خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-04-2017، 04:17 PM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
16-09-2013، 11:10 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

سورس رپ به سبک دیس - neo

درود ..
حدودا 1.5 ساعت زمان برد که کامل همین امشب ساختمش بدون میکس و مستر
Rap Hiphop Source File - Diss
Daw : Fl Studio 11
Vsti : Battery 4-Nexus
سورس خوبی شده برای کسانی که دارن آموزش میبینن در این سبک کار کنن ...
راستی به علت سرعت پایین امکان گذاشتن فایل صوتیش برای کسانی که باتری و نکسوز ندارن ، رو ندارم و ممنون میشم اگه کسی امکانشو داره خروجی صوتی بگیره باسه بچه ها

Download
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط totiya206 ، Milad ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، ATMX

ارسال: #2
17-09-2013، 12:10 AM -
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

RE: سورس رپ به سبک دیس - neo

Neo جان خسته نباشی
ایده ت قشنگه اما
بنظرم خیلی وقت کم میزاری رو کارات...حیفه داداش
ملودی خاصی نداشت
هارمونی خیلی تو حس آهنگ موثره..بیشتر ازین علم استفاده کن
حالا درسته میکس نشده اما ولوم بعضی از کانالا خیلی زیاد بود...متعادل باشه
اون پاساژت میزون نبود با ریتم
افکت بارون تو دیس چیکار میکرد ؟
اما ریتم جالبی داره و کیک قشنگی...
منتظر کارای بعدی
موفق باشی
DWL
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، - neo - ، ATMX

ارسال: #3
17-09-2013، 10:20 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(17-09-2013، 12:10 AM)Milad نوشته است: Neo جان خسته نباشی
ایده ت قشنگه اما
بنظرم خیلی وقت کم میزاری رو کارات...حیفه داداش
ملودی خاصی نداشت
هارمونی خیلی تو حس آهنگ موثره..بیشتر ازین علم استفاده کن
حالا درسته میکس نشده اما ولوم بعضی از کانالا خیلی زیاد بود...متعادل باشه
اون پاساژت میزون نبود با ریتم
افکت بارون تو دیس چیکار میکرد ؟
اما ریتم جالبی داره و کیک قشنگی...
منتظر کارای بعدی
موفق باشی

سلام میلاد جان آقا دققا دس گذاشتی رو همون ایرادایی که تو فکر خودم بود 05
خیلی وقت کم میزارم آره چون کارایی که زیاد وقت گذاشتم روشون یهو عین ساعت شنی نتیجه عکس گرفتم بنظرم یه ایده تا میاد توی ذهن و داغه زود باید اجراش کنی تا حس اون موقعت از بین نره 11 وگرنه با تکراری شدن اون ایده و زیاد شنیدنش کار بی روح و حسی میشه
رپ کلا ملودی خاصی نداره میلاد جان بخصوص سبک دیس ! شما برترینهای دیس جهان رو هم ببینی ملودیهای خیلی ساده ای دارن اما ووکالهای فوق العاده قوی !! مثل کار Back Down از 50 cent که همچین آهنگسازیو یه بچه 10 ساله هم میتونه بکنه !!!
در مورد هارمونی من هنوز دارم خودم روز به روز بیشتر آپدیت و تقویت میکنم ایراد کار منه کاملا هم قبول دارم 24 مثلا یه سورس رو با اینترو خیلی قشنگ میسزم اما به ورس که میرسه ایدم باتری تموم میکنه و مجبورم از خودم یه چیزی بدون حس در بیارم بقیه آهنگو بسازم برم جلو
ولوم دقیقا از مراحل میکس هست دیگه !! من با هدفون بیس دار نشنیدم کارو هدفونم ازین استودیوییای چینی 180 تومنیه ...
پاساژ رو شاید 10 ثانیه هم طول نکشید با کیبورد ضبط کردم ملودیشو و با ادیتشم سرجمع شد 30 ثانیه
افکت بارون رو خواستم یه جور نو آوری بکنم دیگه 05 یه کروس ملو بین ورسای سنگین به گوش شنونده یه استراحت میده که شارژ بشه باسه ورس بعدی
ریتم و کیک باتری مگه میشه قشنگ نباشه میلاد جان 05 بهترینهای دنیا دارن ازش استفاده میکنن
کارای بعدی ایشالا سعی میکنم یه کارایی بکنم اما اگه کار حرفه ای و ناب از آب در بیاد که تو سایت نمیزارم 04 مشکلاتی هست دیگه 15 ایشالا بعد رکورد کارها خیلی از سورسها رو آپلود میکنم ...
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، aras72h ، ATMX

ارسال: #4
17-09-2013، 02:46 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

قربونت نیو جان...
خوبه دیگه...خودتم ایراداتو درک میکنی...فقط وقت نمیزاری !!
آخه برادر من مردم یه کار ارکسترال میدن یه سال واسش وقت میزارن حسش از بین نمیره تکراری نمیشه سرد نمیشن بی رو ح و بی جونم نمیشه
اونوقت کارای ما؟

منم قبول دارم ایده رو باید حفط کرد...
اما به روش خودش
اگه قرار باشه همه ایده های هنتو یه ساعته موزیک پیچی کنی که هیچوقت فرصت ساخت یه ایده رو نداری!
بعدشم ایده ها از اول کامل نیستن و باید حتی بعد اینکه آهنگت کامل شد یکی دو هفته فقط گوش بدی و ازش ایده های جدید بگیری واسه پر کردن فضا.پیدا کردن کم و کاستیا.یا حتی اضافه کردن نت های زینتی و پاساژ و ....
معمولا ایده که مد نظر میشه تا جایی که فرصت هست بسازش اما نه اینکه به محض اینکه اون شب سیستمو خاموش کردی بگی حس اون ایده هم دیگه شات آپ شد15
ببخشید شات داون شد...ایده باید تکمیل بشه تو زمان
من گاها بوده تو خیابون ایده اومده سراغم بعد با موبایلم ملودیشو ضبط کردم(با دهن صداشو در آوردم)
ممکنه شبش یا روزای بعدش حس اون ملودی نباشه...اما یه روزی هواشو میکنی
اینجوری نه ایده ت پریده نه بیتفاوتی نسبت بهش

قبلا هم با دوستای دیگه دیدم شما بحث زمان کردید و فکر کنم موافق این هستید که فرد حرفه ای میتونه تو چند ساعت بهترین موزیکو بسازه
اما...موزیکو میسازن...شاید از نظر تئوری هم مشکلی نداشته باشه و همه چی هم عالی و بجا
اما کامل نیست(شک نکن)
چون جای خلاقیت نداشته
خلاقیت واسه موزیک با گوش دادن زیادش میاد سراغ آدم
من الانم موزیکای پارسالمو گوش میدم یه چیزایی ذهنم میاد واسه قشنگتر کردنش
مهم نیس یه کم آهنگ واسه خودت تکراری بشه..چون این طبیعیه!مهم اینه آخر سر یه کار پر و پخته بدی که خودتم بعد چندماه که هواشو کردی لذت ببری ازش

بعدشم خوش بحالتون!!من اون چینی آشغال 180 !!!! تومنی رو هم ندارم 15
موفق باشی neo جان 02
DWL
 سپاس شده توسط totiya206 ، - neo - ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، ATMX

ارسال: #5
18-09-2013، 12:38 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

میلاد جون قربونت برم لامصب اینقد تعداد پروژه های نیمه تمام من زیاده که حتی حوصلم نمیشه کارای هفته پیشمو گوش کنم 15 چه برسه به پروژه های سالای قبل ...
شما که تو خیابون بازم خوبه من فیلمم دارم میبینم یهو حس خاصی پیدا میکنم یا یه ملودی رو بنظرم میاد میتونم به رپ تبدیلش کنم فیلمو کلوز میکنم سراغ آهنگسازی 15
من فعلا در مرحله کمیت قرار دارم اینقدر ایده میدم ایده میدم که یهو یه کار درس حسابی قول از تو اینهمه ایده در بیاد همونو سریع روش تکست بگم و قرار استودیو بزارم برای رکورد و بعد بقیه مراحل اگه احساس کردم کاری شده که بتونه لیبل بگیره ریلیز کنم وگرنه کنار کارای قبلی توی کامپیوتر خودم جاش امنه امنه 15
کمیت که زیاد بشه بالاخره چند تا کار با کیفیت هم میشه توش پیدا کرد و همونا را رو دنبال کرد و رفت جلو ...
من همچنان معتقدم به اینکه جوری تلاش کنم که هر ایده ای توی ذهنمه غیر از میکس و مسترش حداکثر یکی دو ساعت از وقتمو بگیره تا بسازمش و بعد اگه ایده خوبی شد میشه تا دو سه روزی که ازش خسته شد بقیه کاراشو انجام داد و کار رو بست ...
اینجوری بزرگ شدم اینجوری تربیت شدم میدونم که هیچ چیزی دست نایافتنی نیست و میدونم که سخت ترینهای دنیا هم با تکرار و تمرین زیاد تبدیل به آسانترین کارها میشن به نحوی که انجام کارهای حرفه ای برات میشه جزء امور عادی و ساده ... این روحیمم برام عادی شده ازینکه 10.000 بارم شکست بخورم ابدا نا امید نمیشم چون میدونم قراره به کجا برسم !
بازم ممنون که هم امید میدین هم ایرادامو میگین 02
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط Milad ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، ATMX

ارسال: #6
19-09-2013، 05:19 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

ما شاء الله به این همه حوصله و انرژی خداییش قدر این سالهای جوونی رو بدونید درسته من 33 سال بیشتر ندارنم ولی خداییش دیگه حس هفت هشت سال پیشو در خودم نمیبینم قدر خودتونو بدونید02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، abbasnaeij ، totiya206 ، - neo - ، ATMX

ارسال: #7
21-09-2013، 12:29 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(19-09-2013، 05:19 PM)سعید شهباز نوشته است: ما شاء الله به این همه حوصله و انرژی خداییش قدر این سالهای جوونی رو بدونید درسته من 33 سال بیشتر ندارنم ولی خداییش دیگه حس هفت هشت سال پیشو در خودم نمیبینم قدر خودتونو بدونید02
همین حس شما رو من نسبت به نوجوونای 17-18 ساله حتی 14 15 ساله هم دیدم ، که تو عرصه موسیقی حرفه ای دارن میرن جلو ، دارم
اما حداقل خوبیش اینه که سرد و گرم روزگار رو چشیدن کمکهایی میکنه که میشه تو این سن تا عرصه حرفه ای شدن 1سال زمان گذاشت و توی سن شما کمتر ... و به همون نقطه ای رسید که اون جوونا و نوجوونا بعد چندین سال ممکنه برسن
البته من بهیچ عنوان نبوغ ذاتی نسل جدید رو دست کم نگرفته و نمیگیرم اینا جوونای نسل کامپیوتر و لبتاب و تبلت و آندروید و... هستن و بایدم از من و شمایی که یه زمانی فیلم ویدیویی و سگا و میکرو بزرگترین تفریحاتمون بوده هزاران فرسنگ جلوتر باشن ! اما داستانه لاکپشته و خرگوشه هست یه جورایی
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، ATMX

ارسال: #8
26-08-2014، 02:37 PM -
santral آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 1 ارسال

سلام خسته نباشید ... ممنون از زحماتتون .... لطفا فایل هاتون رو یه جای بهتر آپلود کنید الان هیچکدوم از سورس ها و چیزهای دیگه رو نتونستم دانلود کنم چون تاریخشون گذشته .....

ممنون میشم اگه یه جای بهتر آپلود کنید چون خیلی لازم دارم
 سپاس شده توسط ALI.M.R ، mtcs

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi