خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:39 AM

نظرسنجی: N&A6 از نظر شما در چه سطحی قرار دارد؟
حرفه ای
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
10-05-2013، 06:31 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-05-2013، 01:21 AM، توسط سعید جوادی.)
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
اعتبار: 8
سپاس ها 154
سپاس شده 471 بار در 93 ارسال

فروش ست جدید N&A6

سلام خدمت تمامی دوستان
به اطلاع میرسانم که ست N&A 6 به اتمام رسیده.
این ست شامل 72 ریتم و 8 عدد دمو میباشد . 47 مگابایت و بدون قفل میباشد تمامی سمپل ها جدید و هر ریتم دارای مولتی پد مخصوص و اینتروداکشن های باکیفیت و دقیق میباشند و تماما حرفه ای ساخته شده این ست.
از نظر حجم سمپل تمامی سمپل ها دارای نرخ کیفیت 48000 کیلوهرتز تماما استریو میباشند و همه Wave استفاده شدند و هیچ یک به صورت سمپل های قدیمی KMP و KSF نیستند.
علاوه بر آن ، صداهای اضافه در این ست موجود میباشد. 56 عدد ریتم اینترو از بهترین ریتم های قدیمی و جدید مخصوص مجالس ، برنامه های سازمانی ، ارگانی ، صدا و سیما (مجاز) ، و برنامه های دیگر وجود دارد 16 عدد ریتم مجلسی واقعا عالی در این ست یافت میشود که اعم از ( کردی بسیار عالی و طبیعی ، بندری ، بستکی ، آذری ، شمالی ، محلی ، 2/4 ، 3/4 ، عربی ، وحده ، کافه ای ، لنگ ، سنتی ، قدیمی ، بیت های رپ ، بیت های راک ، اسلو راک های ایرانی و خارجی ، بوسا نووا بسیار عالی ، تکنو ، دیسکو ، دی جی های معروف مانند DJ YAHEL و .... )
این ست بسیار ظریف ساخته شده و مطمئنا از آن لذت خواهید برد.
تماما از ابتدای ساخت پایه درام کیت ها با خود دستگاه 800 ساخته شده و متناسب برای ساز های زیر میباشد :

KORG Pa800 * KORG Pa500 Sampler * KORG Pa2x * KORG Pa3x
این ست خدمت دوستان تقدیم میگردد.

------------------------------------------------------------------------------------------
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، بابک ، سعید شهباز ، gd510 ، totiya206 ، abbasnaeij ، Mohammad ، namin music ، 1mosafer ، رضا اعتمادی ، mohammad67 ، حمزه ایرانمنش

ارسال: #2
17-06-2013، 02:48 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: فروش ست جدید N&A6

دوستان خواهشا کسانی که قصد خرید ایت ست رو دارن در همین تاپیک درخواست بدن تا مبلغ مورد نظر بین عزیزان تقسیم بشه تا راحت ترو بهتر بشه ست روتهیه کرد02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، gd510 ، رضا اعتمادی ، totiya206 ، سعید شهباز ، AliTavakoli ، abbasnaeij ، namin music ، 1mosafer ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #3
16-07-2013، 01:57 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام به همه عزیزان گل دوستا اقای توکلی تخفیف خوبی دادن برای این ست و اگر کسی تمایل داشت میتونه تهیه کنه02

سپاس شده توسط totiya206 ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، AliTavakoli ، abbasnaeij ، namin music ، 1mosafer ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #4
23-07-2013، 12:38 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام عرض ادب خدمت همه دوستان خوب انجمن موزیکسازان

دوستان امروز با صحبتهایی که با آقای توکلی انجام شد مبلغ خرید ست ایشون براشون واریز میشه .انصافا من تا به امروز دمو رو گوش نکرده بودم و امروز به هوای دوستم که اومده بود منزل و خواهان برنامه جدید بودش دمو رو گوش کردم خیلی لذت بردم و انصافا این کار علی توکلی با کل کارهاش تفاوت داره و خلی خیلی عالی جواب میده در مراسمات و پشت سیستم

علی جان به محض واریز شماره حواله رو همینجا براتون اعلام میکنم و شما هم ست رو برام ایمیل کنید والبته ایمیل رو هم براتون ارسال خواهیم کرد02

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، AliTavakoli ، abbasnaeij ، namin music ، 1mosafer ، mohammad67

ارسال: #5
23-07-2013، 03:26 PM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

سلام دوستان عزیز و هنرمندم

ممنون از سعید عزیز که همیشه حمایت و لطفش شامل حال من هست 02

قیمت N&A 6 رو پایین آوردیم و تخفیف زدم که توان خرید بیشتر بشه و بتونیم محصول اورجینال تهیه کنیم و جلوی کپی رو بگیریم.

این ست بسیار تمیز کار شده و ریزه کاری های خیلی جالبی توش استفاده کردم که باعث میشه بارها و بارها از ریتم هاش استفاده کنید و چیزای جدید تر توش پیدا کنید و این خاصیت N&A هست که بسیار طبیعی ساخته میشه و کمتر جایی دیده میشه که به صورت لوپ درومده باشه و فقط ملودی و کورد های تکراری نواخته بشه !

اگر هم تمایل به خرید گروهی باشه این امکان رو سعید جان به وجود آوردن توی این سایت که به راحتی بشه بازار درست کرد و میتونید قیمت رو بشکونید و بین اعضا تقسیم کنید

فقط خواهشی که از همه عزیزان دارم هر عزیزی که ست رو تهیه میکنه خواهشا نزد خودش نگه داره !! مرسی از همه 40
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، namin music ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #6
23-07-2013، 03:57 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

دوستان مجددا سلام

صحبتهای آقای توکلی رو هم شنیدین .امیدورام که برای اینکه از هنرمندان حمایت بشه دوستان کپی رایت رو رعایت کنن.

بنده اینجاهم اعلام میکنم که 2عدد ست از ستهای آقای نوعی رو قبل از فروش به 2تن از دوستان خودم در شهر خودم با شرایط خاصی تقدیمشون کردم .

شرط بنده این بود که فقط برای خودش استفاده کنه و اگر بخوان زرنگ بازی در بیارن و برای خودشون خریدو فروش کنن امیدواریم که اون مبلغ رو برای دارو و درمان خرج کنند.
در مورد ست آقای توکلی هم همین شرایط هستش و هر ستی با شماره سریال خاص خودش ارائه میشه به خریداران محترم تا خدایی نکرده حق کسی ضایع نشه.

بنده انصافا وقتی دموهای این ست رو شنیدم خیلی خوشم اومد واقعا ریز ریز کارهارو گوش کردم من واقعا ریتمهارو پسندیدم عالی بود

سپاس شده توسط totiya206 ، AliTavakoli ، namin music ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #7
23-07-2013، 07:42 PM -
Mohammad آفلاین
متخصص و ریتم ساز
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 112
سپاس شده 473 بار در 83 ارسال

(10-05-2013، 06:31 PM)AliTavakoli نوشته است:
سلام خدمت تمامی دوستان
به اطلاع میرسانم که ست N&A 6 به اتمام رسیده.

------------------------------------------------------------------------------------------

خسته نباشی علی جان. خیلی کار خوبی شده...43

راستی این فایل دمو مستر شده؟ کمپرسور یا لیمیتر... 30
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، namin music ، AliTavakoli ، صالح غلامیان ، totiya206 ، محمد سعادتمند ، 1mosafer ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #8
23-07-2013، 11:44 PM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

این فایل دمو آخرین لحظه ای بود که آخرین ریتم تموم شد و خستگی ساز توش معلومه :))
نه این ساده ترین حالت ریتم هاست . پشت آمپ و حتی خود ساز شاهد کیفیت خیلی بالای این ست هستین .
تعداد ریتمها خیلی خیلی زیاده و چون میخواستم بیشتر ریتمهارو دمو کنم مجبور شدم که حتی کیفیت ضبط رو تبدیل کنم به 64کیلوبیت در ثانیه !!! این فقط یه فایل صوتی هست که با ست آشنا بشین .

مطمئنا دوستانی که حامی N&A بودند از اول با N&A به خوبی آشنایی دارند و نیازی به دمو و تبلیغات الکی ندارند
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، محمد سعادتمند ، Mohammad ، 1mosafer ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #9
24-07-2013، 08:54 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام علی جان مبلغ رو واریز کردم داداش اینم شماره حواله و پیگیری: پ334902 شماره بازیابی :013778584975

لطفا لینک دانلود برنامه رو زحمتش رو برامون بکش.مرسی و ممنون02

سپاس شده توسط AliTavakoli ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، محمد سعادتمند ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ارسال: #10
24-07-2013، 09:09 PM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

بله سعید جان ارسال شد به همراه شماره سریال مخصوص شما . با تشکر از شما
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، محمد سعادتمند ، mohammad67 ، سجاد غفوری

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi