خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 04:08 PM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
10-08-2014، 09:15 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-08-2014، 09:44 PM، توسط سعید جوادی.)
korgforums آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 20
سپاس شده 41 بار در 5 ارسال

شما عزیزان قضاوت کنید

سلام به همه دوستان و سروران این مجموعه و مدیریت محترم سایت آقای غلامیان و آقای جوادی و مدیران ارشد

این اولین پست بنده هستش ببخشین که اول بسم الله این قدر تند عمل کردم عذر خواهی میکنم امیدوارم اینجا مدیران از حق و حقوق ریتمسازان دفاع کنن

دوستان بنده داشتم در یکی از انجمنهای موسیقی گشت میزدم و در 2 انجمن عضو شدم و امروز دیدم که یک ست رو با نام کس دیگه ای دارن تبلیغ میکنن ( البته باز جای شکرش هست که برای دانلود میخوان بزارن و مبلغی هم نمیگیرن )

بنده این ست رو دارم و دقیقا همون دمویی که آقای دانیال پاپ برای نمونه کار گذاشته بودن رو دارم و حتی ادعا کردم که حاضرم یک گام بالاتر یا پایینتر برای عزیزان بزرام ولی برای بنده جبهه گرفتن

من میخوام حداقل در این انجمن که شنیدم همیشه شعارش این بوده آزادی بیان در نهایت احترام روباید داشته بگم که دوست عزیزی که میگی من شاگرد دانیال پاپ هستم خواهشا این کارو نکن درست نیستش مثلا در شهر مقدس مشهد داری زندگی میکنی

شمایی که قبلا در انجمن قبلی نام و منزلتی داشتی و همون مدیر انجمن بخاطر بیماری شما براتون خیلی کارها کرد و نهایت احترام رو بهش گذاشتین و آخر سر هم که دیدین چیکار کردین و حرفهایی رو زدین که نباید میزدین و ایشون رو ناراحت کردین، واقعا این کار درست نیست

سازنده این ست از چندسال پیش کجا بودن ؟ چرا امروز که من نوعی پیدا شدم و حقیقت رو گفتم همگی جبهه گرفتین برای بنده ؟

خب در انجمن خودتون نام بنده رو حذف کنید اصلا مهم نیست در انجمنهای دیگه این کار شمارو گزارش میدم تا همه عزیزان ببینند که با نام دیگری میخواهید رتبه و تعداد کاربران رو بالا ببرین

سایتهایی مثل ک ر ای یا ار ت ع ا ش یا سایت ه م چ و این انجمن هنوز هستش برای گفتن حقیقت دوست عزیز

لطفا با حقیقت رو در رو بشین این کار درست نیست

---------------------------------------

دانیال عزیز دموی تصویری که من از شما دیدم با کیبورد 80 بودش درصورتیکه میتونستید همون دمو رو با 800 بزنید ولی من چیزی ندیدم .
این آقای عنایتی چظور ی پیش شما کلاس میان در صورتیکه شما در هلند تشریف دارین ؟
---------------------------------------

چرا تا بنده اومدم پست زدم شما فرمودین که میخواستم امروز از دوستان تشکر کنم و تا پست بنده رو دیدین نظرتون عوض شد؟

یا همون شاگرد شما چرا فورا داغ کرد؟
اینا همشون جای سوال داره

از آقای غلامیان عذر خواهی میکنم فقط خواستم اطلاع رسانی کنم Laie_54
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Koresh

ارسال: #2
11-08-2014، 12:53 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2014، 12:54 AM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

RE: شما عزیزان قضاوت کنید

درود

تا اونجایی که بنده در جریانم سازنده این ست آقای آرش قویدل هست و افراد دیگری نیز همکاری داشتند شما برای تصدیق صحبت هاتون با اجازه از آقای قویدل ست را برای دانلود قرار بدید اگر خودشان هم حضور پیدا کنند هم خیلی خوب هست و دست این افراد هم رو خواهد شد.

موفق باشید
 سپاس شده توسط korgforums ، Koresh

ارسال: #3
11-08-2014، 01:03 AM -
korgforums آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 20
سپاس شده 41 بار در 5 ارسال

RE: شما عزیزان قضاوت کنید

(11-08-2014، 12:53 AM)صالح غلامیان نوشته است: درود

تا اونجایی که بنده در جریانم سازنده این ست آقای آرش قویدل هست و افراد دیگری نیز همکاری داشتند شما برای تصدیق صحبت هاتون با اجازه از آقای قویدل ست را برای دانلود قرار بدید اگر خودشان هم حضور پیدا کنند هم خیلی خوب هست و دست این افراد هم رو خواهد شد.

موفق باشید

سلام آقای غلامیان

بنده با آقای قویدل فردا صحبت میکنم چشم به ایشون هم اطلاع میدم ولی نگران نباشید بنده لینک دانلود روگذاشتم ولی پسورد داره چون میخوام برای دوستان دموهارو آماده کنم و بزارم تا همه متوجه بشن که ست دقیقا برای چه کسی هست

من تنها اعتراضی که داشتم بابت این بودش که بگن ست در حقیقت مال چه شخصی هستش و اگر ادیت هم میکنن ایرادی نداره دستشون درد نکنه

بنده دورا دور همه چیز را مشاهده میکنم ولی زیاد اهل فروم بازی و انجمن نیستم ولی وقتی این صحنه رو مشاهده کردم دیگه صبرم تموم شد و دهنمونم باز شد 101642
 سپاس شده توسط Koresh ، صالح غلامیان

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi