خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 12:43 PM

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
09-11-2013، 09:46 PM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
اعتبار: 8
سپاس ها 154
سپاس شده 471 بار در 93 ارسال

Star  ست فوق العاده N&A 7

باسلام خدمت تمامی هنرمندان گرامی واعضای محترم سایت موزیکسازان

با اجازه مدیران محترم سایت این بار N&A با یکی از قوی ترین ست های 64 مگابایتی برای 800 و 2x و 3x باز هم دست پر در خدمت هنرمندان گرامی میباشد.

من علی توکلی دموی اولیه این ست رو با افتخار برای شما به نمایش میگذارم و شما رو دعوت به شنیدن این اثر قوی مینمایم.

تمامی این ست از پایه با 800 ساخته شده و بسیار دقیق.

البته هنوز تا ریلیز نهایی اثر وقت لازم دارم چون دارم صدا سازی خوبی روش انجام میدم و ریتمهای شرقی حرفه ای بهش اضافه میکنم.

فایل پیوست با کارت صدای معمولی لپ تاپ ضبط شده ولی سعی کردم تا جایی که میشه نویز رو به حداقل برسونم.

شما رو به شنیدن این فایل با حجم 36 مگابایت دعوت میکنم

سپاس شده توسط totiya206 ، fantom g7 ، protools ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، Mohammad ، رضا اعتمادی ، عمو کاظم ، saeed hadian ، 1mosafer ، علی همتی ، hamid2020 ، AshkanPA800 ، abolfazl gh ، mortezasp3 ، alihatef ، gd510 ، pa3hamed ، rf3016 ، mohsen80 ، اسلام شکری ، babakmc ، aparat ، vahidskorg ، essiha

ارسال: #2
09-11-2013، 11:43 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: ست فوق العاده N&A 7

به به سلام بر علی آقای توکلی گل خودمون خوبی عمو30

آقا یباره رفتی الان امدی همیشه خوش خبر باشی عزیزم بسیار عالی دارم دانلود میکنم ببینم که چی داری برامون

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، AliTavakoli ، رضا اعتمادی ، عمو کاظم ، saeed hadian ، علی همتی ، abbasnaeij ، gd510 ، اسلام شکری

ارسال: #3
09-11-2013، 11:55 PM -
fantom g7 آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 3
سپاس ها 27
سپاس شده 181 بار در 51 ارسال

ریتم ها حرفه ای بودن ولی سمپل ها مثل نسخه های قبلی بودن سبک ریتم سازی هم تغییر خاصی نکرده بود

کاش میشد کسی مثل سازنده های TM سمپل های جدیدی رو ارائه کنه..!!

به هر حال خوب بودش مرسی.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، AliTavakoli ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، علی همتی ، abbasnaeij ، gd510 ، اسلام شکری ، babakmc

ارسال: #4
10-11-2013، 12:07 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-11-2013، 12:22 AM، توسط Mohammad.)
Mohammad آفلاین
متخصص و ریتم ساز
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 112
سپاس شده 473 بار در 83 ارسال

به به
از ریتم ترنج خوشم آمد.......................

گفتا تو از کجایی کاشفته می‌نمایی, گفتم منم غریبی از شهر آشنایی ... گفتا من آن ترنجم کاندر جهان نگنجم, گفتم به از ترنجی لیکن بدست نایی...

28
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، AliTavakoli ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، 1mosafer ، علی همتی ، abbasnaeij ، royall ، gd510 ، اسلام شکری

ارسال: #5
10-11-2013، 01:29 AM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

سعید جان خیلی وقتم کم شده ! شرمنده بخدا دوسته خوبم

خودت میدونی دوست دارم و ارادت دارم بهت ولی بذار به حساب کمبود وقت و مشغله خیلی زیاد الکی 15

گوش کردی کارو نظرت رو بگو دوست دارم بشنوم 30
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، علی همتی ، abbasnaeij ، javidmuzic ، اسلام شکری

ارسال: #6
10-11-2013، 01:38 AM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

فانتوم عزیز متاسفانه نام اصلی شمارو نمیدونم 34

ممنون که دمو رو مورد ارزیابی قرار دادی . ولی باید چند نکته رو یادآوری کنم خدمت همه عزیزان

من موسیقی رو تفریح میدونم و هیچ وقت کار و شغل اصلیم قرار ندادم و نخواهم داد . یه هنری هست که کم و بیش بلد شدم ۲۰ ساله از ۴ سالگیم ساز داشتم و همش رو هم شکر خدا خودم به همت خودم یاد گرفتم و هیچ وقت کسی به عنوان استاد با من کار نکرده ولی تحصیلات موسیقیم رو خودم آموختم و تجربیاتمم اصولی و حرفه ای بوده خارج از شعار دادن و اینو با کار هایی که ارائه کردم و عزیزان هنرمند و اساتید سالهاست ثابت کردم .

دوم اینکه میثم جان هنرمند عزیزمون هستند و محترم و کارهاشون بسیار با ارزش هست و همه ازشون استفاده کردیم . ولی خواهشی که داشتم همیشه این بوده که N&A به دلیل کلاسیک بودن و غیر مجلس بودن همیشه سعی داشته کلاسیک بودنش رو حفظ کنه و لطفا مقایسه رو کنار بگذاریم . من هیچ وقت نمیام سبک اصلی موسیقیم رو کنار بگذارم و ترانه رو تبدیل به موسیقی مجلسی ادیت کنم . بهترین آهنگ ساز ها اون ترانه هارو ساخته با هارمونی و رنگ و جنس مخصوص همان ادوات موسیقی ! پس وظیفه من به عنوان فردی که این حرفه رو بلده و دلش میخواد که متفاوت از بقیه همکارانش کارش رو نمایش بده و حرفی برای گفتن داشته باشه که اونو متفاوت کنه اینه که ۱۰۰٪ اصولی و درست این کار رو انجام بده به طوری که به قول معروف یک ؛و؛ هم جا نیفته ! که متاسفانه خیلی از دوستان این رو آماتور بودن ریتم شناسایی میکنن در حالی که این حرفه ای بودن اون استایل هست 02

با تشکر از وقتی که گذاشتید و دموی من رو شنیدید و لطف کردید نظر دادید
دوست دارم بیشتر با شما آشنا بشم حداقل نام شما عزیز رو بدونم

با تشکر
علی توکلی
 سپاس شده توسط fantom g7 ، totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، علی حقانی ، 1mosafer ، علی همتی ، abbasnaeij ، نوژان ، shahin20 ، اسلام شکری ، vahidskorg

ارسال: #7
10-11-2013، 01:41 AM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

محمد جان ترنج زندگی منه . حداقل فکر میکنم ۱۰ سال باهاش بزرگ شدم

این مجموعه N&A 7 رو برای دل خودم ساختم و دارم ادامش میدم . مطمئن هستم که وقتی تموم بشه خیلی طرفدار پیدا میکنه چون واقعا مشابه نداره !

هیچ کسی جدای لازمه داشتن دقت و خلاقیت برای ساخت این دست ترانه ها واقعا اعصاب و حوصله اش رو نداره پس بنابراین هیچ وقت همچین استایلی رو روی ارنجرش نمیتونه داشته باشه . ولی من این خواسته و کمبود رو جبران میکنم و میسازم تا لذت ببریم .

موسیقی فقط 6/8 نیست . فراموش نکنیم !

با تشکر 40
 سپاس شده توسط fantom g7 ، totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، علی حقانی ، 1mosafer ، علی همتی ، abbasnaeij ، hamid2020 ، نوژان ، andre.farhadi ، shahin20 ، اسلام شکری

ارسال: #8
10-11-2013، 02:24 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-11-2013، 02:26 AM، توسط fantom g7.)
fantom g7 آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 27
سپاس شده 181 بار در 51 ارسال

دوست عزیز خیلی از صحبت های شما استفاده کردم و همچنین شخصیت شما و به ویژه شخصیت هنری شما علاقه مند شدم..

اتفاقا بنده نیز از این سبک موزیک خیلی خوشم میاد چون خودم هم مجلس برو نیستم و به قول معروف همه چیز مجلس نیست..! اتفاقا اگر فرهنگ ما اجازه ی نواختن اینگونه موزیک ها توی جشن ها رو میداد خیلی مجالس قشنگتر میشدند.. ولی افسوس !

بنده خودم بیشتر طرفدار آهنگای لایت و زیبا هستم تا آهنگای گوش خراش و به قول معروف مجلسی و شلاقی و ...!!

سبک شما کاملا اصولی و منحصر به فرد هستش و دقیقا ساز رو به یه گروه ارکست حرفه ای تبدیل میکنه و از همه بخش ها درام ریتم ها از همه طبیعی تر هستند و انگار درامر زنده در حال نواختن هستش...!

متاسفانه بنده A2000 دارم وگرنه حتما یکی از خریداران این ست بودم!

به هر حال امیدوارم این ست به خوبی فروش بره و طرفدار پیدا کنه!

با تشکر
محمد سعادتمند
 سپاس شده توسط totiya206 ، AliTavakoli ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، saeed hadian ، علی حقانی ، 1mosafer ، علی همتی ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ارسال: #9
10-11-2013، 02:49 AM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

ممنونم محمد جان و باعث شادمانی هست که دوست جدیدی پیدا کردم . انشالله به جمع کرگ نوازان بپیوندی . دلم برای یاماها خیلی تنگ شده بهش سلام برسون 02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، fantom g7 ، رضا اعتمادی ، totiya206 ، saeed hadian ، 1mosafer ، علی همتی ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ارسال: #10
10-11-2013، 12:44 PM -
عمو کاظم آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
سپاس ها 111
سپاس شده 88 بار در 18 ارسال

با سلام خدمت هنرمند عزیز جناب آقای توکلی :همان طور که ستهای قبلی شما بسیار خوب بوده امیدوارم این ست خیلی قویتر وبهتر باشه چون میدانم همیشه با نظر خواهی که انجام میدهی سعی میکنی ست جدید نسبت به ست قبلی خیلی پر بار تر باشد امیدوارم همیشه موفق وسلامت باشید در ضمن چندین بار مزاهم جنابعالی شدم که مجددا از شما تشکر میکنم وهر زمان که ست شما آماده شد من هم درخواست دریافت آن را دارم . با تشکر
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، AliTavakoli ، سعید جوادی ، saeed hadian ، معین رضایی ، 1mosafer ، AliT371 ، علی همتی ، abbasnaeij ، اسلام شکری

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi