خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 07:28 AM

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
29-10-2014، 11:40 AM -
saber007 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

فلش کارت

سلام
من p50 تبدیل شده دارم تازه یه فلش کارت 64m گرفتم ولی اصلا اجرا نمیشه..باید چه کنم الان؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید
 سپاس شده توسط رضا اعتمادی

ارسال: #2
31-10-2014، 02:25 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

RE: فلش کارت

سلام دوست عزیز شما اول باید چند راه رو روش رو امتحان کنید
1/اول فلش کارت رو با کیبرد دیگه تست کنید ببینید جواب میده یا نه

2/ یا یک فلش کارت سالم دیگه روی کیبردت امتحان کن ببینم جواب میده یا نه

3/ پس اگه دیدی فلش کارت سالم روی کیبرد شما جواب نداد کیبرد شما مشکل داره یا بر عکس اگه فلش کارت شما روی کیبرد سالمی دیگه جواب نداد فلش کارت شما مشکل داره باز مشکلی داشتی بگو من در خدمت شما هستم جواب میدمBunnyearsmiley

ارسال: #3
01-11-2014، 04:48 PM -
saber007 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

(31-10-2014، 02:25 PM)رضا اعتمادی نوشته است: سلام دوست عزیز شما اول باید چند راه رو روش رو امتحان کنید

3/ پس اگه دیدی فلش کارت سالم روی کیبرد شما جواب نداد کیبرد شما مشکل داره یا بر عکس اگه فلش کارت شما روی کیبرد سالمی دیگه جواب نداد فلش کارت شما مشکل داره باز مشکلی داشتی بگو من در خدمت شما هستم جواب میدمBunnyearsmiley

مرسی از کمکت...فلش رو کیبورد دیگه جواب میده و فلش دیگه هم رو کیبورد من جواب میده...حالا مشکل از کجاست؟؟؟

ارسال: #4
05-11-2014، 11:11 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

(01-11-2014، 04:48 PM)saber007 نوشته است:
(31-10-2014، 02:25 PM)رضا اعتمادی نوشته است: سلام دوست عزیز شما اول باید چند راه رو روش رو امتحان کنید

مرسی از کمکت...فلش رو کیبورد دیگه جواب میده و فلش دیگه هم رو کیبورد من جواب میده...حالا مشکل از کجاست؟؟؟
سلام اینجا دو علت داره یک برد سمپل شما احتمال داره سوزنی های اون هر فلش کارتی رو شناسایی نکنه یا برعکس اون فلش کارت شما کانکتور جلوی اون پین های اون از حالت عادی خارج شده باشه یعنی پین هدر اون پبن هاش باز شده باشه که دستگاه تو اون رو شناسایی نمیکنه یعنی وقتی کانکتور فلش کار سوراخ های اون باز شده باشه برد فلش خور کیبرد نمیتونه اون رو به درستی شناسایی کنه این هم مشکل شما در خدمت شما هستم04
 سپاس شده توسط ali_system

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi