خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 08:30 PM

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
27-08-2013، 05:42 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

Rainbow  سورس آهنگ از کرخه تا راین - neo

درود ...
تقدیم خدمت شما دوستان :

Download

Daw : Fl Studio
Vst-Vsti : Fl defoult
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، parsa71 ، پویاکرگ 500 پ ، mahras

ارسال: #2
27-08-2013، 05:56 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: سورس آهنگ از کرخه تا راین - neo

(27-08-2013، 05:42 PM)- neo - نوشته است: درود ...
تقدیم خدمت شما دوستان :

Download

Daw : Fl Studio
Vst-Vsti : Fl defoult

سعید جان ماشالله فکر کنم یواش یواش داری همه رو رو میکنیا دمت گرم بابا ایول.دستت درد نکنه اون آهنگتم گوش کردم خیلی خوب بود یاد یکی از آهنگهای یاس افتادم که داخل تونل میخوند . خلی باهال بود یجاهایی باز باید روش کار بشه

سپاس شده توسط - neo - ، totiya206 ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #3
27-08-2013، 06:21 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(27-08-2013، 05:56 PM)سعید جوادی نوشته است:
(27-08-2013، 05:42 PM)- neo - نوشته است:

سعید جان ماشالله فکر کنم یواش یواش داری همه رو رو میکنیا دمت گرم بابا ایول.دستت درد نکنه اون آهنگتم گوش کردم خیلی خوب بود یاد یکی از آهنگهای یاس افتادم که داخل تونل میخوند . خلی باهال بود یجاهایی باز باید روش کار بشه

والا کامپیوتر پره از پروژه های این شکلی سعید جان اما هر کودوم یا پروژه ناتموم مونده یا یه سری ایرادای جزئی مثه همین داره که میترسم بزارم دوستان ایراد بگیرن یا بگن پروژه آماتوره سعی میکنم پروژه هایی که کامل شدن اونایی رو که میتونم منتشرشون کنم کم کم بزارم 02 24
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #4
27-08-2013، 06:26 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(27-08-2013، 06:21 PM)- neo - نوشته است:
(27-08-2013، 05:56 PM)سعید جوادی نوشته است:
(27-08-2013، 05:42 PM)- neo - نوشته است:

والا کامپیوتر پره از پروژه های این شکلی سعید جان اما هر کودوم یا پروژه ناتموم مونده یا یه سری ایرادای جزئی مثه همین داره که میترسم بزارم دوستان ایراد بگیرن یا بگن پروژه آماتوره سعی میکنم پروژه هایی که کامل شدن اونایی رو که میتونم منتشرشون کنم کم کم بزارم 02 24

خب سعید جان اگه ایراد رو نگی که طرف پیشرفت نمیکنه..من اشق این هستم که یکی بیا بگه آقا این قسمت آهنگ به این شکل هستش و باید به این طریق بزنی من جون دل بول میکنم چون اون شخص خاطر منو میخواد و اتفاقا خیلی رک هم بگه بیشتر لذت میبرم تا اینکه بیاد پشت سرم هزار تا حرف بزنن و بگن فلان شخص اینقدر داره خودشو تعریف میده ولی کاراش یک تومن.

در واقع اونایی که چت سر حرف میزنن هیچی نیستن و نخواهند شد ولی اونی که دقیقا همینجا اعلام میکنه که سعید جان این تایمو اینطوری درست کن یا فلان پدالو بردار اینو جاش بزار ...این تورو میخواد

پس اونطوری فکر نکن و همون کارهای نیمه تموم و ناقص رو بزار تا با راهنماییهای دوستان بهتر و قویتر کنی کاراتو .

همه که از شکم مادرشون آهنگساز به دنیا نیومدن .

سپاس شده توسط - neo - ، totiya206 ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #5
27-08-2013، 06:45 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(27-08-2013، 06:26 PM)سعید جوادی نوشته است:
(27-08-2013، 06:21 PM)- neo - نوشته است: [quote='سعید جوادی' pid='4971' dateline='1377609981']
[quote='- neo -' pid='4970' dateline='1377609167']

خب سعید جان اگه ایراد رو نگی که طرف پیشرفت نمیکنه..من اشق این هستم که یکی بیا بگه آقا این قسمت آهنگ به این شکل هستش و باید به این طریق بزنی من جون دل بول میکنم چون اون شخص خاطر منو میخواد و اتفاقا خیلی رک هم بگه بیشتر لذت میبرم تا اینکه بیاد پشت سرم هزار تا حرف بزنن و بگن فلان شخص اینقدر داره خودشو تعریف میده ولی کاراش یک تومن.

در واقع اونایی که چت سر حرف میزنن هیچی نیستن و نخواهند شد ولی اونی که دقیقا همینجا اعلام میکنه که سعید جان این تایمو اینطوری درست کن یا فلان پدالو بردار اینو جاش بزار ...این تورو میخواد

پس اونطوری فکر نکن و همون کارهای نیمه تموم و ناقص رو بزار تا با راهنماییهای دوستان بهتر و قویتر کنی کاراتو .

همه که از شکم مادرشون آهنگساز به دنیا نیومدن .

راستش مساله اینه که من خودم ایرادای کارمو میدونم و بیشتر از همه به کارای خودم ایراد میگیرم به خاطره همین پروژه هایی که احساس میکنم کار ضعیف شده رو قلبا دوس ندارم بزارم تا زمانی که مطمئن بشم کار به درد بخوری شده
یه بارم سر همین مثله با امیر آریا حرف میزدیم من راجع به آلبوم خودمم همینجوری فکر میکنم تا زمانی که مطمئن نشم هر آهنگم میتونه جزء 10 آهنگ برتر هفته-ماه-سال برسونه خودشو اصلا اون کارو ریلیز نمیکنم تا جایی که تکرار و نمرین از من چیزی بسازه که یه آهنگ حرفه ای رو بتونم تو کمتر از 1 ساعت پرودوس کنم و مطمئن باشم جزء 10 کاتر برتر قرار میگیره و اونموقع میشه مخاطب رو ارضا کرد چون مخاطب خواننده فعال میخواد نه کسی که یه آهنگ بده و بعد بره 1 سال بعد دباره یه آهنگ بده
از طرفی زندگی روزمره خودمونم جوریه که زیاد فرصتی نمیمونه برای مقوله آهنگسازی و بحثای فنی و اگه تکرار نشه بعد 1 ماه همه چی از یاد آدم میره همونطوری که من 7 سال پیش با اف ال ریمیکس میساختم اما الان اسم خیلی از بلاگینا رو هم یادم رفته
در کل هدفم اینه به یه جایی برسم که بتونم بدون مشکل کنار زندگی روزمره خودم با یه وقت کوتاه هم بتونم موسیقی رو ادامه بدم و حرفه ای هم کار کنم 24نه اینکه زندگی و کار و وقت خودمو فول بزارم روی آهنگسازی
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #6
28-08-2013، 02:18 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

(27-08-2013، 06:45 PM)- neo - نوشته است: تا جایی که تکرار و نمرین از من چیزی بسازه که یه آهنگ حرفه ای رو بتونم تو کمتر از 1 ساعت پرودوس کنم و مطمئن باشم جزء 10 کاتر برتر قرار میگیره و اونموقع میشه مخاطب رو ارضا کرد

سعيد جان من درست متوجه نشدم شما ميخواي يك آهنگي تو 10 دقيقه بسازي كه جزء 10 آهنگ برتر سال قرار بگيره؟[تصویر:  11.gif]
مگه ميشه همچين چيزي؟

(27-08-2013، 06:45 PM)- neo - نوشته است: مخاطب خواننده فعال میخواد نه کسی که یه آهنگ بده و بعد بره 1 سال بعد دباره یه آهنگ بده

مخاطب خيلي چيزها ميخواد ولي دليلي نداره هرچي خواست بهش بدي
اگر يك خواننده هرچقدر هم كه خوب بخونه و صداي خوبي داشته باشه و طرفدار داشته باشه ولي وقتي روزي 1 آهنگ جديد بخونه سر ماه جزء بي طرفدار ترين خواننده ها ميشه نمونش رضا صادقي كه اولش انقدر گل كرده يك دفعه هر روز يك آلبوم جديد ازش پخش شد و همه مثل هم خود من طرفدارش بودم ولي ديگه زده شدم از اون همه آهنگ يك شكل و يك مدل الان سالي 1 آلبوم هم شايد پخش نكنه ولي دوباره طرفدارهاش برگشن
اگر خواننده در سال بيش از 1 آلبوم منتشر بكنه نتيجه عكس ميگيره و اين نظر من نيست تمام خواننده هاي حرفه اي به همين شيوه كار ميكنن
02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، abbasnaeij ، - neo - ، totiya206 ، سعید جوادی ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #7
28-08-2013، 10:21 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(28-08-2013، 02:18 AM)Amir-Ariya نوشته است: سعيد جان من درست متوجه نشدم شما ميخواي يك آهنگي تو 10 دقيقه بسازي كه جزء 10 آهنگ برتر سال قرار بگيره؟[تصویر:  11.gif]
مگه ميشه همچين چيزي؟

منظورمو بد رسوندم امیر جان 05 (هر چند من اسم 10 دقیقه نیاوردم) منظور من این بود که با وقت مستمر روزی یک ساعت بتونم به فعالیت هنریم ادامه بدم و ازش عقب نیفتم نه اینکه زندگیمو وقف موسیقی کنم

(27-08-2013، 06:45 PM)- neo - نوشته است: مخاطب خواننده فعال میخواد نه کسی که یه آهنگ بده و بعد بره 1 سال بعد دباره یه آهنگ بده

مخاطب خيلي چيزها ميخواد ولي دليلي نداره هرچي خواست بهش بدي
اگر يك خواننده هرچقدر هم كه خوب بخونه و صداي خوبي داشته باشه و طرفدار داشته باشه ولي وقتي روزي 1 آهنگ جديد بخونه سر ماه جزء بي طرفدار ترين خواننده ها ميشه نمونش رضا صادقي كه اولش انقدر گل كرده يك دفعه هر روز يك آلبوم جديد ازش پخش شد و همه مثل هم خود من طرفدارش بودم ولي ديگه زده شدم از اون همه آهنگ يك شكل و يك مدل الان سالي 1 آلبوم هم شايد پخش نكنه ولي دوباره طرفدارهاش برگشن
اگر خواننده در سال بيش از 1 آلبوم منتشر بكنه نتيجه عكس ميگيره و اين نظر من نيست تمام خواننده هاي حرفه اي به همين شيوه كار ميكنن
02

این تکه رو باهات مخالفم امیر جان 02 درسته مخاطب برای هنرمند تعیین تکلیف نمیکنه اما برای شروع کار باید پر انرژی و پر کار ظاهر بشی
آقا بعد اینکه معروف شدی سالی یه سینگل بده آلبوم که سالی یه بار هم خیلی زیاده معروفترین خواننده هامون که بالای 20 سال دارن کار میکنن تعداد آلبوماشون به تعداد انگشتای دست هم نمیرسه
حالا باز توی رپ مد شده آلبوم Ep اومده که حداکثر 3-4 ترک داره
در مورد رضا صادقی هم حق با شماست به اصطلاح امروزی جوونا خز میشه پشت سر هم کار بدی اما این برا وقتیه که همه شناختنت نه برای وقتی که تلاش میکنی مخاطبت رو زیاد کنی
البته نمونه های مخالف این حرف شمکا هم هست مثلا امیر تتلو تغریبا هفته ای یه آهنگ بیرون میده اما بازم همه برای آهنگاش سر و دس میشکونن و با اینکه من خودم زیاد طرفدارش نیستم یهو پسر خاله ما که 10 سالشه میاد میگه امیر تتلو آهنگ جدید بیرون نداده پسر خاله !؟
در کل فعالیتای هنری با سیاستای متفاوتی دنبال میشن نمیشه گفت چون فلان خواننده فلان جوره تعمیم بدیم و نتیجه کلی بگیریم ازش همونجری که Pitbull و 50cent که دوتا از معروفترین رپرهای دنیا هستن قبل رپ به کار موادفروشی مشغول بودن حالا نمیشه تعمیم داد و گفت همه رپرای دنیا مواد فروشن هر کس برای فعالیت هنری خودش یه سیاستو دنبال میکنه 24
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #8
28-08-2013، 01:34 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

خوب ميدوني سعيد جان براي معروف شدن بايد يك مسيري طي كرد
شما نميتوني از تهران تا مشهد در 10 دقيقه طي كنيد بايد صبر داشت حوصله داشت براي كار هنري هم به همين شكل هست بايد با صبر و پشت كار جلو بريد بايد براي كارهاتون وقت كافي بزاريد
من نظرم اينه كه اگر تصميم داريد خودتون خوانندگي كنيد يك كار خودتون براي خودتون بسازيد و 3 كار با آهنگسازهاي مخطلف كار كنيد
اگر تمام كارهارو يك نفر بسازه اون هم در مدت كوتاه همه كارها شبيه به هم ميشه و تاثيير خودش از دست ميده
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، - neo - ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #9
29-08-2013، 01:39 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-08-2013، 01:41 PM، توسط - neo -.)
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(28-08-2013، 01:34 PM)Amir-Ariya نوشته است: خوب ميدوني سعيد جان براي معروف شدن بايد يك مسيري طي كرد
شما نميتوني از تهران تا مشهد در 10 دقيقه طي كنيد بايد صبر داشت حوصله داشت براي كار هنري هم به همين شكل هست بايد با صبر و پشت كار جلو بريد بايد براي كارهاتون وقت كافي بزاريد
من نظرم اينه كه اگر تصميم داريد خودتون خوانندگي كنيد يك كار خودتون براي خودتون بسازيد و 3 كار با آهنگسازهاي مخطلف كار كنيد
اگر تمام كارهارو يك نفر بسازه اون هم در مدت كوتاه همه كارها شبيه به هم ميشه و تاثيير خودش از دست ميده
گل گفتی امیر جان 40
دقیقا مشکل اصلی منم الان همین شده 35 آقا مثلا آهنگ ساختم مثلا 2 ماه پیش همه دورو وریا گفتن خوبه این اگه خوب روش بخونی کل ایرانو میترکونه بعد اینقدر به این آهنگ و به شعر ور رفتم که به قول خودم کاملا حرفه ایش کنم حالا که آهنگ و شعر آماده شده ازبس آهنگو گوش کردم برام تکراری شده و بنظرم ساده میاد و حس خوبی برای خوندن روش ندارم 27 الان که همه چیز آماده شده که برم استودیو ووکال بگیریم دیگه با اون آهنگ ارتباط نمیگیرم
کلا آهنگسازی یه بدی که داره اینه که اولا خود آهنگ برای آهنگساز عادی میشه و حس روز اولی که بتونه یه کار قوی رو اجرا کنه با حس قوی رو به مرور زمان از دست میده و توقعاتش خیلی میره بالا چون گوشها خسته میشن از کار تکراری و یکنواخت
بدی دیگش هم اینه که پیچیدگیهای آهنگساز اینقدر آدمو درگیر میکنه که آدم گوشش از حالت عادی تغییر میکنه به گوش فنی و مثلا الان من inna گوش میدم که خیل دوس داشتم قبلا به جای اینکه حواسم به آهنگ باشه حواسم به دونه دونه سازهاییه که استفاده کرده و چه افکتایی داده یا چه صداهایی تو چه وی استی یا سینتی سایزرهایی شبیه اینه ... کلا تمرکزم میره رو اینا بدون اینکه عمدی در کار باشه
از طرف دیگه هم آهنگسازای قوی رو کاراشونو میبینم از یه طرف ترجیح میدم به خاطر اینکه سلیقه های خودم رو بگنجونم خودم آهنگسازیشو بکنم از طرف دیگه هم یه قیمتی میگن انگار میخوان آپولو هوا کنن خب این کار نهایتا فول تایم 3 یا 4 روز از وقت خودمو میگیره چرا اینهمه پول بدم به آهنگساز !؟ اونم برای آهنگی که قراره فری بزارم در اختیار همه ...
از همکاری هم تجربه خوبی ندارم اولین آهنگی که ساختمو به دوست خودم دادم روش نظر بده چند روز بعد یه رپر با 4-5 سال سابقه همون کارو خوند روش و تقدیم کرد به آقای تتلو :| 3روز بعد توی فن پیج تتلو دیدم یه آهنگ شیر کرده که یه شیرازی خونده براش دانلود کردم دیدم به به همون بیتیه که هفته پیش دادیم دست دوستمون :|
اونم شعری که سر تا پاش دریوری و آماتور بود رو اون آهنگی که من 1 ماه الاف شدم روش :|
در کل این آهنگسازی معظلی شده الان برام هم نمیشه اعتماد کرد هم اینکه آهنگسازی حس آدمو برای خوانندگی ضعیف میکنه (از همون نظر که گفتم) ولی تلاشمو میکنم با آلبوم اول خودمو جوری بشناسونم به جامعه آهنگسازا و خواننده های این سبک که بشه با اعتماد در کنار هم کار کنیم مسلما کار گروهی خیلی ازین مشکلات رو حل میکنه اما باید اول اعتماد سازی کرد و یه خودی نشون داد که بقیه از نمونه کار بفهمن چند مرده حلاجی و نمیشه از همین اول با شعار من آنم که رستم بود پهلوان سنگ بزرگی برداشت که نشونه نزدنه
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #10
30-08-2013، 12:43 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

خوب سعيد جان بنظرم شما بايد يكش انتخواب كني خوانندگي يا آهنگسازي و بنظرم كاري كه تو 3-4 روز جمع بشه موفقيت چنداني نميتونه داشته باشه البته اين نظر شخصيه منه
02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، - neo - ، پویاکرگ 500 پ

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi