خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 05:01 AM

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
16-02-2015، 12:03 AM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 714 بار در 338 ارسال

Exclamation  :::: لطفا دزدی نکنید!! ::::

فقط می تونم بگم که متاسفم که یک عده دلال بی سواد با شعار رعایت حقوق هنرمندها به خودشون اجازه هرگونه دزدی رو میدن.
بنده قبلا در فروم همسایه فعالیت داشتم اما اونجا جا برای کار سالم نبود و تحمل شنیدن حرف درست اما مخالف رو نداشتند بخاطر همین از ادامه فعالیت منصرف شدم.در حال حاضر هم یکی از بهترین ست های موجود در بازار رو که متعلق به دوست صمیمی بنده هست و بابتش کلی زحمت کشیده شده رو با وجود اطلاعی که بنده بار ها و بارها بهشون دادم بصورت رایگان برای دانلود گذاشتند.فقط می تونم بگم براشون متاسفم!هرچند از کسی که بزرگترین چیزی که در مورد هنر به مغزش خطور می کنه ساخت کابینت یا میز چرخ خیاطی برای Pa3x هست بیش ازین انتظار نمیره!! به امید روزی که یاد بگیریم به حقوق هم احترام بگذاریم...یا حق
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط sameti ، hamed_a ، ATMX ، صالح غلامیان ، maani00 ، سعید جوادی

ارسال: #2
16-02-2015، 09:29 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-02-2015، 09:32 AM، توسط sameti.)
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

RE: :::: لطفا دزدی نکنید!! ::::

عضو عزیز و محترم. به مرور زمان واقعیت روشن و روشنتر خواهد شد و هنرمندان درست و پاک سرشت بدون هیچ تبلیغ و اجباری به موزیکسازان خواهند پیوست. کم نیستند تعداد کسانی که از رفتار و تصمیم گیری های غلط مدیران سطحی نگر و اطرافیان نادان آنها، به تنگ آمده و وارد موزیکساران میشوند.
ساخت کابینت و میز چرخ خیاطی رو خوب اومدی دوست عزیز.H اللخصوص یکی اونجا هست که پراید رو بهترین اتومبیل جهان میدونه و ادعای دکترای جراحی تخصصی قلب و عروق کیبوردهای سری pa رو هم داره.
ببینید که اونجا در مورد چه موضوعاتی بحث میشه.
 سپاس شده توسط Saeed_B ، hamed_a ، ATMX ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ارسال: #3
16-02-2015، 10:39 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 176

جز اظهار تاسف کاری نمیشه کرد.فقط براشون متاسفم.
هرچند بابت دفعات متعددی که با نظرات محیر العقولشون باعث شدند بخندم باید ازشون تشکر کنم!
 سپاس شده توسط hamed_a ، sameti ، ATMX ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ارسال: #4
17-02-2015، 02:36 AM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

151515
چرخ خیاطی عالی بود .

ولی مهم اینه که رو پای خودشون وایمیسن . مثل شاه وابسته ه ه ه ه نیستن ! 15

دوستان باید خدمتتون عرض کنم که سعید از دوستان 10-12 ساله بنده هست . ست ذکر شده رو هم ما پول دادیم و خریداری کردیم . با اینکه قبل از خرید توی سایت مورد نظر دیدیم که برای دانلود گذاشتند ، اما باز هم برای ادای دین پولش رو واریز کردیم . سعید از معدود انسان هایی هست که توی حد اقل شهر تهران باقی ماندن و تا ریال آخر دینش رو همیشه ادا میکنه .

چند بار هم توی فروم مورد نظر تذکر داد که این کار شرعا حرام هست ، اما گویا دزدی و جذب مخاطب به هر بهایی اونجا رسم شده .

فردا روزی هم مطمئن باشید یکی از یوزر ها مدعی مالکیت میکنه و میگه برای من هست و راضی هستم دانلود کنید !!! 11

مطمئنا این پست ها رو خواهند خوند . امیدوارم به خودشون بیان . من هیچ موقع با هیچ کس دشمنی نداشتم و ندارم و تمام افراد چه توی دنیای واقعی و چه مجازی دوستان من هستند ، اما گاهی افرادی برای خودشون دشمن تراشی میکنند و خودشون باعث دشمنی میشن . مثل همین قضیه !
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط sameti ، ATMX ، صالح غلامیان ، Saeed_B ، maani00 ، سعید جوادی

ارسال: #5
17-02-2015، 10:21 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 176

همه سعی من برای این بود که بهشون بفهمونم که بیخود ادعای انسانیت و احترام متقابل دارند،شعار دادن رو همه بلدند مهم عمل انسانه که ما از این جماعت چیزی ندیدیم.من این وسط نه ذی نفع بودم نه متضرر شدم،فقط خواستم بیدارشون کنم اما خب از قدیم گفتن کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد.ایشالله یه روز به خودشون بیان.
 سپاس شده توسط ATMX ، hamed_a ، sameti ، maani00 ، سعید جوادی

ارسال: #6
18-02-2015، 12:15 PM -
mehdipa3x آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 0
سپاس ها 30
سپاس شده 44 بار در 38 ارسال

دوستان اينقدر پشت سره مردم حرف نزنيم باور كنيد اينايي كه گفتيد درست نيست همه ما ميدونيم اين موارد رو به كيا نسبت داديد ولي با كابينت و ميز كاري ندارم اون نفر خاص كارشو بلده ميتونيد در فيسبوكش كه دقيقا تصاوير گذاشته و منظورش همين شما و سايت ديگر كه در موردش حرف زديد هست تصاوير تعميرات كيبورد و علنا زده كه براي يه عده كه باور ندارن گذاشتم

به هر حال تنها سايته موسيقي در ايران هست كه ثبت شده و هيچ كاريشم نميشه كرد ميدونيد الان با همين ثبت ميتونن همه كاري كنن تا دير نشده شما هم اقدام كنيد براي ثبت سايت ميتونيد شماره ثبتشونو استعلام كنيد از سايت مربوطه

كاري به پرايد و اين حرفام ندارم ولي اگر خواستيد اين چنين موارد رو مشاهده كنيد يه سر به خيابون سورنا بزنيد محل اين موارد اونجا هست پرايدهايي كه تو مسابقات سوم يا بعضا دوم شدن اونم در كلاس آزاد

به هر حال تا اينجا كه ديدم هر چي اين بابا گفته درست بوده و بهش عمل كرده براي نمونه اين تصوير كه در فيسبوكشون موجوده

[تصویر:  hjlo7ikevld3ylep0o0r.jpg]

ارسال: #7
18-02-2015، 12:17 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-02-2015، 12:28 PM، توسط mehdipa3x.)
mehdipa3x آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 30

شايد به خاطر اين موارد محدود بشم ولي جناب سامتي شما اينجا چيكار كرديد چند وقته موضوع جديد تو سايت زده نشده سوالات چند نفر رو پاسخ داديد شما چرا

و حامد عزيز شما ديگه چرا تو اين مدت شما آيا ميدوني داخل 900 چي هست و چي نيست اولين نفري كه پته 900 رو ريخت رو آب همين شخص بود كه الان مورد تمسخر گرفتيد وتا الان هر چي گفتن درست بوده چرا ما ايرانيا ياد گرفتيم فقط همديگرو مورد تمسخر قرار بديم چرا اونور ازين كارا نميكنن و كاري به شما ندارن و تو سايت ازين موارد نميزنن

آقاي سامتي حتما يا به سورنا يه بار بريد يا پيست اتمبيلراني آزادي البته اگر تهران هستيد همين روزام مسابقات 400 متر در پيست اتمبيلراني قلعه مرغي هست حتما بريد ببينيد شايد بازم موارد غير قابل هضم مشاهده بشه مثل لنسري كه پارسال اول شد و پورشه هيچ كاري ازش برنيومد و بعد دوج وايپر دوم شد و پرايد سوم بله پرايد سوم شد

اينجارو ببينيد

http://www.shirazdrift.ir/post/category/5

واينم آقاي پيكان پور

پیکان‌پور، در جایگاه سوم ریس استریت: این پنجمین باری است که لیلا پیکان‌پور با پراید هاچ‌بک خود در مسابقات درگ شرکت می‌کند. وی از هیأت استان اصفهان در این مسابقات حضور دارد. پراید لیلا پیکان‌پور همانند بسیاری دیگر از پرایدهای شرکت‌کننده در مسابقه مجهز به پیشرانه BP 2 لیتری مزدا است. به گفته پیکان‌پور هزینه تقویت و تیونینگ این پراید در حدود ۳۰ میلیون تومان تا به الان آب خورده است. لیلا پیکان‌پور توانست در این مسابقه با ثبت رکورد ۱۶٫۳۸ ثانیه در جایگاه سوم کلاس ریس استریت قرار گیرد.

http://www.dkmag.net/400-%D9%85%D8%AA%D8...%8C%D9%87/

ارسال: #8
18-02-2015، 02:58 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-02-2015، 02:58 PM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

دوست عزیز ، ممنون که وقتتون رو گذاشتید و انتقاد کردید .

ولی لطفا یک طرفه به قاضی نرید و همه چیز رو بیان کنید تا شاید نظر خودتون هم تغییر کنه .

اول از همه اینکه ، از روزی که من توی انجمن های موسیقی عضو شدم ، بالغ بر 10 بحث و جدل دیدم که با این آقا داشتند .

وقتی که یک نفر چپ و راست بحث و جدل میکنه ، خب قطعا مشکل از اون شخص هست . پس چرا x و y مشکلی ندارند و بحث و جدلی براشون پیش نمیاد .

و از همه مهمتر ، اینکه تا میبینن زورشون به حرف منطقی و از همه مهمتر کارشناسی نمیرسه ، بوسیله اختیارات مدیریتی که دارند از بیخ و بن طرف مقابل رو با تبر میزنند و در نهایت با دادن القاب سودجویی و دزد و کلاهبردار و حاشیه درست کن و .... دسترسی اشخاص رو کاملا دیکتاتوری میبندند و حتی نمیذارند شخص مورد نظر دفاعیات خودش رو بگه و فقط یک طرفه بهش حمله میکنند .

بار ها و بار ها این مطلب رو به عینه در فروم همین شخصی که عکسش رو گذاشتید دیدم . نمونه حاضر و زندش شخص خودم و سعید عزیز دوستم و حتی مدیران سایت موزیکسازان که هزار بار القاب زشت و مختلفی بهمون نسبت دادند .

از قدیم هم گفتند که میخ آهنی نرود در سنگ . حالا شما هر چقدر بیاید با این اشخاص محترم صحبت کنید ، باز هم به راه خودشون ادامه میدن و به هیچ صراطی مستقیم نمیشوند .

من هزار بار گفتم . به شخصه هیچ مشکلی با هیچ یک از دوستان و دشمنان خودم ندارم و تابحال توی دنیای فیزیکی یاد ندارم از کسی کینه ای داشته باشم و یا باعث رنجش خاطر کسی بشم .

چه اشخاص نام برده ، چه باقی افراد همگی دوست من هستند و اگر روزی ایشون رو هر جایی ببینم از طرف خودم کاملا با ایشون محترمانه رفتار میکنم . همین که وقت میذارن و چه درست و چه غلط نظرات خودشون رو بیان میکنن تا بقیه استفاده کنند قابل تقدیر هست . نه من ، نه شما و نه ایشون و نه هر کس دیگری بیکار و وقت اضافه نداریم تا ساعت ها دنبال جمع آوری مدارک و مستندات و نوشتن اونها برای دیگر دوستان بدون حتی یک ریال هزینه باشیم . ما همگی برای کاربران عادی تلاش میکنیم تا اونها هم همه چیز رو یاد بگیرند . ولی باز هم تکرار میکنم ، بعضی افراد خودشون برای خودشون دشمن تراشی میکنند . هزار بار دیدید و دیدم که ایشون در مقابل فردی جبهه گرفتند و یک جدل درست حسابی به راه انداختند و در نهایت دسترسی شخص مورد نظر رو بستند و خودشون رو قهرمان قصه جا زدند و گفتند ما این کلاه بردار و نادان و نادم و . . .. . رو دست سودجوییش رو رو کردیم و .... این راه صحیح نیست .

جدای این فروم ، من هم به فروم مجاور سر میزنم و چیزهایی که بلد نیستم رو سعی میکنم از دیگران یاد بگیرم . هزاران بار شده که یک مطلبی رو بلد بودم و یا دیدم مطلبی رو اشتباه دارند راهنمایی میکنند و ... ولی باز هم دلم به نوشتن نیومده و فقط افسوس خوردم ! جالب تر از همه اینکه ، کاربری اولی من رو کاملا بستند و کاربری دومم رو هم با اینکه از طرف خودم مطلبی نذاشتم و مدیرانش نمیدونستند که آیا برای من هست یا خیر ، دسترسیش رو کاملا محدود کردند !! فقط بدلیل اینکه نام کاربری شبیه نام کاربری قبلی انتخاب کردم تا مشخص باشه من هستم !

خلاصه حرف زیاده ، ولی این از همه مهمتر هست که کسی که قدرتی داره ، پست ترین افراد هست اگر از قدرت خودش سو استفاده کنه !
نه توی دنیای مجازی ، توی دنیای واقعی هم قطعا دیدید که شخصی بدلیل داشتن قدرت بهتون زور گفته و در صورتی که اون مقام رو نداشت حتی جرات نداشت بهتون چپ نگاه کنه ! البته این هم بگم که مدیر بودن توی یک سایت و فروم قدرتمند بودن نیست ، وای به حال کسی که با یک عنوان مجازی برای خودش تخت پادشاهی درست کنه !!

حالا برسیم به صحبتهای شما .

و حامد عزيز شما ديگه چرا تو اين مدت شما آيا ميدوني داخل 900 چي هست و چي نيست اولين نفري كه پته 900 رو ريخت رو آب همين شخص بود كه الان مورد تمسخر گرفتيد وتا الان هر چي گفتن درست بوده چرا ما ايرانيا ياد گرفتيم فقط همديگرو مورد تمسخر قرار بديم چرا اونور ازين كارا نميكنن و كاري به شما ندارن و تو سايت ازين موارد نميزنن

آقا مهدی عزیز ، محض اطلاعتون عرض کنم که من به شخصه اولین نفری در دنیا بودم که 900 رو باز کردم و عکس رو هم توی دنیای مجازی اشتراک گذاشتم . توی همان انجمن همه چی ، عکس های داخل 900 رو گذاشتم و نوشتم برای اولین بار در دنیا ! همین الان هم همین ادعا رو دارم و در صورتی که عکس هایی توی نت از داخل 900 پیدا کردید که از تاریخ عکس های من زودتر آپلود شده باشه من کلا با دنیای مجازی خداحافظی میکنم .

در ادامه هم بگم ایشون برای اولین نظر غیر کارشناسی و اینکه بخوان اعلام کنن که داخل 900 رو دیدند ، گفتند که برد پاور 900 ها مشکل دار هست و چینی هست و ... و مرجوعی به شرکت بدلیل برد پاور زیاد داشته !

جالب اینجاست که 900 اصلا برد پاور نداره و یک آداپتور جداگانه بصورت آداپتور یاماها و 50 و ... توی کیبورد تعبیه شده 05

چندین بار هم این موضوع رو عنوان کردم و گفتم 900 اصلا برد پاور نداره ، ایشون جواب دادند خب اگر راست میگی عکسای بیشتری بذار ، چرا میترسی باقی عکس ها رو آپلود کنی ؟

دلیلش هم این بود که ایشون اصلا داخل 900 رو ندیده بود و دوست داشت زودتر داخلش رو ببینه!!!

پس لطفا ابتدا تحقیق کنید و بعد بگید ایشون اولین نفر بودند . حتی توی فروم های حارجی هم عکسی پیدا خواهید کرد که زودتر از من کیبورد 900 رو داخلش رو دیده باشند .

اولين نفري كه پته 900 رو ريخت رو آب همين شخص بود كه الان مورد تمسخر گرفتيد وتا الان هر چي گفتن درست بوده

میشه بفرمایید که دقیقا داخل 900 چی بوده که پتش رو آب ریخته شده ؟! تا الان چه مشکل سخت افزاری پیدا کرده ؟ کدوم صداش رو 800 داره ؟ در چند خط بالاتر مثال نقض صحبت های ایشون رو عرض کردم و مشخص هست تا الان هر چی گفتند اشتباه بوده !! در یک پست چند هقته پیش هم گفتم ، هر کدام از 15 هزار نوشته ایشون رو خواستید بگید تا در موردش توضیح بدم که غیر اصولی و اشتباه گفته شده !
ضمنا ابتدای تاپیک های مربوط به 900 در مورد این صحبت ها کاملا علمی و اصولی بحث شده ، پیشنهاد میکنم اون ها رو حتما بخونید شاید نظرتون عوض شه و ببینید 900 پته ای برای ریختن بیرون نداره . در قرن تکنولوژی و دنیای کوچک شدن ، دیگر هیچ عقل سلیمی 50 کیلو برد رو به 2 کیلو برد ترجیح نمیده و همگی میدونن که عصر عصر تجمیع و ای سی و مدار های مجتمع و .... هست . اگر شما این مورد رو قبول ندارید و پته 900 بخاطر مدارهای مجتمع توش باید ریخته بشه ، پس چرا گوشی موبایل های بزرگ قدیمی مثل نوکیا 1611 رو دستتون نمیگیرید و الان به گوشی های جمع و جور با هزار برابر امکانات قدیمی ها دل بستید ؟ اونها که توشون خرت و پرت بیشتر دارند و مثل گوشی های جدید کوچک نیستند که پته شون رو بخاطر جمع و جور بودن بخواید بریزید روی آب Pire mard

ما ايرانيا ياد گرفتيم فقط همديگرو مورد تمسخر قرار بديم چرا اونور ازين كارا نميكنن و كاري به شما ندارن و تو سايت ازين موارد نميزنن

دوست گرامی ، این قسمت رو بالا تر براتون توضیح دادم . بدلیل اینکه دست و پای من نوعی بسته هست . اگر امکانش بود و مثل تمامی پست هایی که اینجا میذاشتم ، میتونستم باهاشون تبادل اطلاعات داشته باشم قطعا این کار رو میکردم ( البته قبل از این اتفاقات ) ، ولی بالاتر توضیح دادم که تا احساس خطری میکنند که مبادا بتی که از خودشون ساختند و کسی بخواد فرو بریزه با اختیارات مدیریتیشون سریعا با تبر به جونش میفتند !

در رابطه با عکسی هم که گذاشتید ، باید بگم که درخت هر چقدر بارش بیشتر افتاده تر .

دوست عزیز ، من نوعی نیازی نمیبینم که بخوام از خودم تعریف کنم و یا به دیگران القا کنم که من پروردگار کیبورد و ... هستم ! این چیزی هست که دیگران باید در موردم بیان کنند .

ولی یکی دو عکس براتون میذارم تا بدونید من نوعی هم تعمیر کیبورد رو انجام میدم و از زمانی که 14-15 سالم بود کیبورد یاماها 510 ای که داشتم رو تعمیر میکردم تا رسید به یاماها آ1000 و 50 و 80 و الان هم که 900 خودم رو باز کردم و سرویس کردم . من از 8-9 سالگی با مدارهای مهران کیت و ... با الکترونیک آشنا شدم .

ولی نیازی نمیبنم که زیر اسمم بزنم متخصص و تعمیر کار تمامی کیبورد ها و ....

این هم دو عکس که ببینید ما هم تعمیر کیبورد ها رو خودمون انجام میدیم

[تصویر:  9abd73fbad45b0cf9c9da9d14d0634f0a345691e.jpg]

[تصویر:  fb06de067ff3d869177ce5d1f10ff0f0ef4f4f6e.jpg]

در ادامه صحبت های خودم باید عرض کنم که موسیقی و الکترونیک یکی از رشته هایی هست که من سررشته دارم . اکارهای دیگری که میکنم رو قطعا هزاران بار دیدید و استفاده کردید . ولی باز هم میگم که درخت هر چه بارش بیشتر فرو افتاده تر و نیازی نمیبینم رزومه کاری خودم رو در جای نامربوط عنوان کنم 02
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط Saeed_B ، sameti ، سعید جوادی ، essiha

ارسال: #9
18-02-2015، 03:20 PM -
mehdipa3x آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 30

حامد جان داخل اون آداپتور چي هست ؟ آيا يك بورد الكترونيكي كه چند تا خازن و يك ترانس چيزه ديگري درونش هست حالا چه قاب داشته باشه چه نداشته باشه بهش ميگن پاور سوييچينگ نه آداپتور موفق باشي
والا الان رفتم اونور رو ديدم در اين مورد حتي از كسي كه اون تصاوير و فيلم رو گذاشتن تشكر هم كردن نه توهيني نه چيزه ديگه تشكر كردن و گفتن دمه شما گرم كه بالاخره مشخص كرديد توي اين كيبورد چي هست

ارسال: #10
18-02-2015، 03:37 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-02-2015، 03:42 PM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

حاج مهدی ما که دیگه تفاوت صحبتها رو متوجه میشیم .

بالا کاملا توضیح دادم . از جمله ها و صحبت ها مشخصه که ایشون فکر میکنند داخل پی ا 900 هم برد پاور هست . برد پاور با اداپتور فرق داره

برد پاور این هست :

[تصویر:  3822-Lg.jpg]

و آداپتور این :

[تصویر:  510505540027-b.jpg]

وای به حال کسی که هنوز فرق این دو رو متوجه نمیشه و جفتش رو به عنوان برد پاور نام میبره و خودش رو متخصص عنوان میکنه !!

مهدی عزییز ، پاور سویچینگ هم نوعی آداپتور هست ، آداپتور در انگلیسی به معنای وفق دهنده هست و هر چیزی که وفق دهنده باشه ( مثل پاور سوئیچینگ که ولتاژ و آمپر مورد نظر رو با مقدار دلخواه وفق میده ) بهش میگن آداپتور .

این هم توضیحات بیشتر خدمت شما :

http://en.wikipedia.org/wiki/AC_adapter

یک عکس آداپتور کرگ هم گذاشتم که نگید کرگ پاور سویچینگه بقیه آداپتور H

بله برادر ، به همین دلیل هست که اون 15 هزار نوشته رو میشه همرو نوشت و تک تک جملات و کلماتش رو نقض کرد 02

من روی تک به تک کلماتی که ادا میکنم یک کوه فکر میگذارم . بهتر هست که همگی همین کار رو کنیم 20
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط Saeed_B ، sameti ، essiha

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi