خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 29-04-2017، 05:52 PM

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
29-04-2015، 08:46 PM -
فرهاد فاضلی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 5
سپاس شده 11 بار در 6 ارسال

RE: رمهای 256 مگابایتی کرگ ایران با گارانتی 6ماهه با بهترین کیفیت ساخت

به هر حال از همه دوستان که زحمت میکشن ممنونم

ارسال: #12
29-04-2015، 10:13 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 722 بار در 341 ارسال

مساله مهم کیفیت ساخت قطعات و البته ساپورت بعد از خرید می باشد.
اینکه چه کسی یا کجا تولید کرده نه دلیلی بر ضعف است نه قوت
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط فرهاد فاضلی ، ATMX ، سعید جوادی

ارسال: #13
10-05-2015، 11:11 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-05-2015، 02:27 PM، توسط سعید جوادی.)
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 4
سپاس شده 6 بار در 5 ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

یعنی **** از شرکت کرگ ایران من ندیدم. تا آخر عمرم نفرینشون میکنم. واقعا کلاه بردارن. من موندم این آقای جوادی واسه چی داره دفاع میکنه شاید به منم یه رم رایگان میدادن دفاع میکردم. من که کرگ ایرانو به خدا سپردم خدا خودش جوابشونو بده

ارسال: #14
11-05-2015، 10:34 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(10-05-2015، 11:11 PM)saeidpascal نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان

یعنی ****** از شرکت کرگ ایران من ندیدم. تا آخر عمرم نفرینشون میکنم. واقعا کلاه بردارن. من موندم این آقای جوادی واسه چی داره دفاع میکنه شاید به منم یه رم رایگان میدادن دفاع میکردم. من که کرگ ایرانو به خدا سپردم خدا خودش جوابشونو بده
سسلام دوست عزیز شما مدرکی داری که بنده رایگان رمو گرفتم؟چرا توهین میکنی؟میخوای شماره فیش ارسالی رو براتون ارسال کنم با تاریخ دقیق؟شمامدرکی داری که دتری به اون شرکت تهمت میزنی؟همون شرکت داره کل تعمیرکارهای ایرانو ثاپورت میکنه و کل قطعات رو ایشون داره مسده به کل تعنیرکارها،شما مدرک بیار تا ماهم بدونیم کجای کار ایراد داره و درغیر اینصورت این مورد همینجا تمومه

سپاس شده توسط Saeed_B

ارسال: #15
11-05-2015، 12:23 PM -
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 4

اول نمایندگی اصلی کرگ شرکت سپیدموج کیان. دوما بله مدرک میارم ثابت میکنم به خاطر یه اشکال خیلی خیلی جزعی که با 50 هزار تومان درست میشد 700 هزار تومن از من گرفتن اونموقع من pa50 داشتم. قضیه واسه پارساله. یه کاری هم کردن که ارگ هایی که از خودشون میخریمو فقط پیش خودشون باید برد تا تعمیر کنن. این یعنی دزدی. بردم یه تعمیرگاه تو کرج باز کرد دید روی یکسری قطعات یه چسبی ریختن که فقط خودشون میدونن چیه. بعدشم مجبوری ببری پیش خودشون چون جاهای دیگه تعمیر نمیشه بعدشم هر چقدر بخوان میگیرن. واقعا دزدن حرومشون باشه

ارسال: #16
11-05-2015، 01:10 PM -
فرهاد فاضلی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 5

[quote='saeidpascal' pid='18924' dateline='1431330793']
اول نمایندگی اصلی کرگ شرکت سپیدموج کیان. دوما بله مدرک میارم ثابت میکنم به خاطر یه اشکال خیلی خیلی جزعی که با 50 هزار تومان درست میشد 700 هزار تومن از من گرفتن اونموقع من pa50 داشتم. قضیه واسه پارساله. یه کاری هم کردن که ارگ هایی که از خودشون میخریمو فقط پیش خودشون باید برد تا تعمیر کنن. این یعنی دزدی. بردم یه تعمیرگاه تو کرج باز کرد دید روی یکسری قطعات یه چسبی ریختن که فقط خودشون میدونن چیه. بعدشم مجبوری ببری پیش خودشون چون جاهای دیگه تعمیر نمیشه بعدشم هر چقدر بخوان میگیرن. واقعا دزدن حرومشون باشه
دوست عزیز اون چسبی که میگی اسمش رزین هست . بخاط اینکه جلوی کپی برداری گرفته شود . دوست من اگه با دقت بیشتری به کیبورد 50 خودت نگاه کنی شرکت korg هم همین چسب رو ریخته . بخاط اینکه از تکنولوژی ال سی دی کپی برداری نشه . من خودم مجبور شدم ال سی دی 50 رو عوض کنم . تمام کمپانی ها بخاطر اینکه تکنولوژی لو نره اینکار را میکنن . شرکت بزرگی مثل yamaha هم همین کار رو انجام میده .
وقتی این چسب ریخته بشه فقط باید برد تعویض شود .تعمیر برد امکان پذیر نیست
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #17
11-05-2015، 02:01 PM -
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 4

دوست عزیز از پشت کوه نیومدم که 10 مدل 50 عوض کردم چرا هیچکدومشون نداشتن. این حرفا همه الکیه همش برای نون دونیه خودشونه اینو تجربه بهم نشون داده. این حرف من نیست از 10نفر که این کاره هستن و تو کار موزیک هستن هم پرسیدم اونا هم به همین مشکل بر خوردن و از کرگ ایران شاکین. خدا ازشون نگذره
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #18
11-05-2015، 02:43 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(11-05-2015، 02:01 PM)saeidpascal نوشته است: دوست عزیز از پشت کوه نیومدم که 10 مدل 50 عوض کردم چرا هیچکدومشون نداشتن. این حرفا همه الکیه همش برای نون دونیه خودشونه اینو تجربه بهم نشون داده. این حرف من نیست از 10نفر که این کاره هستن و تو کار موزیک هستن هم پرسیدم اونا هم به همین مشکل بر خوردن و از کرگ ایران شاکین. خدا ازشون نگذره
آقا سعید بلفرض شما یه برنامه بسازی و 2ماه بابتش وقت گذاشته باشی و بعدش یکی بیاد برنانه رو بدزده و ازش کپی کنه و بفروشه چه حالی پیدا میکنی؟نمیای براش قفل نمیزاری؟پس به کرگ ایران هم حق بده اینکلرو بکنن،بعدشم کی اینو گفته کرگ ایران نماینده محصولات کرگ هستش؟منم قبول دارم که سپیدموج کیان تنهانماینده رسمی محصولات کرگ درایران هستش و خود کرگ ایران هم اولین شرکت تعمیراتی بزرگ درایران هستش و دراین شکی نیست ،قبول کنید مقصر جتاب نجف پور نیستش ماخودمون مقصریم و توقع بیشداز حد داریم،من چندین بار توتماسهای تلفنی گفتم که کیبورد 50 یا تک فلاش یا 8 فلش و به غیراون هیچی رو توصیه نمیکنم و حتی برای 500 هم گفتم فقط اونایی که قبلا تبدیل شدن و حسن پور نصفه کاره ولش کردن اونارو درست کنن،درمورد گارانتی هم چندین بار اشاره مستقیم کردم که گارانتی همیشگی باشه تحویل گرفتن مشتری همیشگی باشه

ارسال: #19
11-05-2015، 03:52 PM -
saeidpascal آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 4

اتفاقا الان گفتی گارانتی یادم اومد. تازه دستگاه من گارانتی داشت همچین قیمتی ازم گرفت وگرنه گفت 1500 میشه. آخه مگه خود 50 نوش چنده. قبول کنین نون دونیه

ارسال: #20
11-05-2015، 04:17 PM -
فرهاد فاضلی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 5

[quote='saeidpascal' pid='18926' dateline='1431336672']
دوست عزیز از پشت کوه نیومدم که 10 مدل 50 عوض کردم چرا هیچکدومشون نداشتن. این حرفا همه الکیه همش برای نون دونیه خودشونه اینو تجربه بهم نشون داده. این حرف من نیست از 10نفر که این کاره هستن و تو کار موزیک هستن هم پرسیدم اونا هم به همین مشکل بر خوردن و از کرگ ایران شاکین. خدا ازشون نگذره
شما با دقت بیشتر پشت ال سی دی 50 و 80 رو نگاه کن متوجه این چسب میشوی
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi