خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 03:04 PM

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
12-01-2014، 03:42 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Lightbulb  سوالات مربوط به کمپرس یا فشرده سازی سمپلها در PA3X

سلام و درود فراوان به همه دوستان گلم که در انجمن موزیکسازان فعالیت میکنید.

دوستان امشب تصمیم گرفتم مطلبی رو خدمت شما عزیزان عرض کنم .

بیشتر دوستان با گزینه کمپرسور PA3X مشکل داشتند و میگفتند تا 2 ساعت هم صبر میکنن تا مراحل کار تموم بشه ولی باز تموم نمیشه .

من قبلا هم خدمت عزیزان عرض کردم که مشکلی از کیبورد نیستش چون سیستم دستگاه بدین صورت طراحی شده .

دستگاه PA3Xخودم اصولا ستهای 70 یا 64 مگابایتی رو در عرض نیم ساعت کمپرس میکنه حالا احتمال داره بخاطر سری اول بودن هستش یا موارد دیگه اونو خدا میدونه

ولی باید عرض کنم که من دیروز یعنی دقیقا 3 نصفه شب تصمیم گرفتم ست جدیدی که ساخته بودم رو فشرده کنم که حدود 130 مگابایت بودش .

اگر توجه کنید وقتی روی گزینه کمپرس کلیک میکنید یه پنجره ظاهر میشه و بهتون اعلام میکنه که ممکنه تا 24 ساعت طول بکشه .

من گزینه کمپرس رو زدم در عرض 40 دقیقه اون کادر پر شد ولی 1میل مونده بود که نوار آبی رنگ به انتها برسه و همونجا گیر کرده بود. به خودم گفتم باید صبر کنم تا ببینم اخرش چی میشه

دوستان دقیقا امروز بعداظهر ساعت 3 بود که کار کمپرس تموم شد و ست شد 64 مگابایت و اگر شما یک ست 128 مگابایت دیگه هم داشته باشین و فشردش کنید میتونید 256 مگابایت سمپل رو با بهترین کیفیت و بدون کوچکترین افت کیفیت داشته باشین.

یکسری از دوستان قبول ندارن که شرکت کرگ واقعا معجزه کرده و وقتی سمپل فشرده میشه باز هم همون کیفیت رو داره .من برای اثبات حرفم یک نمونه از سمپل یا ریتم فشرده شده رو با نمونه اصلی رکورد میکنم و براتون میزارم .

دوست دارم اساتید صدابرداری تشخیص بدن که آیا واقعا اتفاقی افتاده یا نه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان پس نتیجه میگیریم که وقتی یک ست کامل رو بخواهین فشرده سازی کنید باید دقیقا 12 ساعت صبر کنید و عجله نداشته باشید تا دستگاه بطور خودکار مراحل کار رو انجام بده.

اگر سوالی بود من در خدمتم

موفق باشین Laie_54

سپاس شده توسط namin music ، اسلام شکری

ارسال: #2
20-02-2015، 01:36 AM -
Saied1980 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 1
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

RE: سوالات مربوط به کمپرس یا فشرده سازی سمپلها در PA3X

با سلام و درود فراوان خدمت دوستان عزیز، لطفا راهنماییم بفرمایین
از کجا میشه تشخیص داد که سمپل مربوط به یک ریتم خاص در کدام یک از فایل های درون پوشه pcm هستش (منظورم همون فایل های مثلا RAM01.pcm,RAM02.pcm....)
و اینکه چگونه سمپل مربوط به یک style رو که گلچینی از یک ستی غیر از ست نصب شده روی دستگاه هست رو دورن پوشه pcm که پر از فایل های ست نصب شده روی دستگاه هست، کپی کنیم.
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi