خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 04:57 AM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
11-12-2013، 01:32 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013، 01:33 AM، توسط javadjnp.)
javadjnp آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 4
سپاس ها 42
سپاس شده 111 بار در 34 ارسال

ماکت آهنگ سنتی توسط Javad JNP

سلام دوستان
این آهنگو میخوام تکمیل کنم اما دو دلم بین اینکه آکورد و ریتم پیانو باید عوض بشه یا نه؟
آکورد های آهنگ Em_Am_G هست ولی من چون میخواستم آهنگ روی یک خط بیت ثابت نواخته بشه فقط ریتم و آکورد Em رو گرفتم و ملودی سنتور رو زدم ملودی با توجه به آکورد ثابت به نظرم فالش نیست و تو ذوق نمیزنه...
از اساتید درخواست دارم این موزیک 30 ثانیه ای رو گوش بدن و بگن که آیا حتما باید آکورد عوض بشه یا اجباری وجود ندارد البته عذرخواهی میکنم که انقدر موزیک کوتاست چون ملودی هنوز افتضاح هست سریع Fade Out کردم
ممنون میشم دوستان جواب بدن
Music & Arrange:Javad Naghib Pour

Daw:Fl Studio 11.3
VSTI:The Grand Piano--East West Quantum Leap RA--sytrus--Boobass
VST:default fl vst
Mastering: No
Size File: ~700 Kb
Bit rate:128 Kb/s

دانلود

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، 1mosafer

ارسال: #2
11-12-2013، 04:09 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: ماکت آهنگ سنتی توسط Javad JNP

(11-12-2013، 01:32 AM)javadjnp نوشته است:
سلام دوستان
این آهنگو میخوام تکمیل کنم اما دو دلم بین اینکه آکورد و ریتم پیانو باید عوض بشه یا نه؟
آکورد های آهنگ Em_Am_G هست ولی من چون میخواستم آهنگ روی یک خط بیت ثابت نواخته بشه فقط ریتم و آکورد Em رو گرفتم و ملودی سنتور رو زدم ملودی با توجه به آکورد ثابت به نظرم فالش نیست و تو ذوق نمیزنه...
از اساتید درخواست دارم این موزیک 30 ثانیه ای رو گوش بدن و بگن که آیا حتما باید آکورد عوض بشه یا اجباری وجود ندارد البته عذرخواهی میکنم که انقدر موزیک کوتاست چون ملودی هنوز افتضاح هست سریع Fade Out کردم
ممنون میشم دوستان جواب بدن
Music & Arrange:Javad Naghib Pour

Daw:Fl Studio 11.3
VSTI:The Grand Piano--East West Quantum Leap RA--sytrus--Boobass
VST:default fl vst
Mastering: No
Size File: ~700 Kb
Bit rate:128 Kb/s

دانلود

سلام جواد جان

اول از همه باید بهت تبریک بگم بابت این آهنگ زیبایی که داری میسازی چون منو برد به 20 سال قبل شایدم بیشتر .

داداش بنظر من شما آکورد رو عوض کنی خیلی قشنگتر میشه تو ثانیه های 14 و 20 تا 22 تغییر بدی خیلی قشنگتر خوب میشه . در واقعا با اینکار پیانو داره سنتور رو همراهی میکنه .

حالا دیگر عزیزان هم باید گوش کنن و نظر بدن.

موفق باشیBunnyearsmiley

سپاس شده توسط javadjnp ، totiya206 ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi