خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 12:40 PM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
15-03-2014، 02:17 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Lightbulb  سخنی با کاربران برای آینده آنها در انجمن

سلام به همه دوستان خوب انجمن موزیکسازان
404040
دوستان گلم همه شماها منو کمو بیش میشناسید و میدونید که در کدام انجمنها بودم و هتسم و دارم فعالیت میکنم .

شکر خدای خودم میکنم که همیشه یاررو یاور من بوده و هست و در بدترین شرایط دستمو ول نکرده .

همه ماها اینجا جمع شدیم که در کنار هم چیزهایی رو یاد بگیریم و به هم یاد بدیم تا معلومات ما بره بالا

در این دنیای مجازی هستند افرادی که چشم دیدن پیشرفت رقیبان خودشون رو ندارن و بنده با اونکه چندین سال هستش در دنیای اینترنت هستم و با کیبورد و موسیقی سرو کار دارم هیچوقت انجمن خوب یبه درو از حاشیه مثل انجمن خودمون ندیم .

دوستان همیشه حواستون به کارهایی که میکنید باشه . به جوابهایی که به دیگران میدین باشه . سعی کنید در انجمن های این چنینی حرفی نزنید که فردا به ضرر خودتان باشه و خدایی ناکرده آبرویی از شما برداشته بشه .

همیشه در کمال آرامش و خونسردی جواب دوستانتان رو بدین .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک سخن دیگری هم دارم با یکی از کاربران جدید این انجمن که در یک انجمن دیگر معاونت آن مجموعه رو بر عهده دارن و همگی احتمالا این کاربر رو میشناسید. ( م ع )

به هرحال ایشون دوبار به بنده پیام دادن ولی بنده نخواستم جواب ایشون رو بدم ولی باز به حرمت سلام علیکی که قبلا در بخش مشاعره با هم داشتیم به ایشون پیام دادم که هر سخنی و سوالی دارن در حضور دوستان بپرسن بدون کوچکترین کمو کاستی تا بنده هم جواب ایشون رو بدم

در محافل خصوصی بنظر من بعضی از مسائل بدرد نمیخوره که جواب بدی چون در واقع هردو برای پایداری انجمن خودمون تلاش میکنیم و بنظر من این به تمامی کاربران این مجموعه هم مربوط میشه که دخالت کنند و نظر بدن .

-----------------------------------

ببخشین که طولانی شد از همه عذر خواهی میکنم و امیدوارم در سال 1393 هیچگونه صحبتی از حاشیه و درگیری و مسائلی که در گذشته برای هر فردی در هر انجمنی پیش اومده نباشه و همه با هم در کنار هم به فعالیت بپردازن

امیدوارم افرادری که فقط الکی سنشون بالا هستش ولی از عقل کافی برخوردار نیستن در سال 93 اصلاح بشن و دست از خالی کردن زیر پای دیگران بردارن و باعث رنجش دیگران نشن.

دروغ نگن و تهمت های ناروا به دیگران نزنن .سرشون بندازن پایین و بکار خودشون برسن .

مطمئن باشین اگر بخواهیم پشت سر دیگران حرف بزنیم و دیگران رو تخریب کنیم در واقعا خودمان را تخریب کردیم و روز به روز از پله های ترقی به سمت پایین سقوط خواهیم کرد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیگه حرفی ندارم . برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در کنار خانوادهای محترمتون سالی پر بار داشته باشین و به تمام خواسته هاتون برسید.Bunnyearsmiley

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، sameti ، MAHDIS ، rezabeirag ، manglikhah ، علی حقانی ، معین رضایی ، Koresh ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi