خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:39 AM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
06-11-2013، 06:51 AM -
secret70 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 5 بار در 5 ارسال

درخواست پروژه تکمیل سبک پاپ

سلام.خسته نباشی عزیزان.می تونید 2 تا پروژه آماده و کامل غمگین سبک پاپ واسم بزاری ساز ویولن و گیتار داشته باشه یا یکیشونو هم داشته باشه مشکلی نیس ولی عالی باشه؟؟؟سورس هم باشه, اگه تونستید اقایی کنید در حقم حتما جوابمو با پیام بدید من منتظر جواب تون هستم. اگه می تونید حتما واسم بزارید خیلی لازم دارم
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #2
19-11-2013، 08:11 PM -
secret70 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

RE: درخواست پروژه تکمیل سبک پاپ

یعنی یکی از مدیرای این سایت نیس یه سورس بزاره؟!!!!!!!!!!!!!!!
2 هفته بیشتره من این تاپیک رو زدم هنوز هیچکس جواب نداده.سایت میزارین بهش هم رسیدگی کنید لطفاااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #3
19-11-2013، 08:28 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 19-11-2013، 08:32 PM، توسط Milad.)
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

(06-11-2013، 06:51 AM)secret70 نوشته است: سلام.خسته نباشی عزیزان.می تونید ""2" تا "پروژه آماده" و "کامل" "غمگین" سبک "پاپ" واسم بزاری "ساز ویولن" و "گیتار" داشته باشه یا یکیشونو هم داشته باشه مشکلی نیس ولی "عالی باشه"؟؟؟"سورس هم باشه", اگه تونستید اقایی کنید در حقم حتما جوابمو با پیام بدید من منتظر جواب تون هستم. "اگه می تونید" حتما واسم بزارید خیلی لازم دارم

دوست عزیز...
درخواست کمی که نیست!این دوتا سورس با این اوصافی که شما نوشتید اگه بدست میارید کم کم 500 تومن می ارزه!
توقع دارید کسی حاصل زحمات کاملشو+هزینه هایی که کرده،با ضبط ساز اینجا بزاره؟
اینهمه سورس داریم...ازونا میشه استفاده کرد
اما دوتا پروژه سورس کامل پاپ آماده عالی غمگین با گیتار و ویولون یا گیتار یا ویولون "نداریم"
شما حداقال یکی درخواست میکردی خب
خودتونم تو درخواستتون نوشتید "میتونید"؟
حتما کسی نتونسته...

DWL
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206

ارسال: #4
24-11-2013، 03:59 PM -
secret70 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

(19-11-2013، 08:28 PM)Milad نوشته است:
(06-11-2013، 06:51 AM)secret70 نوشته است: سلام.خسته نباشی عزیزان.می تونید ""2" تا "پروژه آماده" و "کامل" "غمگین" سبک "پاپ" واسم بزاری "ساز ویولن" و "گیتار" داشته باشه یا یکیشونو هم داشته باشه مشکلی نیس ولی "عالی باشه"؟؟؟"سورس هم باشه", اگه تونستید اقایی کنید در حقم حتما جوابمو با پیام بدید من منتظر جواب تون هستم. "اگه می تونید" حتما واسم بزارید خیلی لازم دارم

دوست عزیز...
درخواست کمی که نیست!این دوتا سورس با این اوصافی که شما نوشتید اگه بدست میارید کم کم 500 تومن می ارزه!
اما دوتا پروژه سورس کامل پاپ آماده عالی غمگین با گیتار و ویولون یا گیتار یا ویولون "نداریم"
حتما کسی نتونسته...

خوب درسته راس میگی شما داداش جون.اگه می تونی و زحمت نیس یه سورس غمگین پاپ برام یزار.در ضمن همه سورس های این سایت رو هم دارم متاسفانه هیچکدومشون به درد کار من نمی خورن
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #5
26-11-2013، 03:36 AM -
secret70 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

(24-11-2013، 03:59 PM)secret70 نوشته است:
(19-11-2013، 08:28 PM)Milad نوشته است:

دوست عزیز...
حتما کسی نتونسته...

خوب درسته راس میگی شما داداش جون.اگه می تونی و زحمت نیس یه سورس غمگین پاپ برام یزار.در ضمن همه سورس های این سایت رو هم دارم متاسفانه هیچکدومشون به درد کار من نمی خورن

اصلا داداش غمگینم نباشه مشکلی نیسوفقط سورس توووووووپ باشه.دستت درد نکنه
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #6
27-11-2013، 01:12 AM -
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

سکرت جان باورکن سورس موجود نیست الان درحدی که میخوایید!من نمیدونم واسه چه کاری میخوایید،اما قویترین سورس هارو خود شرکت ایمیج لاین ارائه داده!
شما تو پوشه Cool Stuff ِ خودتون میتونید بهترین سورس هارو گوش بدید و ببینید Pire mard
DWL
 سپاس شده توسط totiya206

ارسال: #7
28-11-2013، 02:55 PM -
secret70 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

(27-11-2013، 01:12 AM)Milad نوشته است: سکرت جان باورکن سورس موجود نیست الان درحدی که میخوایید!من نمیدونم واسه چه کاری میخوایید،اما قویترین سورس هارو خود شرکت ایمیج لاین ارائه داده!
شما تو پوشه Cool Stuff ِ خودتون میتونید بهترین سورس هارو گوش بدید و ببینید "Pire mard"

خوب گفتم واسه این کار می خوام که روش آواز بخونم
 سپاس شده توسط totiya206

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi