خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 28-03-2017، 12:40 PM

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
11-05-2015، 06:59 PM -
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 6 بار در 5 ارسال

RE: رمهای 256 مگابایتی کرگ ایران با گارانتی 6ماهه با بهترین کیفیت ساخت

10 بار باز کردم دیدم خبری نیست. من رو سند حرف میزنم رو هوا حرف نمیزنم که تا از چیزی مطمئن نباشم بیان نمیکنم الکی هم به کسی تهمت نمیزنم چون چیزی به من نمیرسه
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #22
11-05-2015، 08:01 PM -
فرهاد فاضلی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 5
سپاس شده 11 بار در 6 ارسال

متاسفانه با دقت نگاه نکردی . من کیبورد خودم رو باز میکنم . برای شما عکس میگیرم .
 سپاس شده توسط totiya206 ، Saeed_B

ارسال: #23
11-05-2015، 09:53 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 13-05-2015، 02:04 AM، توسط سعید جوادی.)
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 4

متاسفانه با دقت نگاه کردم. اگه کیبرد شما داشته باشه مطمئنن واسه کرگ ایران ****
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #24
12-05-2015، 01:24 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 13-05-2015، 02:05 AM، توسط سعید جوادی.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

(11-05-2015، 09:53 PM)saeidpascal نوشته است: متاسفانه با دقت نگاه کردم. اگه کیبرد شما داشته باشه مطمئنن واسه کرگ ایران ****

درود saeidpascal عزیز لطفا اگر امکان دارد کمی خودتان را معرفی کنید

سپاس شده توسط ATMX ، totiya206 ، سعید جوادی

ارسال: #25
12-05-2015، 01:50 PM -
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 4

درود saeidpascal عزیز لطفا اگر امکان دارد کمی خودتان را معرفی کنید

[b]سعید هستم 26 ساله از کرج 6-7 ساله تو کار موزیک مجالسم
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #26
12-05-2015، 10:08 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 722 بار در 341 ارسال

(11-05-2015، 09:53 PM)saeidpascal نوشته است: متاسفانه با دقت نگاه کردم. اگه کیبرد شما داشته باشه مطمئنن واسه کرگ ایران دزده
چه حق با شما باشه چه نباشه،چه راست بگید چه دروغ،چه هدفتون مثبت باشه چه منفی،ادبیاتی که به کار می برید در شان نام هنرمند نیست.اینجا کسی با کسی دعوا نداره،در کمال آرامش میتونید با ذکر منبع موثق و دلیل حرف خودتون رو بزنید.از توجهتون ممنونم
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط ATMX ، سعید جوادی ، saeidpascal ، فرهاد فاضلی

ارسال: #27
15-06-2015، 10:19 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-06-2015، 11:15 PM، توسط siamaksam.)
siamaksam آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 3
سپاس شده 15 بار در 8 ارسال

سلام عرض میکنم خدمت اساتید و هنرمندای عزیز.
اقا سعید گل بنده 5 یا 6 سال ه با شرکت جزیره و اقای نجف پور کار میکنم یا بهتر بگم مشتری این شرکت هستم .از زمانی که pa 50 داشتم تا الان که 3x دارم . 50 بنده تبدیل شده از همین شرکت بود که اکبند گرفته بودم . که 2سال بعدش 80 گرفتم و باز هم زحمت تبدیلش رو شرکت جزیره کشیدند . بعد از اون هم 800 معمولی گرفتم که باز هم تبدیل به elite کردن برام . و همیشه ممنون دار این شرکت و اقای نجف پور هستم . الانم که 3x دارم که نیاز به تبدیل و این چیزا نداره ولی اگر خدا نکرده مشکلی پیش بیاد که بخوام تعمیر کنم باز هم میبرم شرکت جزیره . فقط میخوام بگم اگر این شرکت و اقای نجف پور و تیمش نبود که هیچوقت ماها نمیتونستیم با کیبرد 50 معمولی حس کنیم 80 داریم .حالا بگذریم که همون موقع 50 معمولی رو 8 فلشه یا 16 فلشه میکردن .تا جایی که بنده اطلاع دارم شرکت جزیره اولین شرکتی بود که تونست کیبرد ها رو تبدیل کنه. حالا الان شاید شرکت های دیگه ای هم باشه که کار تبدیل کیبرد ها رو انجام بده ولی منشا کار تبدیل کیبرد ها از این شرکت بود . با این حساب درست نیست که به این شرکت و اقای نجف پور توهین بشه . اگر اقای نجف پور نبود الان گروه های موسیقی که جشن میرن و اجرای زنده دارن میبایستی با همون 50 معمولی با ریتم های ابتدایی برن اجرا یا اینکه هزینه بیشتری میکردن و یه کیبرد 80 میخریدن . بنده از همینجا به اقای نجف پور خسته نباشید میگم
بنده قصد جسارت و بی ادبی ندارم .ممنون

ارسال: #28
16-06-2015، 11:24 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-06-2015، 11:26 PM، توسط Saeed_B.)
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 176

(15-06-2015، 10:19 PM)siamaksam نوشته است: سلام عرض میکنم خدمت اساتید و هنرمندای عزیز.
اقا سعید گل بنده 5 یا 6 سال ه با شرکت جزیره و اقای نجف پور کار میکنم یا بهتر بگم مشتری این شرکت هستم .از زمانی که pa 50 داشتم تا الان که 3x دارم . 50 بنده تبدیل شده از همین شرکت بود که اکبند گرفته بودم . که 2سال بعدش 80 گرفتم و باز هم زحمت تبدیلش رو شرکت جزیره کشیدند . بعد از اون هم 800 معمولی گرفتم که باز هم تبدیل به elite کردن برام . و همیشه ممنون دار این شرکت و اقای نجف پور هستم . الانم که 3x دارم که نیاز به تبدیل و این چیزا نداره ولی اگر خدا نکرده مشکلی پیش بیاد که بخوام تعمیر کنم باز هم میبرم شرکت جزیره . فقط میخوام بگم اگر این شرکت و اقای نجف پور و تیمش نبود که هیچوقت ماها نمیتونستیم با کیبرد 50 معمولی حس کنیم 80 داریم .حالا بگذریم که همون موقع 50 معمولی رو 8 فلشه یا 16 فلشه میکردن .تا جایی که بنده اطلاع دارم شرکت جزیره اولین شرکتی بود که تونست کیبرد ها رو تبدیل کنه. حالا الان شاید شرکت های دیگه ای هم باشه که کار تبدیل کیبرد ها رو انجام بده ولی منشا کار تبدیل کیبرد ها از این شرکت بود . با این حساب درست نیست که به این شرکت و اقای نجف پور توهین بشه . اگر اقای نجف پور نبود الان گروه های موسیقی که جشن میرن و اجرای زنده دارن میبایستی با همون 50 معمولی با ریتم های ابتدایی برن اجرا یا اینکه هزینه بیشتری میکردن و یه کیبرد 80 میخریدن . بنده از همینجا به اقای نجف پور خسته نباشید میگم
بنده قصد جسارت و بی ادبی ندارم .ممنون

سلام دوست گرامی
به موزیکسازان خوش آمدید0202
هدف ما در این انجمن دیدن همین بازخورد های مثبت یا گاها منفی از بازار موسیقی است و همانطور که بارها هم عرض کردم همه در کمال آزادی اما در سایه احترام متقابل سخن خواهند گفت.امیدوارم حضور شما هم برای خودتان هم دوستان جدیدتان در انجمن مفید فایده واقع گردد.موفق باشید
02
 سپاس شده توسط siamaksam

ارسال: #29
17-06-2015، 12:30 AM -
siamaksam آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 3
سپاس شده 15 بار در 8 ارسال

سلام دوست گرامی
هدف ما در این انجمن دیدن همین بازخورد های مثبت یا گاها منفی از بازار موسیقی است و همانطور که بارها هم عرض کردم همه در کمال آزادی اما در سایه احترام متقابل سخن خواهند گفت.امیدوارم حضور شما هم برای خودتان هم دوستان جدیدتان در انجمن مفید فایده واقع گردد.موفق باشید
02
[/quote]

ممنونم اقا سعید گل.
راستش من از سال 90 در انجمن سایت همه چی عضو هستم. بنده از 6 سالگی شروع کردم به موسیقی( پیانو و کیبرد ) . و الان هم 6 سال که تنظیم و اهنگسازی میکنم و در تهران استودیو دارم . کیبرد هایی که الان باهاشون کار میکنم pa 3x , pa 1x هست . که در ساختن ست و ریتم در این دو مدل فعالییت دارم . که یه ست بنام S&Y برای PA 1X ساختم که در سایت همه چی اپلود کردم و منتشر شد ولی ست تست بود که تا چند وقت دیگه تکمیل میشه و در این انجمن هم قرار میدم که امیدوارم دوستان استفاده کنن و راضی باشن . در کل هدف بنده اینه که اگه لایق باشم در انجمن شما هم فعالیت داشته باشم و تا جایی که دستم بر میاد و بتونم کمکی کنم به دوستان هنرمند . و این ستی هم که عرض کردم رایگان هستش .

ارسال: #30
17-06-2015، 12:42 AM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 176

(17-06-2015، 12:30 AM)siamaksam نوشته است: سلام دوست گرامی
02

ممنونم اقا سعید گل.
راستش من از سال 90 در انجمن سایت همه چی عضو هستم. بنده از 6 سالگی شروع کردم به موسیقی( پیانو و کیبرد ) . و الان هم 6 سال که تنظیم و اهنگسازی میکنم و در تهران استودیو دارم . کیبرد هایی که الان باهاشون کار میکنم pa 3x , pa 1x هست . که در ساختن ست و ریتم در این دو مدل فعالییت دارم . که یه ست بنام S&Y برای PA 1X ساختم که در سایت همه چی اپلود کردم و منتشر شد ولی ست تست بود که تا چند وقت دیگه تکمیل میشه و در این انجمن هم قرار میدم که امیدوارم دوستان استفاده کنن و راضی باشن . در کل هدف بنده اینه که اگه لایق باشم در انجمن شما هم فعالیت داشته باشم و تا جایی که دستم بر میاد و بتونم کمکی کنم به دوستان هنرمند . و این ستی هم که عرض کردم رایگان هستش .

[/quote]

ما هم دست شما رو به گرمی میفشاریم.امیدوارم با حضور شما شاهد تعامل مثبت و سازنده باشیم و از همدیگر یاد بگیریم و به همدیگر یاد بدهیم تا پیشرفت کنیم.براتون آرزوی موفقیت می کنم02
 سپاس شده توسط siamaksam ، کرگ (جزیره)

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi