خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 05:05 PM

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
26-09-2014، 05:52 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 26-09-2014، 09:02 PM، توسط cg.animator.)
cg.animator آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 1 ارسال

فروش میدی کنترلر حرفه ای AKAI MPK 88

سلام به همگی موزیک سازان.
میدی کنترلر حرفه ای AKAI MPK 88 دارای کلاویه های سنگین پیانویی (سرامیکی و چکشی) بسیار تمیز و در حد آک به فروش می رسد.
[b][تصویر:  9bb5jxgot6s7rlqsmkpj_thumb.jpg] [تصویر:  tl5u8t36muci45gygcuf_thumb.jpg]
این دستگاه را حدود یک ماه که خریدم، قرار بود ببرمش استودیو ولی فعلا کارش ندارم چون همکارم پیانو دیجیتالش را برده اونجا و دیگه جا و نیازی برای این دستگاه نیست. دستگاه کاملا سالم و تمیزه، هر کسی یزد بود میتونه بیاد حضوری ببینه و برای بقیه هم من یک فیلم ۶ دقیقه ای از عملکرد دستگاه آماده کردم که تقریبا تمام قابلیت های اصلیش را توی این فیلم بررسی کردم.
لینک دریافت فیلم از آپلودباز
یا
لینک دریافت فیلم از مدیافایر

قیمت نو این دستگاه (در تهران) ۳۴۵۰ هست و در واقع من فقط زحمت تست این دستگاه را براتون کشیدم ولی چون به هر حال دست دو حساب میشه قیمت را منصفانه میزنم: ۳ میلیون تومان.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، ATMX

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi