خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 24-01-2017، 09:31 AM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
01-03-2014، 11:54 PM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 5
سپاس شده 140 بار در 43 ارسال

فروش پکیج کامل آموزش تئوری موسیقی و تنظیم

سلام دوستان ما یک بسته آموزش تئوری موسیقی و تنظیم رو در 12 جلسه آماده کردیم و برای فروش گذاشتیم این بسته اختصاصی هستش و جایی نمیتونین پیداش کنین چون توسط یکی از دوستان من تولید شده و من این بسته که حاوی 12 جلسه هسترو برای فروش گذاشتیم تواین بسته از اول تا آخر همه جزئیات که یک تنظیم کننده و آنگساز باید بدونه رو قرار دادیم هر کس خواست فقط پیام خصوصی بده مرسی ( این بسته دارای نکات اختصاصی هست که جایی نمیشه پیدا کرد کسی خواست پیام خصوصی بده (این مجموعه به محض خرید یا لینک دانلود فرستاره میشه واستون یا به صورت یک سی دی رایت و پست میشه واستون این مجموعه حجمش 20 گیگه اما در فایل 650 مگابایتی هستش ) هزینه پست هم به عهده خریدار هست که مبلغ 5000 تومان هست مرسی کسی خواست پیام خصوصی بده
 سپاس شده توسط Koresh ، سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، maani00 ، manglikhah

ارسال: #2
02-03-2014، 12:59 AM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

RE: فروش پکیج کامل آموزش تئوری موسیقی و تنظیم

دوست عزیز قیمت هر سی دی 5000 تومان یکم واضح تر توضیح بدید و زحمت بکشید نمونه ایی از اموزش رو قرار بدین Thanks
 سپاس شده توسط Koresh ، سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، maani00 ، سعید شهباز

ارسال: #3
02-03-2014، 01:24 AM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

(01-03-2014، 11:54 PM)alinajafe نوشته است: سلام دوستان ما یک بسته آموزش تئوری موسیقی و تنظیم رو در 12 جلسه آماده کردیم و برای فروش گذاشتیم این بسته اختصاصی هستش و جایی نمیتونین پیداش کنین چون توسط یکی از دوستان من تولید شده و من این بسته که حاوی 12 جلسه هسترو برای فروش گذاشتیم تواین بسته از اول تا آخر همه جزئیات که یک تنظیم کننده و آنگساز باید بدونه رو قرار دادیم هر کس خواست فقط پیام خصوصی بده مرسی ( این بسته دارای نکات اختصاصی هست که جایی نمیشه پیدا کرد کسی خواست پیام خصوصی بده (این مجموعه به محض خرید یا لینک دانلود فرستاره میشه واستون یا به صورت یک سی دی رایت و پست میشه واستون این مجموعه حجمش 20 گیگه اما در فایل 650 مگابایتی هستش ) هزینه پست هم به عهده خریدار هست که مبلغ 5000 تومان هست مرسی کسی خواست پیام خصوصی بده
درود
دوست عزیز 1دقیقه از این آموزش رو برای کابران ارائه بدین تا بتونین جذب مشتری بکنین،فقط تعریف فایده نداره.
درضم در مورده نرم افزارها هم آموزشی داده شده یا نه فقط آموزش تئوری موسیقی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، maani00 ، manglikhah ، سعید شهباز

ارسال: #4
02-03-2014، 01:39 AM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

چشم من از این آموزش دو دقیقه قرار میدم که توضیحی هست بر این آموزش در این آموزش نرم افزار band in a box معرفی میشه و نکات اصلی تنظیم گفته میشه و تئوری موسیقی به طور کامل تو ضیح داده میشه هزینه هر جلسه هم 15 هزار تومن هستش که میشه کلا 180هزار تومن اگه بخوان رو سی دی رایت میشه و براشون فرستاده میشه و اگه بخوان فایل آپلود شده که 650 مگابایته در اختیارشون قرار میگیره مرسی

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...b95719ad72
 سپاس شده توسط Koresh ، سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، maani00 ، manglikhah ، سعید شهباز

ارسال: #5
02-03-2014، 04:26 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-03-2014، 04:28 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام و عرض ادب دارم خدمت استارتر عزیز

دوست گلم به انجمن موزیکسازان خوش اومدین. Laie_54

بنده میخواستم بدونم که آیا این آموزش برای شرکت خاصی هستش؟ آیا مجوز انتشار اینترنتی داره یا خیر؟

میشه یک لیبل از سی دی که آماده کردین برامون بزارین ؟

این مجموعه دارای چند سی دی یا دی وی دی هستش؟ قیمت محصول آموزشی چنده؟

اگر مجوز پخش نداشته باشه و شما بخواهین بفروشین باید عرض کنم تمامی مسئولیت این کار با خود شما هستش و انجمن موزیکسازان هیچ دخل و تسرفی در این زمینه نداره و نداشته .

اگر شرایط رو با مسئولیت خودتون قبول میکنید بنده و مدیران محترم حرفی نداریم.
موفق باشینThanks

سپاس شده توسط sameti ، 1mosafer ، abbasnaeij ، maani00 ، Koresh ، manglikhah ، سعید شهباز

ارسال: #6
02-03-2014، 04:34 PM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

(02-03-2014، 04:26 PM)سعید جوادی نوشته است: سلام و عرض ادب دارم خدمت استارتر عزیز

دوست گلم به انجمن موزیکسازان خوش اومدین. Laie_54

بنده میخواستم بدونم که آیا این آموزش برای شرکت خاصی هستش؟ آیا مجوز انتشار اینترنتی داره یا خیر؟

میشه یک لیبل از سی دی که آماده کردین برامون بزارین ؟

این مجموعه دارای چند سی دی یا دی وی دی هستش؟ قیمت محصول آموزشی چنده؟

اگر مجوز پخش نداشته باشه و شما بخواهین بفروشین باید عرض کنم تمامی مسئولیت این کار با خود شما هستش و انجمن موزیکسازان هیچ دخل و تسرفی در این زمینه نداره و نداشته .

اگر شرایط رو با مسئولیت خودتون قبول میکنید بنده و مدیران محترم حرفی نداریم.
موفق باشینThanks

سلام دوست عزیز این آموزش کاملا اختصاصی هستش و توسط خود ما تهیه شده و ما تصمیم به فروش گرفتیم کلا 180 هزار تومن و مسئولیت این اثر با منه دیگه به سایت موزیکسازان ارتباطی نداره و به صورت اختصاصی ضبط شده است و در اختیار قرار میگیرد هر کی خواست البته این آموزش دارای ویدیو های آموزش اف ال استودیو هم هستش مرسی
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، maani00 ، سعید جوادی ، manglikhah ، 1mosafer

ارسال: #7
02-03-2014، 04:45 PM -
ATMX آفلاین
ناظم انجمن
ناظم انجمن
اعتبار: 27
سپاس ها 2461
سپاس شده 1196 بار در 513 ارسال

سلام
این نمونه که گذاشتین خیلی مشکل داره

و اگه اون فردی که آموزش میده همین شخص باشه که ...
باید اول از همه روی حرف زدن تسلط داشته باشه ... آموزش پیشکش

موفق باشید
020202
Music Is My Life
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، 1mosafer

ارسال: #8
02-03-2014، 04:53 PM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

(02-03-2014، 04:45 PM)Aminyxyx نوشته است: سلام
این نمونه که گذاشتین خیلی مشکل داره

و اگه اون فردی که آموزش میده همین شخص باشه که ...
باید اول از همه روی حرف زدن تسلط داشته باشه ... آموزش پیشکش

موفق باشید
020202

دوست عزیز این فقط یه گوشه از اولش بود و وسطش بریده شده واس همون اینطوریه ثانیا خودتون میتونین بفهمین حرف زدنش چه مشکلی داره میتونین بگین من از اول گفتم این آموزش اختصاصیه و برای خودمون ضبط شده اما ما تصمیم به فروش گرفتیم وگرنه این مجموعه قیمت اصلیش بالای 500 هزار تومن هستش
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، maani00 ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، 1mosafer

ارسال: #9
03-03-2014، 12:22 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-03-2014، 01:21 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام

دوستان گلم جناب آقای امینی عزیز بنظر من یک آموزش حتی یک آموزش خیلی معمولی هم باشه واقعا ارزشمند هستش و قابل تقدیره .

خب هرکسی در حد توان خودش میتونه صحبت کنه ولی باید ایشون قبل رکورد این آموزش اول از همه یه پاکنویس از مطالب خودشون آماده میکردن و بعدش صداشون رو رکورد میکردن

صداشون خیلی خوب و خوش صدا هستش . ولی این صدایی که من شنیدم مشخصه بنده خدا گلوش خشک شده .

دوست گلم آقای نجفی عزیز اگر میخواهید این کارو بدین بیرون با این رکوردصدا بیرون ندین و سعی کنید صدای کسی که میخواد آموزش یک فایلی رو بده کاملا آماده و بدون استرس باشه .

و یک لیبل خوب هم از سی دی آموزشیتون آماده کنید .

سایت موزیکسازان هم برای حمایت از شما لینک تاپیک شمارو در تابلو اعلانات خواهد گذاشتLaie_54

سپاس شده توسط Koresh ، ATMX ، سعید شهباز ، 1mosafer

ارسال: #10
03-03-2014، 12:53 AM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 5

(03-03-2014، 12:22 AM)سعید جوادی نوشته است: سلام

دوستان گلم جناب آقای امینی عزیز بنظر من یک آموزش حتی یک آموزش خیلی معمولی هم باشه واقعا ارزشمند هستش و قابل تقدیره .

خب هرکسی در حد توان خودش میتونه صحبت کنه ولی باید ایشون قبل رکورد این آموزش اول زا همه یک پاکنویس از مطالب خودشون آماده میکردن و بعدش صداشون رو رکورد میکردن

صداشون خیلی خوب و خوش صدا هستش . ولی این صدایی که من شنیدم مشخصه بنده خدا گلوش خشک شده .

دوست گلم آقای نجفی عزیز اگر میخواهید این کارو بدین بیرون با این رکوردصدا بیرون ندین و سعی کنید صدای کسی که میخواد آموزش یک فایلی رو بده کاملا آماده و بدن استرس باشه .

و یک لیبل خوب هم از سی آموزشیتون آماده کنید .

سایت موزیکسازان هم برای حمایت از شما لینک تاپیک شمارو در تابلو اعلانات خواهیم گذاشتLaie_54

مرسی از شما آقای جوادی عزیز
 سپاس شده توسط Koresh ، سعید شهباز ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi