به همین منظور تعداد نت هایی که بطور همزمان در این دستگاه قابلیت پخش دارند نيز، به عدد 120 نت رسيده است که بتواند به راحتي اين حجم از اطلاعات را پردازش نمايد.

حافظة اصلي دستگاه Pa 800 بيش از 950 صداي مختلف را در خود جاي داده است که میتوان بعنوان نمونه از صدای پيانوي آكوستيك (واقعي) ، كه برگرفته شده از صداي پيانوي رويال كنسرت است نام برد (صداها شامل صداي نمونه بردراي شده از سيستم‌هاي پيانو در حالات: با پدال و بدون پدال). علاوه بر آن 63 عدد درام كيت تعبيه شده در اين دستگاه، اجازه استفاده از صداي سازهاي كوبه اي را نیز به شما مي‌دهد. قسمت RAM اين دستگاه به شما امكان مي‌دهد که تا 256 عدد صداي ساز جديد و 64 عدد درام كيت مخصوص خودتان، در كنار بقيه صداها داشته باشيد كه همگي نیز قابليت سريع ويرايش را دارند.همه چيز در كنار هم

آيا نياز به تعويض سريع صدا داريد؟ STS در خدمت شماست! با بهره گيري از قابليت تعبيه 4 كليد مجزا STSبراي هر ريتم، شما مي‌توانيد صداهاي مورد نظر خود را كه از قبل بر روي ريتم‌ مورد نظرتان ذخيره نموده‌ايد به سرعت فراخواني كرده و از آن استفاده كنيد.

هر حافظه Performance نيز اين قابليت را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا بتوانيد: ريتم، صداها، افكت‌ها، سرعت و ‌گام اجراي آهنگ را براي هر قطعه از موسيقي مورد نظرتان تعريف كرده و هنگام اجرا از آن استفاده كنيد. هر يك از 4 كليد PAD نيز مي‌توانند به يكی از صداهاي افكتيو يا كوبه اي، قطعه‌اي آكورد، قطعه‌اي آرپژ، تك نوازي يك ساز و يا قطعه‌اي ريتميك تنظیم شود.

ويژگيهاي ديگري همچون Manual Bass, Bass Inversion, Tap Tempo, Fade in/out, Synchro Start/Stop نيز مي‌توانند بصورت مجموعه‌اي از ويژگيهای مختلف، در كنار هم در يك Performance ذخيره شوند.افزايش صداها

آیا صداهايي كه روي اين دستگاه داريد كافي نيست؟ شما مي‌توانيد از قابليت ارتقاء و افزايش صداي اين دستگاه استفاده كنيد. دستگاه Pa 800 براي موزيسين‌هايي طراحي و ساخته شده است كه ترجيح مي‌دهند، از صداهاي ویژه خودشان در اجراهايشان استفاده كنند. با بهره گيري از قابليت گسترش و اضافه كردن صدا، میتوان از صداهايي با فرمت فايل‌هاي نظیر AIFF, Wave ، سمپل‌هاي KORG و البته مجموعه صداي AKAI – كه يكی از بزرگترين مجموعه هاي صدای ساز دركل دنيا شناخته شده است - مي‌توان در حافظه جانبي 64 مگابايت موجود بر روي دستگاه استفاده نمود.

قسمت پردازش و ويرايش صداي Pa 800 توانايي‌هايي چون Loop كردن، Normalize, Cut را در اختيارتان قرار خواهد داد. با استفاده از Time Slice مي‌توانيد در كنار بخش‌هاي ريتم سازي خود، قسمتي از يك صداي ريتميك ديگر را نیز استفاده كنيد.افكت ها

شركتkorg مدت هاست كه در زمینه توليد دستگاه هاي پردازشگر افكت با كيفيت بالاي استوديويي، نام آشنا است .دستگاه Pa800با بهره گيري از همين خصوصيت ، داراي 4 نوع پردازشگر افكت جداگانه است كه موجب مي‌‌گردد تا با استفاده از اين قابليت، كيفيت و قدرت صداهاي توليد شده توسط اين دستگاه، سرآمد باشند. به عنوان مثال ازانواع 125 گونه افكت موجود برروي اين دستگاه، مي‌توان از انواع Reverb ، انواع Delay ،Chorus ها و... نام برد.

دربین شرکت های تولیدکننده پردازشگر صدای خواننده، TC–Helicon شناخته شده ترین نام میباشد. به همین منظور، KORG برای دستیابی به کیفیت بالای صدای خواننده، در قسمت پردازشگر صدا، از قابلیتهای TC–Helicon بهره گرفته است.اجزاي تشكيل دهنده ريتم

مسلماً قلب تپنده كيبوردهاي سريpa در قسمت ريتم آن متمرکز است. اساساً يك ريتم از ادوات و سازهاي كوبه اي بصورت ريتميك و منظم، به همراه Bass و سازهاي ديگر كه ملودی های هارموني را دنبال مي‌كنند تشكيل شده است. همگی این اجزا مي‌توانند در تركيب باهم، Transpose شوند و درنهايت به عنوان آجر در ساخت دیوار موسیقی مورد نظر شما بكارگرفته شوند. هرريتم به تنهایی محيطي موسيقيايي است، كه شامل قسمت هاي مختلفي از قبیل وارياسیون هاي متفاوت ، پاساژ ها و پيش درآمد ها و خاتمه هاي گوناگون در دسته بندي سبك هاي متفاوت موسيقي است. شما مي‌توانيد ريتم خود را انتخاب نموده، صداي دلخواه را انتخاب كرده، قسمت مورد نظر را انتخاب كنيد و در نهايت فقط شروع به نواختن كنيد .

همزمان با نواختن شما برروي كليدهاي Pa800 و خواندن درميكروفون ، Pa800 صداي اصلاح شده شما را پخش خواهدكرد و با توجه به آكوردي كه بروي دستگاه اجرا مي‌كنيد، مطمئن خواهيدبود كه صداي شما فالش نخواهد شد. همچنين اگرنياز به ريتم هاي بيشتري که ازپيش ساخته شده داريد، مي‌توانيد آنها را از سايت korgو يا شركت هاي ديگر كه در زمینه ساخت ريتم فعالیت دارند، خريداري كنيد .براي اطلاع از جزئيات بيشتر به سايت http://www.korgpa.com مراجعه كنيد.گيتار و NTTدرريتم

بااستفاده از بخش گيتار موجود در pa800 ، با نواختن نتهاي موسيقي بطور معمولي توسط يك صداي گيتار، حس نواخته شدن يك ساز گيتار واقعي را تجربه میكنيد. معمولاً يكی از مسائل بحث برانگيز دريك قطعه موسيقي ساخته شده توسط سینتسایزر، (چنانچه ساز گيتار رانيز شامل شود ) قسمت صداي گيتار آن است. معمولاً اجراي ساز گيتار توسط كيبورد بسيار كاري دشوار است تا آنجا كه نتيجه كار علي رغم ويرايش هاي بسيار، بازهم مصنوعي بودن آنرا تأييد مي‌كند. هم اكنون اين قابليت توسط قسمت پردازشگر صداي گيتار اين دستگاه، به نوازنده داده میشود تا نت هاي نواخته شده معمولي را به شكل صداي نواخته شده گيتار توسط يك نوازنده حرفه اي گيتار تبديل كند.

قسمت NTTموجب مي‌گردد تا درزمان تغييرات آكوردها، پيوستگي نت هاي آكورد با يكديگر حفظ شده، تا حدامكان بصورت Legatoشنيده شوند و به زبان ديگر، هارموني آكوردهاي پياپي با شرايط بهتري روي يكديگر حل شوند.

قابليت نمايش نتهاي موسيقي به شكل مرسوم

با استفاده ازاين ویژگی pa800، قابليت نمايش نت هاي موسيقي، به شكل عادي نت هاي رايج را فراهم مي‌آورد. افرادمبتدي كه درحال يادگيري موسيقي هستند، قادر خواهند بود تا در كنار نت هاي نمايش داده شده، نام نت موردنظر را نيز ببينند .نمايش اتوماتیک قطعه موسيقي بر روي خطوط حامل و نت سركليد مربوطه اين امكان را خواهد داد تا بتوانيد تمامي قطعه موسيقي خود را بشكل گرافیکی دنبال كنيد. توسط اين قابليت حتي قادر خواهيد بود تا اسامي خلاصه شده آكوردها رانيز دركنار بقيه اجزاي موسيقي خود داشته باشيد .

با الگوريتم پيچيده طراحي شده براي پردازش اطلاعات اين قسمت، حتي نتهايي كه خارج از زمان مقرر نواخته شده باشند و به اصطلاح Quantize نيستند نيز، قابليت نمايش صحيح بروي خطوط حامل را خواهند داشت .

قسمت آهنگسازي

دركنار قابليت آهنگسازي كانال به كانال، شما مي‌توانيد با استفاده از backing sequenceدرعرض چند دقيقه موسيقي خود را بسازيد. حتي افراد مبتدي نيز بدون نياز به آگاهي از پيچيدگي هاي آهنگسازي، با استفاده از اين قابليت مي‌توانند ايده هاي موسيقي خود را سريعاً اجرا و پياده سازي كنند. درقسمت step / Entry مي‌توان به راحتي نت ها را يكی پس از ديگري وارد نموده و در انتها به حاصل كار گوش داد. چنانچه قسمتي از آن به اصلاح و ويرايش نياز داشته باشد اين امر به راحتي امكان پذير است. با اين روش خواهيد ديد كه موسيقي هاي بسيار پيچيده و حرفه اي را بدون نیاز به توانايي و مهارت خاص در زمينه كيبورد نوازي، خواهيد ساخت. از اين موسيقي ساخته شده مي‌توانيد در اينترنت ، برنامه هاي مختلف،Multimedia و... استفاده كنيد.

گسترش كتابچه آهنگ

شما مي‌توانيد با قابليت كتابچه آهنگ اجراي زندهء آسانتري را تجربه كنيد. كتابچه آهنگ يا «song book » يك بانك اطلاعاتي است كه شامل آدرس فايل هاي ريتم ، صداهاي مربوطه و تنظیمات مناسب براي اجراي آهنگ مي‌باشد .با انتخاب ريتم خود ، صداهاي sts راتنظيم و ذخيره كنيد ، افكت ها را مشخص كنيد، سرعت ريتم را تنظيم كرده و سپس همگي اين اطلاعات را در كتابچه آهنگ با نام دلخواه ذخيره كنيد. به هنگام اجرا، فقط كافيست روي نام مورد نظر در صفحه، اشاره نموده و گزينه «play» را بزنيد .همه تنظيمات از پيش تعيين شده، بلافاصله براي شما بازيابي میشود و جهت اجرا در اختيارتان قرارمي‌گيرد. جهت دريافت برنامه ويرايشگر «song book» روي كامپيوتر مي‌توانيد به سايت www. KORGPA.COM مراجعه نمائيد.

تكنولوژي قدرتمند

اولين شركتي كه در دنيا دستگاهي با قابليت پخش 2 فايل MIDI بطور همزمان رامعرفي كرد شرکت KORG بود. هم اينك pa800 با برگرفتن همين خصوصيت دركنار اجزاي قدرتمند ديگر اين توانايي را نيز در اختيار نوازنده قرارمي‌دهد. دستگاه pa800 قابليت پخش فايل هاي با فرمت هاي SMF،Karaoke، GM،MP3( توسط بورد جانبي قابل نصب روي مدل هاي معمولي Pa800 ازدستگاه pa800 Elite) را دارد .

بااستفاده ازقابليت نمايش متن ترانه، شما متن ترانه اي را كه در حال پخش است مي‌توانيد ببينيد. قابليت علامت گذاري قسمت هاي مختلف آهنگ به شما اين امكان را مي‌دهد تا به صورت سريع به قسمتي از آهنگ مورد نظر خودكه ازپيش علامت گذاري كرده اید رفته و پخش موسيقي را ازهمان نقطه آغاز كنيد.

استفاده آسان از دستگاه

علي رغم اینکه دستگاه pa800از تكنولوژي داخلي بسيارپيچيده اي برخوردار است، اما سعي شده تا كاربري بسيار آسان و راحتي را در اختيار كاربر خود قراردهد. هدف از توليد چنين دستگاهي، دراختيار قراردادن قابليت هاي بي نظير، داراي حس موسيقيايي قوي، سريع، و با امكانات اجراي بي عيب و نقص بوده است.

صفحه نمايش رنگي اين دستگاه وسيله اي بسيار خوب برای ارتباط بين نوازنده و دستگاه است. با استفاده از گزينه انتخاب يكی از 7 رنگ به عنوان رنگ زمينه، شما قادر خواهيد بود تا در هر شرايط نور، به راحتي صفحه نمايش را بخوانيد.

مدل نمايش اطلاعات روي صفحه اين دستگاه قابليت نمايش به دو صورت ساده «Easy» وحرفه اي «Expert» را دارد.

حالت Easyفقط اطلاعات اصلي ونكات ضروري را بصورت خيلي ساده براي شما نمايش مي‌دهد . در حالت Expert تمامي اطلاعات با جزئيات دقيق روي صفحه نمايش داده مي‌شوند.

قابليت هاي تنظيمات

تقريباً همه چيز برروي pa800 قابل تنظيم است. از ريتم ها، padها و performance ها گرفته تا صداها، آهنگ ها كتابچه آهنگ، تنظيم هاي مربوط به ولوم ها، كليدهاي قابل برنامه ريزي، پلال ها، كانال هاي ‌MIDIو...

اتصالات ورودي /خروجي

Pa800 اكثر ورودي خروجي هايي كه شما نياز داريد، بطور طبيعي دراختيار دارد كه اين موارد شامل 4 خروجي تفكيك شده صدا، 2 ورودي ميكروفن/صدا با قابليت ولوم تنظيم مقدار ورودي (Gain) ، داراي 2 پورت USBجهت فلش مموري و اتصالات جانبي و يك پورت USB جهت اتصال به كامپيوتر است. بانصب بورد اختياري VIF4 مي‌توانيد نوشته هاي مربوط به متن ترانه ها را روي تلويزيون با فرمت هاي استاندارد PAL و ياNTSC ببينيد.

سيستم بلندگو

سيستم بلندگوي تعبيه شده براي Pa800 فوقالعاده با كيفيت مي‌باشد. 2 عدد آمپلي فاير 22 وات، جريان مربوط به 2 توئيتر و2عددووفر 10اينچي كه دريك قاب ويژه جهت Bass-Reflex عالي تعبيه شده است را تأمين مي‌كند . علاوه برآن وجود اكولايزر برروي حجم و ولوم نهايي صدا موجب مي‌گردد تا صداي فوق العاده گرم و زنده ای را از خروجي دستگاه دريافت كنيد.

سازگاري با مدل هاي پيش

ودرنهايت اگر شما يكي از كاربران قبلي محصولات pa شركت KORG باشيد، به راحتي مي‌توانيد ريتم ها، صداها، آهنگ هاي موجود خود را كه قابل اجرا بر روي Pa1x, Pa80, Pa60, Pa500, Pa588, Pa50 بوده اند را نیز برروي Pa800 اجراكنيد.

امکان نصب لوازم جانبي

هرچندکه Pa800 تقريباً برروي خود همه آن چه راكه شما نياز داريد، داراست، اما قابليت نصب لوازم زير را نيز بروي خود دارد.

EXBP-Dual MP3-Dual MP3 Expansion Board:

داراي قابليت پخش و ضبط MP3 (ضبط روي فلش مموري و يا هاردديسك انجام مي‌شود.). ضبط MP3 شامل اجراي كامل نوازنده به همراه صداي خواننده مي‌باشد.

Hard disk installation kit- يك بورد جانبي قابل نصب برروي Pa800 كه امكان اضافه نمودن هارد ديسك 5.2 اينچي ATA را تاحجم 2 ترا بايت مي‌دهد (هاردديسك با ظرفيت دلخواه بطور مجزا بايد تهيه و نصب گردد.)

*VIF4 Graphic Video Interface

جهت نمايش آنچه كه برروي صفحه نمايش دستگاه وجود دارد و يا متن آهنگ هاي در حال پخش برروي يك نمايشگر خارجي (مانند تلويزيون) بكار مي‌رود.

شما نه تنها مي‌توانيد pa800 خودرا ازطريق سخت افزاري ارتقا دهيد بلكه از طريق به روز كردن نرم افزار سيستم عامل نيز كه مي‌توانيد آنرا از سايت http://www.korgpa.com بطور رايگان دريافت كنيد، دستگاه خود را به روز رساني نرم افزاري خواهيد نمود.

 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، milad2015 ، protools ، majidmusic
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #2
12-01-2014، 11:47 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2014، 11:48 PM، توسط roozbeh.cold.)
roozbeh.cold آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
ارسال‌ها: 1
تاریخ عضویت: Dec 2013
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 1 ارسال
محل سکونت: sari
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


سلام ادمین محترم ... عزیزم من یه سوال داشتم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده یک ویدئو دیدم که آقایی از ترکیه با pa800 مینواخت و یک میکرون چلو دهنش و وقتی به یه سری ملودی ها در میرسید این میکرفون رو فوت میکرد و کلاویه هارو میزد ... نمیدونم من اشتباه دیدم یا همچین چیزی وجود داره ... که اون میکروفون جلوی دهن اون موقع نواحتن چه کاری داشت انجام میداد... ؟ خیلی ممنون میشم اگر جواب بدید ... و میخام بدونم اگر که من درست دیدم ، این قابلیت رو چه سازهایی دارن ؟ یعنی این گزینه این تکنولوژی اسمش چیه و از کجا میشه فهمید سازی که میخای بخری همچین امکاناتی داره ؟
اینم لینک اون ویدئو... http://www.aparat.com/v/PHMEi
 سپاس شده توسط milad2015 ، سعید جوادی ، 1mosafer
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #3
13-01-2014، 08:02 AM -
milad2015 آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
***
ارسال‌ها: 249
تاریخ عضویت: Aug 2013
اعتبار: 12
سپاس ها 530
سپاس شده 854 بار در 233 ارسال
محل سکونت: اصفهان
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


عزیزم اسم ایشون امیده که یکی از نوازندگان برجسته دنیاست.نه عزیزم فوت نمی کنه این نوازنده تو همه نوازندگی هاش از این کارا می کنه و میشه گفت عاشق انجام حرکات عجیب تو ارگ زدنهThanks
هر کس بد ما به خلق گوید/ما دیده ی دل نمی خراشیم/ما خوبیِ او به خلق گوییم/تا هر دو دروغ گفته باشیم
 سپاس شده توسط سعید جوادی
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #4
19-03-2014، 10:09 AM -
milad2015 آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
***
ارسال‌ها: 249
تاریخ عضویت: Aug 2013
اعتبار: 12
سپاس ها 530
سپاس شده 854 بار در 233 ارسال
محل سکونت: اصفهان
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


دوستان من دیشب با 800 یه کمی زدم.به نظرم کلاویه های 500 خودم خیلی بهتره.کلاویه های اون رو باید محکم می زدم تا صداش در بیاد.مثلا وسط زدن می دیدم یهو صدای یه نت در نمیاد.نمی دونم چون عادت نداشتم اینجور بود.نظر شما چیه؟
هر کس بد ما به خلق گوید/ما دیده ی دل نمی خراشیم/ما خوبیِ او به خلق گوییم/تا هر دو دروغ گفته باشیم
 سپاس شده توسط سعید جوادی
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #5
19-03-2014، 11:55 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 20-03-2014، 02:39 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
*******
ارسال‌ها: 2,273
تاریخ عضویت: Apr 2013
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال
محل سکونت: تالش
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


(19-03-2014، 10:09 AM)milad2015 نوشته است: دوستان من دیشب با 800 یه کمی زدم.به نظرم کلاویه های 500 خودم خیلی بهتره.کلاویه های اون رو باید محکم می زدم تا صداش در بیاد.مثلا وسط زدن می دیدم یهو صدای یه نت در نمیاد.نمی دونم چون عادت نداشتم اینجور بود.نظر شما چیه؟


کلاویه های 500 بهتره ؟05 آقا میلاد شما احتمالا دستگاهت رو از حالت تاچ دراوردی و زدی و این برات عادت شده . این موردی هم که فرمودی اصلا ربطی به کلاویه نداره .

کلاویه های 500 اسباب بازی هستش در برابر 800 . احتمالا مقدار تاچ 800 زیاد بوده که وقتی شما آروم میزدی صدای یه نت در نمیومده و باید محکمتر یا همون چکشی بزنی تا عمل کنه و این برای انگشتان شما خیلی خوبه 04

 سپاس شده توسط milad2015
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #6
19-03-2014، 11:58 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
*******
ارسال‌ها: 2,273
تاریخ عضویت: Apr 2013
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال
محل سکونت: تالش
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


(12-01-2014، 11:47 PM)roozbeh.cold نوشته است: سلام ادمین محترم ... عزیزم من یه سوال داشتم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده یک ویدئو دیدم که آقایی از ترکیه با pa800 مینواخت و یک میکرون چلو دهنش و وقتی به یه سری ملودی ها در میرسید این میکرفون رو فوت میکرد و کلاویه هارو میزد ... نمیدونم من اشتباه دیدم یا همچین چیزی وجود داره ... که اون میکروفون جلوی دهن اون موقع نواحتن چه کاری داشت انجام میداد... ؟ خیلی ممنون میشم اگر جواب بدید ... و میخام بدونم اگر که من درست دیدم ، این قابلیت رو چه سازهایی دارن ؟ یعنی این گزینه این تکنولوژی اسمش چیه و از کجا میشه فهمید سازی که میخای بخری همچین امکاناتی داره ؟
اینم لینک اون ویدئو... http://www.aparat.com/v/PHMEi


سلام دوست عزیز این کار رو با یه دستگاه جدید که به تازگی در ایران هم توسط آقای رجایی اختراع شده انجام میدن که در کشورهای دیگه مثل ترکیه خیلی وقته اینکارو انجام میدن .

این کار باعث میشه یه حالت خیلی زیبا به نتی که میزنی بدی و تقریبا طبیعی میکنه تا شنونده خیال کنه که ساز طبیعی داره اجرا میشه .

 سپاس شده توسط milad2015
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #7
19-03-2014، 03:21 PM -
milad2015 آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
***
ارسال‌ها: 249
تاریخ عضویت: Aug 2013
اعتبار: 12
سپاس ها 530
سپاس شده 854 بار در 233 ارسال
محل سکونت: اصفهان
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


اقا سعید این تاپ که گفتین یعنی چی؟اگه 800 بگیرم میشه تاچش رو کم کرد یانه؟یا حتی ممکنه اگه 800 بگیرم نتونم به خوبی 500 باش بزنم.
هر کس بد ما به خلق گوید/ما دیده ی دل نمی خراشیم/ما خوبیِ او به خلق گوییم/تا هر دو دروغ گفته باشیم
 سپاس شده توسط 1mosafer ، سعید جوادی
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #8
20-03-2014، 02:42 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
*******
ارسال‌ها: 2,273
تاریخ عضویت: Apr 2013
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال
محل سکونت: تالش
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


(19-03-2014، 03:21 PM)milad2015 نوشته است: اقا سعید این تاپ که گفتین یعنی چی؟اگه 800 بگیرم میشه تاچش رو کم کرد یانه؟یا حتی ممکنه اگه 800 بگیرم نتونم به خوبی 500 باش بزنم.


سلام

اون تاپ رو اشتباهی تایپ کرده بودم چون با عجله نوشتم

بله تمامی کیبوردهارو میشه تاچشون رو کمو زیاد کرد ما که از زمان یاماها A3 اینکارو میکردیم

ببینید در مورد خوب زدن و نزدن شما باید بگم ربطی به کیبورد نداره شاید بخاطر کلاویه که یکمی سنگین تر از 500 هستش مچ دستتون خسته بشه ولی بعد عادت کردن به این موارد دیه سراغ کلاویه 500 نمیرین و شاید مسخرشم بکنید

 سپاس شده توسط milad2015
پاسخ با نقل قول
 

ارسال: #9
20-03-2014، 09:53 AM -
milad2015 آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
***
ارسال‌ها: 249
تاریخ عضویت: Aug 2013
اعتبار: 12
سپاس ها 530
سپاس شده 854 بار در 233 ارسال
محل سکونت: اصفهان
 
RE: مشخصات کامل و کلی PA800 از زبان سازنده


من تو کیبوردم گشتم و پیداش کردم.اول گلوبال رو میزنم بعد تو ستینگ کم یا زیادش میکنم.800 هم همینجوره
هر کس بد ما به خلق گوید/ما دیده ی دل نمی خراشیم/ما خوبیِ او به خلق گوییم/تا هر دو دروغ گفته باشیم
پاسخ با نقل قول
 ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:Top
موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi