خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 23-03-2017، 06:40 PM

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
30-05-2015، 10:41 PM -
Ali.a آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 44
سپاس شده 14 بار در 8 ارسال

شروع موسیقی

سلام دوستان ... !

خیلی عذر میخوام که اینجا تایپیک زدم ! اخه جای بهتری پیدا نکردم !

استاد های عزیز . بنده 19 سالمه و تصمیم بسیار جدی برای خواننده شدن ( پاپ )گرفتم !

اینو باور دارم که به ارزوم میرسم ! یعنی همه ی انرژیمو میزارم که خواننده شم و باید بشم !!!

خب چون من نمیتونم هزینه های اهنگ سازی و تنظیم و میکس و مستر این چیزارو بدم خودم باید یاد بگیرم ... !

اینجوری بگم که پول کارامو از این طریق در بیارم ... ! ( ساختن کار واسه دیگران )

مثلا یه کار واسه یه نفر بسازم . با پولی که میگیرم ازش هزینه ی تنظیم کار خودمو در بیارم ... ! ( با برنامه میرم جلو H )

واسه همین الان گیج شدم !!!! خیلیییی گیج شدم !!!

یکی میگه اهنگ سازی یاد نگیر توش پول نیست !

برو میکس و مسترینگ یاد بگیر توش خیلی خیلی پوله !

یکی میگه تنظیم !

یکی میگه کلا بیخیال شو . کلا حرفای زیادی هس ... !

من از استاد های عزیز خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ! من میخوام وارد دنیای موسیقی بشم با اون شرایط !

میخوام چیزی یاد بگیرم که هم الان بتونم ازش پول در بیارم واسه کارای خودم خرج کنم !

هم وقتی ب امید خدا به جایی که میخوام رسیدم به درد ام بخوره ... !

شما عزیزان راهنماییم کنید ...

همه ی تمرکزمو بزارم روی اهنگ سازی ؟ یا میکس و مسترینگ ؟ یا چی ؟؟؟؟

از کجا شروع کنم ... ؟

دوستای عزیزم حرف های شما زندگی بنده رو رقم میزنه ...

ممنون مییشم به این تایپیک یکیم بیشتر توجه کنید
یا علی 02
 سپاس شده توسط djmb ، ابوذر

ارسال: #2
31-05-2015، 12:09 AM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 722 بار در 341 ارسال

RE: شروع موسیقی

(30-05-2015، 10:41 PM)Ali.a نوشته است: سلام دوستان ... !

استاد های عزیز . بنده 19 سالمه و تصمیم بسیار جدی برای خواننده شدن ( پاپ )گرفتم !

اینو باور دارم که به ارزوم میرسم ! یعنی همه ی انرژیمو میزارم که خواننده شم و باید بشم !!!

خب چون من نمیتونم هزینه های اهنگ سازی و تنظیم و میکس و مستر این چیزارو بدم خودم باید یاد بگیرم ... !

مثلا یه کار واسه یه نفر بسازم . با پولی که میگیرم ازش هزینه ی تنظیم کار خودمو در بیارم ... ! ( با برنامه میرم جلو H )

یکی میگه تنظیم !

من از استاد های عزیز خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ! من میخوام وارد دنیای موسیقی بشم با اون شرایط !

میخوام چیزی یاد بگیرم که هم الان بتونم ازش پول در بیارم واسه کارای خودم خرج کنم !

از کجا شروع کنم ... ؟

یا علی 02

سلام دوست گرامی
نکته مثبتی که در صحبت های شما به چشم میخوره انتخاب هدف و مصمم بودن شماست که هر دو از مسایل مهمه.اما در این میان مشخص کردن هدف بصورت واضح تر و دقیق تر اهمیت زیادی داره.ابتدا باید ببینید که هدف شما از این کار علاقه به خواننده شدن و موسیقی حرفه ای است یا صرفا راهی برای کسب درآمد.اگر هدف شما خواننده شدن و کار حرفه ای است باید عرض کنم که در این صورت حداقل در سال های ابتدای کارتان نه تنها درآمدی کسب نخواهید کرد بلکه بسیار هم باید هزینه کنید تا به هدف برسید.در این صورت پیشنهاد بنده به عنوان برادر کوچکتر این است که حتما منبع درآمد دیگری داشته باشید و چشم به درآمد کار موسیقی نداشته باشید چون نمی توانید روی آن حسابی باز کنید.اما در حالت دوم اگر هدف شما از این کار کسب درآمد است اول باید ببینید آیا بهترین کاری در دنیا که شما از پس آن بر می آیید برای پولدار شدن این است یا خیر.اگر 100% مطمین شدید که همین است کار خود را شروع کنید در غیر اینصورت فقط وقت خود را تلف کرده اید.حتما توجه داشته باشید که موسیقی را بصورت آکادمیک و حرفه ای بیاموزید و بدانید با تک آهنگ دادن در این سایت و اون سایت موزیسین نخواهید شد.
امیدوارم کاری را انجام دهید که به صلاحتان باشد.موفق باشید0202
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط djmb ، Ali.a ، ابوذر

ارسال: #3
31-05-2015، 07:42 AM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
اعتبار: 20
سپاس ها 716
سپاس شده 1152 بار در 453 ارسال

(30-05-2015، 10:41 PM)Ali.a نوشته است: سلام دوستان ... !

یکی میگه تنظیم !

از کجا شروع کنم ... ؟

یا علی 02
دوست گلم من خودم هم سن شمام البته چند ماه کوچیکتر من 6 ساله موسیقی کار میکنم با موسیقی درامد دارم اما این درامدو فقط واسه خریدن وسایل کارمه در اون حد نیست ک بخوای باهاش زندگی رو بچرخونی شما به بهترین کلاس های موسیقی هم برید حداقل باید چندسال کار کنید ک کارتون قابل قبول باشه و حداقل باید 4 تومن واسه خرید وسایل استودیو داشته باشید تا مشتری بیاد سمتتون اوایل هم باید کار مجانی بسازی یعنی مجبوری ..........اگه وضعیت مالیت اوکیه به نظرم شغل خوبیه هم لذت بخشه هم یه کار اجباری نیس اما اگه وضعیت مالیت خوب نیس موسیقی هیچ درامدی نداره که ایندتو تضمین کنه .........الان من موسیقی رو چون بهش علاقه شدید دارم کار میکنم و از اون طرف هم دنبال کارم که کار پیدا کنم زندگیم بچرخه..............................دوست عزیز نمیخوام نا امیدت کنم فقط میخوام با واقعیت رو به رو بشی و بدونی چ مشکلاتی در پیش رو داری علاوه بر اینها اوایل شاید بهت مسخره کنند هزار بار بزنن تو ذوقت نباید نا امید بشی خلاصه خوب فکر کن ببین میتونی شرایطشو داری بعدا پشیمون نشی از انتخابت ..............................امیدوارم موفق باشی4002
اگه دنبال کسی هستی که زندگیتو تغییر بده برو جلو آیینه...
 سپاس شده توسط Ali.a ، ابوذر ، Saeed_B

ارسال: #4
31-05-2015، 08:27 AM -
Ali.a آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 44

[quote/]

سلام دوست گرامی
نکته مثبتی که در صحبت های شما به چشم میخوره انتخاب هدف و مصمم بودن شماست که هر دو از مسایل مهمه.اما در این میان مشخص کردن هدف بصورت واضح تر و دقیق تر اهمیت زیادی داره.ابتدا باید ببینید که هدف شما از این کار علاقه به خواننده شدن و موسیقی حرفه ای است یا صرفا راهی برای کسب درآمد.اگر هدف شما خواننده شدن و کار حرفه ای است باید عرض کنم که در این صورت حداقل در سال های ابتدای کارتان نه تنها درآمدی کسب نخواهید کرد بلکه بسیار هم باید هزینه کنید تا به هدف برسید.در این صورت پیشنهاد بنده به عنوان برادر کوچکتر این است که حتما منبع درآمد دیگری داشته باشید و چشم به درآمد کار موسیقی نداشته باشید چون نمی توانید روی آن حسابی باز کنید.اما در حالت دوم اگر هدف شما از این کار کسب درآمد است اول باید ببینید آیا بهترین کاری در دنیا که شما از پس آن بر می آیید برای پولدار شدن این است یا خیر.اگر 100% مطمین شدید که همین است کار خود را شروع کنید در غیر اینصورت فقط وقت خود را تلف کرده اید.حتما توجه داشته باشید که موسیقی را بصورت آکادمیک و حرفه ای بیاموزید و بدانید با تک آهنگ دادن در این سایت و اون سایت موزیسین نخواهید شد.
امیدوارم کاری را انجام دهید که به صلاحتان باشد.موفق باشید0202

[/quote]

بخاطر پول نمیخوام خواننده شم ! ( کسی بگه پول دوست ندارم دروغ میگه !! ) ولی من به خوانندگی به ابراز احساساتم ! منتقل کردنشون به دیگران علاقه دارم ...

الان من دارم کلاس گیتار میرم !
همراه با گیتار چیکار کنم ؟ اهنگ سازی یاد بگیرم یا میکس و مسترینگ ؟
که بتونم هزینه ای ازش در بیارم واسه ساخت کارای خودم ... 0202
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #5
31-05-2015، 08:29 AM -
Ali.a آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 44

دوست گلم من خودم هم سن شمام البته چند ماه کوچیکتر من 6 ساله موسیقی کار میکنم با موسیقی درامد دارم اما این درامدو فقط واسه خریدن وسایل کارمه در اون حد نیست ک بخوای باهاش زندگی رو بچرخونی شما به بهترین کلاس های موسیقی هم برید حداقل باید چندسال کار کنید ک کارتون قابل قبول باشه و حداقل باید 4 تومن واسه خرید وسایل استودیو داشته باشید تا مشتری بیاد سمتتون اوایل هم باید کار مجانی بسازی یعنی مجبوری ..........اگه وضعیت مالیت اوکیه به نظرم شغل خوبیه هم لذت بخشه هم یه کار اجباری نیس اما اگه وضعیت مالیت خوب نیس موسیقی هیچ درامدی نداره که ایندتو تضمین کنه .........الان من موسیقی رو چون بهش علاقه شدید دارم کار میکنم و از اون طرف هم دنبال کارم که کار پیدا کنم زندگیم بچرخه..............................دوست عزیز نمیخوام نا امیدت کنم فقط میخوام با واقعیت رو به رو بشی و بدونی چ مشکلاتی در پیش رو داری علاوه بر اینها اوایل شاید بهت مسخره کنند هزار بار بزنن تو ذوقت نباید نا امید بشی خلاصه خوب فکر کن ببین میتونی شرایطشو داری بعدا پشیمون نشی از انتخابت ..............................امیدوارم موفق باشی4002
[/quote]

یعنی نمیتونم اهنگ سازی یا میس و مسترینگ یاد بگیرم درآمدی داشته باشم ؟؟؟

من این در امد رو واسه گذروندن زندگی نمیخوام !!! فقط در حدی باشه که بتونم باهاش کار ای خودمو جم کنم !

نمیدونم به قول شما وسالی موزیک و بگیرم ...0202
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #6
31-05-2015، 08:49 AM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
سپاس ها 716

(31-05-2015، 08:29 AM)Ali.a نوشته است:
(31-05-2015، 07:42 AM)djmb نوشته است:

یعنی نمیتونم اهنگ سازی یا میس و مسترینگ یاد بگیرم درآمدی داشته باشم ؟؟؟

من این در امد رو واسه گذروندن زندگی نمیخوام !!! فقط در حدی باشه که بتونم باهاش کار ای خودمو جم کنم !

نمیدونم به قول شما وسالی موزیک و بگیرم ...0202
[/quote]
میتونی دوست عزیز اما باید خیلی کار کنی کارت قابل قبول باشه تا مشتری داشته باشی .
 سپاس شده توسط ابوذر ، Ali.a

ارسال: #7
31-05-2015، 12:05 PM -
Ali.a آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 44

خوب از کجا باید شروع کنم ؟

روی چه چیزی تمرکز کنم ؟

میخوام با هدف برم جلو ... ! 0202
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #8
31-05-2015، 02:53 PM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
سپاس ها 716

(31-05-2015، 12:05 PM)Ali.a نوشته است: خوب از کجا باید شروع کنم ؟

روی چه چیزی تمرکز کنم ؟

میکس و مستر مطمئنا برای شما خیلی مشکله به نظرم اهنگسازی رو ادامه بدید
 سپاس شده توسط ابوذر ، Ali.a

ارسال: #9
31-05-2015، 10:03 PM -
Ali.a آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 44

(31-05-2015، 02:53 PM)djmb نوشته است:
(31-05-2015، 12:05 PM)Ali.a نوشته است: خوب از کجا باید شروع کنم ؟

روی چه چیزی تمرکز کنم ؟

میکس و مستر مطمئنا برای شما خیلی مشکله به نظرم اهنگسازی رو ادامه بدید

الان یعنی من اهنگ سازی رو شروع کنم به یاد گیری ؟

و ب صورت حرفه ای دنبالش باشم ، میتونم ازش در امد مالی داشته باشم که وسایل موزیک و کار های خودمو جم کنم ؟؟

وقتی خواننده شدم ب درد ام میخوره ؟ اهنگ سازی بیشتر به کارم میاد یا میکس و مسترینگ ؟ یا تنظیم ؟

بحث سخت بودنش نیست داداشم ... من تصمیممو گرفتم :) باید خواننده بشم و میشم !!!!0202

در ضمن ممنونم ازت که جواب میدی 40

ارسال: #10
31-05-2015، 10:06 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 722 بار در 341 ارسال

اگر واقعا به چشم شغل درآمدزا بهش نگاه نمی کنید میتونید شروع کنید.همونطور که دوست گرامی فرمودند راه سختی پیش روی شماست و باید پشتکار داشته باشید.برای شروع از دوستان همین انجمن میتونید کمک بگیرید.موفق باشید02
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط Ali.a ، djmb

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi