خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 05:04 PM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
06-07-2013، 04:23 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

درد دل و مشکلات کیبوردنوازان

سلام بر کاربران و اعضای محترم سایت. در این تاپیک، دوستان میتونن مشکلات و گرفتاریهای دنیای موزیک و کیبورد نوازی رو به اشتراک بگذارن و با راه حل های پیشنهادی به جامعه کیبورد نواز و هنرمند کمک کنند.

ممنون از اظهارات دوستان02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، saeed hadian ، امید ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #2
06-07-2013، 04:48 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: درد دل و مشکلات کیبوردنوازان

پیشنهاد خیلی خوبی بود معلومه که جنابعالی دید وسیعی نسبت به این موضوع دارید واقعا از شما ممنونم و امیدوارم با پیشنهادات سازندتون به جامعه موسیقی در راه پیشرفت و به بار نشستن، کمک بشه
 سپاس شده توسط sameti ، صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، saeed hadian ، امید ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #3
06-07-2013، 05:19 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 406

خواهش میکنم شما لطف داری آقای شهباز. این موضوع شامل همه میشه کسی نیست که کیبوردین باشه و در این رشته از هر لحاظ تامین باشه. منظورم اینه که احتیاجات مالی یه طرف قضیه است نیازهای زیادی هم وجود داره مثل دید اجتماع و مردم معمولی نسبت به این قشر و نبود فرهنگ مناسب و ارجدهی به این تخصص و کمبود امکانات لازم مثل مکانهای مناسب برای تمرین و نداشتن متد درست و جا افتاده و اصولی، عدم پشتیبانی و ساپورتیشین از هر لحاظ، کمبود قطعات و ابزارهای لازم برای بهبود کیفیت و پیشرفت کاری و هم نوازی به صورت حرفه ای و بها ندادن پیشکسوتان به جوانان و و و و........ هزاران ضعف و کم و کاستی دیگه که حضور ذهن ندارم. موزیکسازان مهم ترین هدفش کمک به این تخصص و متخصصینش هست.
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، saeed hadian ، امید ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #4
07-07-2013، 03:23 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام منم کاملا با صحبتهای آقای سامتی موافقم ..آخه چرا نباید حمایت بشیم چرا بعضی از افکار دیدشون نسبت به ما بدبینانه هستش و مارو مطرب قلمداد میکنن .
واقعا جا و مکا مناسب برای تمرین نداریم امکانات نیستش که بشه قشنگ لون عقده هاتو خالی کنی و بتونی اون انرژی رو خنثی کنی و یه کار خوب بای مردمت و همون همشهریای خودت بسازیتا هم اونا و هم خودت لذت ببری ...حیف حیف حیف36

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، sameti ، totiya206 ، saeed hadian ، امید ، kasrakorg ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #5
07-07-2013، 11:25 AM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 406

جدیداً موردی که ناراحتم میکنه استفاده از دی جی بجای گروه موزیکه که الان باب شده و بعضی صاحبان مجالس ارزشی برای موزیک زنده و اجرای زنده قائل نیستن. البته قصد توهین ندارم اما اکثر دی جی ها، دستگاه دی جی و میدی کنترلر رو همراهشون میارن بدون اینکه ازشون استفاده کنن فقط با لپ تاپ مجلسو میگردونن که حتی کار با دی جی رو بلد نیستن و حتی یه قطعه ملودی با می دی یا سینت رو نمیتونن اجرا کنن در نتیجه مجلس سرد و بی حال اداره میشه و آخر کارم که از یک گروه موزیک بیشتر میگیرن و اسمشونم شده دی جی کار با مدیا پلیر رو همه بلدن و میتونن تراکهای موزیک رو عوض کنن و چندتا افکت رو آهنگ بذارن اینکه اسمش میکس و مسترینگ و دی جی کردن نیست. صاحب مجلس هزار جور خرج بی مورد انجام میده اما حاضر نیست واسه موزیک که رکن اصلی یه مجلس شادیه خرج کنه.31
انصافاً چی میتونه جای موزیک زنده و هنرنمایی یه کیبوردیست که همراه خواننده زحمت میکشن رو پر کنه اگه بیشتر بها بدن، پرکاشن و درام و گیتاربیس و گیتار الکترونیک هم استفاده میشه. واقعاً کیفیتشون متفاوته از دید من. البته منظورم یک گروه موزیک اکتیو و هماهنگه که مجلسو بترکونه.
امیدوارم مردم بیشتر قدر موزیک لایو و زنده رو بدونن و گروههای موزیک دلسرد نشن.20
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، saeed hadian ، سعید شهباز ، امید ، Amir-Ariya ، gem tv ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #6
07-07-2013، 02:35 PM -
saeed hadian آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 180
سپاس شده 333 بار در 61 ارسال

همونطور که بقیه دوستان گفتند سازها (مخصوصا کیبورد) در جامعه جایگاهی ندارند و به نوازنده شون مطرب میگند!!!
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، sameti ، سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، Amir-Ariya ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #7
07-07-2013، 02:46 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

(07-07-2013، 02:35 PM)saeed hadian نوشته است: همونطور که بقیه دوستان گفتند سازها (مخصوصا کیبورد) در جامعه جایگاهی ندارند و به نوازنده شون مطرب میگند!!!

ببینید دوستان تغییر در افکار و دیدگاهها باید از یک جایی بلاخره شروع بشه نسلها در پی هم بوجود میان و روزی هم از میان خواهند رفت و تنها فرهنگ در این میان سینه به سینه منتقل میشه پس ما وظیفه داریم آنچه را که به غلط در بین افکار عمومی جا گرفته را تغییر و به نسلهای بعدی منتقل کنیم . خواهش میکنم افکار اشتباه دیگران را برای سایرین بازگو نکنید که باعث ترویج بشه بلکه بیایید ایده های جدید و افکار نو به جامعه تزریق کنید تا فرهنگ هم کماکان دستخوش این حرکت قرار بگیره و تغییر کنه با سپاس فراوان از همه دوستداران هنر به ویژه هنر موسیقی
 سپاس شده توسط sameti ، سعید جوادی ، امید ، Amir-Ariya ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #8
07-07-2013، 03:17 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 406

در ادامه صحبت های درست و بجای آقای شهباز باید بگم اول باید از خودمون شروع کنیم مثل ارزش گذاشتن برای کار خودمون و ایجاد یک پرستیژ و شخصیت درخور این تخصص که نشون بده چقدر زحمت کشیده شده و یک شبه این تخصص بدست نیومده. دوستان لطف کنن مواردی که به ذهنشون میرسه رو عنوان کنند.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید شهباز ، امید ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #9
07-07-2013، 06:39 PM -
علی راد آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 6
سپاس ها 44
سپاس شده 413 بار در 84 ارسال

سلام
یه مشکل دیگه هم برای کیبورد نواز ها هست که منو به شخصه شدیدا ناراحت کرده
اینه که همه یا اکثرا فکر می کنن ارگ خودش می زنه و ما چقندریم بالای ارگ36آخه وقتی 6 میلیون دادیم برای ارگ برای اینه که خودش اجرا کنه؟؟؟؟ نه واقعا ممکنه؟
از این موضوع شدیدا ناراحتم چون جا افتاده و نمیشه کاریش کرد
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، sameti ، امید ، Amir-Ariya ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #10
08-07-2013، 10:23 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

سلام
من صحبت های دوستان و دیدم و از اینگه صادقانه مطالب و مورد نقد و بررسی قرار میدین ممنونم
اول قبل از هر چیزی عذر خواهی می کنم از اینکه در این بحث دخالت می کنم ولی چون چند سالی من هم نوازنده بودم می خواستم مطلبی و خدمت دوستان عارض بشم
عزیزان من استفاده از کلمه مطرب سالیان سال مورد استفاده مردم عوام قرار گرفته و هیچگاه هم از ذهن دور نمیشه ،اوایل کارم در سال 1369 من هم با این کلمات روبرو می شدم و چون در زمان دانشجویی هم گروه موزیک داشتم که دیگه شنیدن این کلمات برای من عذاب آور بود ولی متاسفانه دقت کنید خیلی از کلمات در زبام ما معنای بدی ندارند ولی بدلیل عدم برخوردای از فرهنگ درست و استفاده مردم عوام از اینگونه کلمات به معنای غیر واقعی در جامعه ترویج پیدا می کنند
کلمه مطرب اسم مفعول از کلمه طرب است ، طرب به معنای شادی است و مطرب هم به کسی اطلاق میشه که سبب شادی دیگران بشه دوستان عزیز من والله شاد کردن مردم کار بزرگیه و هر کسی هم لیاقت شاد کردن دیگران و نداره
پس از اینکه این شایستگی و خداوند متعال به شما و من عطا کرده سپاسگزار باشیم و ذهن خودمون و درگیر بی دانشی و بی فرهنگی برخی از مردم نکنیم
التماس دعا
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، sameti ، علی راد ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، totiya206 ، gem tv ، پویاکرگ 500 پ

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi