خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 02:06 PM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
27-08-2013، 10:44 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-09-2013، 01:19 PM، توسط 1mosafer.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Music  شروع و ثبت نام مسابقات نوازندگی سال 92 انجمن موزیکسازان

دوستان سلام
02
به امید پروردگار متعال تا به امروز توانسته ایم که انجمن رو با بهترین نحو جلو ببریم و همه اینهارو مدیون شما عزیزان خوب و گل انجمن موزیکسازان هستیم

این انجمن اولین شعارش این بوده که 50 نفر باشیم ولی درست و حسابی باشیم.

هدف ما کمک به دیگران هستش .کمک به کسانی که پول اینو ندارن که در کلاسهای آهنگسازی و یا نوازندگی و خوانندگی و سایر مسائل ثبت نام کنن.

با اجازه هیئت مدیره انجمن بنده تصمیم گرفتم که مسابقات نوازندگی رو برای شما عزیزان شروع کنیم تا در این مسابقه مهارتها و تواناییهای عزیزان رقم بخوره

این مسابقه باسایر مسابقاتی که فقط با پارتی بازی و دروغ جلو میره فرق میکنه
.

این مسابقه اونقدر قوانینش عالی هست که اگر قوانینش رو براتون اعلام کنیم مطمئن هستم که همه حمایت خواهند کرد.

در این قوانین حق هیچکس ضایع نخواهد شد .

بهترین و متخصص ترین داورهارو انتخاب خواهیم کرد .

خودم شخصا به تمامی مسائل مسابقه نظارت خواهم کرد .

جوایز مسابقه هم در حد خودش قابل قبول هستش هرچند جایزه کلان و آنچنانی نیست ولی اونقدر ارزش داره که دوستان برای محک زدن خودشون مسابقه بدن
و امیدورام خاطر پول و مادیات مسابقه ندن

برای هر مرحله به دوستان وقت کافی خواهیم داد .بهترین آهنگهارو انتخاب خواهیم کرد برای عزیزان طوری که همه بتونن بزنن .

دوستان و عزیزان همینجا میتونن نظراتشون رو برای ما ارسال کنن تا در روند مسابقات و نحوه برگزاری بهتر عمل کنیم .

دوستان همینجا ثبت نام کنند و نظرات خودشون رو هم اعلام کنند

قوانین هم بزودی اعلام خواهد شد

جوایز ین دوره توسط بنده به دوستان اهدا خواهد شد و اگر اسپانسری هم قبول زحمت کرد حتما خدمت عزیزان اعلام خواهیم کرد.

یک خواهش دارم از همه عزیزانی که در این مسابقه شرکنپت میکنند: فقط احترام به یکدیگر رو رعابت کنند. قبلا از اعلام نتیجه پیش داوری نکنید و تصمیم نگیرین.

مطمئن باشین خود من اونقدر دقیق به این مسائل نگاه میکنم که نمیزارم مو لا درز این مسئله بره.

مهلت ثبت نام تا 30 شهریور

[b]حالا این شما و این هم اولین مسابقه نوازندگی انجمن خوب و دوست داشتنی موزیک سازان

43434343

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، shahin_music ، totiya206 ، sameti ، امید ، aligole ، mohammad67

ارسال: #2
27-08-2013، 03:24 PM -
shahin_music آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 125
سپاس شده 518 بار در 92 ارسال
RE: شروع و ثبت نام مسابقات نوازندگی سال 92 انجمن موزیکسازان

به به بسیار عالی و فکر خوبی هست سعید جان 43
بنده هم از همین تیریبون اعلام آمادگی میکنم و تمایل به شرکت در این مسابقه را دارم 28
و اما نظرات من16
به نظر من درسته که ریتم خوب یا صدای خوب یا کلا تجهیزات خوب واسه رکورد کیفیت آهنگ را بالا میبره ولی یکی مثل بنده که به این وسایل دسترسی ندارم یا توان خریدشو ندارم چی ؟ ( منظورم اینه به اصول نوازندگی بیشتر از ریتم و صدا توجه کنین ) 20
درباره ی آهنگ هم به نظر من داورای مربوطه چندتا آهنگ محدود و پرکاربرد ( زیاد به گوشمون آشنا باشه ) انتخاب کنند و کاربرا همون را اجرا کنند
45
قسمت عمده ی توجه داورا روی آکوردا متمرکز باشه
فعلا اینا تو ذهنم بود باز اگه چیز دیگه ای یادم اومد میگم
لطفا همه شرکت کنند
مرسی از مدیر گلمون که این فرصت را به همه کاربرا داد
5137
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، امید ، aligole ، mohammad67

ارسال: #3
27-08-2013، 03:30 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

علی جان ممنون ازشما بخاطر ثبت نام در این مسابقات

در مورد تمامی این مسائل همه چیز رو در نظر خواهیم گرفت بدون کوچکترین حق کشی و پایمال کردن حق کسی در امر نوازندگی و سایر مسائل

فعلا دوستان ثبت نام کنند تا انشالله قوانین رو نیز برای دوستان اعلام خواهیم کرد

آهنگهارو هم مطمئن باشین بهترینها رو انتخاب میکنیم

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، امید ، aligole ، mohammad67

ارسال: #4
27-08-2013، 03:50 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 27-08-2013، 03:51 PM، توسط totiya206.)
totiya206 آفلاین
فعال دربخش موسیقی
عضو ویژه
اعتبار: 27
سپاس ها 9504
سپاس شده 2067 بار در 499 ارسال

سلام سعید جان خسته نباشید

بالاخره مسابفات شروع شد آخ جونم مرسی از زحمات شما مدیران عزیز

جسارت منو ببخشید اما منم هم اعلام آمادگی میکنم جهت شرکت در مسابقات

آدم خودشو محک میزنه و نطارات دیگرانو درباره کارش میبینه و مشکلاتشو رفع میکنه این نظر منه و خیلی هم قبولش دارم و عالیه

به قول علی آقا حرف قشنگی زد منم هم مشکل در ضبط کزدن دارم اما توجه نباید به کیفیت آهنگ باشه توجه به نوازندگی یا صدا خواننده باشه بیشتر بهتر میشه
اینها نظراتی بود که الان به فکر رسید و عرض کردم

باز هم جسارت من رو بپذیرید کوچکتر از اونی هستم که رو حرف استادان نظرم بدم هرچی آموختم از شما استادای عزیز بوده

020202

با تشکر فراوان : توتیا (امیر)
چوتیشه مباش وجمله زی خود متراشچون رنده زکارخویش بی بهره مباش
تعلیم ز اره گیردرعقل معاش
[b]چیزی سوی خودمی کش وچیزی میپاش
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، امید ، shahin_music ، aligole

ارسال: #5
27-08-2013، 03:52 PM -
kasrakorg آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 230
سپاس شده 396 بار در 95 ارسال

سعید جان منم خیلی دوست دارم تو این مسابقات شرکت کنم ولی نمیدونم نمونه کارهام رو باید چجوری بفرستم براتون ؟020228
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، aligole ، امید

ارسال: #6
27-08-2013، 04:40 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 27-08-2013، 04:40 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(27-08-2013، 03:52 PM)kasrakorg نوشته است: سعید جان منم خیلی دوست دارم تو این مسابقات شرکت کنم ولی نمیدونم نمونه کارهام رو باید چجوری بفرستم براتون ؟020228

شما شرکت کن بنده و دوستان دقیقا شمارو راهنمایی میکنیم که چطوری فایلهاتون رو آپلود کنید02

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، امید ، aligole

ارسال: #7
27-08-2013، 04:41 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

آقای جوادی شرایطش چه جوریه؟ حضوری یا رکورد شده؟ به نظرم اگه حضوری باشه بهتره هرچند که فراهم کردن چنین موقعیتی مستلزم خیلی چیزاست.
ولی پیشنهاد میدم یه همایشی چیزی بدون مسابقه هم در برنامه بزارین.
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، امید ، aligole

ارسال: #8
27-08-2013، 04:48 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام برادر سامتی عزیز

فعلا فقط ثبت نام هستش ول یتا اونجایی که میدونیم طبق روال بصورت تصویری هستش کهاز همون اول مشخص بشه که چی به چی هستش و خودمون زاویه دید رو برای عزیزان در نظر میگیرم که داورها بهتر بتونن نظرات خودشون رو اعلام کنند. شما هم شکرکت کن خیلی خوبه برات و هم اینکه خوب هم میزنی02

سپاس شده توسط totiya206 ، kasrakorg ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، امید ، sameti ، aligole

ارسال: #9
28-08-2013، 01:18 AM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

اگه خدا بخواد بنده هم ثبت کنید برای مسایقه پایه هستم 2840
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، امید ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، aligole

ارسال: #10
28-08-2013، 07:33 AM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

(27-08-2013، 04:48 PM)سعید جوادی نوشته است: سلام برادر سامتی عزیز

فعلا فقط ثبت نام هستش ول یتا اونجایی که میدونیم طبق روال بصورت تصویری هستش کهاز همون اول مشخص بشه که چی به چی هستش و خودمون زاویه دید رو برای عزیزان در نظر میگیرم که داورها بهتر بتونن نظرات خودشون رو اعلام کنند. شما هم شکرکت کن خیلی خوبه برات و هم اینکه خوب هم میزنی02

سلام و خسته نباشید به جوادی عزیز. منم شرکت میکنم.( شب زنده دار موزیکسازان) تو لطف داری وگرنه نوازندگی من تعریفی نداره. یه دفعه باید باهات کورس لزگی بذارم ببینم سرعت پنجت چقدره؟ 04 ببینم از ریتم با تمپوی بالا جا میمونی یا نه؟15

آقا، اینا شوخی بود. pa3x رو بده یه عکس بندازیم باهاش.01
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، kasrakorg ، aligole ، امید

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi