خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 23-06-2017، 06:12 AM

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
12-04-2015، 02:22 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 14-04-2015، 11:55 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال

رمهای 256 مگابایتی کرگ ایران با گارانتی 6ماهه با بهترین کیفیت ساخت

سلام و درود فراوان به همه عزیزان این مجموعه

دوستان اگر یادتون باشه بنده قبلا یه لپ مطلبی در مورد یکسری اتفاقات افتاده درمورد این شرکتها گفته بودم و تصمیم داشتم تا مطمئن نشم حرفی در موردشون نزنم

بنده خودم شخصا قبل از عید رفتم شرکت کرگ ایران با دعوت مدیریت شرکت آقای نجف پور

رفتم از نزدیک محصولاتی رو که تولید میکنن و مدارهایی که تولید میشه از جمله مادربوردهای طراحی شده توسط مهندسین این شرکت از جمله آقای یوسف پور عزیز, رو از نزدیک دیدم و چندتایی عکس هم گرفتم

دوستان باید خدمت شما عرض کنم تمامی رمهایی که اگثرا دست یکسری از مهندسین ما هستش همگی توسط شرکت کرگ ایران به این عزیزان داده شده درواقع فروخته شده

بنده خیلی رک به نجف پور گفتم آیا میتونید این رمهارو تضمین کنید ایشون هم گفتن بله بدون هیچ گونه مشکلی و من هم برای اینکه حرفشون ثابت بشه ازشون چندنمونه رم گرفتم و روی کیبورد خودم تست کردم و باید بگم واقعا عالی جواب داده و وفوقولاده بودش و تا این لحظه که حدود 1ماهی میشه بنده رمهارو دارم اصلا نویز یا هیچ گونه مشکل خاصی نداشته

دوستان و عزیزان خواهشا حرف یکسری از آدمهارو قبول نکنید که فلانی کلاه برداره یا اینطوره یا اونطوره

زمانی که 50 رو تبدیل کردن به 80 همین شرکت کرگ ایران عزیز بود ولی الان این شرکت بد شده ؟

من طرفداری این شرکت رو نمیکنم و اینم بگم حتی به آقای نجف پور هم گفتم پل رم رو هم بگیرن از بنده وللی ایشون لطف داشتن و گفتن نه نمیخوام ولی بنده اسرار داشتم که حداقل پولی رو که بابت خرید قطعات دادن رو قبول کنن

بنده آدم رک و راستی هستم . ایشون در مورد تبدیل کیبوردها از بنده سوال کردن ؛مخصوصا در مورد تبدیل 500 به 3 ایکس و یا 2 ایکس

بنده خیلی رک گفتم من مخالف هستم و ایشون از بنده دلیل خواستن و منم هم گفتم متاسفانه آقای حسن پور در مدت زمان گارانتی خوب عمل کرد بعدش دیگه ثاپورتی نکردن و یا اینکه جم کردن واین مورد اصلا خوب نبود , در صورتیکه تا به امروز 50 های تبدیلی هنوز هم ثاپورت سخت افزاری میشن

بنده گفتم آقای نجف پور عزیز شما اگر بیای برای اون دسته از عزیزانی که 500 های تبدیلی به 800 یا 2 ایکس دارن کار انجام بدی خیلی بهتره؛ یعنی اینکه اگر دستگاهی خرابی یا موردی داره براشون درست کنی و یکی از مهمترین مورد هم دستمزد هستش که یعی بشه با کمترین حزینه درست بشه

دوستان و عزیزان باید بگم تمامی شرکتها با هم دستشون تو یه کاسه هستش و من اینو با چشم خودم دیدم که عرض میکنم

از شما عزیزان و دیران سایر سایتها تقاضا دارم که وقتی که با یک فرد دیگه مشکل دارین؛قرار نیست دق و دلی رو روی یه شرکت بزرگ با صابقه طولانی مدت خالی کنی و باعث بشی نون طرف آجر بشه

بازم میگم من نه طرفداری این آقا رو میکنم نه کسای دیگه رو من پیزی رو که تجربه میکنم میگم .

همینجا تو شهر خودم دوستانی بودن که از رمهایی تبلیغاتی یک شرکت دیگه خرید کردن و 2 روز هم کار نکرده و میتونن حرفامو تایید و حتی به خود بنده گفتن که برم از صمدی بگیرم. پس این دلیل نمیشه که بخواهیم چون رم حالا یک بار خراب درمود بگیم این فرد کلاه کارهاش خوب نیست و اصلا ازش خرید نکنیم نه اینطوری نباید فکر کرد

حتی خودو اون آقا و 2 تن دیگر از مهندسین ما از همین شرکت کرگ ایران خرید کردن و دارن رمهارو مونتاژ میکنن و میفروشن .حالا یکسری خوب کار میکنن با دقت بالا و یکسری طوطی بار کار انجام میدن متاسفانه

-------------------------------------------------------------------------

آقای نجف پور رمهارو با گارانتی 6 ماهه تحویل عزیزان میدن و میتونم با اطمینان کامل بگم کیفیت عالی در حد فابریک خود دستگاه و باید افتخار اینو بکنیم که تو کشورد خودمون داره تولید میشه برای هموطنهای خودمون

بنده این مورد رو هم گوشزد کردم که دوست ندارم بلفرض آقای نجف پور عزیز شما اومدی 100 تا رم فروختی با بهترین کیفیت و بعدش بخوای کیفیت رو پایین بیاری و این اصلا کار درستی نیستش,ایشون هم این قول رو دادن و قسم خوردن که اصلا چنین چیزی نخواهد بود و این رو هم اشاره کردن اشتباه کردن فیبرهای خام رو در اختیارر سازندگان و تعمیرکاران گذاشتن که الان اینطوری براش تلیغ منفی بکنن

حرف آخر اینکه بازم میگم بنده همه جوره از رم راضی هستم و تااین ساعت که کیبورد روشن هستش آخ نگفته و هیچ نویزی نداشته و ندارد و تا 512 مگابایت هم سمپل روش کمپرسور کردم و بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه .

از عزیزانی که هر گونه سوالی دارن میتونن همینجا مطرح کنن تا بهشون پاسخ داده بشه . از هرگونه توهین و یا مسخره کردن کاملا خودداری کنید و در نهایت احترام سوالات رو مطرح کنید. ممنون و متشکر

[تصویر:  1igks8aswqbxcpnuuc6q.jpg]
[تصویر:  z21ibywksa0izf38tecy.jpg]

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Saeed_B ، saeid322 ، ebiadib ، mehdiorgan

ارسال: #2
14-04-2015، 12:24 AM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 177
سپاس شده 722 بار در 341 ارسال

RE: رمهای 256 مگابایتی کرگ ایران با گارانتی 6ماهه با بهترین کیفیت ساخت

سلام
با آرزوی موفقیت برای هرکسی که با روحیه انسانیت در راه پیشرفت گام بر میداره ذکر چند نکته رو ضروری می دونم:
1- من شخصا با هرگونه تبدیل همیشه مخالف بودم و همیشه ساز ارجینال رو ترجیح میدادم ولی این مدل کارا شاید توجیهی برای استفاده کسانی باشه که از قدرت خرید کمتری برخوردارند.امیدوارم برای اونها انتخاب مناسبی باشه.
2- موفقیت یا عدم موفقیت در فروش یک جنس ربطی به سالم بودن تمام قطعات نداره،امکان داره تعداد قابل توجهی از یک جنس تولیدی به هر دلیلی معیوب باشند اما تا زمانی در یک تعداد وسیع درصد اونها رو در نظر نگرفتیم نباید نظری در موردش بدیم.جای دیگه هم گفتم که کمپانی بزرگی مثل مازراتی بخاطر یک ایراد کوچک کلی از محصولاتش رو فراخوانی کرد که تعداد قابل توجهی هم بودن اما باعث نشد کسی دیگه مازراتی نخره!
3- در مورد چنین حرکت های خود جوشی مهمترین مساله پشتیبانی بی چون و چراست،یعنی خریدار باید کاملا از بابت پشتیبانی خیالش راحت باشه اگه قرار باشه مثل تبدیل 500 کلی ساز رو دست مردم بمونه فایده ای نخواهد داشت.
4- اطلاعات کامل حتی الامکان با عکس و قیمت قطعات و یا آدرس نمایندگی مربوطه قرار داده بشه که دوستان با دید بازتر خرید کنند.
با آرزوی سلامتی و موفقیت02
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، مهدی رسولی ، ATMX ، صالح غلامیان ، hamed6720

ارسال: #3
14-04-2015، 12:46 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 14-04-2015، 11:31 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال

سلام

ممنون از حمایت شما سعید جان

در مورد 500 های تبدیلی باید خدمت شما عرض کنم الان نمایندگی کرگ ایران این محصول رو ثاپورت میکنه و اگر هر دستگاهی خراب باشه درستش میکنه

در مورد قیمت هم دیروز مدیریت شرکت شخصا گفتن میخوان تخفیفهای ویژه ای رو برای مشتریان در نظر بگیرن و به بنده تعهد کامل دادن گارانتی رو به نحو احسنت انجام خواهند داد

بنده هم با تبدیل مخالف هستم ولی اگر یکم با دید باز نگاه کنیم چیزی بنام تبدیل در اصل وجود نداره وقتیکه کل قطعات داره عوض میشه

--------------------------

من خودم گفتم بنظرم بجای تبدیل 500 بهتره سازهایی که بلفرض آقای حسن پور یا جناب رجایی یا کسای دیگه تبدیل کردن رو این شرکت بیاد تعمیراتش رو انجام بده تا عزیزانی که این کیبورد رو خریداری کردن و مشکل خاصی دارن براشون برطرف کنه

----------------------------
ولی بنظرم نباید ما ناشکر باشیم اون زمان که همین شرکت 50 رو تبدیل به 80 کرد خیلیها نون خوردن و خیلی ها تونستن با حزینه خیلی کم صاب ارگ سمپلر بشن پس نباید فرموش کرد

حتی من به خود آقای نجف پور گفتم یکسری از مشتریا ناراحت بودن بخاطر تحویل نگرفتنشون و ایشون در جواب گفتن بله حق با اوناست و گتش بخاطر یکسری از مسائل پیش اومده و تبلیغات منفی که برعلیه ایشون کردن این موارد پیش اومد و رسما عذر خواهی کردن

گفتن گه آقای عابدی با آقای محمدی مشکل داشتن و این دق دلی رو روی سر ایشون از طریق تبلیغات منفی دراوردن

------------------------------------------

خلاصه امیدوارم این مشکلات حل بشه و مهندسین ما در بهترین شرایط کاری قرار بگیرن تا بتونن یوزرها رو ثاپورت کنن

سپاس شده توسط مهدی رسولی ، ATMX ، Saeed_B ، صالح غلامیان ، فرهاد فاضلی ، saeid322 ، mehdiorgan

ارسال: #4
14-04-2015، 07:12 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 177

سعید عزیز
بهترین تبلیغ مثبت یا منفی برای فروش هر کالایی کیفیت اون در زمان عمر مفیدش هست.اگر اینطور که شما میفرمایید اجناس با کیفیت باشند و ساپورت کامل هم صورت بگیره وقتی دوستان خریدی انجام بدهند و راضی باشند خود به خود به همدیگه توصیه خواهند کرد،در جهت عکس هم اگر مشکلی وجود داشته باشه همدیگر رو منع خواهند کرد.مردم ما مردم باهوش و دانایی هستند با حرف صرفا یک سایت یا یک آدم غیر مطلع یا کس دیگه نه تشویق میشن و نه مخالفت می کنند.باید ببینیم زمان چقدر از وعده های دوستان رو محقق خواهد کرد.
مجددا برای هرکسی که در راه مثبت و با وجدان و روحیه انسانیت در جهت پیشرفت گام برمیداره آروزی موفقیت و توفیق دارم.02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، مهدی رسولی ، صالح غلامیان ، فرهاد فاضلی ، saeid322

ارسال: #5
18-04-2015، 07:12 PM -
فرهاد فاضلی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 5
سپاس شده 11 بار در 6 ارسال

سلام. من دستگاه pa800 را بردم شرکت جزیره و ارتقا دادم به pa3x . امروز با شرکت با آقای نجف پور صحبت کردم و ایشون گفت pa500 رو هم به pa3x ارتقا میدن . من خواستم از مدیرت و معاون سایت موزیک سازان تشکر کنم . و همچنین از آقای نجف پور .
 سپاس شده توسط Saeed_B ، سعید جوادی ، saeid322

ارسال: #6
18-04-2015، 07:44 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 177

(18-04-2015، 07:12 PM)فرهاد فاضلی نوشته است: سلام. من دستگاه pa800 را بردم شرکت جزیره و ارتقا دادم به pa3x . امروز با شرکت با آقای نجف پور صحبت کردم و ایشون گفت pa500 رو هم به pa3x ارتقا میدن . من خواستم از مدیرت و معاون سایت موزیک سازان تشکر کنم . و همچنین از آقای نجف پور .
سلام دوست عزیز
به موزیکسازان خوش آمدید02
کیبورد تبدیلی هم مبارک باشه.انشالله که به خوبی و خوشی ازش استفاده کنید و هیچ مشکلی باهاش نداشته باشید.
لطفا ما و دوستان رو در آینده در جریان بازخورد مثبت یا منفی تبدیل کیبوردتون قرار بدید که دوستان از تجربه کار شما با ساز تبدیلی،چه مثبت و چه منفی با خبر بشوند و آگاهانه و با خیال راحت خرید رو انجام بدهند.موفق باشید02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، ATMX ، saeid322

ارسال: #7
20-04-2015، 12:52 PM -
مهدی رسولی آفلاین
اخراج برای همیشه به دلیل ایجاد بی نظمی
کاربر اخراجی
سپاس ها 19
سپاس شده 77 بار در 29 ارسال

آقا سعيد اين دو عكسي كه گذاشتيد همون رمي هست كه كرگ ايران توليد ميكنه چون رمهايي كه من ديدم ازين شركت همگي داراي آي سي رم هانيكس بودن بدون اون مقاومتهاي 220 اهم و به جاي اونا همگي داراي سيم بودن اگر اين رمها مال اونا نيست لطفا اگر داريد عكسي از رمهاي توليد اون شركت بزاريد ممنون ميشم
 سپاس شده توسط saeid322

ارسال: #8
20-04-2015، 08:18 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 177

(20-04-2015، 12:52 PM)مهدی رسولی نوشته است: آقا سعيد اين دو عكسي كه گذاشتيد همون رمي هست كه كرگ ايران توليد ميكنه چون رمهايي كه من ديدم ازين شركت همگي داراي آي سي رم هانيكس بودن بدون اون مقاومتهاي 220 اهم و به جاي اونا همگي داراي سيم بودن اگر اين رمها مال اونا نيست لطفا اگر داريد عكسي از رمهاي توليد اون شركت بزاريد ممنون ميشم

سلام
بنده این عکسها رو نگذاشتم که از بنده سوال میفرمایید.
منم مثل شما در انتظار بازخورد خوب یا بد موضوع هستم و اطلاع دقیقی از چند و چون کار ندارم.
باید از جناب جوادی یا دوستان نماینده شرکت سوال کنید.
موفق باشید
 سپاس شده توسط مهدی رسولی

ارسال: #9
21-04-2015، 07:30 AM -
مهدی رسولی آفلاین
اخراج برای همیشه به دلیل ایجاد بی نظمی
کاربر اخراجی
سپاس ها 19
سپاس شده 77 بار در 29 ارسال

آره منم منظور آقا جوادي بود هر دو سعيد هستيد اشتب شد

به هر حال منم يه نمونه رم تو بازار ديدم كه ميگفتن كاره فلاني هست اينگونه زده دقت كردم ديدم اون مقاومتهارو نداره و جاش سيم بود تعجب كردم گفتن تكنولوژي جديده 11به هر حال ببينيم چي به چيه و چي ميشه ولي رمهاي خود كرگ كجا اين موارد كجا
 سپاس شده توسط saeid322

ارسال: #10
29-04-2015، 08:42 PM -
فرهاد فاضلی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 5
سپاس شده 11 بار در 6 ارسال

[quote='مهدی رسولی' pid='18799' dateline='1429585240']
آره منم منظور آقا جوادي بود هر دو سعيد هستيد اشتب شد

به هر حال منم يه نمونه رم تو بازار ديدم كه ميگفتن كاره فلاني هست اينگونه زده دقت كردم ديدم اون مقاومتهارو نداره و جاش سيم بود تعجب كردم گفتن تكنولوژي جديده 11به هر حال ببينيم چي به چيه و چي ميشه ولي رمهاي خود كرگ كجا اين موارد كجا
سلام جناب مهندس رسولی . من نمیخوام از کسی جانب داری کنم . ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم همه رمهای تولیدی در ایران وحتی خاورمیانه تولید کشور خودمون هست و همه این رمها را شرکت جزیره (نجف پور ) تولید میکنه . من برای بچههای که میخوان کیبورداشون رو ارتقا بدن از بازار جمهوری و دیگر دوستان رم خریدم با مقایسه رمها متوجه شدم که همه تولید نجف پور هست
راستی یه سوال دارم جناب مهندس رسولی . میشه pa1x رو به pa3x ارتقا داد . اگه میشد خیلی خوب بود

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi