خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 27-06-2017، 01:25 AM

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
10-08-2014، 12:45 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال

دور هم بودن با افشین آذری و فرامرز عقیلمند و گروه ارکست رحیم شهریاری

سلام به همکی عزیزان و دوستان گلم

دوستان دیروز جای شما عزیزان واقعا در جشن عروسی برادر یکی از خوانندهای خوب کشورمون خالی بود . واقعا لذت بردم چه اجرایی چه کیفیتی

دوستان من دیروز به اتفاق خواننده خودم و دوست عزیزم که فیلبردار بودن رفتیم به یکی از روستاهای اردبیل به نام نیارق که یکی از روستاهای تفریحی و گردشکری اردبیل هستش و بیشتر عزیزان از تهران تشریف میارن اونجا و در این فصل مراسمات عروسیشون رو میگیرن

جاتون واقعا خالی آقای فرامز عقیلمند و آقای افشین آذری و نوازنده های رحیم شهریاری کاری کردن که من اصلا از خودم بدم اومد

به خودم داشتم میگفتم اصلا دیگه نباید دست به ارگ زد

ایکاش ادب و احترام به موسیقی مثل آذربایجان باکو و ترکیه یا عرب بود که در ایران خیلی خیلی خیلی کم هستش و کمتر کسی به پیشکسوت خودش احترام میزاره
این تجربه 20 ساله من هستش که دارم میگم

دیروز نوازنده کیبورد فقط با یک صدای استرینگ ارمنی بگک یا ترک بگم کل مجلس رو زیرو رو کرده بود بااونکه ترک بودن ولی دوتا فارسی اجرا کرد من دهنم باز مونده بود

من رفته بودم که آهنگ مارال افشین آذری رو با خود افشین عزیز اجرا کنم ولی اونقدر مراسم شلوغ بود که اصلا نشد کیبورد رو وصل کنیم و فقط به اجرای افشین عزیز و یه چندتا عکس بسنده کردیم

اونقدر این اجراها قشنگ بود که نگین من استخونهام داشت برای خودش صدا میداد و میخواستم بلند شم از جام برم برقصم 05

باورتون نمیشه ایکاش یکی میشد از یه صحنه فیلم میگرفت که من میخواستم دستهای نوازنده رو ببوسم Bunnyearsmiley

اسم نوازنده حمید جدیلی بودش که واقعا بینظیر رد نوع خودش بود .یعنی نتونستیم یه نقطه ضعف از این بشر پیدا کنیم اونقدر حرفه ای میزد که من دهنم باز مونده بود تمامی جوابهارو درست میداد یا از خودش جوابهایی میداد که من مات مونده بود

در ادامه عکسهایی رو که با هم گرفتیم رو برای شما عزیزان میزارم

در ادامه باید عرض کنم که آقای فرامرز عقیلمند هم که از دوستان خوب بنده هستند واقعا خواننده خوش صدایی هستند که برادر دامد بودن و دیروز واقعا با آهنگهاشون حسابی مجلس رو شاد کردن البته خود بنده نیز در مراسمات از اهنگهای ایشون استفاده میکنم

حتما آهنگهای این عزیز رو دانلود کنید که واقعا عالی هستش

---------------------------------------

باز اینجا من به نمایندگی از طرف بچه های انجمن موزیکسازان از همشون تشکر ویژه دارم که دیروز حسابی مارو تحویل گرفتن با اونکه برای اولین بار بود که همدیگرو میدیدیم و انشالله برسه روزی که در شهر خودمون تالش از شرمندگی این عزیان در بیام 0202020202020202

سپاس شده توسط ATMX ، ALI.M.R ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی

ارسال: #2
10-08-2014، 01:31 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10619 بار در 2273 ارسال

RE: دور هم بودن با افشین آذری و فرامرز عقیلمند و گروه ارکست رحیم شهریاری

[img]http://musicsazan.ir/[تصویر:  popfs46j3tawe3v7iz0r.jpg][/img][img]http://musicsazan.ir/[تصویر:  o8ilziq86kaev6hlkhb3.jpg][/img]

سپاس شده توسط ALI.M.R ، manglikhah ، صالح غلامیان ، mohamad pa3X ، رضا اعتمادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi