خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 06:32 AM

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
11-08-2013، 01:05 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2013، 02:50 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Music  ساخت ست بسیار قوی و کارامد برای کیبوردهای سری Xبا همکاری آقای توکلی و جوادی

دوستان سلام 02

باید خدمت همه شما عزیزان عرض کنم بنده با آقای توکلی تصمیم گرفتیم که یک ست بسیار قوی برای اولین بار در این انجمن یعنی انجمن موزیک سازان برای شما عزیزان ارائه بدیم

دوستان این ست کاملا بصورت حرفه ای ساخته خواهد شد . از بهترین سمپلها استفاده خواهد شد.

تمامی سمپلهارو به امید خدا در استدیو رکورد خواهیم کرد. تصمیم بران داریم که اکثر ریتمها با درام کیت ساخته بشه تا دوستان خیلی راحت بتوانند سرعت ریتم را کم و زیاد کنند.

دوستان پایه های این ست از کیبورد PA500 PERSIANو کیبورد بسیار عظیم GEM جنسیس و رولند تهیه شده که سعی کردیم در این هسته تمامی دارم کیتها و پرکاشنهای ایرانی و عربی و خلیجی و ترکیه و هرچیزی که فکرش رو بکنید را قرار دهیم .

این ست برای کیبوردهای 800 و PA2X و PA3X ساخته خواهد شد.

برای تهیه این ست بقدری دقیق کار خواهیم کرد که شنونده هیچوقت سراغ ست دیگری نرود.

هر کدوم از عزیزانی که این ست رو تهیه کنه در آینده هر نوع ریتمی که برای این ست آماده بشه بطور رایگان در اختیار عزیزان قرار داده خواهد شد.

اسم ست هم S&A خواهد بود ..کاری مشترک از بنده و آقای توکلی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان و عزیزان یک خبر خوب هم که باید به شما عزیزان بدم این هست که انتخاب ریتم با شما عزیزان هستش . در خواست از شما و ساختن ریتم با ما
در واقع به این صورت که شما آهنگ دلخواه خودتون رو انتخاب میکنید و ماهم ریتم اون آهنگ رو براتون میسازیم
---------------------------------------------------------------------------------------------------

از همه مهمتر این هستش که خیلی خوشحال هستیم که با وجود اینکه 3ماه از افتتاح این انجمن تازه تاسیس میگذرد یکسری از انجمنها حسابی احساس خطر میکنند و تا ما یک اعلامیه صادر میکنیم فورا تقلید میکنن و اطلاعیه صادر میکنن.

این نشان آن هست که ضعف خودشان را نشان میدهند و چیزی ندارند که از خود بازگو کنند. و این باعث افتخار ماست که از ما تقلید میکنند. هرچند برای ما فرقی ندارد و مهم نیست ولی امیدوار هستیم که در راه درست و بدون دروغ و ریا پیش بروند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

بزودی همکاری یک انجمن بسیار خوب با انجمن موزیکسازان رو خدمت شما عزیزان اطلاع خواهیم داد و قرار بر آن هست که با یکدیگر تبادل لینک کنیم و فعالیت صمیمی و کاملا دوستانه و تنگاتنگ داشته باشیم. درواقع همکاری دوستانه بین 2 انجمن برای اولین بار در عصر اینترنت ایران.

بهتر است که بجای دشمنی با همدگیر و بجای زیراب زدن انجمنهای دیگر؛ با هم همکاری دوستانه داشته باشیم تا به علم و سواد موسیقی ما اضافه شود.

موفق پایدار باشین02

[تصویر:  10pvkae.gif]

[تصویر:  sam.gif][تصویر:  sam.gif][تصویر:  sam.gif][تصویر:  sam.gif][تصویر:  sam.gif]
[تصویر:  nsmiley.gif][تصویر:  asmiley.gif][تصویر:  zsmiley.gif][تصویر:  asmiley.gif][تصویر:  ssmiley.gif][تصویر:  csmiley.gif][تصویر:  ismiley.gif][تصویر:  ssmiley.gif][تصویر:  usmiley.gif][تصویر:  msmiley.gif]

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، abbasnaeij ، سجاد غفوری ، AliTavakoli ، 1mosafer ، h5432 ، محمد سعادتمند ، totiya206 ، mohammad67 ، sameti ، سعید شهباز ، امید ، علی حقانی ، رضا اعتمادی

ارسال: #2
11-08-2013، 04:05 AM -
benyamin1364 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 28 بار در 4 ارسال

RE: ساخت ست بسیار قوی و کارامد برای کیبوردهای سری Xبا همکاری آقای توکلی و جوادی

خیلی خوشحالم تو سایتی ثبت نام کردم که با موفقیتش حرف میزنه نه با حرف فقط حرف بزنه
ببخشید اگه منظورو خوب نرسوندم

دونبال داستان به قولی نمیگرده
آقا سعید حیف که ساز ندارم مگرنه اولین خریدار خودم بودم ازتون 24
زیباترین دیالوگ مهران مدیری در نقش پسر پدری که فراموشی داشت.
سیمین: مگه پدرت میفهمه که تو پسرشی
مهران: من که مفهمم اون پدرمه
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید جوادی ، AliTavakoli ، totiya206 ، mohammad67 ، سجاد غفوری ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، امید

ارسال: #3
11-08-2013، 10:10 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(11-08-2013، 04:05 AM)benyamin1364 نوشته است: خیلی خوشحالم تو سایتی ثبت نام کردم که با موفقیتش حرف میزنه نه با حرف فقط حرف بزنه
ببخشید اگه منظورو خوب نرسوندم

دونبال داستان به قولی نمیگرده
آقا سعید حیف که ساز ندارم مگرنه اولین خریدار خودم بودم ازتون 24

سلام برشما بنیامین عزیز .خیر مقدم میگم به شما و تبریک بخاطر اینکه انجمن مارو برگذیدین برای فعالیت.

انشالله که شما هم بزودی صاحب کیبورد خواهین شد و ما هم در خدمت شما.هدف کلی این انجمن در این هستش که تمامی سایتها باهم همکاری صمیمانه داشته باشند نه اینکه هر انجمن به فکر این باشه که آی من فلان قدر کاربر دارم و رتبه من در گوگل زیاد هستشو هزارتا حرفو حدیث دیگه..من از اول تاسیس این سایت شعارم این بوده 50 نفر باشیم ولی درست حسابی باشیم و فقط کمک به همدیگه و هم نوع خودمون .چه در ایران و چه در خارج از کشور.

بزودی به خبر خیلی خیلی خوب هم براتون خواهم داشت که وقتی لینکشو بهتون دادم چشمای خیلی ها 8 تا میشه43

سپاس شده توسط معین رضایی ، abbasnaeij ، AliTavakoli ، 1mosafer ، totiya206 ، mohammad67 ، سجاد غفوری ، صالح غلامیان ، امید ، علی حقانی

ارسال: #4
11-08-2013، 10:58 AM -
abbasnaeij آفلاین
کاربر هنرمند
هنرمند
اعتبار: 9
سپاس ها 4717
سپاس شده 1114 بار در 247 ارسال

02سعید جان به امید خدا تا حالا که هر چی بچه های گل بودن جمع شدن تو انجمن (خودمو نمیگم) انشالا همیشه همه فعالیتها .انتقادها . پیشنهادهاوحتی گلایه ها هم با احترام به همدیگه تو سایت قرار بگیره و خداوند به همه ما قدرت تحمل ناملایمات رو عطا کنه اون ست هم هر وقت اماده شد من رو با این که 800 ندارم ولی برای کمک به پیشرفت سایت وداشتن یادگاری از دوستان خوب سایت جزو خریداران قرار بدین ممنون از زحماتتون
 سپاس شده توسط AliTavakoli ، سعید جوادی ، 1mosafer ، totiya206 ، mohammad67 ، سجاد غفوری ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، keyboardist

ارسال: #5
11-08-2013، 12:08 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(11-08-2013، 10:58 AM)abbasnaeij نوشته است: 02سعید جان به امید خدا تا حالا که هر چی بچه های گل بودن جمع شدن تو انجمن (خودمو نمیگم) انشالا همیشه همه فعالیتها .انتقادها . پیشنهادهاوحتی گلایه ها هم با احترام به همدیگه تو سایت قرار بگیره و خداوند به همه ما قدرت تحمل ناملایمات رو عطا کنه اون ست هم هر وقت اماده شد من رو با این که 800 ندارم ولی برای کمک به پیشرفت سایت وداشتن یادگاری از دوستان خوب سایت جزو خریداران قرار بدین ممنون از زحماتتون

عباس جان شما که نور چشم ما هستی و صددرصد همینطور خواهد بود و تمامی انتقاد ها باید با نهایت احترام و دوستی باشه حتی خود من اجازه نمیدم کسی به کسی حتی تیکه کوچیک بندازه . فقط رفاقت باید بمونه .همینو بس.

من همیشه گفتم و میگم درخت که میوه دار میشه سرش پایینه و ما هم تا هرچندی که خدا بهمون عمری بده همینطور خواهیم بود .بقول دوستان پرچم بالاست4315

سپاس شده توسط abbasnaeij ، AliTavakoli ، 1mosafer ، totiya206 ، mohammad67 ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، امید ، علی حقانی ، keyboardist

ارسال: #6
11-08-2013، 12:22 PM -
benyamin1364 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 28 بار در 4 ارسال

همین درسته نباید یادمون بره که کی بودیم و چی شدیم
زیباترین دیالوگ مهران مدیری در نقش پسر پدری که فراموشی داشت.
سیمین: مگه پدرت میفهمه که تو پسرشی
مهران: من که مفهمم اون پدرمه
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید جوادی ، totiya206 ، mohammad67 ، سجاد غفوری ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، علی حقانی

ارسال: #7
11-08-2013، 06:59 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

به به عجب تایپیکی

آقا ما هم بازی 43
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، abbasnaeij ، AliTavakoli ، totiya206 ، mohammad67 ، سجاد غفوری ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، امید ، علی حقانی

ارسال: #8
11-08-2013، 07:23 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(11-08-2013، 06:59 PM)1mosafer نوشته است: به به عجب تایپیکی

آقا ما هم بازی 43
آقا فرزام گل دقیقا یجورایی به خود شما اشاره کردم و گفتم که دارم کیتها و صدای زیبای gem genesys و اگر اینکارو بکنید فکر کنم یک ست بسیار قوی خواهد شد این ست.

همینجا هم اعلام میکنم دوستانی که در زمینه صداسازی و ریتمسازی مهارت دارن حتما شرکت کنند. اگر خدا بخواد میخواهیم کاری کنیم دوستان مبلغ های الکی برای خرید ستهای تکراری ندهند و همیشه با بهترین ریتمها کیبورد خودشون رو آپدیت کنند.

یک بار بپردازین برای همیشه بپردازین04

سپاس شده توسط 1mosafer ، abbasnaeij ، AliTavakoli ، totiya206 ، mohammad67 ، سجاد غفوری ، محمد سعادتمند ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، امید ، علی حقانی

ارسال: #9
13-08-2013، 09:32 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

دوستان و کاربران عزیز لطفا آهنگهای مورد نظر خودتون رو اعلام فرمایین تا پروژه اغاز ست شروع بشه.

اسم آهنگ همراه با نام خواننده رو برامون اعلام کنید.

در ضمن دوستان از دهه 60 هم میتونید انتخاب داشته باشین. خلاصه میخواهیم که یک ست بینظیر براتون درست کنیم .و آپدیت ست هم رایگان خواهد بود تا یک سال و بعد یک سال نیز یک ست دیگر را درست خواهیم کرد
[b]البته بستگی به حمایت دوستان داره

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، AliTavakoli ، امید ، علی حقانی ، رضا اعتمادی

ارسال: #10
13-08-2013، 10:30 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

سلام سعید جان و آقای توکلی عزیز لطفا ریتم آهنگ های مازندرانی زیبا هم بسازید شاید ما هم یک روزی به سری x پیوستیم02
 سپاس شده توسط AliTavakoli ، سعید جوادی ، امید ، علی حقانی ، رضا اعتمادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi