خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 04:03 PM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 1.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
12-08-2013، 05:16 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-08-2013، 08:13 PM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

رونمایی انجمن در قالب جدید

با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران گرامی انجمن موزیک سازان

دوستان گرامی و سروران ارجمند پس از چند هفته تلاش و کوشش شبانه روزی و صرف ساعت ها وقت و کار گروهی بالاخره وعده ما به شما تحقق پیدا کرد و سایت موزیک سازان جامه ای نو به تن نمود .

در این فرصت به دست آمده جا دارد تا از غیبت خود و دیگر مدیران سایت دفاع نموده و چند کلامی نیز با شما همراهان همیشگی گفتگو کنم.

پیش از هر چیز از استادان و دوستان عزیز خودم آقای سعید جوادی و آقا میلاد و آقای شهباز و ... تشکر و قدردانی میکنم که در نبود اینجانب به خوبی همراه کاربران گرامی بوده و بدون هیچ حاشیه ای سایت را به پیش راندند.

و اما جهت آگاهی شما کاربرگرامی به اطلاع میرسانم که برای تهیه و ادیت پوسته جدید سایت زحمات زیادی بر دوش تیم مدیریت بوده و سعی شده تا حد امکان نتیجه کار با نظرات ارزشمند کاربران منطبق باشد.

برای انتخاب رنگبندی و ... وسواس زیادی به خرج داده شده و نهایت و سعی و دقت خود را بکار بسته ایم تا به بهترین شکل ممکن قالب را در خور سلیقه کاربران ایرانی آماده نماییم.

دوستان عزیزم سلیقه افراد در انتخاب رنگها متفاوت است و متاسفانه مانمیتوانستیم که از تمام رنگهای پیشنهاد شده در پوسته جدید سایت استفاده نماییم به همین دلیل با تایید اکثریت این رنگ برای پوسته سایت انتخاب گردید.

از اینرو ممکن است که با رنگبندی جدید سایت ، عده ای کمی دیرتر ارتباط برقرار کنند که این هم مسئله ای عادتیست همانگونه که شخصا با دیدن رنگ قبلی سایت دچار سرگیجه میشوم و به رنگ جدید عادت کرده ام .

نکته حائز اهمیت این پوسته ، سرعت لود فوق العاده بالای آن است که به لطف خدا توانستیم با اعمال تغییراتی سودمند و جسورانه آن را برای انجمن موزیک سازان ادیت نمایم .

در انجام این کار دوست عزیزم آقای فرزام چهره گشا (1mosafer) در کنار من با تمام مشغله ای که داشتند کارهای گرافیکی و ادیت تصاویر سایت را انجام دادند که جا دارد از ایشان به خاطر حمایت ها و زحمات متعددی که برای طراحی گرافیک پوسته متقبل شدند تشکر ویژه نمایم.

رونمایی از قالب جدید سایت قرار بود که در روز عید انجام شود که به دلیل برخی مشکلات این موضوع به تاخیر افتاد و لازم به ذکر است که آنچه در پیش روی شماست هم کار نهایی شده نیست و در ضمینه نحوه مدیریت و عنوان های کاربری و ... به مرور شاهد تغییراتی خواهید بود به وقت لزوم اطلاع رسانی میگردد.
در پایان ضمن قدردانی ، از شما کاربر محترم و خوش ذوق انجمن که همواره سایت موزیک سازان را حمایت و همراهی میکنید خواهشمندم تا همچون گذشته مارا از نظرات هوشمندانه خود آگاه سازید و به جهت رفع مشکلات احتمالی تیم مدیریت سایت را یاری نمایید و نظرات ارزشمند خود را در همین تایپیک اعلام فرمائید.

ارادتمند همگی شما : صالح غلامیان
مدیرکل و صاحب امتیاز سایت موزیک سازان
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، سعید شهباز ، 1mosafer ، Mohammad ، محمد رضايي ، AliTavakoli ، Amir-Ariya ، امید ، totiya206 ، Milad ، abbasnaeij ، aligole ، bita13 ، - neo -

ارسال: #2
12-08-2013، 07:26 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: رونمایی انجمن در قالب جدید

سلام و خسته نباشید
دستتون درد نکنه، به نظر من سایت یه رخی پیدا کرده و امیدوارم سایر کاربران هم خوششون بیاد02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، 1mosafer ، Mohammad ، امید ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، صالح غلامیان

ارسال: #3
12-08-2013، 09:39 PM -
Mohammad آفلاین
متخصص و ریتم ساز
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 112
سپاس شده 473 بار در 83 ارسال

خیلی زیباست، قالب جذاب و جدیدیه 4328
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، سعید جوادی ، Amir-Ariya ، امید ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، صالح غلامیان ، 1mosafer

ارسال: #4
12-08-2013، 10:43 PM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

اقا دست مریزا عجب سایتی شد عالیه حرف نداره خیلی خوب شده خیلی زیبا شده ...2804
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، امید ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، 1mosafer

ارسال: #5
12-08-2013، 10:49 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام و درود فراوان خدمت همه دوستان و عزیزان و مدیران گل انجمن موزیکسازان

دوستان بنده جا دارم ازتمامی عزیزانی که تا این لحظه مارو همراهی کردن تشکر کنم و ممنون بخاطر اینکه در تمامی زیمنه ها هوای مارو داشتن و به حرف و حدیثهای یکسری افراد بیسواد توجه نکردن و همچنان قدم به قدم با ما حرکت کردن تشکر میکنم و دست یکایک شمارو میبوسم .

واقعا از آقای غلامیان تشکر میکنم که چندین شبانه روز روی غالب جدید و تمامی اجزاء غالب کار کردن تا یک غالب در خور انجمن موسیقی رو برای شما عزیزان فراهم بیاوره.

از آقای چهره گشا تشکر ویژه دارم که با نهایت دقت روی گرافیک و طراحی بنر کار کردند و توانستند بهترین بنر زو برای انجمن موزیکسازان ارائه بدن.

ازآقای شهباز آقا میلاد جناب امیرآریا و آقای تهرانی و سایر عزیزانی که مارو یاری کردن سپاسگذاریم .

موفق باشین

ارادتمند همه شما سعید جوادی02

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، امید ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، bita13 ، - neo -

ارسال: #6
12-08-2013، 11:12 PM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
اعتبار: 8
سپاس ها 154
سپاس شده 471 بار در 93 ارسال

خیلی هم شیک و مجلسی شده . دست شما هم درد نکنه که اینقدر انجمن رو قشنگ کردید 03
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، سعید جوادی ، امید ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، صالح غلامیان ، 1mosafer

ارسال: #7
13-08-2013، 12:06 AM -
shahin_music آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 125
سپاس شده 518 بار در 92 ارسال

سلام ریئس !!!!!!!!!!!!!! 53
آقا تبریک میگم خیلی قشنگ شده
مثل ماه شب 14 شده 15
امیدوارم روز به روز امکانات و قالب و ............. روز به روز بیشتر و بهتر از دیروز بشن
من که خیلی خوشحال شدم که اسن انجمن را با یه طرح و قال جدیدی دیدم
خدا قوت و دستتون درد نکنه02
 سپاس شده توسط امید ، سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، 1mosafer

ارسال: #8
13-08-2013، 12:31 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

سلام
به نظر من فوق العاده شده
منم به شخصه از تمام دوستان و عزیزانی که در راه اندازی سایت با پوسته جدید و زیبا تلاش کردند تشکر می کنم
انشالله که روز به روز شاهد موفقیت های بیشتر باشیم43
التماس دعا
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، aligole ، صالح غلامیان ، 1mosafer

ارسال: #9
13-08-2013، 01:07 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 13-08-2013، 01:19 AM، توسط Milad.)
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

به به

تبریک به همه

واقعا عالی شد
الان چیزیه درخور هنرمندای گل انجمن

ما که واقعا هیچ کاری نکردیم!همه زحمتها به دوش دوستان و مدیرهای دلسوز انجمن بوده والا

تشکر ویژه از آقا صالح و همینطور آقا فرزام گل که هردو گل کاشتن...واقعا خسته نباشید
DWL
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، aligole ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، امید

ارسال: #10
13-08-2013، 01:24 AM -
totiya206 آفلاین
فعال دربخش موسیقی
عضو ویژه
اعتبار: 27
سپاس ها 9504
سپاس شده 2067 بار در 499 ارسال

با سلام و خسته نباشید به موزیک سازان

آقا اینجا کجاست من که واقعا یه لحظه گیج شدم بخدا گفتم اشتباهه

واقعا دست شما دوستان درد نکنه خیلی خیلی زیبا شده سایت و متفاوت

دوستان کوتاهی بنده رو بپذیرد نتوستم کاری کنم آخه هنور مسافرتم ببخشید

اما سایتو هرطور شده دنبال میکنم
43انشاا... با کارای جدید و دست پر بر میگردم 43
با تشکر : totiya206 (امیر)
چوتیشه مباش وجمله زی خود متراشچون رنده زکارخویش بی بهره مباش
تعلیم ز اره گیردرعقل معاش
[b]چیزی سوی خودمی کش وچیزی میپاش
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، abbasnaeij ، aligole ، سعید جوادی ، 1mosafer ، امید

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi