خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 06:29 AM

نظرسنجی: صدام چیجوریاس؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خیلی خوب 100.00% 1 100.00%
متوسط 0% 0 0%
مزخرف 0% 0 0%
در کل 1 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
27-10-2014، 04:45 PM -
morteza2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 5 بار در 2 ارسال

صدای من-لطفاگوش کنید

سلام دوستان-بنده مرتضی هستم-از بچگی علاقه زیادی به خوندن داشتم و حدود6-7ساله یکم جدی تر این موضوع رو دنبال می کنم-میخوام نظرتونو راجع به صدام بدونم و اینکه اگر آهنگسازی مایله می تونیم با همدیگه کار کنیم...مطمئنان نتیجه بخش خواهد بود...من معتقدم یه اهنگساز زمانی موفقه که کاراش با یه صدای نسبتا خوب شنیده بشه...چه خوبه با کمک همدیگه بالابکشیم خودمونو...این لینک صدای منه که واسه مسابقه آپارات ارسال کرده بودم...امیدوارم خوشتون بیاد..مرسی از همه...
http://www.aparat.com/v/e53nB
 سپاس شده توسط مسلسل ، سعید شهباز ، djmb ، ALI.M.R

ارسال: #2
27-10-2014، 10:46 PM -
ATMX آفلاین
ناظم انجمن
ناظم انجمن
اعتبار: 27
سپاس ها 2461
سپاس شده 1196 بار در 513 ارسال

RE: صدای من-لطفاگوش کنید

درود
خسته نباشید

من گوش کردم
صدای زیبایی دارید ولی خوب همونجوری که بقیه گفتن یکم حالت تقلیدی داره

شما بهتره خودتون یه شعر بنویسید و با یه ملودی ذهنی توسط خودتون پیاده ش کنید تا اصل کار معلوم بشه
در کل به نظرم اگه رو صداتون بیشتر کار کنید واقعا به یه جاهایی میرسید

امیدوارم کسی پیدا بشه تا بتونید باهاش همکاری کنید و نتیجه کار رو ببینیم و لذت ببریم
به امید پیشرفت همه

موفق باشید
020202
Music Is My Life
 سپاس شده توسط ALI.M.R

ارسال: #3
27-10-2014، 11:22 PM -
مسلسل آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 4
سپاس ها 25
سپاس شده 40 بار در 16 ارسال

درود دوست عزیز
ابتدا ورودت رو به این سایت بزرگ موسیقی تبریک میگم
بعدش باید بگم اجرای زیبایی داری یه جورایی صدات جوهر داره به دل میشینه
در کل قابل قبول بود
اما چون تایپیک زدی دنبال اهنگسازی و میخوای کار بدی بیرون بد نیست توجهی به این مطالب بکنی ..
تو این اهنگ کاملا مشخصه که میخواستی شبیه یگانه بخونی و خداییش هم موفق بودی اما اگه اهنگساز پیدا کردی و کار بدی بیرون
بازم میخوای شبیه یگانه بخونی اگه بخوای مثل اون بخونی که کارت میشه تقلیدی وهیچ گونه ارزش موسیقیایی نداره . این اهنگو اکثرا با 10بار گوش کردن نه با 50 بار گوش کردن تمام تحریر و اوج هاشو و.... میتونن اجرا کنن . اما ببین از خودت چی داری که بقیه خواننده ها ندارن .
موفق باشی
به امید بهتر شدن صدای هر ساز و آواز
 سپاس شده توسط ATMX ، ALI.M.R

ارسال: #4
28-10-2014، 06:58 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

(27-10-2014، 04:45 PM)morteza2 نوشته است: سلام دوستان-بنده مرتضی هستم-از بچگی علاقه زیادی به خوندن داشتم و حدود6-7ساله یکم جدی تر این موضوع رو دنبال می کنم-میخوام نظرتونو راجع به صدام بدونم و اینکه اگر آهنگسازی مایله می تونیم با همدیگه کار کنیم...مطمئنان نتیجه بخش خواهد بود...من معتقدم یه اهنگساز زمانی موفقه که کاراش با یه صدای نسبتا خوب شنیده بشه...چه خوبه با کمک همدیگه بالابکشیم خودمونو...این لینک صدای منه که واسه مسابقه آپارات ارسال کرده بودم...امیدوارم خوشتون بیاد..مرسی از همه...

دوست عزیز صداتون بسیاز زیبا و دلنشینه مخصوصا برای کارهای پاپ و بهتره که برای پرورشش حتما در کلاسهای سولفژ و خوانندگی شرکت کنید تا در مسیر صحیح و اصولی از صداتون استفاده کنید چون واقعا حیفه ایشالا موفق باشید.Laie_54

ارسال: #5
29-10-2014، 04:58 PM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
اعتبار: 20
سپاس ها 716
سپاس شده 1152 بار در 453 ارسال

(27-10-2014، 04:45 PM)morteza2 نوشته است: سلام دوستان-بنده مرتضی هستم-از بچگی علاقه زیادی به خوندن داشتم و حدود6-7ساله یکم جدی تر این موضوع رو دنبال می کنم-میخوام نظرتونو راجع به صدام بدونم و اینکه اگر آهنگسازی مایله می تونیم با همدیگه کار کنیم...مطمئنان نتیجه بخش خواهد بود...من معتقدم یه اهنگساز زمانی موفقه که کاراش با یه صدای نسبتا خوب شنیده بشه...چه خوبه با کمک همدیگه بالابکشیم خودمونو...این لینک صدای منه که واسه مسابقه آپارات ارسال کرده بودم...امیدوارم خوشتون بیاد..مرسی از همه...
عالی بود02
اگه دنبال کسی هستی که زندگیتو تغییر بده برو جلو آیینه...

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi