خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-03-2017، 02:12 AM

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
15-08-2013، 02:31 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-09-2013، 11:40 AM، توسط صالح غلامیان.)
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

سورس آهنگ Pitbull و Jennifer به نام on the Floor

توضیح : این سورس از بنده نیست و از یه ایرانی به اسم پوریا ناین تین هست که جالبترش اینه که تو فرومای ایرانی پیداش نمیکنین و خودم از یه فروم خارجی که البته لیمیت هم هست( یعنی در روز ازش 2فایل میشه دانلود کرد) گرفتم که در اختیار شما قرار بدم 26

Download
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، ALI.M.R

ارسال: #2
15-08-2013، 10:15 PM -
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

RE: سورس آهنگ Pitbull و Jennifer Lopez به نام on the Floor

درود سعید جان" خیلی خوش اومدی...

دستت درد نکنه بابت سورس!البته سورسش میدی بود که صداهاشو با وی اس تی ها جایگزین کرده بودن...

به هرحال سورس خودتون نبود و من شخصا منتظر کارای خودتونم تا بشنوم!02
حتما در اسرع وقت لطف کنید و آپلود کنید برامون
DWL
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، - neo - ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، ALI.M.R

ارسال: #3
15-08-2013، 10:34 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام

سعید جان دست گلت درد نکنه بابت این سورس خوب بود خوشم اومد . ولی یجای تشکر داره که خدایی مردونه گفتی مال خودت نبوده و این جای تحسین داره .03

خلاصه بقول آقا میلاد عزیز منتظر کارهای خوب و دوست داشتنی خودت هستیم 02

سپاس شده توسط - neo - ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، ATMX ، ALI.M.R

ارسال: #4
15-08-2013، 10:45 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(15-08-2013، 10:15 PM)Milad نوشته است: درود سعید جان" خیلی خوش اومدی...

دستت درد نکنه بابت سورس!البته سورسش میدی بود که صداهاشو با وی اس تی ها جایگزین کرده بودن...

به هرحال سورس خودتون نبود و من شخصا منتظر کارای خودتونم تا بشنوم!02
حتما در اسرع وقت لطف کنید و آپلود کنید برامون

سلام آقا میلاد استاد بنده آره این سورس که وی استی های جالبی هم استفاده نکرده و صداهای واقعی نمیده و بیشتر برای جنبه آموزشی برای دوستان گذاشتم
در مورد سورسهای خودمم حقیقت عصر میخواستم یکیو آپلود کنم دیدم هم یه مقدار بعضی صداهاش طبیعی و شفاف از کار در نیومده و هم اینکه به خاطر اینکه وی استیهای خیلی زیادی توش استفاده شده و پروژه سگینه اکثر دوستان احتمالا نمیتونن صدایی بشنون و متاصفانه خودم قبلا نکسوز رو کامل داشتم که به خاطر این آنتی ویروس لعنتی ظاهرا بعضی پریستاش دچار مشکل شده و اجرا نمیشه و نکسوز هم صالح جان گذاشتن که متاصفانه لینکا تا 90 درصد پر میکنه و دانلود استاپ میشه ...
پر حرفی کردم ایشالا کار استاندارد بشه همراه با اکسترکت mp3 براتون قرار میدم 4002

(15-08-2013، 10:34 PM)سعید جوادی نوشته است: سلام

سعید جان دست گلت درد نکنه بابت این سورس خوب بود خوشم اومد . ولی یجای تشکر داره که خدایی مردونه گفتی مال خودت نبوده و این جای تحسین داره .03

خلاصه بقول آقا میلاد عزیز منتظر کارهای خوب و دوست داشتنی خودت هستیم 02

ممنون سعید جان نظر لطف شماست والا اف ال یه خوبی که داره هر پروژه که میسازی میتونی اینفو بزنی که اولش ظاهر بشه کار ماله کیه و میشه پروژه رو لاک کرد از طرفی حق کپی رایت باید رعایت بشه 0440
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...

سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، ALI.M.R

ارسال: #5
15-08-2013، 11:00 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
سپاس ها 741

البته منهم اینجا خودم یه هنرجو و نوآموزم سعید جان و شما خیلی لطف دارید

راستش حرفتون کاملا درسته...سورس هایی با حجم بالا زیاد طرفدار نداره...مگه اینکه از کس خاصی باشه

تا جایی که امکانش هست حجمشونو کم کنید و بزارید تو انجمن...
و اینکه اگه بشه وی اس تی های خارج اف ال رو با صداهای اف ال جایگزین کنید دیگه حرف نداره...
بنظر خودم اف ال توانایی ساخت هر صدایی رو داره..وی اس تی ها فقط واسه یه سری صداهای متنفاوت و یا ساز های تکنیکی کاربرد دارن!در غیر اینصورت استفادشون فقط اصراف در ازدیاد حجم کار و اشغال سی پی یو و رم هستش!
DWL
 سپاس شده توسط - neo - ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، ALI.M.R

ارسال: #6
15-08-2013، 11:10 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(15-08-2013، 11:00 PM)Milad نوشته است: البته منهم اینجا خودم یه هنرجو و نوآموزم سعید جان و شما خیلی لطف دارید

راستش حرفتون کاملا درسته...سورس هایی با حجم بالا زیاد طرفدار نداره...مگه اینکه از کس خاصی باشه

تا جایی که امکانش هست حجمشونو کم کنید و بزارید تو انجمن...
و اینکه اگه بشه وی اس تی های خارج اف ال رو با صداهای اف ال جایگزین کنید دیگه حرف نداره...
بنظر خودم اف ال توانایی ساخت هر صدایی رو داره..وی اس تی ها فقط واسه یه سری صداهای متنفاوت و یا ساز های تکنیکی کاربرد دارن!در غیر اینصورت استفادشون فقط اصراف در ازدیاد حجم کار و اشغال سی پی یو و رم هستش!

اختیار داری میلاد جان شما استادی 02 چشم سعی میکنم یه سورس سبک براتون آپلود کنم که وی اس تی خارجی نداشته باشه
فرق وی استیهای داخلی خود اف ال با وی استیهای خارجی بشتر تو کیفیتی که ارائه میدن هست مثلا خود اف ال تو سیتروس صدای ویلون داره اما این کجا و وی اس تی سلوفان که صالح جان زحمت کشیدن و برای بچه ها قرار دادن کجا !!! بعضیام صداشون به ظاهر شبیه میاد اما وقتی با مانیتور صدا میشنوی میبینی خیلی فرق دارن و یکی صداش روحدار تر و شفافتره
از طرفی وی استیهای خارجی معمولا خودشون آبشنهای اضافه تری دارن که به طور داخلی میشه میکسشون کرد مثل خود نکسوز که اگه دقت کنید خودش ریورب داره و نیازی نیست از ریورب اف ال جداگانه برای هر صدا استفاده کنید
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، ALI.M.R

ارسال: #7
15-08-2013، 11:16 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
سپاس ها 741

دقیـــــــــــــــــقا منظورم از صداهای خاص همینا بود....یعنی یکیش ویولونه!
اف ال صدای ساز هارو ندااره ... مثلا واسه ویولون و گیتار و ساکسیفون و ...حتما از خارجیا استفاده میشه!
موافقم

اما بهرحال درزمینه سبک موزیک الکترونیک واقعا کم نمیزاره واسه آدم!تمام وی اس تی های اف ال هم کنرل افکت داخلی دارن + یه سری تکنیک ها که تو وی اس تی خارجی نیست
اما در هر صورت مکمل هم هستن و اگه لازم نبود و احتیاج نداشتیم اصن وی اس تی خارجی درست نمیشد!والا

منم منظور کلیم اینبود واسه کاربرای انجمن چیزایی بزاریم که امکان اجراش واسه همه باشه...

خودمم چش به راه سورس شماااااااااااااام!!!!05
DWL
 سپاس شده توسط - neo - ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، ALI.M.R

ارسال: #8
15-08-2013، 11:34 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-08-2013، 11:36 PM، توسط - neo -.)
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(15-08-2013، 11:16 PM)Milad نوشته است: دقیـــــــــــــــــقا منظورم از صداهای خاص همینا بود....یعنی یکیش ویولونه!
اف ال صدای ساز هارو ندااره ... مثلا واسه ویولون و گیتار و ساکسیفون و ...حتما از خارجیا استفاده میشه!
موافقم

اما بهرحال درزمینه سبک موزیک الکترونیک واقعا کم نمیزاره واسه آدم!تمام وی اس تی های اف ال هم کنرل افکت داخلی دارن + یه سری تکنیک ها که تو وی اس تی خارجی نیست
اما در هر صورت مکمل هم هستن و اگه لازم نبود و احتیاج نداشتیم اصن وی اس تی خارجی درست نمیشد!والا

منم منظور کلیم اینبود واسه کاربرای انجمن چیزایی بزاریم که امکان اجراش واسه همه باشه...

خودمم چش به راه سورس شماااااااااااااام!!!!05

آره موافقم اف ال از هر نرم افزار دیگه یی سرتره بنظر من غیر از یسری امکاناتی که بنظرم با Cubase کامل میشه مثلا همین امکان دیدن پترنهای چیده شده بصورت نُت که توی اف ال نیست و تو کیوبیس هست اما بازم بنظرم هر چیزی که یک آهنگساز نیاز اساسی داشته باشه بهش توی اف ال هست
ما مخلصیم 02
چشم ایشالا مشکل نکسوز اکی بشه آپ میکنم فعلا بدرقم درگیر مشکل نکسوز شدم اما سعی میکنم فردا یدونه سورس رپ دیس بزارم اینقده باس و کیک داره که شیشه های خونتون ممکنه بریزه پایین 15
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط سعید جوادی ، Milad ، صالح غلامیان ، ALI.M.R

ارسال: #9
15-08-2013، 11:46 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

به به عالی و احسنت و باریکلت باید گفت بشما 2نفر ...خدای کیف میکنم وقتی مطالب مفید و آموزنده رو دنبال میکنم خیلی خیلی قشنگو درست دارین موبه مو مطالب رو ادا میکنید .

موفق باشین0203030303030303030303

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، - neo - ، ALI.M.R

ارسال: #10
15-08-2013، 11:50 PM -
Milad آفلاین
همکار افتخاری
سپاس ها 741

اوه اوه...15
پدرمون بیرونمون میکنه اینجوری...05

(فقط راجب بحث سر بودن اف ال اینجوری نگیم صراحتا!!)خودمم کاملا با این قضیه موافقم ... اما اینجا اینجوری نگیم بهتره!اکثرا باهم تفاوت چندانی ندارن...30
DWL
 سپاس شده توسط - neo - ، سعید جوادی ، ALI.M.R

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi