خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 04:05 PM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
21-09-2013، 11:06 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 30-09-2013، 12:38 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Star  قوانین شرکت در مسابقات نوازندگی با کیبورد در انجمن موزیکسازان

سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان انجمن موزیکسازان

دوستان بنده افتخار اینو دارم تا قوانین و شرایط شرکت در مسابقات نوازندگی با کیبورد را که برای اولین بار در انجمن موزیکسازان برگذار میشود را خدمت شما عزیزان اعلام کنم .

دوستان قوانین زیاد سخت نیست و امیدوارم تمامی شرکت کنندگان رعایت کنند تا خدایی ناکرده مشکلی در روند مسابقات پیش نیاد.

1: اسم و فامیل شرکت کننده همراه با نام کاربری

2: نوع کیبورد و مشخص بشه با چند کیبورد نمونه کارها نواخته خواهد شد.چون ممکن هست دوستان بصورت 2طبقه بخواهند استفاده کنند.

3:تمامی فایلها هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی یا همان mp3 باشند.

4: ریتم سازی بصورت اینترو مجاز میباشد ولی نمیتوانید روی ریتم ملودی بزنید یا سکوئنس کنید .

5:زدن ملودی درست و آکوردگیری درست و انتخاب صدای زیبا امتیاز بیشتری خواهد داشت و مهم ترین مسئله در این مسابقات همین مورد میباشد.

6: عزیزانی که از کیبوردهای مدل پایین یعنی غیر سمپلر استفاده میکنند 1امتیاز بیشتر دریافت خواهند کرد چون مجبور هستند از خود درام کیتهای دستگاه استفاده کنند و دوستانی که از کیبوردهای سمپلر استفاده میکنند امکانات بهتری دارند .

7:روی یک کاغذ 10/15 اسم و نام کاربری و نام انجمن باید حتما نوشته شود و کنار کیبورد قرار داده شود

8:نوع فیلمبرداری باید بطوری باشد که هم انگشتان نوازنده و کلاویه ها در فیلم مشخص باشد.

9: هرگونه اعتراض تا زمان اعلام نتایج دوره اول ممنوع میباشد.و دوستان میتوانند در این مورد در تاپیک جداگانه ای که برای عزیزان و کاربران ایجاد خواهد شد شرکت کنند و از نظرات همدیگر استفاده کنند.

10: دوستان باید 3 عدد نمونه کار را برای ما ارسال کنند .

و آخرین مورد و مهم ترین مورد که تعداد مراحل هستش :

دوستان مسابقه از 3 مرحله تشکیل میشه

در مرحله اول 4 نفر حذف خواهند شد

در مرحله دوم 5نفر دیگه حذف خواهند شد و 3 نفر به مرحه پایانی خواهند رسید

در مرحه آخر یعنی سوم یک مسابقه دیگه بین این 3 عزیز برگذار خواهد شد تا نفر برتر مشخص بشه .

امیدوارم هستیم که این مسابقه پایه ای باشه برای آینده که دوستان بیشتری در این مسابقات شرکت کنند .

آهنگها برای دوستان و عزیزان شرکت کننده ارسال خواهد شد و تمامی عزیزان ظرف 15 روز مهلت خواهند داشت تا کارهای خودشون رو ارائه بدن .

دوستان نمونه کارهاشون رو برای بنده ارسال کنند تا بنده در اختیار داوران عزیز قرار بدم .

مطمئن باشین خود شخص بنده نیز با تمام قدرت تمامی نمونه کارهارو به دقت تمام گوش میکنم و در امور داوری به داوران کمک خواهم کرد هرچند داورانی که انتخاب شدن شایسته ترین هستن و دقیقا به کارشان وارد هستند و استاد.

برای مشاهده ی لیست آهنگهای انتخاب شده برای مسابقات به این صفحه مراجعه نمایید

راهنمایی در مورد فیلمبرداری و آپلود فایل

موفق و سربلند باشین02

سپاس شده توسط سعید شهباز ، totiya206 ، Amir-Ariya ، sameti ، kasrakorg ، abbasnaeij ، kuroush ، صالح غلامیان ، alishop ، fantom g7 ، AshkanPA800 ، رضا اعتمادی ، raminpersian

ارسال: #2
29-09-2013، 10:45 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-09-2013، 10:47 AM، توسط AshkanPA800.)
AshkanPA800 آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 98
سپاس شده 56 بار در 18 ارسال
RE: قوانین شرکت در مسابقات نوازندگی با کیبورد در انجمن موزیکسازان

لطفا در مورد عکس از کارت ملی تجدید نظر کنید. فقط جهت اطلاع رسانی خدمت عرض می کنم و عبدا منظورم این نیست که کسی در این سایت سوء استفاده گر خواهد بود.

با توجه به قوانین جدید اداره مالیات هر گونه خرید و فروش هر کالایی از دو طریق ذیل به صورت قانونی عمل می شود.

1) خرید از طریق شرکتهای ثبت شده که مد نظر ما نیست.
2) خرید توسط اشخاص. که در این مورد خریدار موظف است یه کپی از کارت ملی خود را برای فروشنده ارسال کند تا در معامله لحاظ شود لذا در حال حاضر بالغ بر صد ها هزار کپی کارت ملی از افراد در اداره مالیات موجود هست که این افراد حتی روحشان هم خبر ندارند اما معاملاتی به نام آنها انجام شده فقط به این دلیل که خریدارانی از کارت ملی آنها سوء استفاده کرده اند. و مشکل اینجاست که این بنده های خدا در حال حاظر به اداره مالیات بدهکار هستند و باید مالیات دولت را به خاطر خرید و فروشی که اصلا انجام نداده اند پرداخت کنند.

با ز هم می گم من فقط اطلاع رسانی و آگاهی دادم و ابدا منظورم این نیست که کپی کارت ملی توسط کسی در این انجمن مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

با تشکر
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، sameti ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی

ارسال: #3
29-09-2013، 11:12 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(29-09-2013، 10:45 AM)AshkanPA800 نوشته است: لطفا در مورد عکس از کارت ملی تجدید نظر کنید. فقط جهت اطلاع رسانی خدمت عرض می کنم و عبدا منظورم این نیست که کسی در این سایت سوء استفاده گر خواهد بود.

با توجه به قوانین جدید اداره مالیات هر گونه خرید و فروش هر کالایی از دو طریق ذیل به صورت قانونی عمل می شود.

1) خرید از طریق شرکتهای ثبت شده که مد نظر ما نیست.
2) خرید توسط اشخاص. که در این مورد خریدار موظف است یه کپی از کارت ملی خود را برای فروشنده ارسال کند تا در معامله لحاظ شود لذا در حال حاضر بالغ بر صد ها هزار کپی کارت ملی از افراد در اداره مالیات موجود هست که این افراد حتی روحشان هم خبر ندارند اما معاملاتی به نام آنها انجام شده فقط به این دلیل که خریدارانی از کارت ملی آنها سوء استفاده کرده اند. و مشکل اینجاست که این بنده های خدا در حال حاظر به اداره مالیات بدهکار هستند و باید مالیات دولت را به خاطر خرید و فروشی که اصلا انجام نداده اند پرداخت کنند.

با ز هم می گم من فقط اطلاع رسانی و آگاهی دادم و ابدا منظورم این نیست که کپی کارت ملی توسط کسی در این انجمن مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

با تشکر

سلام بشما آقا اشکان عزیز

پس شما یک لطف کن یک عکس پرسنلی از خودتون ارسال کنید.و حتما باید نمونه کارتون تصویری باشه و اول عکس خود شما نمایش داده بشه و بعدش هم که نمونه کارتون رو رکورد کنید .

موفق باشین02

سپاس شده توسط sameti ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، AshkanPA800

ارسال: #4
30-09-2013، 12:40 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 30-09-2013، 12:43 PM، توسط 1mosafer.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان خوب انجمن موزیکسازان

دوستان با مشورت مدیران و داوران یکی از قوانین که دوستان و عزیزان شرکت کننده مشکل داشتند برداشته شد.

انشالله که دوستان راضی باشند .بنده بیصبرانه منتظر نمونه کارهای عزیزان هستم

28

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، 1mosafer ، رضا اعتمادی

ارسال: #5
30-09-2013، 12:32 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

سلام بر همه به خصوص مدیریت سایت اقای جوادی ما مدتی نبودیم از مسابقات هم خبر نداشتیم ایا من هم میتونم شرکت کنم مسبقات شروع شذه چطوره جریان مسابقات راهنمایی کنید ممنون
 سپاس شده توسط 1mosafer ، totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، سعید جوادی

ارسال: #6
03-10-2013، 12:45 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(30-09-2013، 12:32 PM)رضا اعتمادی نوشته است: سلام بر همه به خصوص مدیریت سایت اقای جوادی ما مدتی نبودیم از مسابقات هم خبر نداشتیم ایا من هم میتونم شرکت کنم مسبقات شروع شذه چطوره جریان مسابقات راهنمایی کنید ممنون

سلام آقا رضای عزیز مسابقات شروع شده و الان دیگه دیر هستش و شما متاسفانه نمیتونید شرکت کنید .
انشالله در سری بعد در خدمت شما عزیزان هستیم 02

سپاس شده توسط totiya206 ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، abbasnaeij

ارسال: #7
03-10-2013، 12:54 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

اشکال نداره مدیریت ولی حیف شد ایشااله دفه بعد05
 سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، سعید جوادی

ارسال: #8
05-10-2013، 01:00 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(03-10-2013، 12:54 PM)رضا اعتمادی نوشته است: اشکال نداره مدیریت ولی حیف شد ایشااله دفه بعد05

سلام

انشالله 30

سپاس شده توسط 1mosafer ، totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij

ارسال: #9
06-10-2013، 11:52 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

دوستان سلام

به اطلاع میرسانم که یکی از شرکت کنندگان نمونه کارهای مرحله اول رو برای بنده ارسال کردن .

دوستان یک هفته مونده قشنگ تمرین کنید و در آخرین لحظه رکورد کنید عجله نکنید 02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، abbasnaeij ، sameti ، 1mosafer ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، raminpersian

ارسال: #10
09-10-2013، 06:53 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام به همه عزیزان شرکت کننده

دوستان فقط تا 3 روز دیگر مهلت دارین برای ارائه نمونه کارها بعد 20 مهر فقط تا 2روز بعدش وقت دارین تا نمونه کارهاتون رو به بنده تحویل بدین و بعد اون دیگه متاسفانه مورد قبول نیست .

اینم باید خدمتعزیزان عرض کنم که حتی یک نفر هم اگر بیاد و نمونه کار بده همون یک نفر برنده هستش.

دوستان برای راحتی کار شما هم باید عرض کنم که فعلا همون فایل صوتی رو بری بنده ارسال کنید و زاید ضرورتی نداره که فایل تصویری رو بفرستین مگر در مواقع ضروری.

موفق و پیروز باشین02

سپاس شده توسط رضا اعتمادی ، totiya206 ، raminpersian

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi